Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 199 άτομα (7 μέλη και 192 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Μάγκες , υπάρχει μήπως στην Φυλής ξανθιά κοπέλα λίγο γεματουλα ;; Σαν την συγκεκριμένη .
IMG_2002.jpeg
Φυλης οχι αλλα....


---Ετσι ακριβως ολοιδια ειναι η Αλβανιδα η Τζενη στο Ιασωνος 1β οροφος δεξια πορτα συνηθως νυχτερινη βαρδια....βεβαια δεν ειναι και πολυ σταθερη....μπορει να δουλευει σερι 2 μηνες και να εξαφανιζεται για για αλλους 3 μηνες, και μετα παλι τα ιδια...

--- Το ιδιο σχεδον παρουσιαστικο εχει και η Ρωσιδα Αννα στο Κολωνου 47 οροφος, με λιγο παραπανω κοιλια απο την κοπελα στην φωτο (μπορει να την πετυχεις σε ολες τις βαρδιες, συνηθως ομως ειναι απογευματα - βραδια)

--- Επισης πολυ κοντα σε αυτην την εμφανιση ειναι και η Ουκρανεζα Αλινα (ή Ελενα καποιες φορες) στο Κολωνου 45 ισογειο πρωτη πορτα δεξια, συνηθως απογευματινη βαρδια ...

---- Το ιδιο (αν και λιγο πιο αδυνατη) και η Αλβανιδα Σονια στο Ιασωνος 30οροφος τα απογευματα...

---- Τωρα ενναλακτικα για πιο κοντα στην περιοχη της Φυλης στο 20ρικο σαν την κοπελα στην φωτο ειναι η Ουκρανεζα Ολγα στην οδο Καλυμνου 48β οροφος, τα απογευματα, πλην ομως η συγκεκριμενη ειναι και πανω απο 60 χρονων....

Με ολες αυτες που σου ανεφερα εχω περασει πολυ καλα, ειναι ολες τους καλοι χαρακτηρες και θα χορτασεις κωλο και βυζι....

Καλα γαμησια....
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Μάγκες , υπάρχει μήπως στην Φυλής ξανθιά κοπέλα λίγο γεματουλα ;; Σαν την συγκεκριμένη .
IMG_2002.jpeg
Ξεχασα να σου αναφερω και την ξανθια Βουλγαρα την Ανζτελα στο Ιασωνος 31 υπογειο μεσημερια και απογευματα απλα η συγκεκριμενη εχει τρεις φορες μεγαλυτερο πισινο απο την κοπελα στη φωτο, ισως ο μεγαλυτερος κωλος και μπουτια που εχω δει ποτε σε μπουρδελο.....σχεδον καθολου κοιλια και βυζια ιδια με της κοπελας στη φωτο.....Ορμα....
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Καλησπέρα μάγκες έχει να προτείνει κάποιος κανένα κοντοπουτανο εκτός Έμμυ λοσιων 73β και Βανέσα απ' Μεταξουργείο
Ανετα η Αλβανιδα Αντζελα πρωινη βαρδια στο Ιασωνος 44 (καποιες φορες ισως ειναι Ιασωνος 30 οροφος και υπογειο)

Επισης η πετιτ Βουλγαρα η Ναταλια Ιασωνος 27 υπογειο
 

sweeper

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
131
Πόντοι
0
Ξερει καποιος αν λειτουργει το Καλλεργη 33 ??????????
 

Malakasking

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στο σάιτ, το λοιπόν πρόκειται να είμαι στην Αθήνα για μια εβδομάδα το προσεχές διάστημα και σκέφτομαι να πηδήξω πρώτη φορά σε μπουρδέλο της Αθήνας, γουστάρω φάση με γυναικά με πιασίματα, για να καυλώνω περισσότερα πείτε τι καλό παίζει στην περιοχή αυτή την περίοδο να ευχαριστηθώ γαμήσι!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
Στο Αλκιβιάδου 16 Γ σήμερα και αύριο πρωί δουλεύει μία καινούργια με το όνομα Ανδριάνα κοντούλα γεματούλα με ωραία βυζιά και μακρύ ξανθό μαλι κάνει τα πάντα εκτός κώλου
Αρα δεν κανει τα παντα κανει τα μισα.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.057
Κριτικές
33
Like
7.155
Πόντοι
3.496
Υπαρχει καποιος για ενημερωση 3η βαρδια Βεργας/Λιοσιων ???????

Αυτη ειναι οντως η Σαμπινα ????????
Ποσο παει το xtra ????????
Αν είναι αυτή ετοιμάσου για μπάνιο. Έτσι είχα βγάλει κάποτε μια απ τη φυλής που έπεφτε κατούρημα στο πρόσωπο κι έπεσε μπαν και κάτω.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Καλησπέρα, φίλε. Αυτή η κοπέλα ΔΕΝ είναι η Σαμπίνα. Ο συναγωνιστής ανέβασε το video, με την συγκεκριμένη πρωταγωνίστρια, καθώς της μοιάζει αρκετά. Η Σαμπίνα είναι ένα νεαρό πορνίδιο, το οποίο εκδίδεται στό Βέργας 7, στην βραδινή-μεταμεσονύκτια βάρδια. Είναι εμφανίσιμη, με καλό σωματάκι. Εκεί που χάνει αρκετούς πόντους, είναι στο πρόσωπο, καθώς έχει έντονα σημάδια ακμής. Για αυτό το λόγο, πολλοί αναφέρονται, σε αυτή, με τα προσωνύμια: Ψωλομούρα, Βλογιοκομμένη, κτλ. Το πρόγραμμα που προσφέρει είναι υπεραπλό και κάνει τα πάντα με καπότα. Δεν κάνει προκαταρκτικά, δεν φιλάει, δεν γλύφει αρχίδια, ούτε σε αφήνει να χύσεις στα βυζιά της. Εγώ την πρωτογάμησα στο Φυλής 66, πριν από χρόνια, όταν είχε ξεκινήσει και την "πήρα", τελευταία φορά, το 2022. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά για το παλμαρέ σου πήγαινε, καθώς θα είναι ένα, από τα πιο τίμια 20άρικα που θα δώσεις. Απλά, έχε υπόψη σου, ότι έχει πολύ ψηλά τον αμανέ, από τα κοπλιμέντα που της κάνουν, στο instagram, οι άμπαλοι πιτσιρικάδες και οι καρβουνιασμένοι αγαπούληδες, οι οποίοι δεν γαμάνε, ούτε με αίτηση στα ΚΕΠ. Α, και κάτι ακόμα: Έμαθα, τώρα τελευταία, ότι μέσα στο τσαρδί κόβει στράκες το σκυλάκι της. Έχε το νου σου, μην τρυπώσει μέσα στο δωμάτιο και την ώρα που την μαρκαλάς, σου δαγκώσει κάνα αρχίδι και μετά έχουμε "άλλα"!
Το σκυλάκι είναι πολύ συμπαθητικό, ευγενικό, το μόνο που κάνει είναι να έρχεται να χαιρετήσει τον κόσμο κ μετά να γίνεται ένα με το πάτωμα για χάδια. Κ φυσικά δεν ζητάει 20Ευρα
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
133
Like
17.100
Πόντοι
19.316
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στο σάιτ, το λοιπόν πρόκειται να είμαι στην Αθήνα για μια εβδομάδα το προσεχές διάστημα και σκέφτομαι να πηδήξω πρώτη φορά σε μπουρδέλο της Αθήνας, γουστάρω φάση με γυναικά με πιασίματα, για να καυλώνω περισσότερα πείτε τι καλό παίζει στην περιοχή αυτή την περίοδο να ευχαριστηθώ γαμήσι!
Άννα Κολωνού 30Β, Ήρα Κολωνού 32Β, Πάολα Κολωνού 48, Μιχαέλα Φωκαίας 17Α, Αλεξάνδρα Φωκαίας 19, Τάνια Διδυμου 27, Σόνια Φυλής 84Β, Αλεξάνδρα Βέργας 2Α, Μπιούτι μαυρούλα Φυλής 65Β, Νάνσυ Βέργας 6Α αυτή μπορεί και να έχει σταματήσει δεν είμαι σίγουρος.
Φιλική συμβουλή να αποφύγεις τις λατίνες γιατί κατα 90% θα φας φόλα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
Νάνσυ Βέργας 6Α αυτή μπορεί και να έχει σταματήσει δεν είμαι σίγουρος.
έχει σταματήσει μήνες τώρα από κει, δούλευε Ιωαννίνων 5 και εδώ και 3 βδομάδες Κωνσταντινουπολεως 166
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
107
Like
216
Πόντοι
21
Δίδυμου 27 απόγευμα είναι συνήθως η Ιβάνα ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
Στο Αλκιβιάδου 16 Γ σήμερα και αύριο πρωί δουλεύει μία καινούργια με το όνομα Ανδριάνα κοντούλα γεματούλα με ωραία βυζιά και μακρύ ξανθό μαλι κάνει τα πάντα εκτός κώλου
Αυτο που διατυμπανιζουν περιχαρεις οι τσα×2-δες στα μπου οτι δηθεν κανουν τα παντα οι σεκςεργατριες πλην κωλου εχει πολυ πλακα. Ειναι σαν να της λες κι εσυ θα σου προτεινω μια πολυ καλη οικιακη βοηθο για τον οικο που κανει τα παντα- αλλα δεν σφουγγαριζει. :cheesy:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Καλημέρα,χτες μετά από καιρό κατέβηκα στα σοκάκια για βόλτα,σταβ σαιτ είχα δει μια καινούργια κοπέλα με όνομα Ρόζα στο Άγκυρας 12,έχει το στυλ που μου αρέσει και είπα να κατέβω να την δω.
Πρόκειται για μιλφ 40αρα,ξανθιά με πιασίματα,έχει ωραίες βυζάρες,ωραίο κωλο λίγο πεσμένο,πρόστυχο πρόσωπο και φοράει γυαλιά που δεν τα βγάζει κοθολη τη διάρκεια της πράξης.
Εμένα το οπτικό αποτέλεσμα μου άρεσε και μπήκα στο δωμάτιο.
Ευδιάθετη μπήκε και αφού αλλάξαμε μια δυο κουβέντες ξεκίνησε μια ακαποτη πίπα,προσπαθούσε να τον βάλει όλο μέσα αλλά δεν μπορούσε,εγλυψε αρχιδια και γενικά το προσπαθούσε.Στο σεξ δεν είναι για δυνατές στροφές παρόλο που δεν μπορώ να πω ότι έκλεβε.
Για δοκιμή σίγουρα αξίζει,για επανάληψη μπορεί και ναι.
ΥΓ Στο πρόσωπο και το σώμα μοιάζει με την αλβανίδα ξανθιά βιζιτου που είχε πλακωθεί ο Τζανέτος στο στριμ του χαγιατε.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
133
Like
17.100
Πόντοι
19.316
Άννα Κολωνού 30Β, Ήρα Κολωνού 32Β, Πάολα Κολωνού 48, Μιχαέλα Φωκαίας 17Α, Αλεξάνδρα Φωκαίας 19, Τάνια Διδυμου 27, Σόνια Φυλής 84Β, Αλεξάνδρα Βέργας 2Α, Μπιούτι μαυρούλα Φυλής 65Β, Νάνσυ Βέργας 6Α αυτή μπορεί και να έχει σταματήσει δεν είμαι σίγουρος.
Φιλική συμβουλή να αποφύγεις τις λατίνες γιατί κατα 90% θα φας φόλα.
Ρε μάγκες παρατήρησα ότι το Διδυμου 27 γράφτηκε με έντονα γράμματα ενώ δεν το είχα γράψει έτσι. Επίσης το ίδιο έχω παρατηρήσει και στις ενημερώσεις από άλλους. Πως γίνεται αυτό; Όχι ότι έχει σημασία αλλά μου φαίνεται περίεργο να μπαίνει από μόνο του.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Αλκιβιάδου 16γ Αλμπινα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με αρκετά πιασίματα μπουτου με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, αν δε κάνω λάθος (κρατάω επιφυλάξεις διότι δε βγήκε μέχρι το σαλόνι και σαλοναρισε φευγαλέα) πρέπει να είναι η Ήρα/Ειρήνη από Φυλής 109β και Ιάσωνος 46.

Αλκιβιάδου 16β & 16α κλειστά.

Διδυμου 27 κλειστό.

Διδύμου 22 ισόγειο Συλβια, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Διδύμου 22 όροφος Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 20, 18αρια & 16 κλειστά.

Διδύμου 8β Ελένη και Βερονικα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 8α κλειστό.

Έλλης 3 Ειρήνη και Μαρία, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54α, 54β, & 56 κλειστά.

Φυλής 66α Τατιάνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα η Πολωνέζα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά & 74 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άντζελα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και αυταρχικό.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 Σαντρα και Σολ λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Τανια και Καρολίνα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Βαλερία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σοφία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 65α Κορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Κάτια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Χριστίνα "Τσεχα" με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Χριστίνα Ρουμάνα (φεύγει πάλι αύριο) απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στις βυζάρες, κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 84α Τζούλια σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα και Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86α περίμεναν κοπέλα.

Φυλής 86β Τζέσικα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 67 Ναταλί με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 71 Λουσια μελαχρινή ψηλή λεπτή λατινα με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α κλειστό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom