Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 225 άτομα (24 μέλη και 201 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φωκαίας 17Α σήμερα, στην πρωινή βάρδια, νέο αίμα, Αντζελίνα, πιπινάκι γάλακτος από Ρουμανία, αδύνατο, πανέμορφο, 1,5άρι βυζάκι, μακρύ μαλλί. Στο σεξ άχρωμο και άοσμο. Μόνο για πιπινοκυνηγούς.

Το πορνοένστικτο μου,δεν έπεσε έξω.... :)


Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φυλής και Φωκαίας υπό καταρρακτώδη βροχή συνοδεία χαλαζιού και απ'όσα πρόφτασα να μπω...

84 ισόγειο: Νέα κοπέλα.

Μόνικα,πιτσιρίκα με σκούρο χρώμα δέρματος,με συμπαθητικό πρόσωπο,κανονικό σώμα με λίγη κοιλίτσα,με μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι.

Λέει τίποτα αυτή,μύστη μου;
 

Συνημμένα

  • hi.gif
    hi.gif
    2,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Λέει τίποτα αυτή,μύστη μου;

Πιο θηλυκό και πιο ξεπεταγμένο από το Αντζελινάκι,ελεύθερο στοματικό και κωλαράκι στο πρόγραμμα,πληρεί εν μέρει τις σωματικές προδιαγραφές by billy 13 αλλά......πολύ βροχή ρε παιδί μου!!! :grin:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16


Σε μερικά από τα υπόλοιπα...

Φυλής 54α: Η ξανθιά ωραία αδύνατη πιπίνα Πατρίτσια...

Αγενέστατη σήμερα με συναγωνιστή μουρμούρισε διάφορα πηγαίνοντας στο καμαράκι συνοδευόμενη με την γνωστή σκατοτσατσά.

Καλές οι φωτογραφήσεις και οι δημόσιες σχέσεις με αυτούς που ξέρει ότι γράφουν στο ίντερνετ αλλά υπάρχει και ο άλλος κόσμος- ας κοιτάξει λοιπόν να πάρει κάνα μαθηματάκι από την πάντα ευγενική και χαμογελαστή Ντενίσα.

54: Η μελαχροινή Νάντια, μικρόσωμη πιτσιρίκα με όμορφο μουτράκι με σκιστά μάτια και κανονικό ωραίο σωματάκι-προκλητικά πεταχτό κωλαράκι.

56: Η μικρόσωμη πιτσιρίκα Ορόρα.

66α: Η ξανθιά Άννα -Ιλόνα, ωραία απόψε με απίθανο μαύρο ολόσωμο τρυπητό δικτυωτό...Μουνάρα...

Επίσης άνοιξαν τα:

Φυλής 86 ισόγειο: Η γνωστή Μάγια.

84 όροφος: Στα δύο παράθυρα είδα να κρέμονται η φολοπιπίνα Αντριάννα και η Τζούλια με τα πίρσινγκ-δεν ανέβηκα οπότε δεν ξέρω ποια από τις δύο( ή μήπως και οι δύο) δούλευε.



 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πιο θηλυκό και πιο ξεπεταγμένο από το Αντζελινάκι,ελεύθερο στοματικό και κωλαράκι στο πρόγραμμα,πληρεί εν μέρει τις σωματικές προδιαγραφές by billy 13 αλλά......πολύ βροχή ρε παιδί μου!!! :grin:

Ευχαριστώ,χύστη.... :grin:

Φυλής 54α: Η ξανθιά ωραία αδύνατη πιπίνα Πατρίτσια...

Αγενέστατη σήμερα με συναγωνιστή μουρμούρισε διάφορα πηγαίνοντας στο καμαράκι συνοδευόμενη με την γνωστή σκατοτσατσά.

Καλές οι φωτογραφήσεις και οι δημόσιες σχέσεις με αυτούς που ξέρει ότι γράφουν στο ίντερνετ αλλά υπάρχει και ο άλλος κόσμος- ας κοιτάξει λοιπόν να πάρει κάνα μαθηματάκι από την πάντα ευγενική και χαμογελαστή Ντενίσα.

Δεν φταίει αυτή...αλλά οι πυρφόροι...που την έκαναν θεά...
Μαθηματάκι μπορεί να πάρει και από την Νικολέτα...που μας έχουν πει ότι έρχεται από Γερμανία - εδώ και μήνες - ... :grin: :jerking: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • hi.gif
    hi.gif
    2,8 KB · Εμφανίσεις: 22

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ρε παιχτες αυτη την χριστινα την κοντη με το ωραιο σωματακι  απο το φωκαιας 27 θα την πετυχω ποτε γαμω το φελεκι μου ,που στο διαολο εχει χαθει ? οχι αυτην με τις βυζαρες ουτε αυτην με το ταττουαζ .
και κατι αλλο απο την εμπειρια σας , η εστελ απο θεμα υγειας ειναι οκ γιατι προχθες που την γαμησα μου εφτυσε την πουτσα και τα αρχιδια και μετα ειδα οτι ειχα πληγη απο γυρισμενη τριχα απο το ξυρισμα και επειδη ειδα και ενα σκουλαρικι στο στομα εχω κανει συνειρμους ρε μλκς !
θα μου πεις εδω οι αλλοι κανουν ακαποτο τσιμπουκι.... αλλη μαλακια και αυτη  :headbang:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ρε παιχτες αυτη την χριστινα την κοντη με το ωραιο σωματακι  απο το φωκαιας 27 θα την πετυχω ποτε γαμω το φελεκι μου ,που στο διαολο εχει χαθει ?

Τα είπαμε χθες:

Είναι κάθε ημέρα,από τις 5 το απόγευμα εως τα μεσάνυχτα,στο Εξηκίου 18γ,στην Λιοσίων.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.980
Κριτικές
490
Like
36.643
Πόντοι
41.447
Σε μερικά από τα υπόλοιπα...

Φυλής 54α: Η ξανθιά ωραία αδύνατη πιπίνα Πατρίτσια...

Αγενέστατη σήμερα με συναγωνιστή μουρμούρισε διάφορα πηγαίνοντας στο καμαράκι συνοδευόμενη με την γνωστή σκατοτσατσά.

Καλές οι φωτογραφήσεις και οι δημόσιες σχέσεις με αυτούς που ξέρει ότι γράφουν στο ίντερνετ αλλά υπάρχει και ο άλλος κόσμος- ας κοιτάξει λοιπόν να πάρει κάνα μαθηματάκι από την πάντα ευγενική και χαμογελαστή Ντενίσα.

Εεεετσι....... ;)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.382
Κριτικές
124
Like
6.600
Πόντοι
5.097
ρε παιχτες αυτη την χριστινα την κοντη με το ωραιο σωματακι  απο το φωκαιας 27 θα την πετυχω ποτε γαμω το φελεκι μου ,που στο διαολο εχει χαθει ? οχι αυτην με τις βυζαρες ουτε αυτην με το ταττουαζ .
και κατι αλλο απο την εμπειρια σας , η εστελ απο θεμα υγειας ειναι οκ γιατι προχθες που την γαμησα μου εφτυσε την πουτσα και τα αρχιδια και μετα ειδα οτι ειχα πληγη απο γυρισμενη τριχα απο το ξυρισμα και επειδη ειδα και ενα σκουλαρικι στο στομα εχω κανει συνειρμους ρε μλκς !
θα μου πεις εδω οι αλλοι κανουν ακαποτο τσιμπουκι.... αλλη μαλακια και αυτη  :headbang:

Έλα μποσκο,μήπως δέχτηκε και τελειωτικό στο στόμα με καπότα φυσικά  :uglystupid: :think: :2funny: :2funny:
 

xpeke

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Το πορνοένστικτο μου,δεν έπεσε έξω.... :)


Λέει τίποτα αυτή,μύστη μου;

Την πήρα εγώ πριν μισή ώρα.Μπήκε μέσα χαμογελαστή  ξεκίνησε να μου χαϊδεύει τα αρχίδια  και μόλις σηκώθηκε τον έβαλε στο στόμα αφου τον σκούπισε με μαντηλάκι.Πίπα επιφανειακή στο πουτσοκέφαλο με 2-3 προσπάθειες να τον βάλει όλον μέσα αλλά δεν τα κατάφερε.Έβαζε χέρι , αλλά μόλις της είπα να μην βάζει το κοψε.(Μιλάει αγγλικά και ξέρει 3-4 λέξεις ελληνικές)Τρύπα πολύ στενή σε σημείο να φεύγει η καπότα όταν την είχα στα τέσσερα, επειδή σφήνωνε στο τέρμα και αυτή δάγκωνε τα χείλη ,μάλλον την πονούσε.Τελευταία στάση αυτή από πάνω να χτυπιέται δυνατά και οταν ένιωσα οτι ερχεται να χύσω βγάζω την καπότα( το πρόγραμμα ήταν τελιωτικο στα βυζιά τα οποία ήταν παρα πολύ ωραία μαλακά σιλικονάτα) αλλα μόλις είδε οτι την στόχευα εκει μου έδειξε να την χύσω στην κοιλίτσα της.Οπως και έκανα.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Έλα μποσκο,μήπως δέχτηκε και τελειωτικό στο στόμα με καπότα φυσικά  :uglystupid: :think: :2funny: :2funny:
ενταξει ρε kostaki ριξε μας δουλεμα , μη σου φαινεται τραβηγμενο η μαλακια δεν θελει πολυ για να γινει .
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.441
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Την πήρα εγώ πριν μισή ώρα.Μπήκε μέσα χαμογελαστή  ξεκίνησε να μου χαϊδεύει τα αρχίδια  και μόλις σηκώθηκε τον έβαλε στο στόμα αφου τον σκούπισε με μαντηλάκι.Πίπα επιφανειακή στο πουτσοκέφαλο με 2-3 προσπάθειες να τον βάλει όλον μέσα αλλά δεν τα κατάφερε.Έβαζε χέρι , αλλά μόλις της είπα να μην βάζει το κοψε.(Μιλάει αγγλικά και ξέρει 3-4 λέξεις ελληνικές)Τρύπα πολύ στενή σε σημείο να φεύγει η καπότα όταν την είχα στα τέσσερα, επειδή σφήνωνε στο τέρμα και αυτή δάγκωνε τα χείλη ,μάλλον την πονούσε.Τελευταία στάση αυτή από πάνω να χτυπιέται δυνατά και οταν ένιωσα οτι ερχεται να χύσω βγάζω την καπότα( το πρόγραμμα ήταν τελιωτικο στα βυζιά τα οποία ήταν παρα πολύ ωραία μαλακά σιλικονάτα) αλλα μόλις είδε οτι την στόχευα εκει μου έδειξε να την χύσω στην κοιλίτσα της.Οπως και έκανα.
για  κωλο μιλας οταν λες στενη ή μουνί?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Την πήρα εγώ πριν μισή ώρα.Μπήκε μέσα χαμογελαστή  ξεκίνησε να μου χαϊδεύει τα αρχίδια  και μόλις σηκώθηκε τον έβαλε στο στόμα αφου τον σκούπισε με μαντηλάκι.Πίπα επιφανειακή στο πουτσοκέφαλο με 2-3 προσπάθειες να τον βάλει όλον μέσα αλλά δεν τα κατάφερε.Έβαζε χέρι , αλλά μόλις της είπα να μην βάζει το κοψε.(Μιλάει αγγλικά και ξέρει 3-4 λέξεις ελληνικές)Τρύπα πολύ στενή σε σημείο να φεύγει η καπότα όταν την είχα στα τέσσερα, επειδή σφήνωνε στο τέρμα και αυτή δάγκωνε τα χείλη ,μάλλον την πονούσε.Τελευταία στάση αυτή από πάνω να χτυπιέται δυνατά και οταν ένιωσα οτι ερχεται να χύσω βγάζω την καπότα( το πρόγραμμα ήταν τελιωτικο στα βυζιά τα οποία ήταν παρα πολύ ωραία μαλακά σιλικονάτα) αλλα μόλις είδε οτι την στόχευα εκει μου έδειξε να την χύσω στην κοιλίτσα της.Οπως και έκανα.

Ωραίος φίλε...
 

Συνημμένα

  • hi.gif
    hi.gif
    2,8 KB · Εμφανίσεις: 17

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Βαλέρια πριν λιγο απο διδύμου 16 ! Κ Α Υ Λ Α ! Φοβερό καραμελωμα στις μπάλες μου !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom