Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ευχαριστώ για τη λέξη "φελός+ που μου προσάπτετε, χωρίς να με γνωρίζετε.
Με βεβαιώνετε για την ποιότητα που αφήνετε να διαφανεί μέσα απο τα ασυνάρτητα και υστερικά γραπτά σας. Ούτε γεροντοκόρες!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
ρε παιδιά... δε το κλείνουμε καλύτερα να ησυχάσουμε;; ;);)
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
63
Like
2.767
γιωργη αδερφε μου δεν θα σου μιλησω ασχημα γιατι καταλαβα οτι το προβλημα σου ειναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ.θελεις ιατρικη βοηθεια δυστυχως......ο δεσποτας και ο αναλ hunter αφησαν απο τα ποστ τους να εννοηθει οτι εφαγες και ξυλο απο νταβατζηδες της χριστινας69......
περα απο το πουτανοκαψουρηδες μαθαμε οτι ο γιωργος εφαγε και ξυλο απο νταβατζηδες απο μπουρδελο συγκεκριμενης πουτανας που ειναι και μελος στο σαιτ και μιλαει για 'ντομπροσυνη' και για 'φιλους'.
γι'αυτο δεν ειπατε τιποτα βλεπω 'κοινωνικα ευαισθητοποιημενοι' κυριοι?
εγω στο παιδι μιλησα με ευγενεια στα ποστ μου αρκει να ριξετε μια ματια.μην βγαζετε καποια συμπερασματα χωρις να γνωριζεται καποια πραγματα επαναλαμβανω.Τα παιδια που μιλαγανε λιγο αγαρμπα ειναι λογικα νεαρης ηλικιας και του τα ειπανε πιο λαϊκα.εγω του τα εγραψα οπως ειναι γιατι τον κοσμο των μπουρδελων και τον 'ερωτα' των πουτανων τον γνωρισα και τα εμαθα πιο νωρις απο τον γιωργο και τον καθε γιωργο.ειναι κριμα να την πατανε παιδακια με εγκληματικα στοιχεια δε νομιζετε? η εκτος αν εθελοτυφλειτε και εκει.


Μέγιστε συναγωνισθεί Moi θέλω να σταθώ σε αυτήν την έκφραση σου «περα απο το πουτανοκαψουρηδες μαθαμε οτι ο γιωργος εφαγε και ξυλο απο νταβατζηδες απο μπουρδελο συγκεκριμενης πουτανας που ειναι και μελος»
Α)Θα ξεκινήσω με τον όρο «πουτανοκαψούριδες», ποίος θεωρείται πουτανοκαψούρης…φαντάζομε ότι θέλεις να μου επισυνάψεις αυτόν το όρο σε εμένα. Ότι την ίδια περίοδο, είχα πάει με την Ούρσουλα, την Σάρα, την Μαρίνα, την Κλαούντια (αν την θυμούνται οι παλιοί…), από Ιάσονος 19Α με την Σόνια και την Νατάσσα, Ιάσονος 20Β με  την Κόριννα και Ιάσονος 20 Α  την Μαρίνα…  αυτό δείχνει ότι είμαι κολλημένος και καψουρεμένος σε καποια κοπελα….αν είναι ετσι η καψουρα γαμησέτα… Νομίζω ότι στην συγκεκριμένη ιστορία άλλοι είναι οι σφόδρα πουτανοκαψούριδες…που τρέχουν πίσω από την συγκεκριμένες κοπέλες….και ίσος να είναι μέλι και του σάιτ….και το παίζουν άσχετοι και δεν μιλάνε… ενώ άλλοι κάνουν επιβεβαιώσεις και το παίζουν άνετοι εδώ. Κάποιοι μπορεί να ξέρουν για ποιους ή ποιον μιλάω…..

Β) Με τον όρο «έφαγε ξύλο», σε κάποιες φάσης τα πράγματα γίνονται πολύ ρευστά και αρχίζουν να χάνουν την σημασία τους και να φτάνουν στην απόκοτη τρελά και ειδικότερα όταν είσαι στην ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΚΟΥ…και πιστεύω να καταλαβαίνετε τι εννοώ…αν ήρθα σε μια αντιπαράθεση, δεν σημαίνει ότι έφαγα ξύλο…και ειδικά σε μια τέτοια κατάσταση. Μετά από την εν λόγο φάση πήγα κανονικά για δουλεία…και την άλλη μέρα πάλη στα μέρη μου ήμουν….

Γ) Με τον όρο «νταβατζής - νταβατζήδες» νομίζω ότι προσδίδετε άτοπα και χωρίς καμία λογική και σκέψη το όρο στο εν λόγο άτομο, είναι ο πλέον ξεφτιλισμός του όρου…Έλεος (πως θα έλεγε και ο Γεωργίου)

Δ) Με τον όρο «απο μπουρδέλο συγκεκριμένης πουτάνα που είναι και μέλος» αν εννοούμε την συγκεκριμένη κοπελα, λέγοντας την Χριστίνα, ούτε μπουρδέλο έχει ούτε είναι πλέον μέλος εδώ έχει κάνει αίτηση διαγραφής. Αυτό μπορούν να το επιβεβαιώσουν και οι mod. Και προφανώς οι λόγοι γνωστοί….η καταπάτηση τον βασικών ελευθέριων του ανθρώπου, η ελευθέρια του λόγο… που θεωρώ ότι δεν αξίζει να γίνεται αυτό σε κανέναν άνθρωπο. Και όμος εν έτη 2008 υπάρχουν και αυτά τα φαινόμενα, και εμείς είμαστε απλοί θεατές και εθελοτυφλούμε. Δυστυχώς η Ελλάδα, έχει πάει χρόνια πίσω με τις τριτοκοσμικές προσελεύσεις…ο νοώ νοητό. Αν από την άλλη εννοείς την Κατερίνα, δεν έχει καμία σχέση με την υπόθεση.

Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι δεν πρέπει να εθελοτυφλούμε, σε καποια πράγματα και πάντα να προχωράμε με το βήμα μπρος.

Υ.Γ Στην περίπτωση μου όμως, η επιστήμη έχει σηκώσει τα χέρια ψηλά ακόμα και τα ποδιά είμαστε για την κατευθείαν φωλιά του κούκου.


 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
γιωργακη εσυ δεν βαζεις μυαλο με ΤΙΠΟΤΑ αγορι μου.εισαι βαθεια κολλημενος με αυτη τη φαση οπως ο τοξικομανης με την πρεζα.οτι και να σου πουμε οτι και να σου συμβει (που σου συνεβη απ΄'οτι μαθαμε) δεν χαμπαριαζεις καθολου.οχι απο θεμα θαρρους αλλα απο θεμα αγνοιας καποιων καταστασεων.σου ευχομαι μονο ολα να πανε καλα και οπως ποθεις.
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
63
Like
2.767
γιωργακη εσυ δεν βαζεις μυαλο με ΤΙΠΟΤΑ αγορι μου.εισαι βαθεια κολλημενος με αυτη τη φαση οπως ο τοξικομανης με την πρεζα.οτι και να σου πουμε οτι και να σου συμβει (που σου συνεβη απ΄'οτι μαθαμε) δεν χαμπαριαζεις καθολου.οχι απο θεμα θαρρους αλλα απο θεμα αγνοιας καποιων καταστασεων.σου ευχομαι μονο ολα να πανε καλα και οπως ποθεις.

Πάντοτε ήξερα που πατάω…είναι δύσκολο να βρίσκεσαι σε αυτού τους χώρους , γίνεται οπός το λες εξάρτιση…χωρίς να το καταλάβεις.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Πάντοτε ήξερα που πατάω…είναι δύσκολο να βρίσκεσαι σε αυτού τους χώρους , γίνεται οπός το λες εξάρτιση…χωρίς να το καταλάβεις.
οντως το μουνι ειναι σαν την πρεζα!εγω πολυ συχνα  νιωθω σαν ναρκομανης.πολλες φορες εχω καβλες και θελω να γαμισω!και η μαλακια δεν βοηθαει.οποσδηποτε η καψουρα ειναι κακο πραγμα.προσπαθησε να το ξεπερασεις.ναι στα μπουρδελακια να πηγαινεις και αν σου κατσει να βγαλεις και καμια γκομενα αν της αρεσεις(Ελληνιδα πολυ δυσκολο εως αδυνατο)ξενη μπορει.οπως βλεπω δειχνεις να καταλαβες οτι ειχες τυφλωθει απο την καψουρα και καταλαβες οτι ολη σου η μεθοδος ηταν λαθος.εγω σου ζητω συγγνωμη αν σου φερθηκα λιγο σκληρα.και πιστευω οτι και τα αλλα παιδια καταλαβαινουν οτι σου φερθηκανε σκληρα.αλλα επρεπε να ταρακουνηθεις για να το καταλαβεις.(εχωντας σπουδασει 2 χρονια ψυχολογια και εχοντας καποιες γνωσεις ψυχολογιας)προσπαθησα κραζοντας σε να σου δωσω να καταλαβεις οτι εκανες λαθος.ολοι μας κανουμε λαθη ουδεις αλανθαστος!!!!!
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
63
Like
2.767
Αρχηγέ μου αν έχεις σπουδάσει 2 χρόνια στην Γαλλία όπως λες, τότε είσαι ο Άνθρωπος μου. Σίγουρα είσαι ο άνθρωπος που θα με βοηθήσει… να είσαι σίγουρος για αυτό. Ευχαριστώ πολύ για την προσπάθεια σου να με βάλεις στον σωστό δρόμο, αλλά όπως ξέρεις ότι αυτά τα μονοπάτια είναι δρόμος χωρίς επιστροφή. Ο εθισμός είναι μεγάλο, αλλά και οι ηδονές που σου προσφέρονται είναι  εξίσου μεγάλες και λα και περισσότερο τις αναζητάς. Πιστεύω ότι δεν έχεις ασχοληθεί τόσο πολύ με το θέμα και λογικό είναι που έχεις αυτές τις απόψεις. Αυτοί οι χοροί δεν συγχωρούν λάθη και το ξέρεις πολύ καλά. Αν είχα κάνει λάθος, δεν θα μιλάγαμε τώρα καθόλου. Ότι στην συγκεκριμένη Ιστορία υπάρχουν πολλά λάθη και πολλά πάθη, είναι αυτό που μας αρέσει. Τώρα ποιος είναι το θύμα και ποιος ο θύτης, θέλει πολύ συζητήσει και πολύ ψυχολογική ανάλυση  για μπορέσεις να καταλάβεις το τι γίνεται. Έχω ένα βίτσιο, δυστυχώς δεν μπορώ τις ξένες και προτιμώ μόνο ελληνίδες, γιατρέ πες μου τι να κάνω.
 

Επισκέπτης
Αρχηγέ μου αν έχεις σπουδάσει 2 χρόνια στην Γαλλία όπως λες, τότε είσαι ο Άνθρωπος μου. Σίγουρα είσαι ο άνθρωπος που θα με βοηθήσει… να είσαι σίγουρος για αυτό. Ευχαριστώ πολύ για την προσπάθεια σου να με βάλεις στον σωστό δρόμο, αλλά όπως ξέρεις ότι αυτά τα μονοπάτια είναι δρόμος χωρίς επιστροφή. Ο εθισμός είναι μεγάλο, αλλά και οι ηδονές που σου προσφέρονται είναι  εξίσου μεγάλες και λα και περισσότερο τις αναζητάς. Πιστεύω ότι δεν έχεις ασχοληθεί τόσο πολύ με το θέμα και λογικό είναι που έχεις αυτές τις απόψεις. Αυτοί οι χοροί δεν συγχωρούν λάθη και το ξέρεις πολύ καλά. Αν είχα κάνει λάθος, δεν θα μιλάγαμε τώρα καθόλου. Ότι στην συγκεκριμένη Ιστορία υπάρχουν πολλά λάθη και πολλά πάθη, είναι αυτό που μας αρέσει. Τώρα ποιος είναι το θύμα και ποιος ο θύτης, θέλει πολύ συζητήσει και πολύ ψυχολογική ανάλυση  για μπορέσεις να καταλάβεις το τι γίνεται. Έχω ένα βίτσιο, δυστυχώς δεν μπορώ τις ξένες και προτιμώ μόνο ελληνίδες, γιατρέ πες μου τι να κάνω.

κρυο ντους κ μπουκωματα με αλατονερο....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αρχηγέ μου αν έχεις σπουδάσει 2 χρόνια στην Γαλλία όπως λες, τότε είσαι ο Άνθρωπος μου. Σίγουρα είσαι ο άνθρωπος που θα με βοηθήσει… να είσαι σίγουρος για αυτό. Ευχαριστώ πολύ για την προσπάθεια σου να με βάλεις στον σωστό δρόμο, αλλά όπως ξέρεις ότι αυτά τα μονοπάτια είναι δρόμος χωρίς επιστροφή. Ο εθισμός είναι μεγάλο, αλλά και οι ηδονές που σου προσφέρονται είναι  εξίσου μεγάλες και λα και περισσότερο τις αναζητάς. Πιστεύω ότι δεν έχεις ασχοληθεί τόσο πολύ με το θέμα και λογικό είναι που έχεις αυτές τις απόψεις. Αυτοί οι χοροί δεν συγχωρούν λάθη και το ξέρεις πολύ καλά. Αν είχα κάνει λάθος, δεν θα μιλάγαμε τώρα καθόλου. Ότι στην συγκεκριμένη Ιστορία υπάρχουν πολλά λάθη και πολλά πάθη, είναι αυτό που μας αρέσει. Τώρα ποιος είναι το θύμα και ποιος ο θύτης, θέλει πολύ συζητήσει και πολύ ψυχολογική ανάλυση  για μπορέσεις να καταλάβεις το τι γίνεται. Έχω ένα βίτσιο, δυστυχώς δεν μπορώ τις ξένες και προτιμώ μόνο ελληνίδες, γιατρέ πες μου τι να κάνω.
ειναι οντως σαν ναρκωτικο!για το μουνι ειμαι 15 χρονια στη Ρωσσια.και οπως λενε προδωσα την πατριδα μου!!!οι Ελληνιδες ειναι πιο περιεργες και το παιζουνε!ειδηκα οι Ελληνιδες πουτανες ειναι απλησιαστες.για να τις βγαλεις γκομενες θα σου ζητησουνε τον ουρανο με τ'αστρα!!!-παντος καλητερα να εισαι μανιακος με το μουνι παρα με τα ναρκοτικα!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
περα απο το πουτανοκαψουρηδες μαθαμε οτι ο γιωργος εφαγε και ξυλο απο νταβατζηδες απο μπουρδελο συγκεκριμενης πουτανας που ειναι και μελος στο σαιτ και μιλαει για 'ντομπροσυνη' και για 'φιλους'.
γι'αυτο δεν ειπατε τιποτα βλεπω 'κοινωνικα ευαισθητοποιημενοι' κυριοι?
εγω στο παιδι μιλησα με ευγενεια στα ποστ μου αρκει να ριξετε μια ματια.μην βγαζετε καποια συμπερασματα χωρις να γνωριζεται καποια πραγματα επαναλαμβανω.Τα παιδια που μιλαγανε λιγο αγαρμπα ειναι λογικα νεαρης ηλικιας και του τα ειπανε πιο λαϊκα.εγω του τα εγραψα οπως ειναι γιατι τον κοσμο των μπουρδελων και τον 'ερωτα' των πουτανων τον γνωρισα και τα εμαθα πιο νωρις απο τον γιωργο και τον καθε γιωργο.ειναι κριμα να την πατανε παιδακια με εγκληματικα στοιχεια δε νομιζετε? η εκτος αν εθελοτυφλειτε και εκει.
Ποτε εγινε αυτο...ρε μακακοπιτουρα?
Για μαζεψου σε παρακαλω...ολο μαλακιες εισαι...την ξερολιαση...εσυ την διαθετεις βλεπω...κι οχι εγω...
Εεεελα μουνι στον τοπο σου πια...!!!
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Τι μπάρουφες διαβάζω εδώ?Μερικοί δεν πάνε καθόλου μα καθόλου καλά.
Δεν υπάρχουν νταβατζήδες σε σπιτια που οι κοπέλες έχουν χαρτία και ελένγχονται απο γιατρό......Αν λέτε νταβατζή τον γκόμενο κάποιας είναι άλλη ιστορία και οι πιο πολλές δεν έχουν γκόμενο....
Τώρα σχετικά με τον Γιωργο μαγκια του που έδωσε τα 200 ευρώ.Και εγώ τις πιο πολλές φορές αφήνω 20 ευρώ παραπάνω στην κοπέλα μετα το γαμήσι.
Μην μασας λοιπον φίλε Γιώργο.Και εγώ μερικές φορές είχα πληρώσει για παραπάνω ώρα.
Μάλιστα πριν 2 μήνες με 500 ευρώ για 2 ώρες είχα περάσει υπέροχα σε ένα σπιτάκι στης φυλής.Καλύτερα είναι τα σιτυ τουρ νομίζετε?Έδωσα 500 ευρώ λοιπον το διωράκι και πέρασα γαμάτα απλά.Μέχρι και σουβλάκια μας κέρασε η τσατσά σε μια φάση.Και είχε απο όλα το πρόγραμμα...CIM,OMW κτλ
Τέλοςπαντων σύνεχισε έτσι Γιώργο και μην άκους τι σου λένε οι φτωχομπινεδες που θέλουν να γαμάνε τζάμπα και δεν έχουν ίδεα απο το χώρο.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Εντάξει καλά μπορεί να πέρασες 1 ώρα γαμισίου με αυτήν αλλά δεν είναι λίγο ανόητο να την καψουρεύεσαι και να νομίζεις ότι σε γουστάρει και σε αγαπάει άμα σου παίρνει 200 έυρω για 1ώρα?
[size=20pt]Αλλά έδωσες για να καταλάβω καλά ρε φίλε 200 εύρω σε αυτήν μέσα σε ένα βρωμερό μπουρδέλο.[/size]Ούτε καν δηλαδή σε έναν δικό σου χώρο?Έιναι κρίμα ρε φίλε...Δεν είμαι συναίτερος στην τσέπη σου..άμα πέρασες καλά εντάξει αλλα ειναι χαζό να την καψουρεύεσαι.Δεν σου έκανε κάποια χάρη ουτε οικονομική να φανταστείς.Αυτό ούτε συμπάθεια δεν μπορείς να το πεις καλά καλά.

[quote author=Xcp41]
Τώρα σχετικά με τον Γιωργο μαγκια του που έδωσε τα 200 ευρώ.Και εγώ τις πιο πολλές φορές αφήνω 20 ευρώ παραπάνω στην κοπέλα μετα το γαμήσι.
Μην μασας λοιπον φίλε Γιώργο.Και εγώ μερικές φορές είχα πληρώσει για παραπάνω ώρα.
[size=30pt]Μάλιστα πριν 2 μήνες με 500 ευρώ για 2 ώρες είχα περάσει υπέροχα σε ένα σπιτάκι στης φυλής.[/size]Καλύτερα είναι τα σιτυ τουρ νομίζετε?Έδωσα 500 ευρώ λοιπον το διωράκι και πέρασα γαμάτα απλά.Μέχρι και σουβλάκια μας κέρασε η τσατσά σε μια φάση.Και είχε απο όλα το πρόγραμμα...CIM,OMW κτλ
Τέλοςπαντων σύνεχισε έτσι Γιώργο και μην άκους τι σου λένε οι φτωχομπινεδες που θέλουν να γαμάνε τζάμπα και δεν έχουν ίδεα απο το χώρο.[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειμαι η μονη που το βλεπει λιγο παραξενο αυτο ? :2funny: :huh: :huh:

Γιωργο, συνομιλεις και με τον εαυτο σου με διαφορετικα accounts τωρα?  :huh: :rolleyes:

 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Σε πηρανε πρεφα Γιωργακηηηηη  :2funny: :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειμαι η μονη που το βλεπει λιγο παραξενο αυτο ? :2funny: :huh: :huh:

Γιωργο, συνομιλεις και με τον εαυτο σου με διαφορετικα accounts τωρα?  :huh: :rolleyes:

Σώπα και συ νεφελάκι είναι πασιφανές ότι δεν είναι ο Γιώργος... :cool2:
Ο Xcp41 έδωσε 500 ευρώ δηλαδή είναι ο Γιώργοςx2,5! :2funny: :2funny: :2funny:
Eντάξει τώρα πέρα απ'την πλάκα Γιώργο αυτό που κάνεις δεν έχει νόημα. Σύνελθε όσο είναι καιρός... :priest:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Άντε πρωϊνιάτικα να ηρεμούμε και να ξεκουραστούμε  :)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom