Νέα

Athens Privé Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelokotsidou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
810
Κριτικές
104
Like
5.357
Πόντοι
17.436
Ομορφόπαιδα το Ξενοδοχείο έχει ντουλάπες για διαμονή... Αν δεν έχει για πείτε κανένα καλό για διαμονή και φυσικά να είναι άνετο για τα γνωστά  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.020
Πόντοι
41.443
Ομορφόπαιδα το Ξενοδοχείο έχει ντουλάπες για διαμονή... Αν δεν έχει για πείτε κανένα καλό για διαμονή και φυσικά να είναι άνετο για τα γνωστά  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

απεναντι στο Βασιλακη
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.020
Πόντοι
41.443
Κάνει του Bill για διαμονή ,γιατί είναι να μείνω μερικές μέρες και θέλω να έχει και ντουλάπα μην φάω κανένα ήτα

κοιτα απο μια μικρη εχει στα δωματια. δεν ξερω αν σε καλυπτει.καλυτερα παρε τηλ και ρωτα τοτε αν θες μεγαλυτερη
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
810
Κριτικές
104
Like
5.357
Πόντοι
17.436
κοιτα απο μια μικρη εχει στα δωματια. δεν ξερω αν σε καλυπτει.καλυτερα παρε τηλ και ρωτα τοτε αν θες μεγαλυτερη

Επομένως φίλος λες ότι είναι καλύτερα να μείνω Bill παρά Athens. Γιατί έλεγα ότι στο Athenς θα έβγαζα τα γούστα μου αλλά θα κοιμόμουνα παραλληλα λόγο τις φασαρίας από τα γύρω  :zfuck:.
Δεν μπόρεσα να δω αν το Athens έχει ντουλάπες στις φωτογραφίες
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.020
Πόντοι
41.443
Επομένως φίλος λες ότι είναι καλύτερα να μείνω Bill παρά Athens. Γιατί έλεγα ότι στο Athenς θα έβγαζα τα γούστα μου αλλά θα κοιμόμουνα παραλληλα λόγο τις φασαρίας από τα γύρω  :zfuck:.
Δεν μπόρεσα να δω αν το Athens έχει ντουλάπες στις φωτογραφίες

κι αυτο εδω ειναι πολυ καλο φιλε  
κι εχει και ντουλαπες  :grin: :grin:
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
810
Κριτικές
104
Like
5.357
Πόντοι
17.436
Thnaks Man  :hi:
 

sonath

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
31
Like
1
Πόντοι
0
Μπράβο στο hotel. Έχει κάνει ανακαίνιση σε κάποια δωμάτια.
Πολύ πιο λειτουργικά και με θαυμάσιο μπάνιο....
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
γενικα δεν μου αρεσει να γραφω ασχημα πραγματα ... ομως εδω παιζει απατη και ισως καποιος να την πατησει.. ειχα ραντεβου με κοπελα στο Πριβε εφτασα 8 παρα κατι οπως κανω παντα... Η κυριουλα στην ρεσεψιον ξανθια μεγαλης σχετικα ηλικιας που ειναι σαν τσατσα μπουρδελου με φωνη νταλικερη ... (δεν ειμαι κακος θα καταλαβεις στην συνεχεια γιατι η περιγραφη) καρτα τηλεκοντρολ νερα και παω. 8 η κοπελα στην ωρα της οπως παντα . 10 και κατι τελειωνει το σοου και παω να σκασω το 24αρι.... μου κανει γκριματσα η καριολα και μου λεει μμμμμ ξεφυγαμε αρκετα.... συγνωμη λεω τι λετε??? ηρθατε μου λεει 6 τωρα ειναι 10.... εχω ανεβασει πιεση 300.... τις λεω ηρθα 8 παρα 10 αντε βαρια 8 και ειναι 10 κατι εχετε κανει λαθος.... οχι οτι γραφει το μηχανημα σας λεω... κατι εχετε κανει λαθος τις λεω εγω 2 ωρες ειμαι εδω...
εχω γινει τουρκος... της λεω οκ τι χρωσταω και την επομενη φορα θα παω στους διπλα που τα ρολογια τους δουλευουν με ωρα Ελλαδας.... με υφακι μου λεει καλα γι αυτη την φορα μονο 24... λοιπον το λεω γιατι το ξενοδοχειο ειναι οκ. αυτη η κυρια θα σας βγαλει κακο ονομα.... δεν ξερω αν τα λεφτα αυτα τα βαζει στην τσεπη της και δεν με ενδιαφερει. καποιος μπορει να την πληρωσει πανω στην ντροπη του να μην γινει φασαρια... σιγουρα καποιος την εχει πατησει και γι αυτο το εχει κανει συστημα... εγω απο αυριο δεν ξαναπαω... αυτα και λιγα ειπα
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
γενικα δεν μου αρεσει να γραφω ασχημα πραγματα ... ομως εδω παιζει απατη και ισως καποιος να την πατησει.. ειχα ραντεβου με κοπελα στο Πριβε εφτασα 8 παρα κατι οπως κανω παντα... Η κυριουλα στην ρεσεψιον ξανθια μεγαλης σχετικα ηλικιας που ειναι σαν τσατσα μπουρδελου με φωνη νταλικερη ... (δεν ειμαι κακος θα καταλαβεις στην συνεχεια γιατι η περιγραφη) καρτα τηλεκοντρολ νερα και παω. 8 η κοπελα στην ωρα της οπως παντα . 10 και κατι τελειωνει το σοου και παω να σκασω το 24αρι.... μου κανει γκριματσα η καριολα και μου λεει μμμμμ ξεφυγαμε αρκετα.... συγνωμη λεω τι λετε??? ηρθατε μου λεει 6 τωρα ειναι 10.... εχω ανεβασει πιεση 300.... τις λεω ηρθα 8 παρα 10 αντε βαρια 8 και ειναι 10 κατι εχετε κανει λαθος.... οχι οτι γραφει το μηχανημα σας λεω... κατι εχετε κανει λαθος τις λεω εγω 2 ωρες ειμαι εδω...
εχω γινει τουρκος... της λεω οκ τι χρωσταω και την επομενη φορα θα παω στους διπλα που τα ρολογια τους δουλευουν με ωρα Ελλαδας.... με υφακι μου λεει καλα γι αυτη την φορα μονο 24... λοιπον το λεω γιατι το ξενοδοχειο ειναι οκ. αυτη η κυρια θα σας βγαλει κακο ονομα.... δεν ξερω αν τα λεφτα αυτα τα βαζει στην τσεπη της και δεν με ενδιαφερει. καποιος μπορει να την πληρωσει πανω στην ντροπη του να μην γινει φασαρια... σιγουρα καποιος την εχει πατησει και γι αυτο το εχει κανει συστημα... εγω απο αυριο δεν ξαναπαω... αυτα και λιγα ειπα

Κατάλαβα ποια λες. Φαινεται πονηρή. Ευτυχώς σε μένα δεν το έχει κάνει. Αλλά είναι φουλ αγενεστατη και γι αυτό προτιμώ το bill για να μην την βλέπω . 
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Όλα τα ραντεβού τα έχω κάνει στο Μπιλ, αλλά από περιέργεια θα ήθελα να πάω και εκεί. Η ερώτηση μου είναι: τι παραπάνω έχει σε σχέση με το Μπιλ; Γιατί να το προτιμήσω δηλαδή; Υπάρχει κάποια διαφοροποίηση;
 

n.komn

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Προσωπικη αποψη,προτιμω το Bill
 

V-Slag

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
86
Like
225
Πόντοι
20
Καλησπέρα στην παρέα ξέρει κανείς αν το πριβέ δέχεται και τρίτο άτομο στο ίδιο δωμάτιο γιατί κάποια ημιδιαμονης δεν αφήνουν τρία άτομα στο ίδιο δωμάτιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom