Νέα

Athens Privé Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelokotsidou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
γενικα δεν μου αρεσει να γραφω ασχημα πραγματα ... ομως εδω παιζει απατη και ισως καποιος να την πατησει.. ειχα ραντεβου με κοπελα στο Πριβε εφτασα 8 παρα κατι οπως κανω παντα... Η κυριουλα στην ρεσεψιον ξανθια μεγαλης σχετικα ηλικιας που ειναι σαν τσατσα μπουρδελου με φωνη νταλικερη ... (δεν ειμαι κακος θα καταλαβεις στην συνεχεια γιατι η περιγραφη) καρτα τηλεκοντρολ νερα και παω. 8 η κοπελα στην ωρα της οπως παντα . 10 και κατι τελειωνει το σοου και παω να σκασω το 24αρι.... μου κανει γκριματσα η καριολα και μου λεει μμμμμ ξεφυγαμε αρκετα.... συγνωμη λεω τι λετε??? ηρθατε μου λεει 6 τωρα ειναι 10.... εχω ανεβασει πιεση 300.... τις λεω ηρθα 8 παρα 10 αντε βαρια 8 και ειναι 10 κατι εχετε κανει λαθος.... οχι οτι γραφει το μηχανημα σας λεω... κατι εχετε κανει λαθος τις λεω εγω 2 ωρες ειμαι εδω...
εχω γινει τουρκος... της λεω οκ τι χρωσταω και την επομενη φορα θα παω στους διπλα που τα ρολογια τους δουλευουν με ωρα Ελλαδας.... με υφακι μου λεει καλα γι αυτη την φορα μονο 24... λοιπον το λεω γιατι το ξενοδοχειο ειναι οκ. αυτη η κυρια θα σας βγαλει κακο ονομα.... δεν ξερω αν τα λεφτα αυτα τα βαζει στην τσεπη της και δεν με ενδιαφερει. καποιος μπορει να την πληρωσει πανω στην ντροπη του να μην γινει φασαρια... σιγουρα καποιος την εχει πατησει και γι αυτο το εχει κανει συστημα... εγω απο αυριο δεν ξαναπαω... αυτα και λιγα ειπα
χαλια ξενοδοχειο συνεχως τηλεφωνουν πριν το τριωρο 100 φορες να κατεβεις ενοχλητικο
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
EINAI 3 ΩΡΟ Η ΔΙΑΜΟΝΗ
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.531
Like
5.271
Πόντοι
2.306
χαλια ξενοδοχειο συνεχως τηλεφωνουν πριν το τριωρο 100 φορες να κατεβεις ενοχλητικο
Εχεις κανένα καλό να προτείνεις γιατί βλέπω δεν σου αρεσει κανένα ξενοδοχειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom