Νέα

Hotel Marcos στο Χαϊδάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dogigr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
εξαρταται ποσο γραφεις στον φακο..
Παντως για να εισαι σιγουρος να φορας τα καλα σου εσωρουχα και να εισαι χαμογελαστος :rolleyes:
Tι μαλακία ειπες ρε συναγωνιστη...???!!! :idiot:
Εχεις στοιχεια-αποδειξεις για αυτο που λες..? :jerking:
Το εχεις επισκεφτει ποτε? :think:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
στο χαιδαρι-παλατακι ή δαφνι χαιδαριου...ή που θα βρεις ΥΠΕΡΦΟΛΕΣ σε ξενοδοχεια...τυπου tivoli...antonopoulos...αιγλη(με μουχλα στους τοιχους..)...ή αξιοπρεπεστατα χοτελια μοτελια με λιγα εξτραδακια ομως τιμες γ@@@@@@@@@@@@@μησε τα...αφου χρεωνουν 30αρια 35αρια οταν σε αλλα με 20 και κατι ευρω ζεις ημιπαραμονη μυθιστορημα...μη σκεφτεις για την περιοχη ουτε καν για νυχτερινη διαμονη...60αρι λες και θα το αγορασεις...κατι ειδικα τυπου martzi το εχουν ξεφτυλισει...δεν προσφερουν και κατι σε θεματολογια....το χαιδαρι σαν ξενοδοχεια ημιπαραμονης ειναι περιοχη για ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ...αφου παιζει φτηνιαρικο κυριλικι χωρις πολυτελειες και πιασοκωλισμος στις τιμες...οποτε με εχει φερει ο δρομος προς τα εκει αν και πολυ μακρυτερα απο τις περιοχες μου...μαλλον εγω σαν πελατης τους εξυπηρετησα με την τσεπη μου κι οχι εκεινοι εμενα..αλλαξε γνωμη...τραβα για αλλου..αν επιμενεις το Hotel marcos ειναι OK ομως η τιμη ειναι αλμυρη...λες και παθανε εγκεφαλικο και δεν νογανε τι εποχη ζει ο κοσμος...και μετα γιατι τα κλεινουνε...ελα ντε ?

Σ' ευχαριστώ, με κάλυψες. Άρα θα προτιμήσω το άλλο που πηγαίνω, στον Άλιμο. Απλά ρώτησα γιατί έχω βρει ένα "θέμα" που μένει Δυτικά και το εξέταζα ως εναλλακτική για πιο γρήγορα και μικρότερες αποστάσεις.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Σ' ευχαριστώ, με κάλυψες. Άρα θα προτιμήσω το άλλο που πηγαίνω, στον Άλιμο. Απλά ρώτησα γιατί έχω βρει ένα "θέμα" που μένει Δυτικά και το εξέταζα ως εναλλακτική για πιο γρήγορα και μικρότερες αποστάσεις.
Εχει κατι αλλα στην Ιερα Οδο με κανενα 20αρικο κανεις την δουλεια σου αλλα εαν εχεις εναλακτικες να πας αλλου.Στο μαρκος θελει 28 ευρω φιλε
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Σ' ευχαριστώ, με κάλυψες. Άρα θα προτιμήσω το άλλο που πηγαίνω, στον Άλιμο. Απλά ρώτησα γιατί έχω βρει ένα "θέμα" που μένει Δυτικά και το εξέταζα ως εναλλακτική για πιο γρήγορα και μικρότερες αποστάσεις.
..αμα φυγεις απο Δυτικα..να πας Αλιμο.. κ μετα παλι πισω..
την διαφορα θα την πληρωσεις στην βενζινη... :-
 

Mpourdelakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες παίζουν κοπέλες στο ξενοδοχείο; Και αν ναι έχουν στάνταρ μέρες και πόσο πάει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom