Νέα

Hotel Priamos (Παγκράτι)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos21ath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

@ngelos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε όλους!! Θέλω μια πληροφορία..
Μέσα στην εβδομάδα είναι να πάω με δύο κοπέλες στον Πρίαμο. Γνωρίζετε αν θα πρέπει να πάρουμε ιδικό δωμάτιο;
Τι αλλαγές έχει αυτό στην τιμή; Γενικά πληροφορίες :P
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Γεια σε όλους!! Θέλω μια πληροφορία..
Μέσα στην εβδομάδα είναι να πάω με δύο κοπέλες στον Πρίαμο. Γνωρίζετε αν θα πρέπει να πάρουμε ιδικό δωμάτιο;
Τι αλλαγές έχει αυτό στην τιμή; Γενικά πληροφορίες :P
μπες με τη μια και στειλε μηνυμα στην αλλη το νουμερο και ολα κομπλε
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046

@ngelos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε τίποτα απο τιμές; Και αν ζητάω απλό δωμάτιο...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Βρε φιλε παρε τους ενα τηλεφωνο και θα σου πουν!
 

@ngelos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Τιμές ξέρω.. άντε! Απλά έλεγα αν γνώριζε κανένας πόσο επιπλέον πάει άλλη μια κοπέλα (επειδή δεν ένιωθα άνετα να πάρω τηλ.) :P
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Θα πας με 2 κοπέλες ρε θηρίο ;
 

gonumidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
157
Πόντοι
0
Τιμές ξέρω.. άντε! Απλά έλεγα αν γνώριζε κανένας πόσο επιπλέον πάει άλλη μια κοπέλα (επειδή δεν ένιωθα άνετα να πάρω τηλ.) :P

δηλαδη ? 
καντο λιγο πιο λιανα  :think:
2 γκομενες?
 

@ngelos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ναι! Μου είχε τύχει η ίδια ευκαιρία πριν κάποια χρόνια αλλά είχα σχέση και επειδή είμαι πιστός το αρνήθηκα. Τόσα χρόνια με έτρωγε και τώρα μου ξαναέτυχε !!!! Δεν υπάρχει περίπτωση να το χάσω (ελεύθερος πλέον) . :P
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Δεν κάνεις για εδώ τύπε! :referee:
Κανει και παρακανει...βριθει οφεων το σαιτ,και τετοιο χοντρο ψεμα δεν εχω ξαναδιαβασει...ακου δεν πηγε για τριο επειδη ηταν πιστος :headbang: :headbang:,ουτε επιστημονικη φαντασια να γραφαμε εδω μεσα
 

@ngelos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κανει και παρακανει...βριθει οφεων το σαιτ,και τετοιο χοντρο ψεμα δεν εχω ξαναδιαβασει...ακου δεν πηγε για τριο επειδη ηταν πιστος :headbang: :headbang:,ουτε επιστημονικη φαντασια να γραφαμε εδω μεσα

Φίλε μου δεν υπάρχεις λόγος να σε πείσω. Απλά όντως ισχύει και γι’ αυτό με «έτρωγε» όπως είπα. Τώρα αν ο εγωισμός σου ικανοποιείται πιστεύοντας ότι εγώ λέω αρλούμπες τότε.. συνέχισε να το πιστεύεις! :)
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Φίλε μου δεν υπάρχεις λόγος να σε πείσω. Απλά όντως ισχύει και γι’ αυτό με «έτρωγε» όπως είπα. Τώρα αν ο εγωισμός σου ικανοποιείται πιστεύοντας ότι εγώ λέω αρλούμπες τότε.. συνέχισε να το πιστεύεις! :)
Κανενας εγωισμος,απλα θεωρω ποιο πιθανο να λεει αρλουμπες καποιος(ολοι λεμε που και που δεν τρεχει τιποτα)απο το να κανει τετοιο εγκλημα
 

@ngelos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μα παραδέχομαι πως έκανα βλακεία. Απλά αγαπούσα πολύ την κοπέλα μου (φαντάσου η σχέση μας κράτησε 8,5 χρόνια) και δεν "ένιωθα" καλά. Συμβαίνει.. μην το βλέπεις τόσο απίστευτο. Και οι φίλοι μου, μου έλεγαν ότι έκανα χαζομάρα. Αφού χώρισα το κατάλαβα :P
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα χθες με γκομενακι...και αρσενικο στη ρεσεψιον δε μου ζητησε ουτε ταυτοτητα τιποτα απολυτως. Φυσικα ειμαι και γκριζομαλλης γοητευτικος και κυριος οποτε δε τολμησε :P

Πηρα απλο δωματιο στο 5ο το 504 με καρδουλες και μαλακιες μεσα...στην τιμη των 20 ευρω !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom