Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 215 άτομα (7 μέλη και 208 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πριν από λίγο...

Ρεμούνδου 21α: Αντζέλικα.

Μαύρο μαλλί,λευκή επιδερμίδα,κόκκινα εσώρουχα-θηλυκό πρόσωπο,προκλητική κωλάρα...

Αποτέλεσμα: Όλα τα δωμάτια γεμάτα και τέσσερις σε αναμονή για να περάσουν...

Ούτε σε εκλογικό κέντρο τόσος κόσμος...


 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Πριν από λίγο...

Ρεμούνδου 21α: Αντζέλικα.

Μαύρο μαλλί,λευκή επιδερμίδα,κόκκινα εσώρουχα-θηλυκό πρόσωπο,προκλητική κωλάρα...

Αποτέλεσμα: Όλα τα δωμάτια γεμάτα και τέσσερις σε αναμονή για να περάσουν...

Ούτε σε εκλογικό κέντρο τόσος κόσμος...
η ατζελικα ειναι απογευματα μονο?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.699
Like
14.916
Πόντοι
3.656
Δίκιο έχεις.

Ιδίως στην συγκεκριμένη αλυσίδα(27 και 24) σταθερές είναι η Εστέλ στο ισόγειο,η (άλλη) Χριστίνα με τις βυζάρες στο υπόγειο και η Άννα Κου στον όροφο.


και στο 24 στην πρωϊνη βαρδια λιγο χυμα ειναι τα πραγματα.οσο για το 27 υπογειο,εκει ειναι το μεγαλυτερο προβλημα.καθε φορα και αλλη κοπελα,χριστινα με φουλ που λεγαμε,μετα η ελενη-ιονελα,τωρα τελευταια καποιο απο τα κοριτσια του 24,τιποτα δεν ειναι σταθερο εκει.πρεπει να το σκεφτουν τα μαγαζια της αλυσιδας αυτο.γιατι και οι πορνορεπορτερ δεν μπορουν να ειναι στο ποδι απο το πρωϊ μεχρι το βραδυ,και ειδικα εαν καποιος μενει μακρυα,οπως προαναφερθηκε,παιζει να κανει τσαμπα τον κοπο   :S
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
συναδελφοι γιατι τα σπιτακια σε δροσοπουλου και θασου ειναι κλειστα σημερα?
Εκλεισαν εντελώς γιατι όπως είπαν περίοικοι σε απόσταση μικρότερη των 200 μέτρων υπάρχει κάτι σαν "σχολείο", καί αν συμβαίνει κάτι τέτοιο , βάσει του νόμου απαγορευονται τα πορνεία.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Live τώρα... :tooth: :tooth: :tooth:

Αλκαμένους 113: Η Νίκη και η Βανέσα.

Αγκύρας 11β(αριστερά):Η ξανθιά μιλφ Ήρα πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο...

Αγκύρας 11α (δεξιά): Η μιλφ Κατερίνα με την κωλάρα από Εξηκίου 18γ.

Πιπίνου 54: Η ξανθιά Κορίνα,με γλυκό πρόσωπο και με βυζάρες-λειτουργεί ενεργοπαθητικά με 25 ευρώ.

Φυλής 99: Η ξανθιά μουνάρα Δέσποινα,ψηλή,με ωραίο πρόσωπο και κορμάρα.
Τραβεστί στα 25 ευρώ.

Αγκύρας 1: Η ξανθιά Βίκυ,γλυκιά με ωραίες βυζάρες και πάρα πολύ ευγενική.
Στα 30 ευρώ.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Live τώρα... :tooth: :tooth: :tooth:

Πιπίνου 54: Η ξανθιά Κορίνα,με γλυκό πρόσωπο και με βυζάρες-λειτουργεί ενεργοπαθητικά με 25 ευρώ.

Φυλής 99: Η ξανθιά μουνάρα Δέσποινα,ψηλή,με ωραίο πρόσωπο και κορμάρα.
Τραβεστί στα 25 ευρώ.

Αγκύρας 1: Η ξανθιά Βίκυ,γλυκιά με ωραίες βυζάρες και πάρα πολύ ευγενική.
Στα 30 ευρώ.

Ωραίος.

 

Συνημμένα

  • hi.gif
    hi.gif
    2,8 KB · Εμφανίσεις: 24
  • wanker.gif
    wanker.gif
    10,2 KB · Εμφανίσεις: 23

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Φωκαίας 27 υπόγειο: Η ξανθιά ζουμερή πιτσιρίκα Καρολίνα-ανακοινώνεται φουλ πρόγραμμα δίχως πρωκτικό.

27 ισόγειο: Η Εστέλ.

Τί στον πούτσο γίνεται;
Δεν κυκλοφορεί ψυχή γύρω γύρω αλλά όσοι μπαίνουν από Αχαρνών στη Φωκαίας πάνε σαν βυζομαγνητισμένοι κατευθείαν στην Εστέλ!!!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Για όποιον ψάχνει την μικρή αδύνατη Χριστίνα με το φουλ πρόγραμμα που δούλευε στο Φωκαίας 27 υπόγειο,δουλεύει τώρα στο Εξηκίου 18γ.

ΥΓ: Όπως πολύ σωστά με διόρθωσε Τιμημένο Μέλος του σάιτ (ονόματα δεν λέμε,υπολήψεις δεν θίγουμε!!!) Αγκύρας 12 είναι το σωστό και όχι 11 όπως έγραψα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Στα υπόλοιπα τρανσόσπιτα...

Κολοκυνθούς 63: Αριστερά η γνωστή μελαχροινή  Έμα και αριστερά η ξανθιά Τζούλια.

Δεληγιώργη 30: Είχε γυναίκα!  :grin:

Μυλλέρου 33: κλειστό.

Λούκα Νίκα 1: Η ξανθιά Νίτσα,μεγάλη σε ηλικία με τραχύ πρόσωπο και κανονικό σώμα.

Η Αλίκη δουλεύει αύριο πρωινή και την Τετάρτη ολόκληρη την ημέρα.
 

Επισκέπτης
Επικρατεί ησυχία γενικά αν και δεν κατέβηκα χαμηλά, πήγα για πρώτη φορά στο σπίτι της Καλύμνου 36 όπου πήρα τη γιαγιά Νανά, τώρα περί εμβολίων δε με πιάνει εμένα τίποτα, πάω να χλαπακιάσω πίττα εκτελώντας εν μέρει τη συνταγή Μαρή  :2funny: :grin:
Βέβαια θα ακολουθήσει και το κλασσικό πούρο μετά συν τα βιολογικά πορτοκάλια  :rockon:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Επικρατεί ησυχία γενικά αν και δεν κατέβηκα χαμηλά, πήγα για πρώτη φορά στο σπίτι της Καλύμνου 36 όπου πήρα τη γιαγιά Νανά, τώρα περί εμβολίων δε με πιάνει εμένα τίποτα, πάω να χλαπακιάσω πίττα εκτελώντας εν μέρει τη συνταγή Μαρή  :2funny: :grin:
Βέβαια θα ακολουθήσει και το κλασσικό πούρο μετά συν τα βιολογικά πορτοκάλια  :rockon:
:2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Στην υγειά μας φίλε. Θα ξαναμπώ αργότερα, πρέπει να κάνω και μπάνιο, αλλά αφήνω λίγο τα μικρόβια της γεροΝανάς για να αποκτήσω αντισώματα  :2funny: και τύφλα ναχει το αντιφυματικό  :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φιλος/συναγωνιστης που τσαρκαραμε παρεα, κατεθεσε στο καινουριο ΤΟΥΜΠΑΝΟ στο Φωκαιας17Α τη Μαρια, ξανθο ρουμανακι με μαλλια μεχρι τους ωμους, καυλοφατσα με πιρσινγκ στα χειλια, θεικα βυζομπαλα νο3 και υπεροχο σωμα με καμπυλες. Κανει και ΑΚΑ. Εμεινε αρκετα ευχαριστημενος(χωρις βεβαια να ειναι κατι το ιδιαιτερο) απ οτι μου πε, η κοπελα ειναι καθαρη, τιμια, υπακουη και σχετικα ανετη με το χρονο. Την εχω και γω στο πορνο-προγραμμα :zfuck:

Μπάζο μικρέ,δεν μου αρέσει καθόλου... :rolleyes:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Στην υγειά μας φίλε. Θα ξαναμπώ αργότερα, πρέπει να κάνω και μπάνιο, αλλά αφήνω λίγο τα μικρόβια της γεροΝανάς για να αποκτήσω αντισώματα  :2funny: και τύφλα ναχει το αντιφυματικό  :rockon:
:2funny: :rockon:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Ντουνταρα δε σε ειχα για τοσο δυνατο μυστη!!!
Ευγε!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Η Νανα ειναι πραγματικα πολυ πανω απ τις δυναμεις μου.
Μετα απο αυτο τον αθλο, πιστευω οτι σου αξιζει και εσενα το Μεταλλιο Εξαιρετων Πορνοπραξεων!
ΑΞΙΟΣ!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
1200x.jpg
:2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Πριν από λίγο...

Ρεμούνδου 21α: Αντζέλικα.

Μαύρο μαλλί,λευκή επιδερμίδα,κόκκινα εσώρουχα-θηλυκό πρόσωπο,προκλητική κωλάρα...

Αποτέλεσμα: Όλα τα δωμάτια γεμάτα και τέσσερις σε αναμονή για να περάσουν...

Ούτε σε εκλογικό κέντρο τόσος κόσμος...

νταξ....αυτος που εφερε τα 3 αυτα κοριτσια στον οικο αυτο τιναξε την μπανκα στον αερα!
2 ρωσιδια και μια Ουκρανη, ολες γυναικαρες και με καλο σερβις.
Αποτελεσμα, ενα πρωην "πεθαμενο" στην κυριολεξια σπιτι να έχει γινει νο1 αυτη τη στιγμη και να δουλευουν ακαταπαυστα 2 κοπελες σε καθε βαρδια με ολα τα δωματια γεματα και αναμονη στο σαλονι!
 

Επισκέπτης
Ντουνταρα δε σε ειχα για τοσο δυνατο μυστη!!!
Ευγε!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Η Νανα ειναι πραγματικα πολυ πανω απ τις δυναμεις μου.
Μετα απο αυτο τον αθλο, πιστευω οτι σου αξιζει και εσενα το Μεταλλιο Εξαιρετων Πορνοπραξεων!
ΑΞΙΟΣ!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Thanks :grin: αλλά δε νομίζω ότι έκανα κάτι τραγικό, το γαμήσι έγινε με προφύλαξη, μόνο η πίπα ήταν ακάπ.
:2funny: ξέχασα να πω ότι στο περβάζι του δωματίου είχε παρατημένα με πεντάδα προφυλακτικών μάρκας Pleasure Latex Sdn.Bhd κι εγώ ως λεχρίτης :2funny: βούτηξα ένα για ενθύμιο!
Τώρα για να σε ρωτήσω, την έχεις πηδήξει τη γιαγιά Νανά?
Βαριέμαι να ψάχνω κριτικές, έχουμε και τα πολιτικά σήμερα. Η κριτική μου πάντως έχει ανέβει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom