Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (20 μέλη και 294 επισκέπτες)

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.171
Πόντοι
201

Malakasking

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Άννα Κολωνού 30Β, Ήρα Κολωνού 32Β, Πάολα Κολωνού 48, Μιχαέλα Φωκαίας 17Α, Αλεξάνδρα Φωκαίας 19, Τάνια Διδυμου 27, Σόνια Φυλής 84Β, Αλεξάνδρα Βέργας 2Α, Μπιούτι μαυρούλα Φυλής 65Β, Νάνσυ Βέργας 6Α αυτή μπορεί και να έχει σταματήσει δεν είμαι σίγουρος.
Φιλική συμβουλή να αποφύγεις τις λατίνες γιατί κατα 90% θα φας φόλα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση, καλά γαμήσια!
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Το pedicure είναι περιποιημένο και έχει ωραία δάχτυλα για μένα.
Γαμησα καλά και footjob χωρίς μα και μου , πέρασα καλά με 10 ευρώ.
Σε ποιο σπίτι και κοπέλα πήγες συναγωνιστη;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Ευχαριστώ φίλε τουλάχιστον τα δύο σπίτια που δουλεύουν τα κορίτσια είναι σε καλό επίπεδο η δεν μπορείς να ανασαίνεις όπως τα υπόλοιπα στο Μεταξουργείο???
Εννοηται οτι ειναι κλασσικα Μεταξουργειακά δωματια με ολα τα παρελκομενα...τι δηλαδη στο πηγαδι κατουρισαν αυτα χαχαχαχα.....τελος παντων....προσπαθησε να συγκεντρωθεις στα καυλιαρικα πετιτ πορνιδια και αγνοησε τα δωματια και ολα τα υπολοιπα...δεν παμε εκει για τα δωματια, παμε να γαμησουμε και να περασουμε ομορφα....χρησιμοποιησε το μυαλο σου και την φαντασια σου και θα πιστεψεις στο τελος οτι βρισκεσαι σε χλιδατη σουιτα 5αστερου χοτελ....ολα στο μυαλο ειναι......
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Πέρασα με την σονια από φυλής 84 όροφος. Χάλια μαύρα μάγκες μακριά
Με τη Σόνια ξαπλώνεις και την αφήνεις να σου σερβίρει το μενού της.
Άμα παίρνεις πρωτοβουλίες να κάνεις τα δικά σου, δε θα περάσεις καλά.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Εννοηται οτι ειναι κλασσικα Μεταξουργειακά δωματια με ολα τα παρελκομενα...τι δηλαδη στο πηγαδι κατουρισαν αυτα χαχαχαχα.....τελος παντων....προσπαθησε να συγκεντρωθεις στα καυλιαρικα πετιτ πορνιδια και αγνοησε τα δωματια και ολα τα υπολοιπα...δεν παμε εκει για τα δωματια, παμε να γαμησουμε και να περασουμε ομορφα....χρησιμοποιησε το μυαλο σου και την φαντασια σου και θα πιστεψεις στο τελος οτι βρισκεσαι σε χλιδατη σουιτα 5αστερου χοτελ....ολα στο μυαλο ειναι......
Μετάξι δεν πηγαίνω αλλά θυμάμαι στο Φ134 υπόγα σα νάσουν στο κελλί στο Γκουαντανάμο ένα πράγμα...
Πρέπει να φανταστείς προχωρημένα σενάρια για να φτιαχτείς.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.985
Κριτικές
31
Like
26.323
Πόντοι
7.046
Η Σόνια κύριοι είναι γι'αυτους που πάνε στοχευμένα για μερικά πράγματα. Όπως η ακα πίπα δονητης που κάνει και να κάτσει στα 4 για να της γαμησεις το γκροβερ. Για τίποτα αλλο. Α! Επίσης το οτι έχει πολύ καθαρά τα δωμάτια και κάνει μπάνιο πριν από κάθε συναγωνιστη. Είναι πολύ πιο εντυπωσιακη από τις ανταγωνίστριες της Στέλλα και την Κατερίνα στα δίπλα δίπλα 7αρια της Φώκαιας που δίνουν γκροβερ γιατί έχει πολυ πιο ωραίο πρόσωπο ενώ οι άλλες παίζουν σε πολυυυ μετριο επίπεδο προσώπου. Υπάρχει και η άνεση χρόνου αφού είναι μονη της στον οίκο. Κλειδώνει, κάνει τη δουλειά της με τον συναγωνιστή και όλα καλώς.
Κατ'εμε είναι από τις πιο όμορφες 50αρες που έχουν περάσει από την περιοχή. Αναφέρομαι στο πρόσωπο γιατί στο σώμα,αν και είναι καλή, έχω δει και καλύτερες 50αρες. Αυτά είναι τα δεδομένα γι'αυτην.
Έχω γράψει και μια παλιά κριτική γι'αυτην που της γάμησα το γκροβερ και δεν καταλάβαινα τίποτα από τριβή. Την πήρα και άλλη φορά όμως για δεύτερη ευκαιρία και είχε πολύ λιγότερο λιπαντικό κάνοντας την διείσδυση και την αίσθηση πολύ πιο σφιχτή. Ίσως να διάβασε την κριτική μου και να άλλαξε τακτική, ίσως να το κατάλαβε και από μόνη της. Ίσως ήτανε συγκυρία. Συμφωνώ κύριοι επίσης ότι είναι αρχοντομούνα και ντίβα και θέλει να παιζει με τους πελάτες στα δικά της νερά έχοντας τον πλήρη έλεγχο. Όσοι θέλετε προβείτε λοιπόν. Όσοι δεν θέλετε υπάρχουν και άλλες επιλογές. Η Κατερίνα και η Στέλλα στη Φώκαιας έχουν και αυτές ΚΑΙ αρνητικες κριτικές, αλλά ΚΑΙ θετικές.
Άποψη μου αν θέλετε γκροβερ και γαμησι τριαξονικο τραβάτε σε λύση call ή μασαζοκοριτσο. Βέβαια υπάρχει και μια διαχρονική λύση σε οίκο που την ξέρουμε όλοι αλλά δεν την αναφέρω διότι αυτό τον καιρό απουσιάζει κι επίσης δεν θέλω να με πουν προμοτορα μερικά αρχιδακια εδώ μέσα.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.734
Κριτικές
13
Like
10.635
Πόντοι
2.046
Μιας και πριν από λίγα ποστ αναφεροσασταν σε Λατινες που αλλάζουν όνομα και σπίτια θέλω να ρωτήσω ΟΠΟΙΟΝ ξέρει...
1) Τζίνα η ψηλή αλόγα από Κολωνού στο Μετάξι είναι κάπου τώρα?
2) Μπιάνκα/Πάμελα/Αντρέα από Κολωνού Μετάξι/Φυλής/Λιοσίων είναι κάπου τώρα? 2φορες την είχα βρει εγώ..
Και αυτές που είναι παρούσες και ταυτοποιημενες
3) Μιμή από Κολωνού Μετάξι είναι η Στεφανη στη Λιοσίων, και αυτήν τη βρήκα εγώ...
4) Καρίνα από Μετάξι τώρα είναι Φυλης
4) Καρίνα από μετάξι (η Λατίνα όμως) με την χοντρή κωλάρα και τα τεμαχισμένα βυζιά είναι φυλής 71 απόγευμα
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
276
Like
1.244
Πόντοι
201

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
276
Like
1.244
Πόντοι
201
Με τη Σόνια ξαπλώνεις και την αφήνεις να σου σερβίρει το μενού της.
Άμα παίρνεις πρωτοβουλίες να κάνεις τα δικά σου, δε θα περάσεις καλά.
Κλασικό μιλφονι ......μακριά από λατινες και μιλφ ..
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Κλασικό μιλφονι ......μακριά από λατινες και μιλφ ..
Γουστα τυπε!
Αν δεν σου αρεσουν τα milf δεν πηγαινεις!
Στους υπολοιπους που καυλωνουμε μαζι τους αν μας κανεις τη χαρη, να παμε!
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
276
Like
1.244
Πόντοι
201
Η Σόνια κύριοι είναι γι'αυτους που πάνε στοχευμένα για μερικά πράγματα. Όπως η ακα πίπα δονητης που κάνει και να κάτσει στα 4 για να της γαμησεις το γκροβερ. Για τίποτα αλλο. Α! Επίσης το οτι έχει πολύ καθαρά τα δωμάτια και κάνει μπάνιο πριν από κάθε συναγωνιστη. Είναι πολύ πιο εντυπωσιακη από τις ανταγωνίστριες της Στέλλα και την Κατερίνα στα δίπλα δίπλα 7αρια της Φώκαιας που δίνουν γκροβερ γιατί έχει πολυ πιο ωραίο πρόσωπο ενώ οι άλλες παίζουν σε πολυυυ μετριο επίπεδο προσώπου. Υπάρχει και η άνεση χρόνου αφού είναι μονη της στον οίκο. Κλειδώνει, κάνει τη δουλειά της με τον συναγωνιστή και όλα καλώς.
Κατ'εμε είναι από τις πιο όμορφες 50αρες που έχουν περάσει από την περιοχή. Αναφέρομαι στο πρόσωπο γιατί στο σώμα,αν και είναι καλή, έχω δει και καλύτερες 50αρες. Αυτά είναι τα δεδομένα γι'αυτην.
Έχω γράψει και μια παλιά κριτική γι'αυτην που της γάμησα το γκροβερ και δεν καταλάβαινα τίποτα από τριβή. Την πήρα και άλλη φορά όμως για δεύτερη ευκαιρία και είχε πολύ λιγότερο λιπαντικό κάνοντας την διείσδυση και την αίσθηση πολύ πιο σφιχτή. Ίσως να διάβασε την κριτική μου και να άλλαξε τακτική, ίσως να το κατάλαβε και από μόνη της. Ίσως ήτανε συγκυρία. Συμφωνώ κύριοι επίσης ότι είναι αρχοντομούνα και ντίβα και θέλει να παιζει με τους πελάτες στα δικά της νερά έχοντας τον πλήρη έλεγχο. Όσοι θέλετε προβείτε λοιπόν. Όσοι δεν θέλετε υπάρχουν και άλλες επιλογές. Η Κατερίνα και η Στέλλα στη Φώκαιας έχουν και αυτές ΚΑΙ αρνητικες κριτικές, αλλά ΚΑΙ θετικές.
Άποψη μου αν θέλετε γκροβερ και γαμησι τριαξονικο τραβάτε σε λύση call ή μασαζοκοριτσο. Βέβαια υπάρχει και μια διαχρονική λύση σε οίκο που την ξέρουμε όλοι αλλά δεν την αναφέρω διότι αυτό τον καιρό απουσιάζει κι επίσης δεν θέλω να με πουν προμοτορα μερικά αρχιδακια εδώ μέσα.

Η Σόνια κύριοι είναι γι'αυτους που πάνε στοχευμένα για μερικά πράγματα. Όπως η ακα πίπα δονητης που κάνει και να κάτσει στα 4 για να της γαμησεις το γκροβερ. Για τίποτα αλλο. Α! Επίσης το οτι έχει πολύ καθαρά τα δωμάτια και κάνει μπάνιο πριν από κάθε συναγωνιστη. Είναι πολύ πιο εντυπωσιακη από τις ανταγωνίστριες της Στέλλα και την Κατερίνα στα δίπλα δίπλα 7αρια της Φώκαιας που δίνουν γκροβερ γιατί έχει πολυ πιο ωραίο πρόσωπο ενώ οι άλλες παίζουν σε πολυυυ μετριο επίπεδο προσώπου. Υπάρχει και η άνεση χρόνου αφού είναι μονη της στον οίκο. Κλειδώνει, κάνει τη δουλειά της με τον συναγωνιστή και όλα καλώς.
Κατ'εμε είναι από τις πιο όμορφες 50αρες που έχουν περάσει από την περιοχή. Αναφέρομαι στο πρόσωπο γιατί στο σώμα,αν και είναι καλή, έχω δει και καλύτερες 50αρες. Αυτά είναι τα δεδομένα γι'αυτην.
Έχω γράψει και μια παλιά κριτική γι'αυτην που της γάμησα το γκροβερ και δεν καταλάβαινα τίποτα από τριβή. Την πήρα και άλλη φορά όμως για δεύτερη ευκαιρία και είχε πολύ λιγότερο λιπαντικό κάνοντας την διείσδυση και την αίσθηση πολύ πιο σφιχτή. Ίσως να διάβασε την κριτική μου και να άλλαξε τακτική, ίσως να το κατάλαβε και από μόνη της. Ίσως ήτανε συγκυρία. Συμφωνώ κύριοι επίσης ότι είναι αρχοντομούνα και ντίβα και θέλει να παιζει με τους πελάτες στα δικά της νερά έχοντας τον πλήρη έλεγχο. Όσοι θέλετε προβείτε λοιπόν. Όσοι δεν θέλετε υπάρχουν και άλλες επιλογές. Η Κατερίνα και η Στέλλα στη Φώκαιας έχουν και αυτές ΚΑΙ αρνητικες κριτικές, αλλά ΚΑΙ θετικές.
Άποψη μου αν θέλετε γκροβερ και γαμησι τριαξονικο τραβάτε σε λύση call ή μασαζοκοριτσο. Βέβαια υπάρχει και μια διαχρονική λύση σε οίκο που την ξέρουμε όλοι αλλά δεν την αναφέρω διότι αυτό τον καιρό απουσιάζει κι επίσης δεν θέλω να με πουν προμοτορα μερικά αρχιδακια εδώ μέσα.
Στα περισσότερα έχεις δίκιο αλλά σε εμένα κατά τα 90 δευτερόλεπτα γκρίνιαζε για το κωλιγαμησι δεν ήθελε να της ξεσκισω τον κωλο και ήθελε να βγω να τελειώσω με χυσιμο στο στήθος της.....Δεν δίνει τίμια το κωλι της τουλάχιστον σε εμένα, μόλις την καθοδηγήσει στραβώσει, όταν ανέβηκε από πάνω δεν ήξερε πως να κουνηθεί έκανε σαν άπειρη πορνη ,υπερεκτιμημενη πολύ από τα μέλη του σαιτ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom