Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 200 άτομα (17 μέλη και 183 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Οσο για τη Σοφια την εχω παρει πολλες φορες και με καυλωνει πολυ. Εχει φοβερη κωλαρα και τιμιο κωλαντερο. Δυστυχως ειναι κυκλοθυμικη και η αποδοση της στα ενδοτερα δεν ειναι σταθερη  :-
Οσο για τη Μαρινα ειναι οντως καυλα, αλλα δεν περασα καλα μαζι της γιατι ειχαμε μια μικρη παρεξηγηση στην αρχη της συνεδριας μας. Σκεφτομαι να της δωσω ομως αλλη μια ευκαιρια γιατι πιστευω οτι αν θελει, θα ειναι οντως καλη.

Ωραια ενημερωση  :rockon:
Η πλειοψηφία αυτών που είδα ήταν η πρώτη φορά.Για Βαλέρια και Ντιάνα στο 19 Α και Β,και για την Αλέξια στο 46 Α τι λες;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Με Βαλερια και Ντιανα δεν εχω εμπειρια  :dunno:
Με Αλεξια εχω περασει πολλες φορες και μαζι μου ειναι παρα πολυ καλη. Νομιζω και γενικοτερα ειναι καλη, δυσκολα θα τα κλαψεις τα λεφτα σου.
Αν δε βρεις τιποτα καλυτερο, δοκιμασε.
Thanks!θα δοκιμάσω σύντομα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Κατά την αναμονή,είδα απέναντι τη Μαρίνα από το Ιάσονος 1 γωνία,με τη ρόμπα της να κοιτάζει το δρόμο.Για όσους δεν την ξέρουν,σχετικά ψηλή,μελαχροινή,στυλιάρι,με κοιλιά προχωρημένης εγκυμοσύνης.Κάτι μου ''έβγαλε''αυτό,την είχα απαξιώσει σε προηγούμενες βόλτες,πέρασα και δεν το μετάνοιωσα!Ακά μου είπε ότι κάνει,ρίσκαρα και δοκίμασα.Λόγω κρέμας και κόπωσης από συνεχόμενες καταθέσεις τις προηγούμενες μέρες,δεν τελείωνα με τίποτα,και η φάση τελείωσε με ακάποτο τελειωτικό!Το ξέρω,χαλάω την πιάτσα,αλλά αμοίμφθηκε εξτρά για την υπομονή της,και για τις υπηρεσίες της πέρα από την αρχική συμφωνία.

Στο 44 δεξιά η Ελίζα άκουσα,πλατινέ μαλί,με πολλά πιασίματα και κωλάρα.

Στο 46 Α η Αλεξία,''ε!,εσύ με το κράνος,που πας;'',της υποσχέθηκα ότι θα περάσω την επόμενη φορά,καλούλα μου φάνηκε!

Τέλος,η βόλτα τελείωσε στα Χωματιανού 11,να δω την νέα ανακάλυψη των μοντελοστυλιαρολατρών,αλλά δεν είναι και τόσο νέα,καθώς την Ιωάννα στο 11 αριστερά την είχα πάρει παλιότερα στο Φυλής 54 ή 56,εντελώς αδιάφορη.

Κατ'αρχήν να σε συγχαρώ για το επιτυχημένο κασκαντερηλίκι σου να περάσεις με την Μαρίνα!Ήρωας!  :grin:

Στο 44 δεξιά η Ειρήνα είναι η γνωστή παλαιά  γυφτορουμάνα από Φυλής και Φωκαίας με την απίστευτη κωλάρα  :kissass: και τις βυζάρες.  :tits:
Τις προάλλες είχε περάσει από την Φωκαίας για να πάρει την Τζούλια και φορούσε ένα πουλόβερ δίχως σουτιέν από μέσα και οι ρώγες της μόνο που δεν τρύπησαν το πλεκτό!  :cum:

Ένα από τα προσεχή πρωινά θα την  :zfuck:

Η τρελλοΑλεξία παρόλα τα κιλά που έχει πάρει είναι και μικρούλα και ομορφούλα και καλή στο δωμάτιο εκεί που θέλει-πιστεύω ότι εσύ πληρείς τις προδιαγραφές της!  ;)

Για την Ιωάννα στο Χωματιανού 11, έχω την ίδια(και ίσως και χειρότερη) άποψη με την δική σου-με πολλά ελαφρυντικά όμως για την κοπέλα λόγω της χρονικής περιόδου που την είχα πάρει.

Κατά τα λοιπά... Ωραίος και πάλι ο @ Επιρρεπής !
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
798
Πόντοι
146
ρε παιδια αυτη η ιωάννα μου θυμιζει μια πιατσόβια απο τρίγωνο πριν τρια χρόνια :think: :think: :think: :think: :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Στο 44 δεξιά η Ειρήνα είναι η γνωστή παλαιά  γυφτορουμάνα από Φυλής και Φωκαίας με την απίστευτη κωλάρα  :kissass: και τις βυζάρες.  :tits:

+1,γιατί αν και έχει γίνει μπουχέσα...έχει τίμιο κωλοτρυπίδι...
Της το είχα παραβιάσει 3 φορές στο 20€-ικο,τα 84-86 πάνω...1η βάρδια όταν εργαζόταν και ήταν αδύνατη... :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Επισκέπτης
Προσπαθώντας να θυμηθώ, πρέπει να είναι η μεγαλύτερη σε ηλικία ιερόδουλος η Νανά :2funny: ούτε κάτι γριές στον ελαιώνα της Καλαμάτας, τέσπα η γιαγιά με κατάφερε, καλός  :jerking: κι εγώ :2funny: δεν τη κοίταζα στο πρόσωπο και γιαυτό την έβαλα στα 4 να τον καρφώσω και παράλληλα κοιτούσα στα πλάγια τον καθρέφτη για να καμαρώνω τη φάτσα μου  :grin:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
αν είναι αυτή την είχα ξαναπάρει παλιότερα στο ελλυσιουμ !τοτε είχε περισσοτερα κιλα!τωρα είναι στεγνή!!

:thumbsup:

Εγώ στο Λιτό την είχα πάρει και έχεις δίκιο, τότε είχε περισσότερα κιλά.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Κατ'αρχήν να σε συγχαρώ για το επιτυχημένο κασκαντερηλίκι σου να περάσεις με την Μαρίνα!Ήρωας!  :grin:

Στο 44 δεξιά η Ειρήνα είναι η γνωστή παλαιά  γυφτορουμάνα από Φυλής και Φωκαίας με την απίστευτη κωλάρα  :kissass: και τις βυζάρες.  :tits:
Τις προάλλες είχε περάσει από την Φωκαίας για να πάρει την Τζούλια και φορούσε ένα πουλόβερ δίχως σουτιέν από μέσα και οι ρώγες της μόνο που δεν τρύπησαν το πλεκτό!  :cum:

Ένα από τα προσεχή πρωινά θα την  :zfuck:

Η τρελλοΑλεξία παρόλα τα κιλά που έχει πάρει είναι και μικρούλα και ομορφούλα και καλή στο δωμάτιο εκεί που θέλει-πιστεύω ότι εσύ πληρείς τις προδιαγραφές της!  ;)

Για την Ιωάννα στο Χωματιανού 11, έχω την ίδια(και ίσως και χειρότερη) άποψη με την δική σου-με πολλά ελαφρυντικά όμως για την κοπέλα λόγω της χρονικής περιόδου που την είχα πάρει.

Κατά τα λοιπά... Ωραίος και πάλι ο @ Επιρρεπής !
Κατ'αρχήν να σε συγχαρώ για το επιτυχημένο κασκαντερηλίκι σου να περάσεις με την Μαρίνα!Ήρωας!  :grin:

Παρέβλεψα το κριτήριο ''μουνάρα'',εξέπεμπε μια γλυκύτητα,και το ολίγον φαφούτα βοήθησε στο τέλος...

Η τρελλοΑλεξία παρόλα τα κιλά που έχει πάρει είναι και μικρούλα και ομορφούλα και καλή στο δωμάτιο εκεί που θέλει-πιστεύω ότι εσύ πληρείς τις προδιαγραφές της!  ;)
Στην επόμενη βόλτα θα την σκεφτώ σοβαρά.
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.369
Πόντοι
13.040
+1,γιατί αν και έχει γίνει μπουχέσα...έχει τίμιο κωλοτρυπίδι...
Της το είχα παραβιάσει 3 φορές στο 20€-ικο,τα 84-86 πάνω...1η βάρδια όταν εργαζόταν και ήταν αδύνατη... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Είναι η Ιρίνα από Φυλής 86 ισόγειο που έκανε ακάποτη πίπα
και έδινε και κώλο; Θα την έλεγα τσιγγάνα και όχι γύφτισα.
Ίσια μακριά μαλλιά.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
  παλιά είχε φυγή ενο την γαμουσα μετα άλαξε χαρακτήρα στο σήμερα είναι μπουχεσα και το βυζη έχασε την ομορφιά του σαν να έχει μπει στο πλύσιμο....μου τα παζάρι στη μούρη αλλά δεν τα γλυφό και πολύ την γαμαο μια φορά το 5μηνο...και μου λέει πλεον δεν αργεις μαζί μου σε καυλονο ε? Λέω όχι δεν αργό για να μη με μαλοσης  :s&m_1:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
  παλιά είχε φυγή ενο την γαμουσα μετα άλαξε χαρακτήρα στο σήμερα είναι μπουχεσα και το βυζη έχασε την ομορφιά του σαν να έχει μπει στο πλύσιμο....μου τα παζάρι στη μούρη αλλά δεν τα γλυφό και πολύ την γαμαο μια φορά το 5μηνο...και μου λέει πλεον δεν αργεις μαζί μου σε καυλονο ε? Λέω όχι δεν αργό για να μη με μαλοσης  :s&m_1:

Πάντα αισθηματίας ο FORMET!  :rockon:

Δηλαδή τύπε πλέον την γνωρίζεις καλά...
Κάνεις και κάνα ρομαντικό ακάποτο μαζί της ή είσαι πιστός στην Μαρία την φυλακόβια;  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Οχι τυπε μου δεν μου έχει βγει μαζί της ακόμα αυτό.....Με την φυλακοβια είναι αλλιως..έχουμε αλλη χημεία επικοινονια από την πρωτη ματια...Οταν την είδα πρωτη φορά στο σαλόνι με ενα συναγωνιστή(ο θεός να τον κανει..)  την σνομπαρε λέει τι είναι αυτό?? Τον αγριοκοιταει και  μετα με κοιτάει με παράπονο της λέω μαλάκας είναι είσαι Κουκάκι για τρελό σκισιμο..και κόμης σε είδα μουθε να χρυσό και έτσι ξεκοινισε..
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Μετακινηση της ρωσσιδας μιλφ Ναταλι-με τα μαγουλακια και τα σεξυ εσωρουχα-απο το Βιργινιας Μπενακη στο Κωνσταντινουπολεως 166 καθε απογευμα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Φωκαίας 17Α σήμερα, στην πρωινή βάρδια, νέο αίμα, Αντζελίνα, πιπινάκι γάλακτος από Ρουμανία, αδύνατο, πανέμορφο, 1,5άρι βυζάκι, μακρύ μαλλί. Στο σεξ άχρωμο και άοσμο. Μόνο για πιπινοκυνηγούς.
 

Panos Kassandras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
335
Like
0
Πόντοι
1
Οχι τυπε μου δεν μου έχει βγει μαζί της ακόμα αυτό.....Με την φυλακοβια είναι αλλιως..έχουμε αλλη χημεία επικοινονια από την πρωτη ματια...Οταν την είδα πρωτη φορά στο σαλόνι με ενα συναγωνιστή(ο θεός να τον κανει..)  την σνομπαρε λέει τι είναι αυτό?? Τον αγριοκοιταει και  μετα με κοιτάει με παράπονο της λέω μαλάκας είναι είσαι Κουκάκι για τρελό σκισιμο..και κόμης σε είδα μουθε να χρυσό και έτσι ξεκοινισε..

Μαλάκα μου, θέλω λεξικό Ασσουρμπανιπάλ και πάραυτα.  :tooth:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φυλής και Φωκαίας υπό καταρρακτώδη βροχή συνοδεία χαλαζιού και απ'όσα πρόφτασα να μπω...

Φυλής 71 ισόγειο: Η πλατινέ Χριστίνα,αδύνατη και ομορφούλα.

71 όροφος: Η Χριστίνα η Καζακστανή.

69 ισόγειο: Η ξανθιά Μαρία η Τσέχα,νεαρής ηλικίας με συμπαθητικό πρόσωπο και σώμα με πιασίματα.

69 όροφος: Η καστανόξανθη πιτσιρίκα Ειρήνη,με το τρομαγμένο πρόσωπο και με σώμα με πιασίματα.

67:κλειστό.

65β: Η Εμμανουέλα,η γνωστή με το περίεργο πρόσωπο τελευταία σαλονάρει γυμνόστηθη-δεν έχει άσχημο σώμα πάντως...

65α: Η μελαχροινή μουνάρα Μάγια από το Φωκαίας 19-με ξινισμένα μούτρα αλλά με ωραία εσώρουχα!

86 ισόγειο και 84 όροφος:κλειστά.

86 όροφος: Η μελαχροινή πολύ όμορφη πιτσιρίκα Λαβίνια,με αδύνατο σώμα και αγαλματένιο στήθος.

84 ισόγειο: Νέα κοπέλα.

Μόνικα,πιτσιρίκα με σκούρο χρώμα δέρματος,με συμπαθητικό πρόσωπο,κανονικό σώμα με λίγη κοιλίτσα,με μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι.

80: Η μελαχροινή Μαίρη,πιτσιρίκα με ωραίο πρόσωπο και σκιστά μάτια,με μικρό στήθος και ελαφρώς ζουμερό σώμα-ωραία κωλάρα έχει η φόλα...

61: Η ξανθιά αδύνατη Αλεξάνδρα.
Γελαστή,παιχνιδιάρα-μη την βλέπετε έτσι οδοντογλυφίδα,αντέχει...

Φωκαίας 17α: Η ξανθιά Μαρία,πιτσιρίκα με αγαθοβιόλικο αλλά γλυκό πρόσωπο,σώμα με ωραία πιασίματα,βυζάρες και καλό γεμάτο κώλο.

17β: Η μελαχροινή πιτσιρίκα Αντζελίνα-ξεθάρρεψε λιγάκι από τις πρώτες ημέρες που δούλεψε...

Το προσωπάκι της από αμήχανο έγινε γλυκά θηλυκό και το αδύνατο σωματάκι της από ντροπαλό έγινε προκλητικό...

Αυτά προς το παρόν-ο κατακλυσμός συνεχίζεται...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.699
Like
14.916
Πόντοι
3.656
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom