Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
63
Like
2.767
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειμαι η μονη που το βλεπει λιγο παραξενο αυτο ? :2funny: :huh: :huh:

Γιωργο, συνομιλεις και με τον εαυτο σου με διαφορετικα accounts τωρα?  :huh: :rolleyes:
Nefelaki, τι είναι αυτά που γράφεις και ξεσηκώνεις το κόσμο.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Σβήνονται τα βρισίδια και αρχίζουν τα warn απο δω και πέρα.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
οκ ηρεμώ αλλά να δω και με τους άλλους πως θα είσαι
Με όλους καλός προσπαθώ να είμαι.Ηρέμησε και εσύ και θα ηρεμήσουν και οι άλλοι.Όλοι αγαπημένοι χωρίς να μας χωρίζει τίποτα.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Πάνο και πουτανολέων μπείτε τσατ να γελάσουμε!
Ας πέσει εκεί λίγο βρισίδι για χαβαλέ!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Με όλους καλός προσπαθώ να είμαι.Ηρέμησε και εσύ και θα ηρεμήσουν και οι άλλοι.Όλοι αγαπημένοι χωρίς να μας χωρίζει τίποτα.
οκ ηρεμώ αφεντικό παρόλο που μου φερθήκανε άδικα και δεν το είδες.
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
63
Like
2.767
Εγώ δεν έβρισα….γιατί έφαγα λογοκρισία…..
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Πάνο και πουτανολέων μπείτε τσατ να γελάσουμε!
Ας πέσει εκεί λίγο βρισίδι για χαβαλέ!
Μπα βύζο χλωμό τώρα για τσάτ  :) Βασικά ήθελα να την έπεφτα μέχρι που είδα ότι έγινε της πουτάνας απο το μπινελίκι.Τώρα κάτσε να δείς σόου που θα λέει ο ένας με τον άλλον ότι σβήστηκαν επιλεκτικά τα εμπρηστικά τους post :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εγω δεν εχω παραπονο...γιατι ετσι κι αλλιως...εκει που τα ειχα γραμμενα...δεν πιανει μελανι.....!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Λοιπόν παιδιά ελάτε σ'αυτό το θρεντ "Θες να γλείφεις μουνάκια; Nα πως θα το κάνεις ακίνδυνα" να βριστούμε για να μη βλέπει ο Πάνος... :booty:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Να τα βαζεις με καποιον στα μετρα σου...κι οχι με γυναικες..

Και εσεις οταν ειναι ετσι να τα βαζετε μονο με γυναικες καθως μονη σου ( ολες βασικα ετσι λετε ) υπονοεις οτι ειστε κατωτερες.

Οχι τιποτα αλλο, να μη μας σπατε και τα αρχιδια κιολας  :2funny: ;) :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Και εσεις οταν ειναι ετσι να τα βαζετε μονο με γυναικες καθως μονη σου ( ολες βασικα ετσι λετε ) υπονοεις οτι ειστε κατωτερες.

Οχι τιποτα αλλο, να μη μας σπατε και τα αρχιδια κιολας  :2funny: ;) :2funny:
Αναλακο...εσυ δεν πρεπει να μιλας για μενα ετσι..ντροπη..
Ηρθες καποτε με τους αλλους να με γνωρισεις στο μαγαζι μου να ανταλλαξουμε ενα γεια...ουτε σου πηρα τα λεφτα σου ουτε τα ηθελα ποτε..
Σας καλοσωρισα απλως..κι αυτο ητανε...
Ποια αρχιδια σου σπαω?
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
63
Like
2.767
γιατί εμένα δεν με λογοκρίνανε? δέκα ποστ μου διαγράψανε στα καλά καθούμενα


Εσύ poutanoleo ή όπως αλλιώς σε λένε, δεν χρειάζεσαι λογοκρισία…καραντίνα πρέπει να σε βάλουν με τόσες αιδoιολιχίες που έχεις κάνει. Είναι πράγματα αυτά να πηγαίνετε να απλήρωτε την κάθε δευτεράτζα, που το πέζει γκόμενα, και δεν ξέρεις από ποτέ έχει να την δει γιατρός, (δεν μιλάω για να την εξετάσει…) και κάνετε 69 και την γλύφετε. Και το παίζετε και μάγκες….Έλεος (όπως θα έλεγε και Γεωργίου). Αν ότι έκενα είναι μαλακία…η περίπτωση σας ξεπερνάει κάθε φαντασία της έννοιας του όρου μαλακία… είναι αυτό που λέμε , είστε εκτός κατηγόριας…δεν παλεύεστε.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Εσύ poutanoleo ή όπως αλλιώς σε λένε, δεν χρειάζεσαι λογοκρισία…καραντίνα πρέπει να σε βάλουν με τόσες αιδιολιχιες που έχεις κάνει. Είναι πράγματα αυτά να πηγαίνετε να τα απλήρωτε την κάθε δευτεράτζα, που το πεζή γκόμενα, και δεν ξέρεις από ποτέ έχει να την δει γιατρός, (δεν μιλάω για να την εξετάσει…) και κάνετε 69 και την γλύφετε. Και το παίζετε και μάγκες….Έλεος (όπως θα έλεγε και Γεωργίου). Αν ότι κενά είναι μαλακία…η περίπτωση σας ξεπερνάει κάθε φαντασία της έννοιας του όρου μαλακία… είναι αυτό που λέμε , είστε εκτός κατηγόριας…δεν παλεύεστε.
ρε ξεφτιλισμένε άντρα καρπαζοεισπράκτορα των μπουρδέλων τολμάς να γράψεις τέτοιους χαρακτηρισμούς για μένα ρε γίδι? έχω κάνει ανταποκρίσεις απο διαφορετικές πουτάνες και διαφορετικά μπουρδέλα ρε αρχιπρομότερ ξοφλημένε.και γράφω μάλιστα και τα φτηνά στούντιο για να γαμάμε όσο δυνατόν όλοι μας πιο οικονομικά φτηνά τα πορνίδια.βρωμοσπόνσορα σκουλίκι ελεεινό κάτι ξεφτίλες σαν εσένα χαλάσανε τις πουτάνες.ου να μου χαθείς βλάκα και πρόσεξε όταν πηγαίνεις στο μεταξουργίο μη μαζέψεις μπουνιές απο τους νταβάδες των πουτάνων που ρίχνεσαι και το παίζεις αγαπητικός.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom