Νέα

Athens Privé Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelokotsidou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
και εδω πεταγεσαι;;;;;;;;;εχεις κατι να γραψεις για τα χοτελ η θα σπαμαρεις παλι΄;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

λοιπον μαριανα, θα παμε σ΄ενα hotel μαζι να σε  :fuck1: και μετα θα γραψουμε κριτικη για το πως ηταν το hotel να πανε και αλλοι φιλοι απο εδω
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
εσυ εχεις κατι να γραψεις για τα χοτελ η τσου;;;;;;;;;;;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.309
Πόντοι
21.555
σε ποια περιοχη;εχει και προς το σκαραμαγκα κατι πολυ καλα,αργω,ερση,αλλα κορυφαιο το royal νομιζω..................

Στό σκαραμαγκά τά ξέρω είμαι πελάτης τακτικός περί τίς 2 φορές τήν έβδομάδα
βλέπης τό προσωπο άναζητα έχεμύθεια !!!!!
Τώρα λέω γιά το sentrotel ..... στήν Παιωννίου είναι καλό ??????
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Στό σκαραμαγκά τά ξέρω είμαι πελάτης τακτικός περί τίς 2 φορές τήν έβδομάδα
βλέπης τό προσωπο άναζητα έχεμύθεια !!!!!
Τώρα λέω γιά το sentrotel ..... στήν Παιωννίου είναι καλό ??????
αααααααα δε το ξερω,σου συστηνω αυτο που ειναι απεναντι απο το πριβε,σταθμο λαρισης........
 

KAKISTOS69

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
98
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Συναθλητές ξέρετε αν χρεώνει παραπάνω το ξενοδοχειο αν πάς με δυο cg? περιμένω τα φώτα σας...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Καλησπέρα. Συναθλητές ξέρετε αν χρεώνει παραπάνω το ξενοδοχειο αν πάς με δυο cg? περιμένω τα φώτα σας...
πριν 3 χρονια δεν εδιναν ενα δωματιο για παραπανω απο ενα ζευγαρι αντρα-γυναικα...

δηλαδη για δευτερο cg παιρνεις εξτρα δωματιο...

αλλα δεν αποκλειεται να χει αλλαξει πολιτικη...
 

KAKISTOS69

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
98
Like
28
Πόντοι
0
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με υγεία πάνω απ'όλα. Μάγκες δοκίμασα με 2 cg στο ΑΤΗENS PRIVE HOTEL. Δεν με χρέωσαν τίποτα παραπάνω. Ευγενέστατοι και στο τηλέφωνο που ρώτησα και όταν πήγα με τα δυο. Μου διευκρίνησαν ότι χρεώνουν διπλή τιμή άμα είναι δυο άντρες και μια γυναίκα. Προς τιμήν τους λοιπόν μια και είμαι από επαρχία και βοηθούν στις δύσκολες εποχές που περνάμε. Να είστε και να περνάτε καλά.
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Καλημερα!!!!! Μια ερωτηση προς τους Mod εχω ανεβασει κρητικη εδω και μερες για ΑΤΗENS PRIVE HOTEL και δεν εχει κοινοποιηθει! Θα το εκτιμουσα εαν ειναι δυνατον μια ενημερωση!  :hi:
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Καλημερα!!!!! Μια ερωτηση προς τους Mod εχω ανεβασει κρητικη εδω και μερες για ΑΤΗENS PRIVE HOTEL και δεν εχει κοινοποιηθει! Θα το εκτιμουσα εαν ειναι δυνατον μια ενημερωση!  :hi:
:huh:
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Γεια σου φιλε Ζ  ;)
Θα ενεβει μωρε...καπου θα ξεχαστηκε...Θα το δουν απο εδω και θα το κανουν...
Γεια σου Zad αρχοντα του bou!!!!!!!!! Μακαρι γιατι ειναι η δευτερη φορα που την γραφω!!!!
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Καλημερα!!!!! Μια ερωτηση προς τους Mod εχω ανεβασει κρητικη εδω και μερες για ΑΤΗENS PRIVE HOTEL και δεν εχει κοινοποιηθει! Θα το εκτιμουσα εαν ειναι δυνατον μια ενημερωση!  :hi:
....................................???????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom