Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ίμβρου 2,Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
υμαρτον κατι για το ιμβρου εχεται να πειτε
?
υπαρχουν και τα πμ...
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
372
Πόντοι
290
Προς  Lalepi
Το ξαναλέω για μία ακόμα φορά και πιστεύω ότι αυτή τη φορά να το χωρέσει το ξεροκέφαλο σου ότι δεν με λένε Αγγελική. Όταν απαντάς σε κάποιον να απαντάς με καλύτερο τρόπο και όχι να χρησιμοποιείς βρωμόλογα γιατί έτσι δείχνεις στον κόσμο το επίπεδο που είσαι και να μην χρησιμοποιείς την ανωνυμία του site για να κρύβεσαι πίσω από αυτήν. Εάν δεν έχεις τι να πείς τότε είναι καλύτερο να μην μιλάς καθόλου.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
...Ρε, δεν μας  :shit: λέω γω με το ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΟ???
 

Επισκέπτης
Προς  Lalepi
Το ξαναλέω για μία ακόμα φορά και πιστεύω ότι αυτή τη φορά να το χωρέσει το ξεροκέφαλο σου ότι δεν με λένε Αγγελική. Όταν απαντάς σε κάποιον να απαντάς με καλύτερο τρόπο και όχι να χρησιμοποιείς βρωμόλογα γιατί έτσι δείχνεις στον κόσμο το επίπεδο που είσαι και να μην χρησιμοποιείς την ανωνυμία του site για να κρύβεσαι πίσω από αυτήν. Εάν δεν έχεις τι να πείς τότε είναι καλύτερο να μην μιλάς καθόλου.

Αγγελική, σε έχω συνδέσει με Κάϊρο ΒΛΑΧΑ ε ΒΛΑΧΑ
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Μπήκα ο καημένος στο θρέντ μπας και διαβάσω καμιά φρέσκια πληροφορία για το συγκεκριμένο μαγαζί αλλά μάταια. Εδώ πέφτει το ξεκατίνιασμα της αρκούδας. Μόνο ο συνάδελφος ntinos69 λείπει από αυτή τη φιλολογική συζήτηση.
Keep on going......
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
περασμα και απο ιμβρου....παρουσες και εδω 2...τι γινεται ρε πουστη μου?....τεσπα...ναταλυ,και αλλη μια που δεν εχω ξαναδει...νταρντανο μιλφ με βυζια στο θεο....το αρμεγα ανετα,,ψηλη,με κοντο μαλλι ξανθο :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:..κορινα απων...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
περασμα και απο ιμβρου....παρουσες και εδω 2...τι γινεται ρε πουστη μου?....τεσπα...ναταλυ,και αλλη μια που δεν εχω ξαναδει...νταρντανο μιλφ με βυζια στο θεο....το αρμεγα ανετα,,ψηλη,με κοντο μαλλι ξανθο :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:..κορινα απων...

...Το πάει το γράμμα η βυζαρού, ρε???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
...Το πάει το γράμμα η βυζαρού, ρε???

το πάει το γράμμα...
Ρωσιδα μιλφ με κοντο ξανθο μαλλι
βυζι 4αρι αγελαδινο :tits2:
σωμα οκ αλλα με λιγα κιλα παραπανω
μασαζ παρα πολυ καλο οπως και γλειψιμο, μπριζόλα και συμμετοχη μέτρια όμως... :-
 

skevanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
το πάει το γράμμα...
Ρωσιδα μιλφ με κοντο ξανθο μαλλι
βυζι 4αρι αγελαδινο :tits2:
σωμα οκ αλλα με λιγα κιλα παραπανω
μασαζ παρα πολυ καλο οπως και γλειψιμο, μπριζόλα και συμμετοχη μέτρια όμως... :-

καλο ακουγεται.Και απο τιμη τι λεει?
 

skevanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ε ρε γαμοτο..αυτο το μασατζιδικο μου εχει κατσει..πρεπει οπωςδηποτε να παω..ειχα διαβασει μια περιγραφη ενος παλικαιου εδω μεσα κ απο τοτε απλα δεν βρισκω το γαμ...νο το χρονο να παω.σε ευχαριστω πολυ παντως.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
ε ρε γαμοτο..αυτο το μασατζιδικο μου εχει κατσει..πρεπει οπωςδηποτε να παω..ειχα διαβασει μια περιγραφη ενος παλικαιου εδω μεσα κ απο τοτε απλα δεν βρισκω το γαμ...νο το χρονο να παω.σε ευχαριστω πολυ παντως.
milfο κατασταση παντως.....
 

skevanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αγορι μου.Γι αυτα ζω εγω.Αφου οταν βγαινω εξω για ποτο,φοραω το καπελο σε στιλ σαφαρι παιρνω κ το δικανο και οι φιλοι μου με φωναζουν milf hunter  :2funny: :2funny: :2funny:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Αγορι μου.Γι αυτα ζω εγω.Αφου οταν βγαινω εξω για ποτο,φοραω το καπελο σε στιλ σαφαρι παιρνω κ το δικανο και οι φιλοι μου με φωναζουν milf hunter  :2funny: :2funny: :2funny:

Τότε είσαι στο σωστό δρόμο φίλε μου.. :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom