Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (11 μέλη και 216 επισκέπτες)

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
με την τσατσα με τα γυαλακια απο φωκαιας 17 εχει περασει κανεις μου ειπε και εμενα σημερα για 40 ευρω να περασει μαζι με την παολα στειλτε μυνηματα οποιος την εχει παρει μεσα και τι κανει στο δωματειο
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
1
Συνέχεια live

Χωματιανου 11Α
Σοφία καστανο πετιτ πιπινι με ελευθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξακι σε όλες τις στάσεις

Χωματιανου 11Β
Αλεξανδρα ξανθια με πιασιματα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις
Δοκιμάστηκε, πάντα μες την καύλα αυτο το κορίτσι

Λιοσίων 73 πανω
Σονια ξανθια Ρουμανα με νορμάλ σωμα, απλό προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις
Ιωάννα μελαχρινη τσαχπίνα Ρουμανα με απλό πρόγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Τροφωνιου 18Γ
Τατιάνα καστανοξανθη μπαμπατσικη μολδαβη με απλό πρόγραμμα

Τροφωνιου 18Β
Μιλενα κοντη χοντρή μιλφ με ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις

Τροφωνιου 18
Ελλη κοντη ξανθια μιλφ με απλό πρόγραμμα

Λιοσίων 79Β
Αντζελα γκιλφ ρωσιδα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό σωμα στομα

Βεργας 2
Βίκυ χοντρή μιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα σεξ σε όλες τις στάσεις

Βεργας 6 κατω
Ανώνυμη ξανθια γεματουλα γκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα

Βεργας 6 πάνω
Ναταλί γκιλφ Ρωσιδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα σεντόνι πάτωμα παράθυρα

Βεργας 7
Σαμπινα τσαχπίνα νεαρή με πιασίματα και κωλαρα
Απλο πρόγραμμα
(Ειμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι η Αλινα απο Διδυμου 8Α που δουλευε το '18-'19 και είχε πολλούς θαυμαστες εδω μεσα)
ΣΤΟΝ ΈΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ ΟΛΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ


Σίγουρα σαν εμφάνιση μετραει πολύ μυστη μου... βέβαια από αποδοση, χμμ, ψιλοκρύα θα έλεγα.

Είναι η ίδια ,προχθές γύρισε
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
με την τσατσα με τα γυαλακια απο φωκαιας 17 εχει περασει κανεις μου ειπε και εμενα σημερα για 40 ευρω να περασει μαζι με την παολα στειλτε μυνηματα οποιος την εχει παρει μεσα και τι κανει στο δωματειο

Λογικά θα κάνει καλό παστίτσιο & γεμιστά.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
863
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Ρε πούστη μου ένα καλό μωράκι με βυζαρες να πάω να ξελαφρωσω δεν έχει τι διάολο ☹️ Εκείνη η Μιράντα από τροφωνιου έχει κανεις ιδέα που είναι;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465
Αλκιβιάδου 16β Άννα ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα και 2αρι συν βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, δοκιμάστηκε, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική καθώς και φωτός του δωματίου.
16.jpg
16-2.jpg
16-3.jpg
16-4.jpg
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καταθεση πριν λίγο στην Αγαπη στο Φυλης 105 δεξιά.
Καστανοξανθο μπαμπατσικο Ρωσιδακι γυρω στα 25, γεννημένη 8 Ιουνίου, με όμορφα ματια μικρο αλλα ωραίο βυζακι, κωλος πεταχτος που μαρεσει..
Ειναι λιγο ψυχρή στην είσοδο της στο δωμάτιο, αλλά ο Τονυ οταν βλέπει τέτοια τις αγκαλιάζει τις κορασίδες για να σπάσει τον πάγο.
Έπειτα από μια μικρή συζήτηση έτσι δήθεν για την γνωριμία, αρχισαμε το μπαλαμουτιασμα, γλωσσοφιλα δεν δίνει, και ευτυχώς, με τόσο κραγιόν θα με είχε κάνει κλοουν στο πρόσωπο
Την εστησα στα 4, πηγα για γλειφομούνι αλλά μύρισα μουνόκρεμα, και αρκεστηκα σε δαγκώματα στο κωλομέρι της.
Η ελεύθερη πιπα της λίγο ατεχνη και μονότονη, πίστευε οτι με γρήγορους ρυθμούς θα με εκανε πέτρα, αμ δε, η πιπα θελει μαεστρία να μας καυλωσει.
Καθώς έβλεπα ότι το κορίτσι δεν τσουλαει και πολυ, την έστησα στα 4 και έδωσα όλη μου την ενέργεια εκεί.
Δεν αντέχει δυνατο σφυροκοπημα, δυστυχώς, αφέθηκα σε έναν χλιαρό ρυθμό ετσι ώστε να χυσω κάποτε με θέα την κωλαρα της και το ωραίο βλέμμα της που έσταζε καυλα κοιτώντας με στον καθρέφτη μπροστά της, ενώ χάιδευε με το ένα χέρι την κλειτοριδα της, και με το αλλο έσφιγγε το δικό μου χέρι.
Το τέλος ήρθε κάπως έτσι.
Μετά κάναμε και την πλακιτσα μας ετσι για το αντίο, στα λίγα αγγλικά που μιλάει, και γεια σας.
Η κοπελα στο παρελθόν έχει δουλέψει και στην Τουρκια μου ειπε.
Με βάση την σημερινή μου εμπειρία μαζί της, δε πρόκειται να τη ξαναπάρω.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Ασχετο με το thread, αλλά για να σώσω άλλους μην την πατήσουν. Από καιρό μου τρέχαν τα σάλια να πάρω κάποιο αλλαντικό από αυτά που έχει στην προθήκη το ρουμάνικο super market στην Αχαρνών δίπλα στο ομόσταυλο τουριστικό πρακτορείο γωνία με Διδύμου. Μου ήρθε λιγούρα μετά την κατάθεση σε νεαρά εργάτρια, και είπα να πάρω μία μικρή συσκευασία με bacon, στα 1,70 ευρώ, να δοκιμάσω. Ουσιαστικά ήταν ένα κομμάτι λίπος με δέρμα και πάπρικα, και μηδέν κρέας. Μακρυά!
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Γειά σε όλους. Μήπως ξέρει κανείς τι ώρα παίζει η Εβελινα από Περγάμου 1;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ασχετο με το thread, αλλά για να σώσω άλλους μην την πατήσουν. Από καιρό μου τρέχαν τα σάλια να πάρω κάποιο αλλαντικό από αυτά που έχει στην προθήκη το ρουμάνικο super market στην Αχαρνών δίπλα στο ομόσταυλο τουριστικό πρακτορείο γωνία με Διδύμου. Μου ήρθε λιγούρα μετά την κατάθεση σε νεαρά εργάτρια, και είπα να πάρω μία μικρή συσκευασία με bacon, στα 1,70 ευρώ, να δοκιμάσω. Ουσιαστικά ήταν ένα κομμάτι λίπος με δέρμα και πάπρικα, και μηδέν κρέας. Μακρυά!
Όπως τη βρίσκει ο καθένας. :P
 

Giannis$$$

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Ξερει κανείς τι παίζει πρωινή βαρδισ βεργας 2?
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.747
Πόντοι
216
Ασχετο με το thread, αλλά για να σώσω άλλους μην την πατήσουν. Από καιρό μου τρέχαν τα σάλια να πάρω κάποιο αλλαντικό από αυτά που έχει στην προθήκη το ρουμάνικο super market στην Αχαρνών δίπλα στο ομόσταυλο τουριστικό πρακτορείο γωνία με Διδύμου. Μου ήρθε λιγούρα μετά την κατάθεση σε νεαρά εργάτρια, και είπα να πάρω μία μικρή συσκευασία με bacon, στα 1,70 ευρώ, να δοκιμάσω. Ουσιαστικά ήταν ένα κομμάτι λίπος με δέρμα και πάπρικα, και μηδέν κρέας. Μακρυά!
Λέγεται "λαρδί" τύπε, όχι bacon... και, στις ανατολικές, πρώην Σοβιετικές περιοχές, είναι αρκετά δημοφιλές, για προφανείς λόγους
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.747
Πόντοι
216
Bacon έγραφε στην αυτοκόλλητη ετικέττα στα ελληνικά, δεν ξέρω να διαβάσω ρουμανικά την original συσκευασία. Πάντως έφαγα φόλα!
Εννοείται θα έγραφε bacon ρε μεγάλε. Αλλοιώς, πώς θα το αγοράζανε οι Έλληνες πελάτες; Για εμάς, το λαρδί ήταν, και θα είναι πάντοτε, μαγειρικό λίπος, όχι αλλαντικό/σνακ. Αν δεν μας το πλασάρουν για φαγώσιμο, θα το πετάνε με τις κούτες κάθε 3-4 μήνες.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.264
Κριτικές
94
Like
46.552
Πόντοι
17.311
Bacon έγραφε στην αυτοκόλλητη ετικέττα στα ελληνικά, δεν ξέρω να διαβάσω ρουμανικά την original συσκευασία. Πάντως έφαγα φόλα!
κανα ρουμανο ποντικο εφαγες.
νο γορις μαν.
πανε χεσε μια καλη και θα εισαι κομπλε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
ρε τυπε δεν την έχω δει καν(στο εχω απαντήσει και πιο πίσω)
τι να κωλωσω, εδώ έχω περάσει με τόσες και τόσες αν την πετύχω και μου κάνει κάτι εννοείτε θα περάσω

Υ.Γ Φυλής 64 δεν υπάρχει
Υπάρχει δεν υπάρχει ο Κάλφας τη γαμαει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom