Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 117 άτομα (3 μέλη και 114 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Οι τσαδύο μπορεί να βάλουν μόνο το χέρι μέσα.
Ναι, οι σοβαρές τσατσάδες αυτό κάνουν. Όπως έγραψα όμως και σε προηγούμενο μήνυμα, τουλάχιστον 3 φορές άνοιξαν κανονικά την πόρτα και μπήκαν να μου δώσουν τα ρέστα, χωρίς να χτυπήσουν και να περιμένουν να βάλω τουλάχιστον ένα μποξεράκι, χωρίς τίποτα. Και όταν πήγα να κρύψω τα αχαμνά μου, όλο θράσος μου είπαν "σιγά μωρέ, τι ντρέπεσαι;".
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Καλά. Λέω εγω
Φωκαιας 7 εμιλη
7α Ειρήνη
17 κάτω μιχαελλα
17 πάνω κλειστο
19 η ξανθιά Ρωσίδα. ΡΙΤΑ μαλλον
Η Ρίτα ήταν στο 19, την είδα και το πρωί,ξέρει κάποιος αν αξίζει;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.951
Κριτικές
31
Like
26.013
Πόντοι
7.046
Καλά ρε. Δεν το ξέρεις αυτό ότι κάποιοι Τσάτσοι φούστερ μπαίνουν δήθεν για τα ρέστα για να δουν το παπάρι σου;
Να συμπληρώσω ότι οι βρωμογεροπουστες τσάτσοι δε δουλευουν μόνο για το μεροκάματο, αλλά μήπως τους κάτσει και κανένας ελεηνος πελατης και τους δώσει σπέρμα στο στόμα....!
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πέρασα πάλι απ' τη Μαρία στο Φολής 64. Μια βδομάδα δεν έμαθε Χριστό.Μια απ' τα ίδια. Ούτε στο γαμησι ούτε στη γλώσσα. Συνεννόηση κλαρίνο.

Μπαίνει , σηκώνει το γερανό με το χέρι της. Ανοίγει καποτα με τα δόντια , μου τη δίνει να τη φορεσω εγώ. Απομίμηση πίπας ακριβώς 8 δεύτερα. Στο ιεραποστολικό έκλεβε. Γύρνα πισωκολλητο λέω. Ξάπλωσε πάλι στο πλαι.

Δεν αφήνει να φιλάς τίποτα. Ούτε λαιμό,ούτε πλάτη,πόσο μάλλον τις βυζάρες.

Το αποκορύφωμα ,πήγε να με αφήσει αχυστο. Πρέπει να φύγει λέει. 5 δεύτερα λέω . Τελικά με άφησε . Όταν πήγα να χύσω τραβήχτηκε...

Φοβάται πάρα πολύ μήπως σπάσει η καπότα.

Ο Τσάτσος πάλι άφαντος όταν βγήκα. Μάλλον είχε κρυφτεί στη ντουλάπα για να μην του πω τίποτα.

Γιατί ξαναπήγα θα πουν οι κακέντρεχοι βορδελιάρηδες. Γιατί έχω ανωμαλία τα φοβερά κορμιά. Και θα ξαναπάω μάλλον άλλη μια φορά τελευταία. Αν κάνει τα ίδια δεν ξαναπατάω. Ωραίο κορμι αλλα πανάσχετη.

Στο ίδιο μαγαζί μια που τη βλέπω πρώτη φορά. Μετρίου αναστήματος με τα τακούνια,κοκκινομάλα,βυζάκι σφιχτο,ωραίος κωλος. Ανακοινώθηκε 69. Άννα.

Όποιος θέλει και μπορεί ας ανεβάσει τα παραπάνω κριτική. Του δίνω τα πνευματικά δικαιώματα. Το σάιτ σ αυτό το θέμα είναι πίσω. Ψάχνω μια ώρα για βρω πώς να ανεβάσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα λεβέντες :hi:

Σφηνακι live

Κωνσταντινουπολεως 166
Μαριάννα μιλφ ξανθιά Ρωσιδα με πιασιματα.
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα

Μαραθωνος 59Α
Ειρήνη καστανοξανθη μπαμπατσικη νεαρή με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις + 69

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο
Αλισα νεαρή καστανή με απλό πρόγραμμα

Πανω όροφος Ναταλι κοντη μελαχρινη με πιασίματα και απλο προγραμμα

Μαραθωνος 59 υπόγειο αριστερά
Μπελλα καινούρια ψηλη ξανθια ουκρανεζα με ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις
Δοκιμάστηκε, τίποτα το ιδιαίτερο στο δωμάτιο, δεν σας την προτείνω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα λεβέντες :hi:

Σφηνακι live

Κωνσταντινουπολεως 166
Μαριάννα μιλφ ξανθιά Ρωσιδα με πιασιματα.
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα

Μαραθωνος 59Α
Ειρήνη καστανοξανθη μπαμπατσικη νεαρή με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις + 69

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο
Αλισα νεαρή καστανή με απλό πρόγραμμα

Πανω όροφος Ναταλι κοντη μελαχρινη με πιασίματα και απλο προγραμμα

Μαραθωνος 59 υπόγειο αριστερά
Μπελλα καινούρια ψηλη ξανθια ουκρανεζα με ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις
Δοκιμάστηκε, τίποτα το ιδιαίτερο στο δωμάτιο, δεν σας την προτείνω
Η Μπέλα δουλεύει και στο αδερφό Βεργας 3, εμφανισιακά μου αρέσει
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Πέρασα πάλι απ' τη Μαρία στο Φολής 64. Μια βδομάδα δεν έμαθε Χριστό.Μια απ' τα ίδια. Ούτε στο γαμησι ούτε στη γλώσσα. Συνεννόηση κλαρίνο.
Σε τρώει ο κώλος σου* και χαλάς τζάμπα μπλε εισητήρια. Καλύτερα στούντιο. Το λέω εγώ που δεν έχω πάει ποτέ.
*(Ξέρω ότι δεν παρεξηγείς. Για αυτό εκφράζομαι έτσι.) :hi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Ρίτα ήταν στο 19, την είδα και το πρωί,ξέρει κάποιος αν αξίζει;
Θεωρώ ΄ότι αξίζει
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Η Μπέλα δουλεύει και στο αδερφό Βεργας 3, εμφανισιακά μου αρέσει
Καλή όπως λες εμφανισιακα,αλλα μεχρι εκει,παρολο που μέσα δέχεται γλωσσοφιλα και δαχτυλα,τσιμπουκι ακα, δεν κάνει κάτι το παραπάνω να σε ευχαριστήσει,λίγα προκαταρκτικά και βιαστική,πριν δουλευε στο Βέλγιο μου είπε η 2τσα του Βεργας 3,εχει δοκιμαστει 2 φορες με μέτριες εντυπώσεις.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα λεβέντες :hi:

Σφηνακι live

Κωνσταντινουπολεως 166
Μαριάννα μιλφ ξανθιά Ρωσιδα με πιασιματα.
Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα

Μαραθωνος 59Α
Ειρήνη καστανοξανθη μπαμπατσικη νεαρή με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις + 69

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο
Αλισα νεαρή καστανή με απλό πρόγραμμα

Πανω όροφος Ναταλι κοντη μελαχρινη με πιασίματα και απλο προγραμμα

Μαραθωνος 59 υπόγειο αριστερά
Μπελλα καινούρια ψηλη ξανθια ουκρανεζα με ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις
Δοκιμάστηκε, τίποτα το ιδιαίτερο στο δωμάτιο, δεν σας την προτείνω
Συνέχεια live

Χωματιανου 11Α
Σοφία καστανο πετιτ πιπινι με ελευθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξακι σε όλες τις στάσεις

Χωματιανου 11Β
Αλεξανδρα ξανθια με πιασιματα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα σεξ σε όλες τις στάσεις
Δοκιμάστηκε, πάντα μες την καύλα αυτο το κορίτσι

Λιοσίων 73 πανω
Σονια ξανθια Ρουμανα με νορμάλ σωμα, απλό προγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις
Ιωάννα μελαχρινη τσαχπίνα Ρουμανα με απλό πρόγραμμα σεξ σε όλες τις στάσεις

Τροφωνιου 18Γ
Τατιάνα καστανοξανθη μπαμπατσικη μολδαβη με απλό πρόγραμμα

Τροφωνιου 18Β
Μιλενα κοντη χοντρή μιλφ με ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις

Τροφωνιου 18
Ελλη κοντη ξανθια μιλφ με απλό πρόγραμμα

Λιοσίων 79Β
Αντζελα γκιλφ ρωσιδα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό σωμα στομα

Βεργας 2
Βίκυ χοντρή μιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα σεξ σε όλες τις στάσεις

Βεργας 6 κατω
Ανώνυμη ξανθια γεματουλα γκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα

Βεργας 6 πάνω
Ναταλί γκιλφ Ρωσιδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα στομα σεντόνι πάτωμα παράθυρα

Βεργας 7
Σαμπινα τσαχπίνα νεαρή με πιασίματα και κωλαρα
Απλο πρόγραμμα
(Ειμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι η Αλινα απο Διδυμου 8Α που δουλευε το '18-'19 και είχε πολλούς θαυμαστες εδω μεσα)
ΣΤΟΝ ΈΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ ΟΛΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ

Η Μπέλα δουλεύει και στο αδερφό Βεργας 3, εμφανισιακά μου αρέσει
Σίγουρα σαν εμφάνιση μετραει πολύ μυστη μου... βέβαια από αποδοση, χμμ, ψιλοκρύα θα έλεγα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Να συμπληρώσω ότι οι βρωμογεροπουστες τσάτσοι δε δουλευουν μόνο για το μεροκάματο, αλλά μήπως τους κάτσει και κανένας ελεηνος πελατης και τους δώσει σπέρμα στο στόμα....!
Εδω μέσα οι 'ελεηνοί' πρέπει να ναι ουκ ολίγοι.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.951
Κριτικές
31
Like
26.013
Πόντοι
7.046
Η Μπέλα δουλεύει και στο αδερφό Βεργας 3, εμφανισιακά μου αρέσει
Ωραίο μουνί όντως, την τσεκαρα κι εγώ. Ξανθιά σχετικά νεαρή νταρντανογυναικο.
Σήμερα το απόγευμα θα ξαναπάω στο Σοφακι Χωματιανου αριστερά. Δεν θα την γλυτώσει σήμερα, θα την καταπιώ! Αρκεί να είναι εκεί!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εμένα πάντως μου έχει συμβεί τουλάχιστον 3 φορές να ανοίξει η τσατσά την πόρτα και να μπει μέσα ενώ είμαι γυμνός. Συνήθως ήταν για να μου δώσει τα ρέστα μου. Όταν έκανα κίνηση τα κρύψω τα απόκρυφά μου, μου έλεγε "σιγά τι ντρέπεσαι, δεν έχω ξαναδεί γυμνό άντρα νομίζεις;" Μα το θέμα δεν είναι αν έχει ξαναδεί αυτή γυμνό, αλλά να κρατάμε λίγο τα προσχήματα. Ένα χτύπημα στην πόρτα για να προλάβω να βάλω ένα εσώρουχο είναι δείγμα διακριτικότητας και ευγένειας. Μια άλλη φορά στο Φωκαίας 25 εκεί που είναι η Σάρα πάλι ενώ ήμασταν και οι 2 γυμνοί και ετοιμαζόταν να μου πάρει πίπα, τη φώναξε να φέρει το τηλεκοντρόλ για το κλιματιστικό και η τσατσά άνοιξε κανονικά την πόρτα, μπήκε μέσα και της το έδωσε. Και δεν υπήρχε λόγος να ντρέπομαι, είπε, αφού δεν ήταν κανένας στο σαλόνι. :confused: Μήπως ήθελε να κάτσει και μαζί μας να πάρει λίγο μάτι; Μιλάμε για μεγάλα ζώα στα μπουρδέλα, δε σέβονται τίποτα. Περιττό να πω ότι στο 25 κάτω με το άλλο ζώο τη Σάρα πολύ απλά δε θα ξαναπατήσω.
Πολύ παλια 2003…στο 86 πάνω εργαζόταν μια φοβερή Ιταλίδα για τα προσωπικά γούστα μου ..έμοιαζε πολύ με την τραγουδίστρια ευριδηκη !!! Τελοσπαντον την ώρα που μου έκανε πίπα ανοιγη πόρτα η τσατσα και της λέει να φερο κοντρόλ κλιματιστικού; Η τανα βγάζει την πουτσα από το στόμα και της λέει αυστηρά όχι !!! Η τσατσα κοιτάει το καβλι μου και της λέει καλά μωρή ακαποτη πίπα του κανείς ; Της είπε η κοπέλα ότι γουσταρο κάνω …. Ένα θα σου πω 3 πελάτες ήταν στο σαλόνι και κοιτούσαν …με την κοπέλα πέρασα τέλεια παντός
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Στο Περγάμου 1, η Εβελίνα και η τσατσά from hell είναι πάντα μαζί; Πακέτο; Ή έχουν διαφορετικές ώρες κάποιες μέρες; Διότι αν πάνε πακέτο, χαντακώθηκε το κορίτσι.
Χαχααχ αυτές είναι πακέτο από την αρχή ….
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Τελικα Σμύρνη μάλλον κώλωσες να περάσεις με Μαρία.
ρε τυπε δεν την έχω δει καν(στο εχω απαντήσει και πιο πίσω)
τι να κωλωσω, εδώ έχω περάσει με τόσες και τόσες αν την πετύχω και μου κάνει κάτι εννοείτε θα περάσω

Υ.Γ Φυλής 64 δεν υπάρχει
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πολύ παλια 2003…στο 86 πάνω εργαζόταν μια φοβερή Ιταλίδα για τα προσωπικά γούστα μου ..έμοιαζε πολύ με την τραγουδίστρια ευριδηκη !!! Τελοσπαντον την ώρα που μου έκανε πίπα ανοιγη πόρτα η τσατσα και της λέει να φερο κοντρόλ κλιματιστικού; Η τανα βγάζει την πουτσα από το στόμα και της λέει αυστηρά όχι !!! Η τσατσα κοιτάει το καβλι μου και της λέει καλά μωρή ακαποτη πίπα του κανείς ; Της είπε η κοπέλα ότι γουσταρο κάνω …. Ένα θα σου πω 3 πελάτες ήταν στο σαλόνι και κοιτούσαν …με την κοπέλα πέρασα τέλεια παντός
Εντάξει, τυχερός είσαι που δεν της απάντησε ενώ ήταν μπουκωμένη και δεν σου το δάγκωσε. :2funny:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας, για το διάστημα από το Σάββατο, 6 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 06:00 έως και τη Δευτέρα, 22 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 06:00.

28. Υπηρεσίες ιερόδουλων

Τήρηση των κανόνων και μέτρων προστασίας για τη λειτουργία των οίκων
ανοχής, σύμφωνα με το Παράρτημα 12, το οποίο αποτελεί αναπόσπαστο μέρος
της παρούσας.
? Τήρηση των μέτρων του πίνακα Α.
? Υποχρεωτική διενέργεια διαγνωστικού ελέγχου για κορωνοϊό COVID-19 (PCR ή rapid
test) για τους επισκέπτες – πελάτες που δεν είναι πλήρως εμβολιασμένοι ή νοσήσαντες

υπό την έννοια των παρ. 2 και 3 του άρθρου 9.

Αυτά ισχύουν για τους οίκους, υποχρεωτικό rapid όχι εμβολιασμός, να μην λένε μαλακίες, σύμφωνα με τον νόμο πάντα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας, για το διάστημα από το Σάββατο, 6 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 06:00 έως και τη Δευτέρα, 22 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 06:00.

28. Υπηρεσίες ιερόδουλων

Τήρηση των κανόνων και μέτρων προστασίας για τη λειτουργία των οίκων
ανοχής, σύμφωνα με το Παράρτημα 12, το οποίο αποτελεί αναπόσπαστο μέρος
της παρούσας.
? Τήρηση των μέτρων του πίνακα Α.
? Υποχρεωτική διενέργεια διαγνωστικού ελέγχου για κορωνοϊό COVID-19 (PCR ή rapid
test) για τους επισκέπτες – πελάτες που δεν είναι πλήρως εμβολιασμένοι ή νοσήσαντες

υπό την έννοια των παρ. 2 και 3 του άρθρου 9.

Αυτά ισχύουν για τους οίκους, υποχρεωτικό rapid όχι εμβολιασμός, να μην λένε μαλακίες, σύμφωνα με τον νόμο πάντα.
Έτσι, για όσους δεν είναι πλήρες εμβολιασμενοι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom