Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 213 άτομα (15 μέλη και 198 επισκέπτες)

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
τιμήθηκε πριν μερικά λεπτά στο Φωκαίας 27Β όροφο η Τατιάνα(Τανια) καστανοξανθη κοπέλα με τα μαλλιά μπροστά αφέλειες, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί ακόμα πιο ωραίο κωλο και 1.5αρι βυζι, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και 69,λίγα πράγματα μέσα τελικά, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική
Καλημέρα Σμύρνη. Είδες τι άλλο έχει φωκαιας;
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
365
Like
557
Πόντοι
81
Ρωτα την αν περνάει δωματιο,με την καραντίνα την τελευταία που δούλευε στην ζούλα ο οίκος,μου είχε πει αν ήθελα να περάσω και με αυτήν.Δεν μου άρεσε ο σωματοτυπος ομως και έτσι την απεφυγα διακριτικα.
την ειχα παρει παλια σαν πουτανα... δεν λεει τιποτα αεροπιπα ..για μια φορα το πολυ ..μονο και μονο επειδη φαινεται εκφυλη παρτολα...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δηλαδή θα πρέπει να δείχνουμε το πιστοποιητικό εμβολιασμού και να κάνουν ταυτοποίηση με την εφαρμογή η ταατσαδες από το κινητό τους και μετά να δείχνουμε και ταυτότητα για να διασταυρώνουν τα στοιχεία αν όντως δικά μας ;; Δεν παίζει αυτό με εμένα !! Να βλέπουν όλες το πλήρες ονόματεπομημο μου
Ναι, πολύ που θα εφαρμοστεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Την επεσα χθες στη τσα2 στο Β7 να περασει στο δωματιο μαζι μου και με ακυρωσε λεγοντας οτι ειναι αλλη η δουλεια της. Οκ της δινω respect αλλα θα την επαιρνα αληθεια.

Αργοτερα τη επεσα στη Φωκαιας στη γαμησιμη με τα γυαλακια και μου ειπε δωσε 40 να περασουμε μαζι και μου επιανε το πουτσο αλλα 1ον δεν θα εδινα 40 και κυριως φοβηθηκα μη κανει μαλακια να με πιστολιασει και μανουριασω, δεν ειναι να τσακωθεις μεσα σε τετοιο περιβαλλον... :knuppel:
Οποτε...:badair:
Στο Φώκαιας 17 μύστη?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια αλλά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Γιάννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα ποδολαγνεια και αυταρχικό

Φυλής 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Άντζελα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινή κοντή με κανονικό, σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στα βυζια ανακοινώθηκε.

Φυλής 84β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α Ιζαμπελα καστανή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί παχουλη με 2.5αρι βυζι μεγάλο κωλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Χριστίνα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 65β Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Μπέλα μελαχρινή λεπτή με 2αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος Σαμπρινα καστανή με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, κοντή σώμα μέ πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 74 αριστερά Έλλη ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μπουτου 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά κλειστο.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ, 66α, 56, 54β & 54α κλειστά.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Όλη η καύλα είναι να είναι η Ρωσίδα ξαπλωμένη στο κρεβάτι...να έχει ανοίξει τα πόδια της...το αριστερό πόδι να κρατάει κόντρα στον τοίχο....το δεξί πόδι να είναι πάνω στο μαξιλάρι... εγώ να έχω κάτσει στα γόνατα.... ακριβώς δίπλα από το κεφάλι της..... αυτή με το αριστερό χέρι της να παίζει με το μουνακι της...και με το δεξί να χαϊδεύει τα αρχιδακια μου....και εγώ παράλληλα με το αριστερό χέρι μου να χαϊδεύω το βυζάκι της....και με το δεξί να παίζω την μπουτσα μου πάνω στην γλώσσα της.....και αυτή να μου λέει: ''κυσε με μούρο μου, τελου να ντουκιμασου σπέρμα ντσου''.........
Και μετά από λίγο να της λέω: ''νταβαη μωρό μου, χυνωωωωωωωωωω''...........
Όλα μέσα...και αυτή να τα καταπίνει όλαααααα......:pipa1:
Μας καύλωσες...μεσημεριάτικα και είπα σήμερα να μη κατέβω...για πες ποια είναι η τύπισσα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πιστεύω ότι τα μέτρα ίσως εφαρμοστούν σε τίποτα μασατζίδικα και στούντιο, τα οποία είναι πιο σοβαρά. Και στα μασατζίδικα με μια επιφύλαξη, γιατί εκεί σέβονται περισσότερο τη διακριτικότητα για τυχόν παντρεμένους. Άμα το κάνουν στα απλά μπουρδελάκια, θα γελάνε και οι πέτρες. Πάντως έτσι και κάνουν κανένα αστείο και μου ζητήσουν ταυτότητα για εξακρίβωση, για να μην πω καν πιστοποιητικό, μάλλον θα φάνε από μένα οριστικό άκυρο και θα το γυρίσω στα μασατζίδικα. Δε φτάνει όσο ανεχτήκαμε τη βλάχικη, κουτοπόνηρη συμπεριφορά σκατο-τσατσάδων και μαλακισμένων πουτάνων που μας κλέβουν συνέχεια με το χρόνο και μας κοροϊδεύουν. Θα δεχτούμε από πάνω να μας κάνουν και έλεγχο... :headbang:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
Ρωτα την αν περνάει δωματιο,με την καραντίνα την τελευταία που δούλευε στην ζούλα ο οίκος,μου είχε πει αν ήθελα να περάσω και με αυτήν.Δεν μου άρεσε ο σωματοτυπος ομως και έτσι την απεφυγα διακριτικα.
Ισχύει ?
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Μεγάλη βόλτα σε τρίγωνο Ομόνοιας αλλά και Φυλής σήμερα πρωί. Με εντυπωσίασε μία ξανθιά milf στο Φωκαίας 17, πολύ καυλάντζα, μου την έπεσε χοντρά, και απορώ γιατί δεν την πήδηξα. Επίσης, η Τάνια(?) με πολύ καλό σώμα και μέτρια μάπα στον πάνω όροφο στο 27, αλλά και το λεπτούλι ξανθό απέναντι στο 24, που την πήδηξα γιατί μου θύμιζε μία παλιά καψούρα αλλά τελικά ήταν μέτρια. Στα υπόλοιπα μαγαζιά είδα νέο αίμα, αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.272
Πόντοι
7.046
Η παολα σερί από χθες τα μεσάνυχτα…
Όντως ρε μάγκες, αυτή η Πάολα στη Φώκαιας που δίνει κουλουρι δεν ξεκουράζεται ποτε; Είναι μόνιμα διπλοβαρδια νυχτερινή κι έπειτα πρωι. Μόνο απογευμα δεν την πετυχαίνω. Γι'αυτο έχει φωλιάσει και πολλους με την κωλοτρυπίδα της και παίζει συνέχεια κατενάτσιο. Για να την έχει ξεκουραστη αλλά να την πλασαρει η καριόλα στο σαλοναρισμα.... Τεσπα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom