Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ίμβρου 2,Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στην Ιμβρου , μου άνοιξε η granny Κορίνα  και μου έδειξε τρείς νέες λαδοκόρες την Χριστίνα , την Ελένη και μια νέα την Άντζελα . Η Κορίνα μου πρότεινε την Άντζελα ξανθιά, περίπου στα 28 με ωραίο σώμα και πρόσωπο , πέρασα μάσα στο δωμάτιο αλλά σκέτη αποτυχία σε όλα και στο μασάζ και στο πρόγραμμα λές και μου την πρότεινε ο Επίτιμος. Κρίμα για το θεραπευτήριο , ακόμα κλαίω τα λεφτά μου . Ούστ και πάλι ούστ.

Περασμα την προηγούμενη εβδομαδα απο το μαγαζι που ανοιγει μια ξανθια ομορφη και με καλο βυζι μεγαλομιλφ προς τα 40φευγα. Μου έδειξε δυο λαδοκόρες, την
Αντζελα ψηλη ξανθια με συμπαθητηκι βυζι και στητο ωραίο κώλο και ενα καχεκτικο απο το Τσερνομπιλ σαν καθαριστρια. Η σεριφισσα αν και ρωτησα μου ειπε δεν
κανει δουλειες αλλα επιβλεπει μονο. Η Αντζελα στο μασαζ μαπα αλλα στο μπριζολιασμα πολύ καλη με βαθια πιπα. Φοβερη κωλαρα με τατου στη μεση και χυσιμο στη μαπα.
Το μαγαζι αν και παλιο ειναι ανακαινισμενο πληρως αλλα θελει πιο πολλες κοπελες για επιλογη. Ξερει κανεις αν η σεριφισσα μπριζολιαζετε??
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Περασμα την προηγούμενη εβδομαδα απο το μαγαζι που ανοιγει μια ξανθια ομορφη και με καλο βυζι μεγαλομιλφ προς τα 40φευγα. Μου έδειξε δυο λαδοκόρες, την
Αντζελα ψηλη ξανθια με συμπαθητηκι βυζι και στητο ωραίο κώλο και ενα καχεκτικο απο το Τσερνομπιλ σαν καθαριστρια. Η σεριφισσα αν και ρωτησα μου ειπε δεν
κανει δουλειες αλλα επιβλεπει μονο. Η Αντζελα στο μασαζ μαπα αλλα στο μπριζολιασμα πολύ καλη με βαθια πιπα. Φοβερη κωλαρα με τατου στη μεση και χυσιμο στη μαπα.
Το μαγαζι αν και παλιο ειναι ανακαινισμενο πληρως αλλα θελει πιο πολλες κοπελες για επιλογη. Ξερει κανεις αν η σεριφισσα μπριζολιαζετε??
σεριφισσα=κορινα...πολυ παλια στο κουρμπετι, μπριζολιαζοταν,ΚΑΙ  θα μπριζολιαζεται μεχρι τα γεραματα της..... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Περασμα την προηγούμενη εβδομαδα απο το μαγαζι που ανοιγει μια ξανθια ομορφη και με καλο βυζι μεγαλομιλφ προς τα 40φευγα. Μου έδειξε δυο λαδοκόρες, την
Αντζελα ψηλη ξανθια με συμπαθητηκι βυζι και στητο ωραίο κώλο και ενα καχεκτικο απο το Τσερνομπιλ σαν καθαριστρια. Η σεριφισσα αν και ρωτησα μου ειπε δεν
κανει δουλειες αλλα επιβλεπει μονο. Η Αντζελα στο μασαζ μαπα αλλα στο μπριζολιασμα πολύ καλη με βαθια πιπα. Φοβερη κωλαρα με τατου στη μεση και χυσιμο στη μαπα.
Το μαγαζι αν και παλιο ειναι ανακαινισμενο πληρως αλλα θελει πιο πολλες κοπελες για επιλογη. Ξερει κανεις αν η σεριφισσα μπριζολιαζετε??
80 εδωσες?....
 
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0

Για μασαζ και φραπε θελει 60. για μπριζολα 80. τοσα εδωσα.
Η σεριφισσα πως την πειθεις να στο δωσει? Φαινεται εμπειρο τεμαχιο.
Το εχει παρει κανεις? εχει και  :tits2:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.061
Like
2.932
Πόντοι
456
Για μασαζ και φραπε θελει 60. για μπριζολα 80. τοσα εδωσα.
Η σεριφισσα πως την πειθεις να στο δωσει? Φαινεται εμπειρο τεμαχιο.
Το εχει παρει κανεις? εχει και  :tits2:
Δουλευει κανονικα!

Το εχει παρει κανεις?

Οχι πολλοι,η μιση Αθηνα!!! :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Δουλευει κανονικα!

Το εχει παρει κανεις?

Οχι πολλοι,η μιση Αθηνα!!! :2funny:
εγώ όταν είχα πάει πριν αρκετούς μήνες στο ίδρυμα (υπάρχει και σχετικό ποστ κάπου πιο πίσω) της είχα προτείνει να περάσουμε μαζί -ήξερα βέβαια για το ένδοξο παρελθόν της :zfuck: - αλλά είχε αρνηθεί ευγενικά λέγοντας ότι είναι μόνο στην πόρτα :rolleyes:

ηταν η πρώτη φορά όμως που την συναντούσα, όποτε ίσως κάνει πρόγραμμα μόνο με παλιούς πελάτες της ή ακόμα μπορεί μετά από τόσο καιρό να έχει αλλάξει τακτική και να το δίνει αβέρτα :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Δουλευει κανονικα!

Το εχει παρει κανεις?

Οχι πολλοι,η μιση Αθηνα!!! :2funny:
βασικά το δινει εξ-απο ανεκαθεν... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απο 3ης Σεπτ 25...
απο Καλλιροης 85....
Απο Φ.Νεγρη 9-11...

ειναι η άτιμη όμως γυναικαρα και οσο περνανε τα χρονια ολο και ομορφαινει!
εχω μαθει οτι μας διαβαζει κιολας ανελειπώς!
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
βασικά το δινει εξ-απο ανεκαθεν... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απο 3ης Σεπτ 25...
απο Καλλιροης 85....
Απο Φ.Νεγρη 9-11...

ειναι η άτιμη όμως γυναικαρα και οσο περνανε τα χρονια ολο και ομορφαινει!
εχω μαθει οτι μας διαβαζει κιολας ανελειπώς!
ασταματητα...μας εχει μαθει απεξω.....
 
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0

Τοτε αν διαβαζει τα posts θα καταλαβει οτι πρεπει να το δινει και σε νεους πελατες για
φερουμε και αλλους νεους πελατες.  :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
βασικά το δινει εξ-απο ανεκαθεν... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απο 3ης Σεπτ 25...
απο Καλλιροης 85....
Απο Φ.Νεγρη 9-11...

ειναι η άτιμη όμως γυναικαρα και οσο περνανε τα χρονια ολο και ομορφαινει!
εχω μαθει οτι μας διαβαζει κιολας ανελειπώς!

Αχ! Κορίνα!!! Έρωτά μου!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom