Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (20 μέλη και 273 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Παιδιά, εχω την εντύπωση ότι τελευταία έχει ανέβει παρα πολύ η Ράνια από το Φ86...Παντα τη συμπαθούσα και τη θεωρούσα πολύ ομορφο αντικειμενικά και πολύ ευγενική, αλλα τωρα εχει φτιαξει μια απιστευτη κωλάρα την οποια χεραισαι να βαζεις στα 4 και να βαρας αλύπητα. Εχει εξελιχθεί σε μούναρο θεωρώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
Παιδιά, εχω την εντύπωση ότι τελευταία έχει ανέβει παρα πολύ η Ράνια από το Φ86...Παντα τη συμπαθούσα και τη θεωρούσα πολύ ομορφο αντικειμενικά και πολύ ευγενική, αλλα τωρα εχει φτιαξει μια απιστευτη κωλάρα την οποια χεραισαι να βαζεις στα 4 και να βαρας αλύπητα. Εχει εξελιχθεί σε μούναρο θεωρώ.
και μέσα πολύ τίμια
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
276
Like
1.244
Πόντοι
201
Δεν κάνει φοβερή πιπα; Δεν δίνει κωλο; Ήθελα να την πάρω αύριο . Γιαυτο ρωταω
Κάνει πολύ καλή πιπα ,δίνει κωλο αλλά γκρινιάζει και δε σε αφήνει να την γαμησεις όπως και όσο θέλεις τον πάτο της ,πάνε και πες μας.......βέβαια μπορεί να διαβάζει τις κριτικές μας η Σόνια κσι αύριο αν πας κεω εγώ να είναι σωστή,εμένα πάντως με ξενέρωσε όσο αφορά το κωλογαμησι όπου γι αυτό πήγα.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
276
Like
1.244
Πόντοι
201
Γουστα τυπε!
Αν δεν σου αρεσουν τα milf δεν πηγαινεις!
Στους υπολοιπους που καυλωνουμε μαζι τους αν μας κανεις τη χαρη, να παμε!
Ελεύθερα να πάτε και εύχομαι να περνάτε όμορφα και να σας κανουν όλα τα γούστα.. Εγώ σχεδόν με ολα τα μιλφονια πέρασα χάλια ως μέτρια....γενικά οι μιλφ συνήθως έχουν παραξενιές αυτό ισχύει όχι μόνο για τις πουτανες αλλά για όλες τις μιλφ.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
151
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. υπάρχει κάποιο κοντοπούτανο για ένα στα γρήγορα??ας είναι και στο μετάξι αλλά θα προτιμούσα φυλής φυσικά.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
276
Like
1.244
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά. υπάρχει κάποιο κοντοπούτανο για ένα στα γρήγορα??ας είναι και στο μετάξι αλλά θα προτιμούσα φυλής φυσικά.
Ιασωνος 37α Μεταξουργείο η Βανέσσα, κοντοπουτανο ......παίρνει 15 ευρώ,πάνε και πες μας πως πέρασες. Παλαιότερα δούλευε στο Ιάσωνος 20.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Gxamos

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
151
Πόντοι
0
Σ
Ιασωνος 37α Μεταξουργείο η Βανέσσα, κοντοπουτανο ......παίρνει 15 ευρώ,πάνε και πες μας πως πέρασες. Παλαιότερα δούλευε στο Ιάσωνος 20.
Συγνώμη για την παράβλεψη δεν το είπα.εχω περάσει πάρα πολλές φορές μαζί της.αλλα από τότε που προτιμάει τους Πακιστανούς περισσότερο από τους Έλληνες δεν πάω ξανά.για εμένα προσωπικά δεν αξίζει πλέον.παντως σε ευχαριστώ πάρα πολύ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.151
Πόντοι
14.936
Τσάρκα σήμερα μεσημέρι Φυλης και γύρω στενά...
Φώκαιας 19 λίγο αναμονή σαλόνι...
Πολλά μπαρμπαδια στην παγανιά και πέτυχα και παππού
που ρώταγε ονόματα κοριτσιών...
Πιθανολογώ για να μην γαμαει τα ιδια και τα ιδια και χάνει περισσότερο χρόνο στα
σαλονάκια...
Σωστος..:woldman:
Κάρμα το κορίτσι από Ισπανία...
Έτσι μου είπαν έτσι λεω και εγώ..
Όλα καλα...
Για 20 ευρώ σενιε - πενιε...
Ευγενική και εξυπηρετική πιτσιρίκα...
Βόλταρα για λίγο και για τα ρέστα πήγα κλασικά στην Αλιοναρα Δίδυμου..
Σούρωσε το κορμάκι μου το δόλιο από το ρούφηγμα...
Χαιρέτησα και έφυγα ανάλαφρος για βολτιτσα...
Ανεκδιήγητο το χαλι εξω πάντως...
Ρήμαξε η πολη...
%CE%9A%CE%9F%CE%9B%CE%91%CE%A3%CE%97-%CE%A4%CE%9F%CE%A5-%CE%94%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%97-1044x700.jpg

Μέσα σε ολο το χαλι όμως και μια μικρή οαση απο αρχιτεκτονικής πλευράς μιλώντας πάντα...
Ένα ωραίο πυργακι εκεί στην Αλκιβιαδου 5..
Ο πυργος Μαυρομιχάλη...

1707678642271-248308518-purgos-mauromihali-1.jpg

Γυρισμα στο σπίτι για μπανακι και μουσικουλα...
Να είστε ολοι καλα και καλες βόλτες εύχομαι...:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Πανικος αποψε στο Μεταξουργειο μετα την νικη του Παναθηναικου....οχι ομως με την εννοια οτι οι οικοι ηταν γεματοι, καθε αλλο ερημωμενοι σχεδον ηταν, απλα η Κολωνου και η Δεληγιωργη ηταν μποτιλιαρισμενες 00:30 με 01:00....τελικα κατεθεσα Κ47 στην μολδαβεζα βυζαρου μιλφ Ναταλι...ολη την ωρα ακουγαμε τις κορνες των αμαξιων που πανηγυριζαν...και οταν βγηκα η Κολωνου σχεδον μεχρι την διασταυρωση με την Κεραμικου τιγκα στα αμαξια και κορναραν ολοι....
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
276
Like
1.244
Πόντοι
201
Σημερινή επιτυχημένη κατάθεση στην 3η βάρδια στην Λατίνα Σάρα φυλής 71β όροφος .Η Σάρα για όσους δεν την ξέρουν είναι μια μοντελοειδής λατίνα με μαύρα μακριά μαλλιά αδύνατο κορμί και απίστευτη κωλάρα , μελαμψή λεία επιδερμίδα με τέλεια αίσθηση, πανέμορφο πρόσωπο και ηλικία γύρω στα 24 και ύψος 1,62 χωρίς τακούνια. Κάνει απλό πρόγραμμα με 20 ευρώ αλλά παιρνάς "τέλεια" μαζί της, πίπα όπου τον παίρνει τον μισό στο στόμα της με πρόστυχα κοιτάγματα μέσα στα ματιά και πουτοσκάμπιλα στο πρόσωπο ,σωστό στήσιμο στα 4 χωρίς να κλέβει και στο ιεραποστολικό σε κοιτά και μες στα ματιά ,γενικά είναι μια από τις καλύτερες λατίνες που πήδηξα στην ζωή μου ,κόντρα στην θεωρία που θέλει τις λατίνες=φόλες .Δεν γκρίνιαξε για κάτι την ώρα του σεξ ....... το μόνο αρνητικό βάζει πολύ τζελ στο μουνί της και δεν έχει καλή αίσθηση, όπως κάνουν πλέον όλες οι δασκαλεμένες λατίνες. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο τα 11 λεπτά η τσατσά χτύπησε στο 9- λέπτο την πόρτα. Σίγουρα θα ξαναπάω μαζί της διότι τιμά το 20ρικο.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
41
Like
7.477
Πόντοι
1.936
Πέρασα με την σονια από φυλής 84 όροφος. Χάλια μαύρα μάγκες μακριά
Η κωλογρια τσαντιζεται πολυ αν της πειραξεις το κεφαλι στην πιπα.Εχει περουκα. Βασικα μην την αγγιζεις καθολου.Αν γινεται ασε απλα το εικοσσρικο και φυγε.Αν εχει κεφια μπορει να σε αφησει να τη γαμησεις κιολας σκεπτομενη οτι σου κανει χαρη.Αλλα τελειωνε γρηγορα.Προτιμα να ξεπετα τα πελατακια στη δονουμενη και καλα πιπα της.Καποτε ηταν μουναρος ολικης ομως.Κακα τα ψεμματα.
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
510
Κριτικές
1
Like
5.983
Πόντοι
1.046
Η κωλογρια τσαντιζεται πολυ αν της πειραξεις το κεφαλι στην πιπα.Εχει περουκα. Βασικα μην την αγγιζεις καθολου.Αν γινεται ασε απλα το εικοσσρικο και φυγε.Αν εχει κεφια μπορει να σε αφησει να τη γαμησεις κιολας σκεπτομενη οτι σου κανει χαρη.Αλλα τελειωνε γρηγορα.Προτιμα να ξεπετα τα πελατακια στη δονουμενη και καλα πιπα της.Καποτε ηταν μουναρος ολικης ομως.Κακα τα ψεμματα.
Καλημέρα συναγωνιστές, πριν από χρόνια που την είχα δοκιμάσει όταν δούλευε στην Αλκιβιάδου ακριβώς τα ιδια πράγματα είχε κάνει και σε εμένα, μην πιάνεις από εδώ, μην πιάνεις από εκεί, νεύρα και ότι μαλακια μπορείς να φανταστείς και γι'αυτό τον λόγο δεν ξανά έκατσα να ασχοληθώ ξανά μαζί της.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
41
Like
7.477
Πόντοι
1.936
Καλημέρα συναγωνιστές, πριν από χρόνια που την είχα δοκιμάσει όταν δούλευε στην Αλκιβιάδου ακριβώς τα ιδια πράγματα είχε κάνει και σε εμένα, μην πιάνεις από εδώ, μην πιάνεις από εκεί, νεύρα και ότι μαλακια μπορείς να φανταστείς και γι'αυτό τον λόγο δεν ξανά έκατσα να ασχοληθώ ξανά μαζί της.
...τα μαλλια της τα περουκισια να ανακατεψεις και θα γινει η γρια τουρμπινα.Εξτρημ σπορ....
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.925
Like
5.793
Πόντοι
1.056
Βέβαια υπάρχει και μια διαχρονική λύση σε οίκο που την ξέρουμε όλοι αλλά δεν την αναφέρω διότι αυτό τον καιρό απουσιάζει κι επίσης δεν θέλω να με πουν προμοτορα μερικά αρχιδακια εδώ μέσα.

Σταρχιδια σου ρε φιλε το τι θα που οι αλλοι..

Αλλωστε ο σκοπος του φορουμ ειναι η ενημερωση..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom