Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 218 άτομα (14 μέλη και 204 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
στα + οι τεράστιες βυζαρες της ! Μου φάνηκε οτι ειχε λιγο λεπτά πόδια , αν μπορει καποιος συναγωνιστής να το επιβεβαιώσει γιατι εγω πάνω στην καυλα μου δεν έβλεπα τίποτα !
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
στα + οι τεράστιες βυζαρες της ! Μου φάνηκε οτι ειχε λιγο λεπτά πόδια , αν μπορει καποιος συναγωνιστής να το επιβεβαιώσει γιατι εγω πάνω στην καυλα μου δεν έβλεπα τίποτα !
Στο συνολο εχει καλη εμφανηση ;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ευχαριστώ,χύστη.... :grin:

Δεν φταίει αυτή...αλλά οι πυρφόροι...που την έκαναν θεά...
Μαθηματάκι μπορεί να πάρει και από την Νικολέτα...που μας έχουν πει ότι έρχεται από Γερμανία - εδώ και μήνες - ... :grin: :jerking: :rockon: :rockon: :rockon:
Ορισμενη την ειχαν ψηση και τους εκανε τα χατηρια....μεχρι ξυλο ετρογε...στο γαμηση....και πολλα αλλα....η γνωμη μου ειναι οτι αχρηστευτικε σωματικα...και γιαυτο σταματησε...η στη χωρα της η εδω θα ειναι και θα κανει μονιμη αναρρωση...Η νικολετα...Τωρα η Πατριτσια τι να πω...πιπα χαλια με δοντι...Γαμηση..αχρωμο καλη αισθηση οκ...καλο ανοιγμα πιδιον..αλλα ως εκει...σαν πεθαμενη καθετε...και δεν αφηνη να την πλησιασης...Ενα καλο το 69...εχει καθαρη μουνα και κολοτρυπιδι...αλλα και αυτο το στματησε...με τον τροπο της...σε αυτους που δεν δινουν εξτρα λεφτα.....οποτε δεν την ξαναγαμησα...και ουτε προκοιτε...Αν εκανε 69...Θα πηγαινα που και που μονο για αυτο...για να γλυφο κολο μουνι και να χυνο με πιπα... :rockon:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
3
Πόντοι
16
Μ.Αλεξανδρου 15 3η βαρδια δοκιμαστηκε η Μαρια χοντρη ξανθια με λιποσαρκες βυζαρες με ελευθερο στοματικο στο μενου.  ΦΟΛΑ !! μη την πατησει κανεις που ψαχνεται νυχτιατικα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στην έρημη και μελαγχολική Λιοσίων...

Βέργας 3:

Ντροπαλός ηλικιωμένος κάπνιζε, έξωθεν του οίκου, αρειμανίως...
Ευρίσκετο σε βαθιά σκέψη: πως να μπω μέσα μόνος μου;

Ακολούθησα παραπλανητική στρατηγική: κατευθύνθηκα με ταχύτητα προς τον οίκο-αμέσως με ακολούθησε...
Προ της εξώπορτας "χτύπησε" το τηλέφωνό μου...
Ο ηλικιωμένος ,φέρων σύστημα ABS, κοκκάλωσε και αυτός όπισθέν μου...

Μετά ολίγων λεπτών(κατά τη διάρκεια των οποίων ο ηλικιωμένος εθαύμαζε την φύση, τον ουρανό, τα προβατάκια πέριξ της οδού...) και λήξης του "τηλεφωνήματος" ,κατευθύνθηκα και πάλι στον οίκο...

Αστραπιαίως κινήθηκα στο αριστερό υποκατάστημα-ομοίως και ο ηλικιωμένος...
Με κλειστή μπουρδελοντρίπλα όμως ανέβηκα τα σκαλιά και βρέθηκα στον όροφο-δυστυχώς ο συναγωνιστής έφαγε την ντρίπλα και μπήκε στο αριστερό ισόγειο...

Στον όροφο ήταν η ξανθιά, μικρή , λεπτή Χρύσα με σχετικά ωραίο κορμί και στητό βυζάκι.
Μαζί της η μελαχροινή Μίλα, υψηλόσωμη μιλφ με κάποια παραπανίσια κιλά από τότε που εμφανίσθηκε.
Απορώ πως έχει διαφύγει και δεν έχει αναφερθεί η εν λόγω από τους συντρόφους εξτραδάκηδες....

Στο ισόγειο δεξιά,η Στέλλα το κοκκινομάλλικο δαμάλι με τις βυζάρες.
Αριστερά, η Έλλη, μελαχροινή λεπτή μιλφ, με σκυλέ πρόσωπο και με πρωκτικό στο πρόγραμμα.

2: Η ωραία μελαχροινή Μόνικα, νεαρής ηλικίας, με θηλυκό πρόσωπο και ωραίο κορμί με λίγα πιασίματα.
Με καλό κώλο τον οποίο και δίνει.

6α: Η γνωστή μελαχροινή Σόνια, με τις βυζάρες και το ωραίο πρόσωπο.

6β: Η ξανθιά, βυζομπαλούσα και αυτή, Μαριάννα.

Λιοσίων 76 ισόγειο: Η ξανθιά μιλφ Άννα.
Λεπτή, με όμορφο προσωπάκι και αδύνατο, πολύ καλό για την ηλικία της, σώμα.
Πρόκειται για την Άννα από Κωνσταντινουπόλεως 206 ενώ τις προάλλες την πέτυχα και Φυλής 134.

Η συγκεκριμένη με καυλώνει γιατί έχει ένα αθώο πρόσωπο μιας απλής νοικοκυράς-γειτόνισας που ξαφνικά την βρίσκεις να δουλεύει σε μπουρδέλο...
Έχει αναφερθεί ως μέτρια σε υπηρεσίες αλλά στοχοποιήθηκε...

Εξηκίου 18γ: Η Τζούλια η μιλφοπορνοστάρ ήταν σε δωμάτιο και δεν την είδα...Ευτυχώς...

18: Η ξανθιά μιλφ Αλεξάνδρα με αέρα και στυλ Γερμανίδας τουρίστριας που ξέμεινε στην Ελλάδα- και ψήφισε και Τσίπρα...

Παωνίου 47: Η Αλεξάνδρα η νιάου...

Αδάνων 2: Η Ζάνα αρχίζει και μου θυμίζει στο πρόσωπο(γιατί το σώμα αποφεύγω να το κοιτάζω για ευνόητους λόγους ...) την μις Πίγκυ, την θηλυκή γουρουνίτσα-και με λουλουδάκι στο αυτί παρακαλώ...

Τροφωνίου 11α: Οι βυζάρες της Τζούλιας...
Η ίδια η Τζούλια αγνοείται-μάλλον την καταβρόχθησαν οι βυζάρες της...

11β: Η αλλοίθωρη Τζοάννα με τα πιασίματά της.
Μού έπιασε τον πούτσο και με κοίταζε λάγνα...Με το ένα μάτι της...Με το άλλο ομολογώ δεν κατάλαβα που αγνάντευε...
Απ'το βάθος της ζούγκλας, ξεπρόβαλλε αγουροξυπνημένη(1 η ώρα!!) η ψιλοτρομακτική κοντή γκιλφ Άννα...
Μες στο σκοτάδι προσπάθησα να διακρίνω κρίσιμες λεπτομέρειες όπως για παράδειγμα πόσα δόντια της λείπουν...Ματαίως...

13α: Η μελαχροινή μιλφ Ειρήνη και η καστανόξανθη μιλφ Τζένη.
Με συμπαθητικό πρόσωπο η Τζένη, με σώμα με πιασίματα ωραία-φαντάζομαι, λόγω σχετικής ομοιότητας, πως κάπως έτσι θα ήταν η Αγάπη στα νιάτα της.

13β: Συνάμενη κουνάμενη μού βγήκε η Μπετάρα.Ξανθιά μιλφάρα η άτιμη...

Κνίδου 18: Ανοικτό μετά από καιρό...
Η γηραιά υπηρεσία που δούλευε με την Βικτώρια από το Φωκαίας 27 υπόγειο, μού παρουσίασε ένα ομορφούλικο, σκουρόδερμο τσουρκάκι, την Άντζελα.
Δεν είναι καινούρια-κάπου την έχω ξαναδεί...
Με όμορφο προσωπάκι, λεπτό κορμί και καυλωτικό ολόσωμο δικτυωτό εσώρουχο κορμάκι.

Υγιαίνετε....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
δηλαδη η βαλερια η βυζαρου ειναι στανταρ απογευμα διδιμου?
:huh:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Βέργας 3:

Ντροπαλός ηλικιωμένος κάπνιζε, έξωθεν του οίκου, αρειμανίως...
Ευρίσκετο σε βαθιά σκέψη: πως να μπω μέσα μόνος μου;

Ακολούθησα παραπλανητική στρατηγική: κατευθύνθηκα με ταχύτητα προς τον οίκο-αμέσως με ακολούθησε...
Προ της εξώπορτας "χτύπησε" το τηλέφωνό μου...
Ο ηλικιωμένος ,φέρων σύστημα ABS, κοκκάλωσε και αυτός όπισθέν μου...

Μετά ολίγων λεπτών(κατά τη διάρκεια των οποίων ο ηλικιωμένος εθαύμαζε την φύση, τον ουρανό, τα προβατάκια πέριξ της οδού...) και λήξης του "τηλεφωνήματος" ,κατευθύνθηκα και πάλι στον οίκο...

Αστραπιαίως κινήθηκα στο αριστερό υποκατάστημα-ομοίως και ο ηλικιωμένος...
Με κλειστή μπουρδελοντρίπλα όμως ανέβηκα τα σκαλιά και βρέθηκα στον όροφο-δυστυχώς ο συναγωνιστής έφαγε την ντρίπλα και μπήκε στο αριστερό ισόγειο...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Αριστερά, η Έλλη, μελαχροινή λεπτή μιλφ, με σκυλέ πρόσωπο και με πρωκτικό στο πρόγραμμα.
Από την περιγραφή κατάλαβα ότι ο παππούς μπήκε εκεί.Λέτε να... βάρεσε και κώλο; :think:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
εγω μια φορα στο δροσοπουλου το χα παθει αυτο
παραξαρω το μηχανακι κ με το που παω να μπω ξαφνικα 3!! ατομα απο πισω μου να μπουν :huh:
ακροβολισμενοι ηταν κ περιμεναν αλλον για να μπουν?/
τι ντρεπονται?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
δηλαδη η βαλερια η βυζαρου ειναι στανταρ απογευμα διδιμου?
:huh:

Όπως έχει αναφερθεί από το Σάββατο -οπότε και εμφανίστηκε- μέχρι και χθες είναι απόγευμα στο Διδύμου 16.
Επίσης(επειδή σε ενδιαφέρει) από βδομάδα έρχεται η Ιζαμπέλα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Όπως έχει αναφερθεί από το Σάββατο -οπότε και εμφανίστηκε- μέχρι και χθες είναι απόγευμα στο Διδύμου 16.
Επίσης(επειδή σε ενδιαφέρει) από βδομάδα έρχεται η Ιζαμπέλα.

αυτα ειναι ωραια νεα
μου λειψε η χοντρουλα!!!
klasika αλκιβιαδου ε?
thanks man
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Όπως έχει αναφερθεί από το Σάββατο -οπότε και εμφανίστηκε- μέχρι και χθες είναι απόγευμα στο Διδύμου 16.
Επίσης(επειδή σε ενδιαφέρει) από βδομάδα έρχεται η Ιζαμπέλα.

αλλα για φεβρουριο δεν ελεγε?
μαλλον ξεμηνε απο ρευστο? :grin:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
εγω μια φορα στο δροσοπουλου το χα παθει αυτο
παραξαρω το μηχανακι κ με το που παω να μπω ξαφνικα 3!! ατομα απο πισω μου να μπουν :huh:
ακροβολισμενοι ηταν κ περιμεναν αλλον για να μπουν?/
τι ντρεπονται?
Το'κανα κι εγώ στις πρώτες μπουρδελότσαρκες,για δύο λόγους:πρώτον,ντρεπόμουνα,οπότε ακολουθούσα το γνωμικό ''μισή ντροπή δική μου,μισή δική σου'',τη... μοιραζόμουνα δηλαδή με τους άλλους.Δεύτερον,φοβόμουνα το ''πέσιμο'' από πουτάνα ή τσατσά,ενώ με δύο ή περισσότερους τη γλύτωνα συνήθως...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
αλλα για φεβρουριο δεν ελεγε?
μαλλον ξεμηνε απο ρευστο? :grin:

Ε,αλλάζουν τα προγράμματα-αναχωρήσεις και αφίξεις. ;)

Επίσης επιστρέφει η χοντρούλα σαντουιτσο-Αννούλα με το όμορφο πρόσωπο και τις βυζάρες-είναι γνωστό ότι αποτελεί μεγάλη αδυναμία  :smitten: του billy.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ε,αλλάζουν τα προγράμματα-αναχωρήσεις και αφίξεις. ;)

Επίσης επιστρέφει η χοντρούλα σαντουιτσο-Αννούλα με το όμορφο πρόσωπο και τις βυζάρες-είναι γνωστό ότι αποτελεί μεγάλη αδυναμία  :smitten: του billy.

Ναι τρομερό μωρό..... :-* :-* :-*
Παίζει να είναι 120 κιλά.... :)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Τώραπου δεν έχω μηχανάκι γυρνάνε όλες
Φτου γκαντεμια
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ρε billy γιατί δεν δοκιμάζεις;  :sunglasses:
Γιατί είσαι αρνητικός με το μωρό; :think:

Μαν,μια φορά με τον φίλο μας πορνρεπορτερ @ν.σζνμιρνισ76...είχαμε πάει και της πρότεινε μεταξύ σοβαρού και αστείου παρτούζα... :S
Αυτή το σκεφτόταν και εγώ δεν ήξερα από που να φύγω.... :grin:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Το'κανα κι εγώ στις πρώτες μπουρδελότσαρκες,για δύο λόγους:πρώτον,ντρεπόμουνα,οπότε ακολουθούσα το γνωμικό ''μισή ντροπή δική μου,μισή δική σου'',τη... μοιραζόμουνα δηλαδή με τους άλλους.Δεύτερον,φοβόμουνα το ''πέσιμο'' από πουτάνα ή τσατσά,ενώ με δύο ή περισσότερους τη γλύτωνα συνήθως...

Μάλλον κάποια έψαχνε από το μαγαζί ο συγκεκριμένος-και ήταν και συμπαθέστατος.

Ίσως είχε ξαναπεράσει και άλλη μέρα και ντρέπονταν γιατί έξω που τον ξαναπέτυχα δεν μπήκε σε κάποιο άλλο.

Σκέφτηκα να του πω να γράψει καμμιά ενημέρωση αλλά ήταν κατηφής.  :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom