Νέα

Hotel Marcos στο Χαϊδάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dogigr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

osama_bin_laden

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
και το 5 και το 8 ειναι σουπερ.sexoula θες να σε παω???? :dancing:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Που ειναι αυτο φιλε,δωσε κανε info...

Μακρυά, φίλε...  ΠΟΛΥ μακρυά!
Παίρνεις Εθνική για Λαμία, βγαίνεις έξοδο Βαρυμπόπης, παίρνεις τον παράδρομο (για Λαμία πάντα), περνάς το 3ΧΧΧ (πρώην Aachen), περνάς Κωτσόβολο, ΑΒ, όλα αυτά, και πριν απ' τη γέφυρα του τραίνου (αμέσως πριν) κόβεις δεξιά μέσα.

Στα 300-500 m θα το δεις στο αριστερό σου χέρι.

Στο Google Earth οι συντεταγμένες είναι 38 07 36Ν, 23 50 22Ε.  Βάλ'τες και θα σε πάει.
 

Dasdt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!!είμαι καινούργιος στο forum!για αρχή,ονομάζομαι δημήτρης!προχτές επισκέφτηκα το hotel και μπορώ με σιγουριά να πω πως είναι ένα από τα καλύτερα ever!πεντακάθαρο προσεγμένο με γαμάτη γενικά ατμόσφαιρα!ήμουν στο δωμάτιο 5.μιλάμε ότι ΓΑΜΑΕΙ!!!αν δεν κάνω λάθος πρέπει να ήταν σουίτα!ΤΕΡΑΣΤΙΟ udromassaz,τέλεια διακοσμημένο και το αποκορύφωμα οπτικές ίνες μέσα στον καθρέφτη στο ταβάνι!!πραγματικά παιδιά γαμάει η όλη φάση!περίμενα βεβαια αναμονή κανένα 20λεπτό αλλα άξιζε με τα 1000!!μαζί με 2 "ποτακια" έδωσα 50 και μου κέρασαν και το 1 ποτό! :dancing:!!πέρασα γαμάτα,δεν είχα ξαναπάει αλλα το μονο  σίγουρο είναι ότι θα γίνω μόνιμος θαμώνας από εδώ και στο εξής!και όπως μου είπε ένα παιδί που ρώτησα που δούλευε εκεί μου είπε πως ετοιμάζουν και κάποια αλλα δωμάτια διπλα τα οποια θα είναι 100% για special περιπτώσεις στις αρχές του 11'..για να δούμε λοιπόν!!
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
αφου μπαίνεις να κάνεις το πρόμο σου, διάβασε τους κανόνες και γράψε ελληνικά τουλάχιστον.επίσης στον φίλο πιο πάνω, οι οδηγίες που δίνει δεν ειναι για Χαιδάρι...
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Μακρυά, φίλε...  ΠΟΛΥ μακρυά!
Παίρνεις Εθνική για Λαμία, βγαίνεις έξοδο Βαρυμπόπης, παίρνεις τον παράδρομο (για Λαμία πάντα), περνάς το 3ΧΧΧ (πρώην Aachen), περνάς Κωτσόβολο, ΑΒ, όλα αυτά, και πριν απ' τη γέφυρα του τραίνου (αμέσως πριν) κόβεις δεξιά μέσα.

Στα 300-500 m θα το δεις στο αριστερό σου χέρι.

Στο Google Earth οι συντεταγμένες είναι 38 07 36Ν, 23 50 22Ε.  Βάλ'τες και θα σε πάει.
καμια σχεση με το χοτελ μαρκο στο χαιδαρι!αλλωστε το χοτελ μαρκο χωρις να ναι κατι εξαιρετικο,ζητανε και 28 ευρω για 2 μονο ωρες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
που το δανε το φοβερο ξενοδοχειο οι μονοποστηδες,απορω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :think: :think: :think: :think: :think:
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
αφου μπαίνεις να κάνεις το πρόμο σου, διάβασε τους κανόνες και γράψε ελληνικά τουλάχιστον.επίσης στον φίλο πιο πάνω, οι οδηγίες που δίνει δεν ειναι για Χαιδάρι...

ρωτησε για ενα ουρανιο τοξο οχι για το μαρκο..
 

Dasdt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Συγνώμη κιόλας που λέω την άποψη μου  αλλα για τα δικά μου γούστα τα 50€ που έδωσα γιαυτο που πήρα ήταν πολυ λίγα σε σχέση με ανάλογα δωμάτια άλλων ξενοδωχειων που τα έχω χρυσοπληρωσει για το τίποτα!!
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Συγνώμη κιόλας που λέω την άποψη μου  αλλα για τα δικά μου γούστα τα 50€ που έδωσα γιαυτο που πήρα ήταν πολυ λίγα σε σχέση με ανάλογα δωμάτια άλλων ξενοδωχειων που τα έχω χρυσοπληρωσει για το τίποτα!!
δε ξερω σε ποια ξενοδοχεια εχεις παει,αλλα σε διαβεβαιωνω υπαρχουν πολυ καλυτερα και με περισσοτερη ηχομονωση!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
ναι αλλα το θρεντ ονομαζεται μαρκο,και ΓΙ ΑΥΤΟ εγραψα,επειδη εχω αποψη.
Πρωτα διαβαζουνε λιγο παραπανω...  και μετα απαντανε.... :idiot:
Τον ειχα ρωτησει για καποιο αλο χοτελι(πιο πριν)  ....και για αυτο απαντησε!!!
 

gouvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Στο ξενοδοχειο αυτο εχουν κανει μεγαλη στροφη.  Τα δωματια  111-114 ειναι απο τα καλυτερα και με διαφορα. τιμες και παρκινγκ αριστο.υπηρεσιες-καφες και  ρεσεπσιον αριστη.
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
το καλύτερο κατάστημα της περιοχής ! Στα αλλα μαγαζιά της ........Ιεράς ....street ........πληρώνεις το ιδιο κ ειναι μπαζάδικα .......
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
ακριβο και το τηλεκοντρολ δεν ειχε καν ηχο το σεσουαρ δε λειτουργουσε καθολου γενικα 0
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Στο ξενοδοχειο αυτο εχουν κανει μεγαλη στροφη.  Τα δωματια  111-114 ειναι απο τα καλυτερα και με διαφορα. τιμες και παρκινγκ αριστο.υπηρεσιες-καφες και  ρεσεπσιον αριστη.
Ετυχε κ επισκεφτικα το 114... 
Οντως ωραιο δωματιο, με καθρεφτες γυρω γυρω..  και διπλο κρεβατι με προεκταση στα κατωποδαρα για επιπλεον παιχνιδια...Το μπανιο μεγαλο  με ψιφιδωτο μπλε πλακακι...πετσετες σε ναυλον οπως κ παντοφλες μια χρησης!
Γενικα ο χωρος ειναι πολυ καλος..το παρκινγκ αψογο-μεγαλο και μακρια απο τα αδιακριτα βλεμματα..  αλλα η τιμη τσουχτερη...
Εκατσα 2 ωριτσες... 30€...  :headbang:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Καλημέρα συναγωνιστές. Τελικά αξίζει;
 

Επισκέπτης
Καλημέρα συναγωνιστές. Τελικά αξίζει;
στο χαιδαρι-παλατακι ή δαφνι χαιδαριου...ή που θα βρεις ΥΠΕΡΦΟΛΕΣ σε ξενοδοχεια...τυπου tivoli...antonopoulos...αιγλη(με μουχλα στους τοιχους..)...ή αξιοπρεπεστατα χοτελια μοτελια με λιγα εξτραδακια ομως τιμες γ@@@@@@@@@@@@@μησε τα...αφου χρεωνουν 30αρια 35αρια οταν σε αλλα με 20 και κατι ευρω ζεις ημιπαραμονη μυθιστορημα...μη σκεφτεις για την περιοχη ουτε καν για νυχτερινη διαμονη...60αρι λες και θα το αγορασεις...κατι ειδικα τυπου martzi το εχουν ξεφτυλισει...δεν προσφερουν και κατι σε θεματολογια....το χαιδαρι σαν ξενοδοχεια ημιπαραμονης ειναι περιοχη για ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ...αφου παιζει φτηνιαρικο κυριλικι χωρις πολυτελειες και πιασοκωλισμος στις τιμες...οποτε με εχει φερει ο δρομος προς τα εκει αν και πολυ μακρυτερα απο τις περιοχες μου...μαλλον εγω σαν πελατης τους εξυπηρετησα με την τσεπη μου κι οχι εκεινοι εμενα..αλλαξε γνωμη...τραβα για αλλου..αν επιμενεις το Hotel marcos ειναι OK ομως η τιμη ειναι αλμυρη...λες και παθανε εγκεφαλικο και δεν νογανε τι εποχη ζει ο κοσμος...και μετα γιατι τα κλεινουνε...ελα ντε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom