Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (20 μέλη και 255 επισκέπτες)

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Πριν λίγο εγαμευθη άλλη μια Μαρία στο Μεταξι.
Αυτή τη φορα η Νιγηριανη νεαρα στο πορνομωλ Ιάσονος 39 μπαινοντας αριστερα.
Λεπτούλα με γυμνασμένο σωμα και καπως πεσμενο βυζί. Έχει και μια κηλη στον ομφαλο. Ομορφούλα στο πρόσωπο.
Σε απλο προγραμμα. Αρκετά καλη και ευδιάθετη μεσα.
2 πραγματα μου έκαναν εντυπωση. Οι Ορθοδοξοι σταυροί στο λαιμό της και το οτι ηταν πολύ στενή. Ισως παίζει και το οτι ηταν αρχή της βάρδιας και μπορει να ημουν ο πρωτος (κρεμα εβαλε, σε σωστη ποστοτητα πάντως).

Ηταν και η Κάρμεν στο Περδικκα μαζϊ με μια αλλη μιλφ που βγήκε σκυθρωπή στο σαλονι.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Πριν λίγο εγαμευθη άλλη μια Μαρία στο Μεταξι.
Αυτή τη φορα η Νιγηριανη νεαρα στο πορνομωλ Ιάσονος 39 μπαινοντας αριστερα.
Λεπτούλα με γυμνασμένο σωμα και καπως πεσμενο βυζί. Έχει και μια κηλη στον ομφαλο. Ομορφούλα στο πρόσωπο.
Σε απλο προγραμμα. Αρκετά καλη και ευδιάθετη μεσα.
2 πραγματα μου έκαναν εντυπωση. Οι Ορθοδοξοι σταυροί στο λαιμό της και το οτι ηταν πολύ στενή. Ισως παίζει και το οτι ηταν αρχή της βάρδιας και μπορει να ημουν ο πρωτος (κρεμα εβαλε, σε σωστη ποστοτητα πάντως).

Ηταν και η Κάρμεν στο Περδικκα μαζϊ με μια αλλη μιλφ που βγήκε σκυθρωπή στο σαλονι.
Καλα δεν την λες και γυμνασμενη....λεπτη ναι αλλα ειναι τερμα χαλαρο το σωμα της (λιποσαρκο)....Στενη ναι ειναι οντως για μαυρη και μενα μου ειχε κανει εντυπωση και οταν την ρωτησα μου ειπε οτι ετσι ειναι η κατασκευη της... ειδικα στα 4 ζοριζεται και προσπαθει να την αποφευγει αυτην την σταση....Τωρα στο Περδικα η αλλη η μιλφ που ειδες ηταν η Ρωσιδα η Ασιμηνα...προφανως ηταν μουτρωμενη γιατι οι πιο πολλοι προτιμουν την Καρμεν....Παρολαυτα εγω που εχω δοκιμασει την Ασιμηνα ηταν σχετικα καλη....
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
510
Κριτικές
1
Like
5.991
Πόντοι
1.046

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
276
Like
1.244
Πόντοι
201
Πριν λίγο εγαμευθη άλλη μια Μαρία στο Μεταξι.
Αυτή τη φορα η Νιγηριανη νεαρα στο πορνομωλ Ιάσονος 39 μπαινοντας αριστερα.
Λεπτούλα με γυμνασμένο σωμα και καπως πεσμενο βυζί. Έχει και μια κηλη στον ομφαλο. Ομορφούλα στο πρόσωπο.
Σε απλο προγραμμα. Αρκετά καλη και ευδιάθετη μεσα.
2 πραγματα μου έκαναν εντυπωση. Οι Ορθοδοξοι σταυροί στο λαιμό της και το οτι ηταν πολύ στενή. Ισως παίζει και το οτι ηταν αρχή της βάρδιας και μπορει να ημουν ο πρωτος (κρεμα εβαλε, σε σωστη ποστοτητα πάντως).

Ηταν και η Κάρμεν στο Περδικκα μαζϊ με μια αλλη μιλφ που βγήκε σκυθρωπή στο σαλονι.
Τίμιο δεκάρικο την έχω πάρει πριν ένα μήνα.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
516
Κριτικές
13
Like
4.792
Πόντοι
736
Λοιπόν αλάνια μου και μαγγες...η "Εστεφανυ" από την αλυσίδα της Λιοσίων είναι η ΜΙΜΗ από Κολωνού 27! Με τα καλά και τα στραβά της...Όσοι πιστοί προσέλθετε, δεν γράφω κριτική... Αν μου καθόταν θα την παντρευομουν με λόξα και τιμή!
Ναί, αυτή είναι, τίμιο γαμήσι με κορυφαίο στήσιμο στα 4, με θυμόταν ενώ την είχα πάρει μόλις 2 φορές, μάλλον γιατί μιλάω λίγα Ισπανικά ή γιατί είμαι χαρακτηριστικός χοντρομαλάκας :P

Μιας και πριν από λίγα ποστ αναφεροσασταν σε Λατινες που αλλάζουν όνομα και σπίτια θέλω να ρωτήσω ΟΠΟΙΟΝ ξέρει...
1) Τζίνα η ψηλή αλόγα από Κολωνού στο Μετάξι είναι κάπου τώρα?
2) Μπιάνκα/Πάμελα/Αντρέα από Κολωνού Μετάξι/Φυλής/Λιοσίων είναι κάπου τώρα? 2φορες την είχα βρει εγώ..
Και αυτές που είναι παρούσες και ταυτοποιημενες
3) Μιμή από Κολωνού Μετάξι είναι η Στεφανη στη Λιοσίων, και αυτήν τη βρήκα εγώ...
4) Καρίνα από Μετάξι τώρα είναι Φυλης
Αν είχα βρει την Τζίνα θα στο έλεγα :cheesy: Μακάρι να κάνει 2η θητεία όπως η Αγάπη (Μ.Α 21) και ή Λίλυ (Μ.Α 21 / Φ71) οι οποίες ξαναφύγανε.
Αυτές που λες στο 2) δεν θυμάμαι ποιές είναι.

Καλησπέρα είμαι καινούργιος στο σάιτ, το λοιπόν πρόκειται να είμαι στην Αθήνα για μια εβδομάδα το προσεχές διάστημα και σκέφτομαι να πηδήξω πρώτη φορά σε μπουρδέλο της Αθήνας, γουστάρω φάση με γυναικά με πιασίματα, για να καυλώνω περισσότερα πείτε τι καλό παίζει στην περιοχή αυτή την περίοδο να ευχαριστηθώ γαμήσι!
Ότι και να σου πούμε φίλε, η καλύτερη λύση είναι να πας, κατά προτίμηση Φυλής με μερικά 20άρικα στην τσέπη και να δοκιμάσεις όποια/ες σου γυαλίσει.

Εννοηται οτι ειναι κλασσικα Μεταξουργειακά δωματια με ολα τα παρελκομενα...τι δηλαδη στο πηγαδι κατουρισαν αυτα χαχαχαχα.....τελος παντων....προσπαθησε να συγκεντρωθεις στα καυλιαρικα πετιτ πορνιδια και αγνοησε τα δωματια και ολα τα υπολοιπα...δεν παμε εκει για τα δωματια, παμε να γαμησουμε και να περασουμε ομορφα....χρησιμοποιησε το μυαλο σου και την φαντασια σου και θα πιστεψεις στο τελος οτι βρισκεσαι σε χλιδατη σουιτα 5αστερου χοτελ....ολα στο μυαλο ειναι......
Απλά στο 5άστερο συνήθως δεν είναι τίγκα στον μύκητα τα σεντόνια :cheesy:

Πριν λίγο εγαμευθη άλλη μια Μαρία στο Μεταξι.
Αυτή τη φορα η Νιγηριανη νεαρα στο πορνομωλ Ιάσονος 39 μπαινοντας αριστερα.
Λεπτούλα με γυμνασμένο σωμα και καπως πεσμενο βυζί. Έχει και μια κηλη στον ομφαλο. Ομορφούλα στο πρόσωπο.
Σε απλο προγραμμα. Αρκετά καλη και ευδιάθετη μεσα.
2 πραγματα μου έκαναν εντυπωση. Οι Ορθοδοξοι σταυροί στο λαιμό της και το οτι ηταν πολύ στενή. Ισως παίζει και το οτι ηταν αρχή της βάρδιας και μπορει να ημουν ο πρωτος (κρεμα εβαλε, σε σωστη ποστοτητα πάντως).

Ηταν και η Κάρμεν στο Περδικκα μαζϊ με μια αλλη μιλφ που βγήκε σκυθρωπή στο σαλονι.
Από τα τοπ 2-3 τίμια 10αρικα, απλά αυστηρώς πρωινή και πολλές φορές φεύγει και νωρίτερα.
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
96
Like
339
Πόντοι
20
Καλησπέρα μια ερώτηση στο Σμύρνη πέρασα τώρα το μεσημέρι από βεργας 3 είναι μπουρδελο η στούντιο γιατί και τα 3 που είχε ήταν θεομουνα σώμα πρόσωπο όλα σωστά αλλά τα είδα κουμπωμενα και φοβήθηκα φόλα τι παίζει ξέρεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
516
Κριτικές
13
Like
4.792
Πόντοι
736
Καλησπέρα μια ερώτηση στο Σμύρνη πέρασα τώρα το μεσημέρι από βεργας 3 είναι μπουρδελο η στούντιο γιατί και τα 3 που είχε ήταν θεομουνα σώμα πρόσωπο όλα σωστά αλλά τα είδα κουμπωμενα και φοβήθηκα φόλα τι παίζει ξέρεις.

Εμπίπτει στην κατηγορία Studelo όπως και τα Λιοσίων :cheesy: Λίγο καλύτερος χώρος απο το μέσο μπουρδέλο αλλά στο 20ρικο.
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
96
Like
339
Πόντοι
20
Εμπίπτει στην κατηγορία Studelo όπως και τα Λιοσίων :cheesy: Λίγο καλύτερος χώρος απο το μέσο μπουρδέλο αλλά στο
Εμπίπτει στην κατηγορία Studelo όπως και τα Λιοσίων :cheesy: Λίγο καλύτερος χώρος απο το μέσο μπουρδέλο αλλά στο 20ρικο.
Ευχαριστώ από συμμετοχή πως πάει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
Κάρμα το κορίτσι από Ισπανία...
Έτσι μου είπαν έτσι λεω και εγώ..
Όλα καλα...
Για 20 ευρώ σενιε - πενιε...
Ευγενική και εξυπηρετική πιτσιρίκα...
Κάρλα το όνομα τής, Καρμα ήταν που η πιτσιρικά με το λεπτό ωραίο κορμί είναι και καλή μέσα
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
374
Κριτικές
46
Like
2.384
Πόντοι
2.405
Φυλής γάμησα μια Σίλβια πριν από λίγο...σε αυτό με την πράσινη πόρτα...ήταν μαζί και μια άλλη δεν θυμάμαι ο Ονομα νομίζω Τζούλια...Η Σίλβια μικρή γύφτο Ρουμάνα 23 ετών με καλό σώμα λίγο πεσμένο βυζί, μέσα ήταν κάπως καλή...πιπα χωρίς ...δεχόταν δάχτυλα και γλυφομούνι στις τρύπες.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
133
Like
17.158
Πόντοι
19.316
Περιμένω στο δωμάτιο Κρίστι και Νάνου στο Κωνσταντινουπόλεως 166Α. Θα τις πηδησω χωρίς έλεος όπως πηδήσαμε εχθές την Ρεάλ. Το βράδυ θα ανεβάσω κριτική
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
198
Like
1.323
Πόντοι
201
Περιμένω στο δωμάτιο Κρίστι και Νάνου στο Κωνσταντινουπόλεως 166Α. Θα τις πηδησω χωρίς έλεος όπως πηδήσαμε εχθές την Ρεάλ. Το βράδυ θα ανεβάσω κριτική
Καλό βόλι bro
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom