Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 196 άτομα (9 μέλη και 187 επισκέπτες)

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
253
Πόντοι
21
Παιδιά δουλεύει η Σαμπινα σήμερα βραδινή βάρδια ;
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.413
Πόντοι
4.587
Η Ηλέκτρα δίνει κώλο με +10 ευρώ και αυτό αν θέλει δηλαδή με 20+10=30 ευρώ....μέσα στο δωμάτιο είναι ψοφίμι ........δεν βγάζει πουτανιά,κλασσικά δε σε κοιτά στα ματιά ......με κλειστά μάτια σεξ ,λέει πονάει το μουνί μου .....τότε τι ήρθες να δουλέψεις? Από εμφάνιση μέτρια μη τρελαθούμε...........Χύσιμο στο στόμα δεν κάνει....ανακοινώνεται τελειωτικό στο σώμα και αν την χύσεις στο σώμα το δέχεται αλλά στραβώνει που λερώθηκε....μωρή αν δεν θες να σε χύσουμε μη το ανακοινώνεις...και όλα αυτά και πολλά άλλα με souper slow motion.
Εντάξει μη είσαι υπερβολικός μπορώ ακόμα και τώρα να σου πω μερικές.Παμε Ντιάνα φυλής 65,Κορίνα φυλής 65,Ηλέκτρα Φώκαιας 7,Τζούλια φυλής 65,Χριστίνα τσέχα φυλής 65,Εντζυ Φυλής 72,Έμμυ Λιοσίων 73 απλά σε γενικές γραμμές έχει γεμίσει η φυλής λατίνες και δε παλεύεται η φάση,λίγες ωραίες πλέον.
Η κορινα θέλει μεγάλη προσοχή γιατί μπορεί να σε αφήσει ξαφνικά αχυστο φεύγοντας από το δωμάτιο. Είναι με το ρολόι στο χέρι. Αν στα 10 λεπτά δεν έχεις χύσει, φεύγει ή ζητάει επιπλέον 20. Τι κωλομπουρδελο είναι αυτό το φυλης 65β που δουλεύει αυτό το μουνοπανο η κορινα, απορώ πως πάει κόσμος εκεί μέσα!!!!!!!
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
107
Like
216
Πόντοι
21
Μάγκες , υπάρχει μήπως στην Φυλής ξανθιά κοπέλα λίγο γεματουλα ;; Σαν την συγκεκριμένη .
IMG_2002.jpeg
 

KoitaMe

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
23
Like
11
Πόντοι
0
Δεν ξέρω εάν το γράφω στο σωστό φόρουμ.
Μια κοπέλα Ρωσίδα εάν θυμάμαι καλά, κοντή με κοντό ξανθό μαλλί, με το όνομα Ντανιέλα που δούλευε στην Ιάσωνος στο κτήριο με τα πολλά μέσα, στο πρώτο δεξιά ήταν πάνω στα σκαλιά. Ξέρει κανείς που την έχουν πάει;
Την τσατσά της την πέτυχα αλλά είναι βλαμμένη δε μου έλεγε.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.925
Like
5.793
Πόντοι
1.056
Καθως γυρναγα απο τσαρκα μου κανει νοημα ενας μπαρμπας γυρω στα 80 κλεινοντας μου το ματι..χαχα

<<Τι λεει ηταν καλο;>> χαχα σε τετοιο στυλ και ψοφαγα να του δωσω πληροφοριες λεγοντας του για την Εμμυ.., σε μια φαση του λεω για gf experience και με κοιταγε σαν χανος :2funny: καθως πανω στην χαρα μου για να του περιγραψω ειχα ξεχασει οτι μας χωριζουν σχεδον 5 δεκαετιες..

Μετα απο λιγο επιανα τον εαυτο μου να γελαει μονος του..

Χαρηκα πολυ για τον μπαρμπα καθως ηταν απο αυτους τους γλυκους ανθρωπους παλαιας κοπης καλοντυμενους..

Ελπιζω να περασε καλα και να ειναι καλα..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.471
Πόντοι
1.936
Πρωινη πρωινη καταθεση στο Ι44 σκαλακια στη θεια Σοφια.Τιμιο,καλο και φτηνο γαμησακι πριν παμε να περασουμε το σαραβαλακι μας κτεο!Για 10 ευρω κυριοι η θεια Σοφια θα παραμενει παντα βαλιου φορ μανεη.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
951
Κριτικές
48
Like
4.842
Πόντοι
2.836
Ρε σεις τι τρωγεστε με την Κίρα;
Πήγα σήμερα να την δώ και απογοητεύτηκα.
Το κοριτσάκι κινείται στα όρια νευρικής ανορεξίας.
το αδύνατο κορμί είναι το λιγότερο. Εμένα προσωπικά μου αρέσει να δοκιμάζω από γεματούλες μέχρι σκίννυ.
Η κοπέλα είναι παγοκολώνα στο δωμάτιο - σχεδόν ξινισμένη - δεν ξέρω αν έχει αλλάξει γιατί την είχα γνωρίσει με το που εμφανίστηκε. Το έχω ξαναγράψει ότι μου έκανε εντύπωση που ξίνισε τα μούτρα επειδή φορούσα κολώνια. Έλα μουνί στον τόπο σου!
Και κάνει καλό στοματικό αλλά το κυρίως πιάτο ήταν, μαζί μου τουλάχιστον, αερογαμία.
 

Kostas1(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
72
Like
269
Πόντοι
20
Πρωινη πρωινη καταθεση στο Ι44 σκαλακια στη θεια Σοφια.Τιμιο,καλο και φτηνο γαμησακι πριν παμε να περασουμε το σαραβαλακι μας κτεο!Για 10 ευρω κυριοι η θεια Σοφια θα παραμενει παντα βαλιου φορ μανεη.
Πόσο χρονών είναι φίλε μου?
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
107
Πόντοι
0
οποτε ερχετε εμφανισιμο ξανθο σλαβικο μουνακι βλεπε λιζα = φολολιζα κιρα =φολοκιρα και παει λεγοντασ δεν λετε οτι την εχει γαμησει ολη η ελλαδα ,forca manchester united
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.751
Πόντοι
4.706
Υπαρχει καποιος για ενημερωση 3η βαρδια Βεργας/Λιοσιων ???????

Αυτη ειναι οντως η Σαμπινα ????????

Ποσο παει το xtra ????????
Καλησπέρα, φίλε. Αυτή η κοπέλα ΔΕΝ είναι η Σαμπίνα. Ο συναγωνιστής ανέβασε το video, με την συγκεκριμένη πρωταγωνίστρια, καθώς της μοιάζει αρκετά. Η Σαμπίνα είναι ένα νεαρό πορνίδιο, το οποίο εκδίδεται στό Βέργας 7, στην βραδινή-μεταμεσονύκτια βάρδια. Είναι εμφανίσιμη, με καλό σωματάκι. Εκεί που χάνει αρκετούς πόντους, είναι στο πρόσωπο, καθώς έχει έντονα σημάδια ακμής. Για αυτό το λόγο, πολλοί αναφέρονται, σε αυτή, με τα προσωνύμια: Ψωλομούρα, Βλογιοκομμένη, κτλ. Το πρόγραμμα που προσφέρει είναι υπεραπλό και κάνει τα πάντα με καπότα. Δεν κάνει προκαταρκτικά, δεν φιλάει, δεν γλύφει αρχίδια, ούτε σε αφήνει να χύσεις στα βυζιά της. Εγώ την πρωτογάμησα στο Φυλής 66, πριν από χρόνια, όταν είχε ξεκινήσει και την "πήρα", τελευταία φορά, το 2022. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά για το παλμαρέ σου πήγαινε, καθώς θα είναι ένα, από τα πιο τίμια 20άρικα που θα δώσεις. Απλά, έχε υπόψη σου, ότι έχει πολύ ψηλά τον αμανέ, από τα κοπλιμέντα που της κάνουν, στο instagram, οι άμπαλοι πιτσιρικάδες και οι καρβουνιασμένοι αγαπούληδες, οι οποίοι δεν γαμάνε, ούτε με αίτηση στα ΚΕΠ. Α, και κάτι ακόμα: Έμαθα, τώρα τελευταία, ότι μέσα στο τσαρδί κόβει στράκες το σκυλάκι της. Έχε το νου σου, μην τρυπώσει μέσα στο δωμάτιο και την ώρα που την μαρκαλάς, σου δαγκώσει κάνα αρχίδι και μετά έχουμε "άλλα"!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Πήρα μετά από καιρό τη Σοφία στο Διδύμου 22 και ήταν πάλι σούπερ, δούλευε και η Χριστίνα, ξανθιά με σλαβικά χαρακτηριστικά και καλό κορμί,αν την έβρισκα μόνη της θα τη δοκίμαζα. Την έχει πάρει κανείς;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
408
Like
835
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες έχει να προτείνει κάποιος κανένα κοντοπουτανο εκτός Έμμυ λοσιων 73β και Βανέσα απ' Μεταξουργείο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom