Νέα

Hotel Priamos (Παγκράτι)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos21ath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
παιδιά ξέρει κανείς αν μπορεί να σε εξυπηρετήσει με call girls η ρεσεψιόν στο ξενοδοχείο?
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Οφείλω να ενημερώσω όσους σκοπεύουν να επισκεφθούν το συγκεκριμένο ξενοδοχείο λόγω κάποιων "πρόσφατων" (απ'ότι μού'παν στη ρεσεψιόν) αλλαγές που έγιναν.


Σε υποχρεώνουν να τους δώσεις ταυτότητα (ή δίπλωμα) ακόμα και για ημιδιαμονή στο συγκεκριμένο, αλλιώς δε σου δίνουν δωμάτιο! Ο λόγος που ισχυρίζονται ότι τη θέλουν είναι "για την εφορία"! Εχεμύθεια μηδέν! Αυτό μας έλλειπε τώρα! Τους πληρώνουμε απο πάνω, και μας φακελώνουν και μας ρουφιανεύουν!

Φυσικά και δεν πήρα δωμάτιο! Ντροπή τους! Μακριά απ'το συγκεκριμένο!


Θα ανεβάσω κριτική άμεσα


Στο GLS Priamos δε ζητανε ταυτότητα (απ'οτι μου είπαν όταν τους πήρα επιτόπου τηλέφωνο). Οπότε, είναι καθαρά θέμα της διεύθυνσης του Παγκρατίου, και όχι όλου του ομίλου Priamos
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Οφείλω να ενημερώσω όσους σκοπεύουν να επισκεφθούν το συγκεκριμένο ξενοδοχείο λόγω κάποιων "πρόσφατων" (απ'ότι μού'παν στη ρεσεψιόν) αλλαγές που έγιναν.


Σε υποχρεώνουν να τους δώσεις ταυτότητα (ή δίπλωμα) ακόμα και για ημιδιαμονή στο συγκεκριμένο, αλλιώς δε σου δίνουν δωμάτιο! Ο λόγος που ισχυρίζονται ότι τη θέλουν είναι "για την εφορία"! Εχεμύθεια μηδέν! Αυτό μας έλλειπε τώρα! Τους πληρώνουμε απο πάνω, και μας φακελώνουν και μας ρουφιανεύουν!

Φυσικά και δεν πήρα δωμάτιο! Ντροπή τους! Μακριά απ'το συγκεκριμένο!


Θα ανεβάσω κριτική άμεσα
Ελπίζω αυτό να ισχύει μόνο για το συγκεκριμένο στο παγκράτι. Στο αντίστοιχο στο μοσχάτο που πήγα τις προάλλες ( έχω γράψει κριτική) δεν αντιμετώπισα τέτοιο θέμα). Παντως αν αρχίσουν να ζητάνε και ταυτότητες την κάτσαμε μάγκες μου... :embarrased:
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Ελπίζω αυτό να ισχύει μόνο για το συγκεκριμένο στο παγκράτι. Στο αντίστοιχο στο μοσχάτο που πήγα τις προάλλες ( έχω γράψει κριτική) δεν αντιμετώπισα τέτοιο θέμα). Παντως αν αρχίσουν να ζητάνε και ταυτότητες την κάτσαμε μάγκες μου... :embarrased:
Από'τι μού'πε τηλεφωνικά ο ρεσεψιονίστ του GLS, δε ζητάνε. Εγώ όμως πήγα στο ξενοδοχείο Bill στο Μεταξουργείο, και δε μου ζητήσανε εκεί. Αύριο θα μάθω και απ'τα υπόλοιπα και θα το ποστάρω εδώ.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
6 Αυγούστου Πού πήγα στο αντίστοιχο  στη βουλιαγμένης δε ζήτησαν τιποτα
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
6 Αυγούστου Πού πήγα στο αντίστοιχο  στη βουλιαγμένης δε ζήτησαν τιποτα
Μάλλον θα είναι η εξαίρεση. Το ελπίζω δηλαδή. Αλλά απο την άλλη πως γίνεται το ίδιο ξενοδοχείο να ζητάει σε μια μόνο περιοχή και να μην ζητάει στις άλλες; Περίεργο.
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Μάλλον θα είναι η εξαίρεση. Το ελπίζω δηλαδή. Αλλά απο την άλλη πως γίνεται το ίδιο ξενοδοχείο να ζητάει σε μια μόνο περιοχή και να μην ζητάει στις άλλες; Περίεργο.
Κι όμως, είναι καθαρά θέμα διεύθυνσης ατομικά. Μπορεί νά'χει να κάνει ίσως και με την περιοχή, ποιός ξέρει. Άλλα στην τελική αν τους νοιάζει τόσο η εγκληματικότητα (ΑΝ αυτό είναι το πρόβλημά τους), μπορούνε πάντα να πάνε σε άλλη περιοχή! Γιατί αν όντως η εγκληματικότητα είναι το πρόβλημα, πιο πολλά λεφτά θα χάνουν απ'αυτήν μακροπρόθεσμα, παρά αυτά που θα δώσουν για τυχόν μετακόμιση!

Σε κάθε περίπτωση, θα μάθω αύριο τι γίνεται με τα υπόλοιπα
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Κι όμως, είναι καθαρά θέμα διεύθυνσης ατομικά. Μπορεί νά'χει να κάνει ίσως και με την περιοχή, ποιός ξέρει. Άλλα στην τελική αν τους νοιάζει τόσο η εγκληματικότητα (ΑΝ αυτό είναι το πρόβλημά τους), μπορούνε πάντα να πάνε σε άλλη περιοχή! Γιατί αν όντως η εγκληματικότητα είναι το πρόβλημα, πιο πολλά λεφτά θα χάνουν απ'αυτήν μακροπρόθεσμα, παρά αυτά που θα δώσουν για τυχόν μετακόμιση!

Σε κάθε περίπτωση, θα μάθω αύριο τι γίνεται με τα υπόλοιπα
:thumbsup:
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Μια παράκληση, επειδή δεν είναι όλοι οι χρήστες του internet μέλη στο bou, να γραφτεί κριτική και στο Google, έτσι ώστε να το μάθουν και οι υπόλοιποι που σκοπεύουν να το επισκεφθούν. Όταν αρχίσουν να χάνουν έσοδα λόγω αρνητικών κριτικών (που θα λένε την αλήθεια), μόνο έτσι θα καταλάβουν!
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Από'τι μού'πε τηλεφωνικά ο ρεσεψιονίστ του GLS, δε ζητάνε. Εγώ όμως πήγα στο ξενοδοχείο Bill στο Μεταξουργείο, και δε μου ζητήσανε εκεί. Αύριο θα μάθω και απ'τα υπόλοιπα και θα το ποστάρω εδώ.
bill είναι το ν 1 βίζιτα ξενοδοχείο λογικό να μη ζητάνε χαχα
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Μόλις επικοινώνησα με τα Priamos του Μοσχάτου (GLS), της Μεταμόρφωσης (Cinema), Salem (Αργυρούπολη), και Boutique (Ηλιούπολη) και μου είπαν πως ΔΕ ΖΗΤΑΝΕ ταυτότητα. Πάλι καλά! Άρα, ήτανε θέμα του Priamos Παγκρατίου!
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Πάλι καλά , ευτυχώς :kneel:
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.720
Κριτικές
26
Like
24.330
Πόντοι
12.896
Φίλε, Βάλ'το, σε παρακαλώ και στο νήμα Πρίαμος σκέτο, γιατί ένα τσούρμο άτομα, και εγώ μέσα, δεν το'χουμε πάρει είδηση και καθόμαστε και συζητάμε μπούρδες. ΤΡΕΙΣ-ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!
 

milfakias1981

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
ρε μάγκες πως γίνεται η δουλειά? πας εκεί και σου λέει τι υπάρχει διαθέσιμο η πρεπει να παρω τηλ
πιο νωρις
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Οφείλω να ενημερώσω όσους σκοπεύουν να επισκεφθούν το συγκεκριμένο ξενοδοχείο λόγω κάποιων "πρόσφατων" (απ'ότι μού'παν στη ρεσεψιόν) αλλαγές που έγιναν.


Σε υποχρεώνουν να τους δώσεις ταυτότητα (ή δίπλωμα) ακόμα και για ημιδιαμονή στο συγκεκριμένο, αλλιώς δε σου δίνουν δωμάτιο! Ο λόγος που ισχυρίζονται ότι τη θέλουν είναι "για την εφορία"! Εχεμύθεια μηδέν! Αυτό μας έλλειπε τώρα! Τους πληρώνουμε απο πάνω, και μας φακελώνουν και μας ρουφιανεύουν!

Φυσικά και δεν πήρα δωμάτιο! Ντροπή τους! Μακριά απ'το συγκεκριμένο!


Θα ανεβάσω κριτική άμεσα


Στο GLS Priamos δε ζητανε ταυτότητα (απ'οτι μου είπαν όταν τους πήρα επιτόπου τηλέφωνο). Οπότε, είναι καθαρά θέμα της διεύθυνσης του Παγκρατίου, και όχι όλου του ομίλου Priamos
Μια ενημέρωση για το Priamos Παγκρατιού: ΔΕ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ταυτότητα για ημιδιαμονή όταν πήγα πρόσφατα μετά απο καιρό!
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
ρε μάγκες πως γίνεται η δουλειά? πας εκεί και σου λέει τι υπάρχει διαθέσιμο η πρεπει να παρω τηλ
πιο νωρις
Πας εκεί κατευθείαν. Αν και σε περίοδο αιχμής (π.χ. Σαββατόβραδα) είναι καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο πιο πριν να ρωτήσεις αν υπάρχει τίποτα διαθέσιμο για να πας τσάμπα εκεί
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
7
Like
2.836
Πόντοι
736
Μια ενημέρωση για το Priamos Παγκρατιού: ΔΕ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ταυτότητα για ημιδιαμονή όταν πήγα πρόσφατα μετά απο καιρό!
Δεν ζητάνε. Μόνο αν δείχνει η κοπέλα πολύ μικρή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom