Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Από πού κι ως πού είναι το σάιτ "ακροδεξιό" ;
Με ποια κριτήρια και αποδείξεις"χρωματίζεις" εσύ ιδεολογικά το σάιτ και τους χρήστες του;;

Πλάκα κάνεις ρεεέεεεε τύπε ειλικρινά;;;;;;
Τόσα χρόνια εδώ μέσα ΔΕΝ έχεις πάρει μάτι τις δημοσκοπήσεις/πρόθεση ψήφου και τα ποσοστά που συγκεντρώνουν από τα μέλη του σάι;;;;;; :think:
Εκτός κι αν θαρρείς πως το κάνουν καθαρά με σκοπιμότητα ψηφίζοντας (διαδικτυακά κι ΟΧΙ μόνο) ΝΔ & λοιπά ακροδεξιά λύματα.. αλλά ΔΕΝ γίνεται να ΜΗΝ έχεις κατανοήσει σε οποιοδήποτε νήμα κι αν μπεις εδώ και χρόνια τί χρώμα υπερτερεί τόσο πολιτικά όσο και οπαδικά εδώ μέσα....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.937
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Τα πουτανόπαιδα του Περισσού, τι πρόβλημα έχουν με τις αδερφές που θέλουν να παντρεύονται;

Παρακαλώ για briefing από κανένα δυνατό κουμμούνι εδώ μέσα. :coffee:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.769
Κριτικές
18
Like
15.420
Πόντοι
4.546
Τα πουτανόπαιδα του Περισσού, τι πρόβλημα έχουν με τις αδερφές που θέλουν να παντρεύονται;

Παρακαλώ για briefing από κανένα δυνατό κουμμούνι εδώ μέσα. :coffee:
Αφού είπαν επανειλλημμένα ότι δεν θέλουν παρένθετες μητέρες και εμπορευματοποίηση της γυναίκας, ΣΕΒΑΣΤΟ και ΛΟΓΙΚΟ.

Επίσης, μπορεί να είναι λοξοί, αλλά είναι περισσότερο της παραδοσιακής οικογένειας (της οικογένειας δηλαδή που ΓΕΝΝΑΕΙ παιδιά, τα φέρνει στον κόσμο αυτό και είναι μία και μοναδική, με ΠΑΤΕΡΑ και ΜΗΤΕΡΑ), αυτή είναι η γνώμη μου.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.644
Πόντοι
3.506
Αφού είπαν επανειλλημμένα ότι δεν θέλουν παρένθετες μητέρες και εμπορευματοποίηση της γυναίκας, ΣΕΒΑΣΤΟ και ΛΟΓΙΚΟ.

Επίσης, μπορεί να είναι λοξοί, αλλά είναι περισσότερο της παραδοσιακής οικογένειας (της οικογένειας δηλαδή που ΓΕΝΝΑΕΙ παιδιά, τα φέρνει στον κόσμο αυτό και είναι μία και μοναδική, με ΠΑΤΕΡΑ και ΜΗΤΕΡΑ), αυτή είναι η γνώμη μου.
Και οπως και να εχει θα εβρισκαν μια δικαιολογια για να καταψηφισουν ακομα μια φορα.
Οι αρνητες των παντων!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.306
Κριτικές
15
Like
5.821
Πόντοι
1.496
Αφού είπαν επανειλλημμένα ότι δεν θέλουν παρένθετες μητέρες και εμπορευματοποίηση της γυναίκας, ΣΕΒΑΣΤΟ και ΛΟΓΙΚΟ.

Επίσης, μπορεί να είναι λοξοί, αλλά είναι περισσότερο της παραδοσιακής οικογένειας (της οικογένειας δηλαδή που ΓΕΝΝΑΕΙ παιδιά, τα φέρνει στον κόσμο αυτό και είναι μία και μοναδική, με ΠΑΤΕΡΑ και ΜΗΤΕΡΑ), αυτή είναι η γνώμη μου.
Τους Δεξιους, μας εβγαλαν ασπροπροσωπους το... ΚΚΕ και οι μουσουλμανοι.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.937
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Αφού είπαν επανειλλημμένα ότι δεν θέλουν παρένθετες μητέρες και εμπορευματοποίηση της γυναίκας, ΣΕΒΑΣΤΟ και ΛΟΓΙΚΟ.

Επίσης, μπορεί να είναι λοξοί, αλλά είναι περισσότερο της παραδοσιακής οικογένειας (της οικογένειας δηλαδή που ΓΕΝΝΑΕΙ παιδιά, τα φέρνει στον κόσμο αυτό και είναι μία και μοναδική, με ΠΑΤΕΡΑ και ΜΗΤΕΡΑ), αυτή είναι η γνώμη μου.
Αφού έχει ξεκαθαρισθεί ότι δεν θα υπάρχει τεκνοθεσία με παρένθετη μητέρα.

Αυτό ισχυρίσθηκαν τα άτομα στη Βουλή;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.769
Κριτικές
18
Like
15.420
Πόντοι
4.546
Αφού έχει ξεκαθαρισθεί ότι δεν θα υπάρχει τεκνοθεσία με παρένθετη μητέρα.

Αυτό ισχυρίσθηκαν τα άτομα στη Βουλή;
Αστείες δικαιολογίες των Λοάτικιδων. Ναι μεν δεν θα αναγνωρίζεται παρένθετη μητέρα, ΑΛΛΑ, θα αναγνωρίζονται ως τέκνα παιδιά που αποκτήθηκαν στην αλλοδαπή με αυτό τον τρόπο. Δηλαδή, μια τρύπα στο νερό.

Ξέρεις τι έκανε το Ισραήλ για τον ίδιο λόγο και ως προάσπιση του δικού τους Νομοσχεδίου; ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ παιδιά από παρένθετη μητέρα, ΤΕΛΕΙΑ και ΠΑΥΛΑ. Ούτε DNA ούτε τίποτα, απλώς ΔΕΝ τα αναγνωρίζει. ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΜΗΝΥΜΑ προς άπαντες ψυχικά διαταραγμένους.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.644
Πόντοι
3.506
Αφού έχει ξεκαθαρισθεί ότι δεν θα υπάρχει τεκνοθεσία με παρένθετη μητέρα.

Αυτό ισχυρίσθηκαν τα άτομα στη Βουλή;
Αυτο θα περασει σε επομενο νομοσχεδιο οχι αναγκαστικα απο αυτη την κυβερνηση.
Αν περασουν ολα μαζι η αντιδραση θα ειναι μεγαλυτερη.
Η θεωρια του φρυνου!
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
271
Like
737
Πόντοι
81
Στα 80k διαβασα περιπου παει η νοικιασμενη μητρα στις Ουκρανιες-Ρουμανιες και λοιπα.
Προοδος οχι μαλακιες...
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.246
Like
1.693
Πόντοι
216
Aς γράψω και εγώ την αποψάρα μου (όπως λέει και ο γκαίϋ Φώτης στην ΕΡΤ-1) ως πρώην αριστερός από αριστερή-κομμουνιστική οικογένεια,έχοντας διαβάσει διαγωνίως τις τρεις τελευταίες σελίδες του νήματος...
Εάν το ΚΚΕ ερχόταν στην εξουσία,θα κάνανε κουμάντο (ως Κομμισάριοι) κάτι τυπάκια σαν τον Λένιν από την Αμαλιάδα a.k.a. Μπογιόπουλος Νικόλας (ακούστε τον κάθε απόγευμα στο ραδιόφωνο του Ρίαλ ΕφΕμ για να καταλάβετε τι γράφω) και τότε θα κλαίγατε και κλαίγαμε με μαύρο δάκρυ για τις "ΧΟΥΝΤΕΣ" του Κούλη,του Τσίπρα,του ΠΑΣΟΚ κτλ κτλ κτλ κτλ
Θα γαμάγανε άνετα ΜΟΝΟΝ όσοι "είχανε άκρες" στο Κόμμα και οι σάπιες Σοβιετικές γιαγιούλες θα ήτανε το στάνταρ μουνί για να ξεχαρμανιάσεις...!
Κάθε παρεκτροπή θα ήτανε λόγος για μπαγλάρωμα (παρ΄εκτός και έπεφτε τηλεφώνημα από καμμιά Οργάνωση Βάσης) καθότι "αφήνεις την σαπίλα του Καπιταλισμού να δηλητηριάσει την πορεία προς τον Σοσιαλισμό"
Και κάτι τελευταίο (όχι δικό μου αλλά κλεμμένο από έναν ΜΕΓΑΛΟ)
Μαλάκες μου,συνεκρούσθη ο Κομμουνισμός με τον Καπιταλισμό που σε κάνει να εργάζεσαι ωσάν ζόμπι ακόμα και στον ύπνο σου, ρουφώντας κάθε ικμάδα ενέργειας και χρόνου και έχασε κατά κράτος!Διελύθη εις τα εξ ων συνετέθη!Για τέτοιο απάνθρωπο σύστημα ομιλούμε!
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
4
Like
533
Πόντοι
21
Ένα κόμμα το οποίο δε έπρεπε καν να υπάρχει στην Βουλή κατά την ταπεινή μου γνώμη.
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.168
Like
1.040
Πόντοι
216

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
27
Like
17.341
Πόντοι
7.415
ποια βουλη,πουθενα δε θα επρεπε να υπαρχει το ΚΚΕ.ενα κομμα κολλημενων πανηλιθιων που οποιος δεν ειναι μαζι τους ειναι ναζιστης φασιστας.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.769
Κριτικές
18
Like
15.420
Πόντοι
4.546
ποια βουλη,πουθενα δε θα επρεπε να υπαρχει το ΚΚΕ.ενα κομμα κολλημενων πανηλιθιων που οποιος δεν ειναι μαζι τους ειναι ναζιστης φασιστας.
Κανένα κόμμα απο τα υπάρχοντα δεν θα έπρεπε να υπάρχει στην βουλή.
Το ΚΚΕ ξέρουμε τι είναι, μας ήρθε από τους άλλους όμως..
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.034
Κριτικές
19
Like
5.294
Πόντοι
1.446
Γαμιωνται
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.354
Κριτικές
16
Like
13.456
Πόντοι
5.577

vaggos89

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
240
Κριτικές
14
Like
1.459
Πόντοι
1.071
Κουτσουμπας επίτιμο μέλος bou

Οι φοιτήτριες θα αναζητήσουν sugar daddies, οι φοιτητές πως θα χρηματοδοτήσουν τις σπουδές τους; Δεν μας τα λέει ολοκληρωμένα ο πρόεδρας, εκτός αν στο λόγο του υποβόσκει λίγο σεξισμός
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom