Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 206 άτομα (20 μέλη και 186 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Πριν απο λιγο στην πρωινη αλλαγη

Φυλης 66α ΝΑΤΑΛΙΑ 6/10 ξανθια νεαρη Ρωσιδα με μετρια  φατσα , αξιολογο στηθος , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ+69

Φωκαιας 27α ισογειο ΑΝΝΥ 7/10 η πορνοσταρ του Σειρηνακη ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ+69

Λιοσιων 76β ισογειο ΑΝΝΑ 6/10 απο Κωνσταντινουπολεως 206,Φωκαιας 9 παλαιοτερα.Σχετικα νεαρη ψηλη κοπελα με μετρια προς αδιαφορη φατσα , καστανοξανθο μαλλι πανω απο τους ωμους καια κανονικο κορμι ΑΠΛΟ+69
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ποια χοντρή λέτε γιατο ενδιαφέρομαι ! Μήπως λέτε την αννα απο διδύμου στο υπόγειο ;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ποια χοντρή λέτε γιατο ενδιαφέρομαι ! Μήπως λέτε την αννα απο διδύμου στο υπόγειο ;

:thumbsup:

Βλέπω έχεις ευρύτατο φάσμα ενδιαφερόντων:  :think:

Από την Νίτσα και την Αλίκη στη Λούκα Νίκα ως την Βαλέρια και την Άννα στη Διδύμου!
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
798
Πόντοι
146
Την πήρα εγώ πριν μισή ώρα.Μπήκε μέσα χαμογελαστή  ξεκίνησε να μου χαϊδεύει τα αρχίδια  και μόλις σηκώθηκε τον έβαλε στο στόμα αφου τον σκούπισε με μαντηλάκι.Πίπα επιφανειακή στο πουτσοκέφαλο με 2-3 προσπάθειες να τον βάλει όλον μέσα αλλά δεν τα κατάφερε.Έβαζε χέρι , αλλά μόλις της είπα να μην βάζει το κοψε.(Μιλάει αγγλικά και ξέρει 3-4 λέξεις ελληνικές)Τρύπα πολύ στενή σε σημείο να φεύγει η καπότα όταν την είχα στα τέσσερα, επειδή σφήνωνε στο τέρμα και αυτή δάγκωνε τα χείλη ,μάλλον την πονούσε.Τελευταία στάση αυτή από πάνω να χτυπιέται δυνατά και οταν ένιωσα οτι ερχεται να χύσω βγάζω την καπότα( το πρόγραμμα ήταν τελιωτικο στα βυζιά τα οποία ήταν παρα πολύ ωραία μαλακά σιλικονάτα) αλλα μόλις είδε οτι την στόχευα εκει μου έδειξε να την χύσω στην κοιλίτσα της.Οπως και έκανα.
ρε μην χυνετε εκει που γλύφουμε οι άλλοι!! >:( >:( >:( >:( >:(
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στην έρημη και μελαγχολική Λιοσίων...

Βέργας 3:

Ντροπαλός ηλικιωμένος κάπνιζε, έξωθεν του οίκου, αρειμανίως...
Ευρίσκετο σε βαθιά σκέψη: πως να μπω μέσα μόνος μου;

Ακολούθησα παραπλανητική στρατηγική: κατευθύνθηκα με ταχύτητα προς τον οίκο-αμέσως με ακολούθησε...
Προ της εξώπορτας "χτύπησε" το τηλέφωνό μου...
Ο ηλικιωμένος ,φέρων σύστημα ABS, κοκκάλωσε και αυτός όπισθέν μου...

Μετά ολίγων λεπτών(κατά τη διάρκεια των οποίων ο ηλικιωμένος εθαύμαζε την φύση, τον ουρανό, τα προβατάκια πέριξ της οδού...) και λήξης του "τηλεφωνήματος" ,κατευθύνθηκα και πάλι στον οίκο...

Αστραπιαίως κινήθηκα στο αριστερό υποκατάστημα-ομοίως και ο ηλικιωμένος...
Με κλειστή μπουρδελοντρίπλα όμως ανέβηκα τα σκαλιά και βρέθηκα στον όροφο-δυστυχώς ο συναγωνιστής έφαγε την ντρίπλα και μπήκε στο αριστερό ισόγειο...

Στον όροφο ήταν η ξανθιά, μικρή , λεπτή Χρύσα με σχετικά ωραίο κορμί και στητό βυζάκι.
Μαζί της η μελαχροινή Μίλα, υψηλόσωμη μιλφ με κάποια παραπανίσια κιλά από τότε που εμφανίσθηκε.
Απορώ πως έχει διαφύγει και δεν έχει αναφερθεί η εν λόγω από τους συντρόφους εξτραδάκηδες....

Στο ισόγειο δεξιά,η Στέλλα το κοκκινομάλλικο δαμάλι με τις βυζάρες.
Αριστερά, η Έλλη, μελαχροινή λεπτή μιλφ, με σκυλέ πρόσωπο και με πρωκτικό στο πρόγραμμα.

2: Η ωραία μελαχροινή Μόνικα, νεαρής ηλικίας, με θηλυκό πρόσωπο και ωραίο κορμί με λίγα πιασίματα.
Με καλό κώλο τον οποίο και δίνει.

6α: Η γνωστή μελαχροινή Σόνια, με τις βυζάρες και το ωραίο πρόσωπο.

6β: Η ξανθιά, βυζομπαλούσα και αυτή, Μαριάννα.

Λιοσίων 76 ισόγειο: Η ξανθιά μιλφ Άννα.
Λεπτή, με όμορφο προσωπάκι και αδύνατο, πολύ καλό για την ηλικία της, σώμα.
Πρόκειται για την Άννα από Κωνσταντινουπόλεως 206 ενώ τις προάλλες την πέτυχα και Φυλής 134.

Η συγκεκριμένη με καυλώνει γιατί έχει ένα αθώο πρόσωπο μιας απλής νοικοκυράς-γειτόνισας που ξαφνικά την βρίσκεις να δουλεύει σε μπουρδέλο...
Έχει αναφερθεί ως μέτρια σε υπηρεσίες αλλά στοχοποιήθηκε...

Εξηκίου 18γ: Η Τζούλια η μιλφοπορνοστάρ ήταν σε δωμάτιο και δεν την είδα...Ευτυχώς...

18: Η ξανθιά μιλφ Αλεξάνδρα με αέρα και στυλ Γερμανίδας τουρίστριας που ξέμεινε στην Ελλάδα- και ψήφισε και Τσίπρα...

Παωνίου 47: Η Αλεξάνδρα η νιάου...

Αδάνων 2: Η Ζάνα αρχίζει και μου θυμίζει στο πρόσωπο(γιατί το σώμα αποφεύγω να το κοιτάζω για ευνόητους λόγους ...) την μις Πίγκυ, την θηλυκή γουρουνίτσα-και με λουλουδάκι στο αυτί παρακαλώ...

Τροφωνίου 11α: Οι βυζάρες της Τζούλιας...
Η ίδια η Τζούλια αγνοείται-μάλλον την καταβρόχθησαν οι βυζάρες της...

11β: Η αλλοίθωρη Τζοάννα με τα πιασίματά της.
Μού έπιασε τον πούτσο και με κοίταζε λάγνα...Με το ένα μάτι της...Με το άλλο ομολογώ δεν κατάλαβα που αγνάντευε...
Απ'το βάθος της ζούγκλας, ξεπρόβαλλε αγουροξυπνημένη(1 η ώρα!!) η ψιλοτρομακτική κοντή γκιλφ Άννα...
Μες στο σκοτάδι προσπάθησα να διακρίνω κρίσιμες λεπτομέρειες όπως για παράδειγμα πόσα δόντια της λείπουν...Ματαίως...

13α: Η μελαχροινή μιλφ Ειρήνη και η καστανόξανθη μιλφ Τζένη.
Με συμπαθητικό πρόσωπο η Τζένη, με σώμα με πιασίματα ωραία-φαντάζομαι, λόγω σχετικής ομοιότητας, πως κάπως έτσι θα ήταν η Αγάπη στα νιάτα της.

13β: Συνάμενη κουνάμενη μού βγήκε η Μπετάρα.Ξανθιά μιλφάρα η άτιμη...

Κνίδου 18: Ανοικτό μετά από καιρό...
Η γηραιά υπηρεσία που δούλευε με την Βικτώρια από το Φωκαίας 27 υπόγειο, μού παρουσίασε ένα ομορφούλικο, σκουρόδερμο τσουρκάκι, την Άντζελα.
Δεν είναι καινούρια-κάπου την έχω ξαναδεί...
Με όμορφο προσωπάκι, λεπτό κορμί και καυλωτικό ολόσωμο δικτυωτό εσώρουχο κορμάκι.

Υγιαίνετε....

:rockon: :rockon: :rockon: Eπιτελους μια ενημερωση με λιγο παραπανο ΣΑΛΤΣΟΥΛΑ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ε,αλλάζουν τα προγράμματα-αναχωρήσεις και αφίξεις. ;)

Επίσης επιστρέφει η χοντρούλα σαντουιτσο-Αννούλα με το όμορφο πρόσωπο και τις βυζάρες-είναι γνωστό ότι αποτελεί μεγάλη αδυναμία  :smitten: του billy.

Η τσατσα της μου ειπε οτι γυριζει τελη του μηνα...δεν ισχυει αυτο?.....
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Η τσατσα της μου ειπε οτι γυριζει τελη του μηνα...δεν ισχυει αυτο?.....

:dunno:

Πιο ψηλά "ιστάμενοι" του μαγαζιού μού είπαν:

Για Ιζαμπέλα ότι επιστρέφει αρχή Φεβρουαρίου.

Για Άννα το πολύ μέσα στο πρώτο δεκαήμερο Φεβρουαρίου.

Για Σύλβια ότι συζητά και μάλλον θα επιστρέψει τώρα που έκλεισε το Κωνσταντινουπόλεως 59 όπου και είχε πάει και δούλευε.

Οπότε...είδωμεν...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
:dunno:

Πιο ψηλά "ιστάμενοι" του μαγαζιού μού είπαν:

Για Ιζαμπέλα ότι επιστρέφει αρχή Φεβρουαρίου.

Για Άννα το πολύ μέσα στο πρώτο δεκαήμερο Φεβρουαρίου.

Για Σύλβια ότι συζητά και μάλλον θα επιστρέψει τώρα που έκλεισε το Κωνσταντινουπόλεως 59 όπου και είχε πάει και δούλευε.

Οπότε...είδωμεν...

ok.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
καταδρομικη επισκεψη στη βυζοφωλια διδυμου 16 για προσωπικη εκτιμηση βυζοβαλεριας.... δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα ουτε απο την γενικοτερη εμφανιση ουτε απο το βυζομεγεθος, αντιθετα με κατακαβλωσε η βυζοαναστασια με το ασπρο ολοσωμο σεμενακι που φοραγε και απο τα κενα εξεχαν οι ρωγες  :cum: εκοψε και κοντο το μαλλι και ειναι υπερκαβλα, κριμα που στο δωματιο η εμφανιση δε συμβαδιζει με την αποδοση  :-
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
καταδρομη στην διδυμου απεναντι αρχισα με βαλερια που την πηρα για δευτερη συνεχομενη φορα!στο διπλα ηταν η μουναρα η αλβανιδα η μαρια, διπλα η ελενη η γκρανη , διπλα η φλοριτα που γινεται ντορος η οποια φοραγε καλτσες και την ειδα με αλλο ματι !τελος στο καινουριο ηταν μια μαυριδερη ρουμανα που δεν ηξερε καλα ελληνικα απ οτι καταλαβα!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Μεγαβόλτα στο Μετάξι στην απογευματινή βάρδια,με τον ''filos 78''.Ανέλαβα να γράψω ενημέρωση,αλλά το αναβάλλω για αύριο,αφού με... στράγγιξε με ακάποτο η Μαρίνα στο Ιάσωνος 1,και τώρα πάω για ύπνο.
Νωρίτερα δεν μου βγήκε με τη Χριστίνα,το ''σκυλί του πολέμου''.Παραμένει φιλότιμη,αλλά είναι εμφανώς κουρασμένη,και η συμπεριφορά της τείνει στο τυπικό,μακριά από την καύλα που έβγαζε τον πρώτο καιρό που την πέτυχα.Δεν την αδικώ όμως,γιατί ήμουνα κι εγώ ντεφορμέ.Στα συν,η κυρία Νίκη που δεν ενόχλησε καθόλου,παρά την καθυστέρησή μου μέσα.Ίσως μ'έμαθε,ίσως πήρε εντολές από τη Χριστίνα,ποιός ξέρει...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Κλεόβουλε μεταξύ μας:
Οι τσατσάδες τις περισσότερες φορές ξέρουν καλύτερα απ'ότι οι πιο υψηλά "ιστάμενοι" των μαγαζιών!!!  ;)

να μας καθοντουσαν κιολας....... :sunglasses:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Για Σύλβια ότι συζητά και μάλλον θα επιστρέψει τώρα που έκλεισε το Κωνσταντινουπόλεως 59 όπου και είχε πάει και δούλευε.
=====
Πολλή  συζήτησις για τα BBW  παρατηρείται !
Σύλβια ? ποια Σύλβια  Κ 59 ?!  σαν κατι  να κατάλαβα από την  φωτο οπισθίως στον τοιχο... με κομπινεζον ..Ειναι >>
= Η Σύλβια της  Λουκιανου 20, μετά Βούρβαχη  κλπ  - Δηλαδή η πρώην  παλιά Μαργαρίτα= Ρίτα της Ιουλιανου 71   και πιο πριν Εξηκιου κλπ ?
Για  τετοια μεγέθη μιλάμε ? :o--  Και πέραν της Αννουλας ,   υποτίθεται οτι  μετα τις 20/ 1    θα γύριζε και η  Καρολινάρα...
Μονο  οι  3 αυτές  πρέπει να αριθμουν.. άνω των 300- 350   κιλων συνολικά ... :rockon: :rockon:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Σημερα στην απογευματινη αλλαγη

Εκανα βολτα κυριως σε περιφερειακα  μπουρδελα για τα οποια δεν γινονται συχνα ενημερωσεις μπας και πετυχω καμια καινουργια πορνη.Παμε να δουμε αναλυτικα τα μπουρδελα που επισκεφθηκα και τις ιεροδουλες που ειδα.

Ευνειδων 5 Στουντελο , ΑΝΤΖΕΛΑ 7/10 Νεαρη κοντη Ελληνιδα με σχετικα ομορφο προσωπο , μεγαλο πεσμενο φυσικο στηθος που ειναι περιπου 3αρι και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ στα 20 , σταση 69 στα 30 ευρω , 40 ελευθερο στοματικο και 50 φουλ.Τιμηθηκε σημερα με μετριες εντυπωσεις στο 20ρικο.Αυτη βαριεται που ζει! :s&m_3: Δεν εμεινα ευχαριστημενος :(.Θα ακολουθησει αναλυτικη κριτικη.Το πρωτο γαμησι επι κυβερνησης ΣΥΡΙΖΑ ηταν αποτυχημενο!!! :headbang2:

Διδυμου 16 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6/10 Ξανθια Ρωσιδα μιλφαρα με μετριο σε ομορφια προσωπο , μαλλι πανω απο τους ωμους , μεγαλες φυσικες βυζαρες :tits2: και σωμα με πιασηματα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ανακοινωθηκε.Με καυλωσε με τις βυζαρες τις αλλα οι μετριες κριτικες με απετρεψαν να περασω στα πορνοενδοτερα.Σαλοναρισε βαριεστημενη και βαρεμενη.Δευτερη κοπελα ηταν η καινουργια ΒΑΛΕΡΙΑ 4/10 Μια ξανθια μιλφ με μακρυ μαλλι που ειχε μαζεμενο , ψηλο αναστημα , αδιαφορο προσωπο και σωμα με πιασηματα.Φορουσε ολοσωμο προφανως για να κρυβει τα παχακια.Αδιαφορη :blahblah1: για τα προσωπικα μου γουστα.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ανακοινωθηκε.

Αχαρνων 85 ΒΙΚΥ 5/10 ξανθια μιλφ με αδιαφορη φατσα , αξιολογο στηθος , κοντη και σωμα με πιασηματα.Γενικα αδιαφορη παρουσια.Δεν πρεπει να ειναι η Βικυ απο Βεργας 6α που ειχα δει ενα βραδυ.Εκεινη μου ειχε φανει οτι ειχε ομορφο προσωπο.Αν δεν κανω λαθος ανακοινωθηκε ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.

Φυλης 134 ημιυπογειο ΤΖΕΣΣΙΚΑ 8/10 η γνωστη ξανθια ωραια φολαρα!!! Τωρα τελευταια φοραει  γυαλακια μυωπιας ΥΠΕΡΑΠΛΟ ανακοινωθηκε  :shit:

Φυλης 109α οροφος ΛΑΟΥΡΑ 8/10 η γνωστη στους περισσοτερους μελαχρινη ψηλη Ρωσιδα μουναρα ΑΠΛΟ+69  :cum:

Ξανθιππης 2 ΜΑΡΙΝΑ 7/10 η ξανθια προμιλφ με σκουρο χρωμα δερματος.Ειναι η γνωστη που δουλευει συνηθως τα πρωινα.ΑΠΛΟ+69 Ειναι καλη μεσα στο δωματιο.

Αχιλλεως 48 ΑΓΑΠΗ 7/10 Ξανθια νεαρη κοντη Ουκρανη με σγουρο μαλλι που ειχε μαζεμενο , συμπαθητικο γλυκο προσωπακι , μικρο στηθος και κανονικο κορμι.Επιτελους και μια καινουργια κοπελα.Μου εκανε κλικ η συγκεκριμενη , χωρις βεβαια να ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα.Επειδη ομως ανακοινωθηκε απλο προγραμμα :headbang: δεν ειχα ορεξη να περασω στο δωματιο.Αν την παρει καποιος ας μας πει εντυπωσεις!

Καπου εκει τελειωσε η μικρη μου βολτα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Χτες βράδυ ξανά με χριστινακι καζαξταν . ενο περημενα στο σαλόνι..(παντα περημενο μαρεση να ρην βλεπο πρινπερασο στο δωμάτιο...)είχεππελάτη τουλεγε σχισε την δυνατά προφανούς την τρυπουλα της ευνοούσε κατακαυλοσα...και ήθελανα την γαμησο αάγρια σήμερα....ενο περημενα στο δωμάτιο πήγα να χρυσό ερχετε ξεκηνα τρελό χαμουρεμα...αρχιδο γλυψιμο πίπα τρελή..και της λέω σταματά θα χρυσό ....της λέω πριν πως στοκανε ο άλλος μου λέει Να πω? Λέω πες σε έντονο ύφος..λέει στά τέσερα της λέω γυρνά...κοιταζομασταν στο καθρέπτη ..θα σε σκισο λέω τώρα..πιο άγρια..ναι ναι σωστό μ πιο δυνατά κτλ..κατακαυλοσα...εχυσα την υποταξα..μαρεση που φαντασιονετε μαζί μου...αυτά μαγγες..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Για όσους δυσλεκτικούς και μικρόνοες αδυνατούν να κατανοήσουν και να συλλάβουν τα αριστουργήματα και τα βαθύτερα νοήματα της σύγχρονης πορνογραφικής λογοτεχνίας που μάς κάνει την ύψιστη τιμή να συγγράφει ο FORMET ας μου επιτραπεί να κάνω κάποιες ελάχιστες και ασήμαντες επεξηγήσεις λέξεων και φράσεων:

"χρυσό":χύσω.
"σωστό μ":μωρό μου.
"Κουκάκι":καυλάκι.
"κόμης":μόλις.

Για παράδειγμα: η φράση "είσαι Κουκάκι και κόμης σε είδε μουθε να χρυσό" έχει το βαθύ αλληγορικό νόημα "είσαι καυλάκι και μόλις σε είδα μου'ρθε να χύσω".

Ας γίνει λοιπόν η σύνταξη ενός λεξικού FORMET (με ενσωματωμένο παράρτημα Γιασου) προκειμένου όλοι μας να μεταβούμε σε ένα άλλο γνωστικό μαγευτικό (ενδεχομένως και εξωγήινο) επίπεδο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom