Νέα

Χ_Dream Αγ. Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
473
Πόντοι
291
είναι ένα - δυο  δρόμους πριν το park. Υπάρχει φανάρι που βγαίνουν τα αυτοκίνητα στη Μεσογείων, στο δρόμο που είναι το φανάρι. Να ξέρεις ότι δεν είναι ορατό από τη Μεσογείων
ok thanks dim  :rockon:
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
παντως δεν λεει και τιποτ απο δωματια αν και νομιζω μερικα τα φτιαξανε
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Σε σχεση με το χοτελι στο Μαρουσι μου φαινεται πολυ καλυτερο και καθαρο, χωρις να εχω παει στο αντιστοιχο στο Χαλανδρι. ΑΛηθεια η προσφορα των 15€ για μεταμεσονυκτιες ωρες ισχυει, οπως βλεπω να διαφημιζεται στο σαιτ εδω;
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
[Ρωτησα ευθεως - και πήρα- τα τηλ τους. ....τυπε εισαι δρας αμεσα και καταλυτικα. ενα μπραβο σου αξιζει....
 

gi0rg0s_nt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ που το επισκέφθηκα το Σάββατο βράδυ(μετά τις 1,30) πλήρωσα 30Ε....
Οπότε μάλλον η προσφορά δεν ισχύει τα Σ/Κ!!!
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
27 E πληρωσα την τελευταια φορα που πηγα.. Ωραιο fuckhotel.. Μονωση ετσι και ετσι βεβαια. Ευκολα αν περασει καποιος απεξω απτο δωματιο σε ακουει και αντιστοιχα και εσυ ακους αλλους.. Ωραια τα δωματια παντως και πολυ καθαρα. Μπανιο επισης πολυ καλο με καθαρες πετσετες. Εμεινα ευχαριστημενος σε γενικες γραμμες..
 

Επισκέπτης
30!??  :headbang: Έχω καιρό να πάω. Το ανέβασαν το στάνταρτ 23Ε?

Εδώ λένε άλλα

απατεώνες είναι φίλε...εμένα με χρεώσαν 28€ και επειδή λέει στο δωμάτιο ήμασταν 3 άτομα (είχα πάρει δίδυμο) με χρεώσαν έξτρα άλλα 12€! σύνολο 40€!!! :headbang: :headbang: :headbang:

ρε ΟΥΣΤ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!

Υ.Γ: αυτό με το εξτραδάκι αν είναι πάνω από δύο άτομα στο δωμάτιο ποτέ δεν το κατάλαβα :jerking: :jerking: :jerking:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
απατεώνες είναι φίλε...εμένα με χρεώσαν 28€ και επειδή λέει στο δωμάτιο ήμασταν 3 άτομα (είχα πάρει δίδυμο) με χρεώσαν έξτρα άλλα 12€! σύνολο 40€!!! :headbang: :headbang: :headbang:

ρε ΟΥΣΤ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!

Υ.Γ: αυτό με το εξτραδάκι αν είναι πάνω από δύο άτομα στο δωμάτιο ποτέ δεν το κατάλαβα :jerking: :jerking: :jerking:

Και που ξερουν αυτοι ποσοι ανεβαινουν στο δωματιο?  :think:

Πρωτα σκαω εγω, και μετα η τανα οταν πηγαινω.. οποτε..
 

Kostas24ttt1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σύντροφοι. Τίποτα νεότερο για xdream?
Ζητάνε ταυτότητα και στοιχεία όπως σε άλλα που αναφέρατε?
Τιμή ισχύει το 50 για δ/ν?
 

billgl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Καλημέρα σύντροφοι. Τίποτα νεότερο για xdream?
Ζητάνε ταυτότητα και στοιχεία όπως σε άλλα που αναφέρατε?
Τιμή ισχύει το 50 για δ/ν?
Απο σχετικα προσφατη επισκεψη (προ λιγων εβδομαδων), οχι δε ζητουν ταυτοτητα, και η τιμη ηταν στα €40.
 

billgl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Μονωση ετσι και ετσι βεβαια. Ευκολα αν περασει καποιος απεξω απτο δωματιο σε ακουει και αντιστοιχα και εσυ ακους αλλους..

Ε οχι ρε παικτη. Η μονωση ειναι ανυπαρκτη. Χρειαζεται μια μουσικουλα αν δεν ενδιαφερεσαι για τη δραση στα διπλα δωματια.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Ε οχι ρε παικτη. Η μονωση ειναι ανυπαρκτη. Χρειαζεται μια μουσικουλα αν δεν ενδιαφερεσαι για τη δραση στα διπλα δωματια.
Νταξει. Δεν εχει και πολυ κινηση το συγκεκριμενο ομως.. Αρα δυσκολα να εχεις προβλημα
 
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αρχικά να καλησπερίσουμε το Φόρουμ και όλα τα μέλη

Να κάνουμε λοιπόν την αρχή και το πρώτο μας ποστ με μια επίκαιρη προσφορά για τις γιορτές.

[size=12pt]Προσφορά Διανυκτέρευσης[/size]
EORTASTIKH.png


Αυτές τις εορτές σας προσφέρουμε μια premium εορταστική διαμονή για εσάς και το αγαπημένο σας πρόσωπο! Η προσφορά περιλαμβάνει:
Διανυκτέρευση με Late Check Out....Γιατι η νύχτα προβλέπετε μεγάλη.
Για αρχή μια Φιάλλη Asti Martini με Φρούτα ή Σουφλέ Σοκολάτας.
Και για την επόμενη μέρα προσφέρουμε πρωινό στο κρεβάτι  σε Χριστουγενιάτικο Mood….
H προσφορά μας θα ισχίει για για την παραμονή των Χριστουγένων 24/12/2015 προς 25/12/2015 και για την παραμονή προτωχρονιάς 31/12/2015 προς 01/01/2016

--->
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
πριν 1 εβδομαδα επισκεψη για μιαμιση ωρα με φιλη μου μεταμεσημβρινες ωρες πεντακαθαρο αλλα πολυ μικρο δωματιο και μικρη ντουζιερα κοστος €28
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Κατα καιρους εχω δει ωραια μουνακια να βγαινουν απο κει και σκεφτηκα μα μιλησω για τηλεφωνο αλλα δεν.. Τοχει κανει κανεις?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
πολυτιμημενο (βολευει) και οντως πεντακαθαρο αλλα και υπερτιμημενο. αλλα ειναι και καλυτερα και πιο φτηνα και παρεχουν περισσοτερα. το εχουν δει μοναδικοι στη περιοχη και βαρανε στο ψαχνο.

:thumbsup: :thumbsup:
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Κατα καιρους εχω δει ωραια μουνακια να βγαινουν απο κει και σκεφτηκα μα μιλησω για τηλεφωνο αλλα δεν.. Τοχει κανει κανεις?
εδω ειναι το τηλεφωνο τυπε, αλλα τι θα το κανεις; θα ζητησεις να σου κρατησουν καποιο απο τα μουνακια που ειδες να βγαινουν;  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom