Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
62
Like
2.701
ρε ξεφτιλισμένε άντρα καρπαζοεισπράκτορα των μπουρδέλων τολμάς να γράψεις τέτοιους χαρακτηρισμούς για μένα ρε γίδι? έχω κάνει ανταποκρίσεις απο διαφορετικές πουτάνες και διαφορετικά μπουρδέλα ρε αρχιπρομότερ ξοφλημένε.και γράφω μάλιστα και τα φτηνά στούντιο για να γαμάμε όσο δυνατόν όλοι μας πιο οικονομικά φτηνά τα πορνίδια.βρωμοσπόνσορα σκουλίκι ελεεινό κάτι ξεφτίλες σαν εσένα χαλάσανε τις πουτάνες.ου να μου χαθείς βλάκα και πρόσεξε όταν πηγαίνεις στο μεταξουργίο μη μαζέψεις μπουνιές απο τους νταβάδες των πουτάνων που ρίχνεσαι και το παίζεις αγαπητικός.

Δηλαδή είσαι κάτι σαν Πανό Σόμπολο και Δήμο Βερύκιο...μαζί.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Καλησπερα φιλε Γιωργο 33!Διαβαζω ολα αυτα που αναφερονται για σενα και μου γεννιουνται οι εξης αποριες:1.Ειναι δυνατο να  ερωτευτηκες ιεροδουλη με αυτο τον τροπο?Δηλαδη Οκ το να ερωτευτεις ειναι θεμιτο,επισης το οτι ο ερωτας δεν κανει διακρισεις και μπορει να εκδηλωθει και προς μια 'κοινη'γυναικα αντε κι εκει θεμιτο...αλλα το να δωσεις 200 ευρω για μια ωρα μαζι της και ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ να το διατυμπανισεις μετα ειναι κατ'εμε ΤΡΑΓΙΚΟ ΛΑΘΟΣ2.Αν ψαχνεις για ερωτες και για μια γυναικα που θα σε καταλαβαινει γιατι αυτο το κανεις στο χωρο των μπουρδελων?Εκει οπως ξερεις ισως και καλυτερα απο εμενα οι κοπελες λογω συνθηκων εχουν 'κλειδωσει'με λουκετα και χιλιοαμπαρωσει την καρδια τους...ασε που ενα σωρο κινδυνοι ελοχευουν με τετοιου ειδους προσεγγισεις:ασθενειες,ξυλο απο νταβαδες...Στο βενζιναδικο πας μονο για να βαλεις βενζινη,στο σουπερ μαρκετ για ψωνια,στο κουρειο για κουρεμα και στο μπουρδελο για να γαμησεις...ετσι απλα!!3.Γιωργο αν και δε σε ξερω καθολου μια συμβουλη θα σου δωσω:στριψε 180 μοιρες αγορι μου...φτιαξε τη ζωη σου μακρια απ αυτα...γιανα μην καταλληξεις αγγελακι οπως αυτο του αβαταρ σου...Κλεινοντας θελω να σου πω πως οσα λαθη κι αν εχεις κανει παντα υπαρχει χρονος να τα αλλαξεις...επισης αν και για μενα αυτο που εκανες ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΘΟΣ κια ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΠΟΨΗ,ωστοσο αυτο δε σημαινει οτι εισαι κι εσυ ετσι ως ανθρωπος μεσα σου...το τι κανουμε δεν ειναι παντα αυτο που ειμαστε ;) ;)Φιλικα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom