Νέα

Φρύνη Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Periergopaidi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 351
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.048
Πόντοι
456
Καμία δεν κάνει τέτοια δουλειά για να κάνει τατουάζ και να πηγαίνει κομμωτήριο
επετρεψε μου να εχω αλλη αποψη και γνωση....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποία είναι ερασιτεχνης?
καμμια....
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.048
Πόντοι
456
Ρε σεις με έχετε μπερδέψει τώρα το πρόβλημα που είναι????? Φταίνε τα κομμωτήρια, οι φοιτητριες, οι πουτάνες η οι τατουατζιδες ?????
για να στο κανω ξεκαθαρο....οποια πληρωνεται για να γαμηθει ειναι πουτανα/πορνη/ιεροδουλη/εσκορτ οπως θες πεστο.......δεν ειναι φοιτητρια,πωλητρια,νευροχειρουργος,καλογρια.....
αν δεν το καταλαβαιξνεις κι ετσι......
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
για να στο κανω ξεκαθαρο....οποια πληρωνεται για να γαμηθει ειναι πουτανα/πορνη/ιεροδουλη/εσκορτ οπως θες πεστο.......δεν ειναι φοιτητρια,πωλητρια,νευροχειρουργος,καλογρια.....
αν δεν το καταλαβαιξνεις κι ετσι......
Κάτσε λίγο.....εσύ θέλεις να πηδηξει κάποια που ειναι πουτανα και περνει λεφτά αλλά αυτή λέει ότι δεν είναι πουτανα αλλά δέχεται τα λεφτά σού για να την πηδας?
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.048
Πόντοι
456
Κάτσε λίγο.....εσύ θέλεις να πηδηξει κάποια που ειναι πουτανα και περνει λεφτά αλλά αυτή λέει ότι δεν είναι πουτανα αλλά δέχεται τα λεφτά σού για να την πηδας?
σορρυ φιλος αλλα πρεπει να παω για δουλεια......ελπιζω να πληρωθεις για τις υπηρεσιες σου τρολαρισματος......αν ειχα χρονο θα σου εξηγουσα με ακμη πιο απλα λογια και τις διαφορες που εχει μια πουτανα πο μια ιεροδουλη κι απο μια εσκορτ.....με τοσο απλα λογια που ακομη και το δικο σου μυαλο θα τις καταλαβαινε....εις αλλα την επαυριον...
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
σορρυ φιλος αλλα πρεπει να παω για δουλεια......ελπιζω να πληρωθεις για τις υπηρεσιες σου τρολαρισματος......αν ειχα χρονο θα σου εξηγουσα με ακμη πιο απλα λογια και τις διαφορες που εχει μια πουτανα πο μια ιεροδουλη κι απο μια εσκορτ.....με τοσο απλα λογια που ακομη και το δικο σου μυαλο θα τις καταλαβαινε....εις αλλα την επαυριον...
Άστα αυτά ότι πας για δουλειά.... να γαμήσεις πας ! :tooth:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.281
Κριτικές
8
Like
2.928
Πόντοι
456
για να στο κανω ξεκαθαρο....οποια πληρωνεται για να γαμηθει ειναι πουτανα/πορνη/ιεροδουλη/εσκορτ οπως θες πεστο.......δεν ειναι φοιτητρια,πωλητρια,νευροχειρουργος,καλογρια.....
αν δεν το καταλαβαιξνεις κι ετσι......
Κι αν δωσω λεφτα σε μια φοιτητρια να την πηδηξω και μου κατσει πως την χαρακτηριζεις?Πουτανα-φοιτητρια ας πουμε?
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
Εγώ λέω ας αφήσουμε τις σπουδάστριες και να ποσταρει κάποιος καμία τσόντα σε αυτό το νήμα
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.039
Like
16.260
μπορει και τα δυο.....προς τιμην της ομως δηλωνει εσκορτ κι οχι φοιτητρια(οχι βιζιτα).....
Τι κόλλημα έχεις με την πάρτη μου χριστιανε μου?? Είμαι φοιτήτρια. Και ποιός ακριβώς ντρέπεται? Έχω ανεβάσει μέχρι κ το πρόσωπο Μ που την βλέπεις την ντροπή?
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.039
Like
16.260
οχι αγαπητε....αλλα για την δικη μου ψυχικη ηρεμια οποτε βρισκω την ευκαιρια για οποια υποκριτρια θα το δηλωνω......οτι δεν ειναι ουτε αματουρ,ουτε φοιτητρια ουτε ερασιτεχνης....πληρωνεσαι κοπελα μου για να γαμηθεις? ε τοτε εισαι πουτανα/πορνη/ιεροδουλη/εσκορτ οπως θες πεστο.......
Άμα πω είμαι πουτανα θα ηρεμήσεις? Είμαι η πιο μεγάλη πουτανα της γης. Εντάξει τώρα? Κ τι πάει να πει αν κάνει κάποιος αυτή τη δουλειά όχι για "σοβαρο" λόγο είναι κάπως? Κ αυτή όπως κ όλες τις άλλες δουλειές τις κάνουμε για τον ίδιο λόγο, για να έχουμε λεφτά να περνάμε την ζωή μας όπως αρέσει στον καθένα. Χρειάζεται δηλαδή κάποια ανάγκη η κάποια δακρυβρεχτη ιστορία για να καθαγιασει αυτή την ασχολία? Εγώ δεν νιώθω ότι υπάρχει κάτι inherently wrong with what i do οπότε κ δεν νιώθω καμια ανάγκη να το δικαιολογήσω ούτε να πουλήσω Μάρθα Βούρτση στο κοινό. Τώρα όσο για το όχι βίζιτα έχει υπεεερ αναλυθεί so miss me with that bullshit.
Animated GIF
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
σου ειπα οτι τωρα βρηκα χρονο,δευτερον ετσι μου ηρθε,τριτον δεν δεχομαι απο ΠΟΥΤΑΝΕΣ και το τονιζω αυτο να το παιζουν ανεξαρτητες και υπερανω θαβωντας μια συναδελφο,τεταρτον με ενοχλησαν πολυ οι τοποθετησεις της Αννας(την οποια δεν εχω συναντησει ποτε μου να τονισω).....και τελος ακομη και τωρα στην τελευταια της απαντηση λεει ενα κακο λογο για την συναδελφο της....γιατι οσο και να θεωρει οτι ειναι σε αλλη κατηγορια εξακολουθουν και οι δυο να ειναι πουτανες.....αυτο ας μην το ξεχναει.......κι επειδη ξερω οτι θα αντιδρασετε ,το να ειναι καποια πουτανα σαν επαγγελμα δεν ειναι κακο,το να ειναι ομως πουτανα σαν ανθρωπος οσο ναναι ενοχλει καποιους....
κι αν σου πω οτι αυτη που υπερασπιζεσαι σχολιαζει σε μελη/πελατες της τα χαρακτησικα καποιου αλλο μελους/πελατη πως θα το παρεις δηλαδη;
αν καποιος θελει να μαθει πως ειναι ο ταδε και ποσο τον εχει να την ρωτησει θα του τα πει κακεντρεχα
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.084
Κριτικές
50
Like
7.893
Πόντοι
8.236
Συνοπτικα το εχετε κανει το νημα μπιπ μπιπ :coffee::coffee:
Βεβαια το φυσιολογικο ερωτημα σε ολα αυτα που συζητατε τις τελευταιες μερες ειναι: Ε και? Τι νοημα εχουν ολα αυτα που συζητατε, και τα ξαναανακυκλωνετε στο ακυρο?
Η απαντηση ειναι προφανως καμια.
Οκ προφανεστατα καποιοι δινουν μαχη με νυχια και με δοντια στο να καταπολεμησουν τις ατελειωτες ωρες χασομεριας- κοπροσκυλιασης - περιθωριασμου τους
Οπως επισης καποιοι προφανως εχουν κομπλεξ με τις γυναικες (και με τις επαγγελματιες και με ολες τις γυναικες γενικα) αλλα τα βγαζουν στις επαγγελματιες (στο συγκεκριμενο νημα εχει γινει αυτο με την Αριαδνη και την Αννα , οπως επισης εχει γινει κατα καιρους σχεδον σε ολα τα νηματα των call girl)
Τελος παντων , λογικα καποια στιγμη οπως μας εχει διδαξει η ιστορια κατα καιρους και σε αλλα νηματα το ολο αχριαστο τσουναμι μ..κινσης που εχει σκασει (και σε αυτο το νημα) και ειναι προιον των παραπανω γεγονοτων καποια στιγμη θα κανει τον κυκλο του :coffee::coffee:
Μεχρι τοτε :

timothee chalamet smoking GIF by A24
Book GIF

:hi:
 

Brutal.Fv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
720
Like
2.060
Πόντοι
446
Άμα πω είμαι πουτανα θα ηρεμήσεις? Είμαι η πιο μεγάλη πουτανα της γης. Εντάξει τώρα? Κ τι πάει να πει αν κάνει κάποιος αυτή τη δουλειά όχι για "σοβαρο" λόγο είναι κάπως? Κ αυτή όπως κ όλες τις άλλες δουλειές τις κάνουμε για τον ίδιο λόγο, για να έχουμε λεφτά να περνάμε την ζωή μας όπως αρέσει στον καθένα. Χρειάζεται δηλαδή κάποια ανάγκη η κάποια δακρυβρεχτη ιστορία για να καθαγιασει αυτή την ασχολία? Εγώ δεν νιώθω ότι υπάρχει κάτι inherently wrong with what i do οπότε κ δεν νιώθω καμια ανάγκη να το δικαιολογήσω ούτε να πουλήσω Μάρθα Βούρτση στο κοινό. Τώρα όσο για το όχι βίζιτα έχει υπεεερ αναλυθεί so miss me with that bullshit.
Animated GIF
Αχ ρε Αννα, τι κριμα να μην σε αντιπαθω σαν μερικους τηλεκατευθυνομενους. Με τον τροπο που τσιμπας στις προκλησεις θα μπορουσα να σε τρολαρω καθημερινα και να στηνω καυγαδες μεχρι να σβησει ο ηλιος
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
κι αν σου πω οτι αυτη που υπερασπιζεσαι σχολιαζει σε μελη/πελατες της τα χαρακτησικα καποιου αλλο μελους/πελατη πως θα το παρεις δηλαδη;
αν καποιος θελει να μαθει πως ειναι ο ταδε και ποσο τον εχει να την ρωτησει θα του τα πει κακεντρεχα
Φαντάσου να πάει κανένας με μικρή ψωλη τι θα γίνει....αγάπη μου συρρίκνωσα τα παιδιά θα λέει :tooth::tooth:
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
για να στο κανω ξεκαθαρο....οποια πληρωνεται για να γαμηθει ειναι πουτανα/πορνη/ιεροδουλη/εσκορτ οπως θες πεστο.......δεν ειναι φοιτητρια,πωλητρια,νευροχειρουργος,καλογρια.....
αν δεν το καταλαβαιξνεις κι ετσι......

καταρχην υπαρχουν οντως φοιτητριες που κανουν ραντεβου πχ η lola student. το φοιτητρια δεν το δηλωνουν ως επαγγελμα, αλλα ως εξτρα χαρακτηριστικο/ιδιοτητα που μπορει να τραβηξει καποιον που γουσταρει φοιτητριες. οπως πχ καποιες λενε υποτακτικη, παντρεμενη, λολιτα κλπ

κι αν σου πω οτι αυτη που υπερασπιζεσαι σχολιαζει σε μελη/πελατες της τα χαρακτησικα καποιου αλλο μελους/πελατη πως θα το παρεις δηλαδη;
αν καποιος θελει να μαθει πως ειναι ο ταδε και ποσο τον εχει να την ρωτησει θα του τα πει κακεντρεχα

πολλες θα το κανουν αυτο. υπαρχουν και αλλες χειροτερες (οχι Αννα και Αριαδνη για να μην παρεξηγουμαι) που ηχογραφουνε συνομιλιες
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
καταρχην υπαρχουν οντως φοιτητριες που κανουν ραντεβου πχ η lola student. το φοιτητρια δεν το δηλωνουν ως επαγγελμα, αλλα ως εξτρα χαρακτηριστικο/ιδιοτητα που μπορει να τραβηξει καποιον που γουσταρει φοιτητριες. οπως πχ καποιες λενε υποτακτικη, παντρεμενη, λολιτα κλπ



πολλες θα το κανουν αυτο. υπαρχουν και αλλες χειροτερες (οχι Αννα και Αριαδνη για να μην παρεξηγουμαι) που ηχογραφουνε συνομιλιες
Τέτοια γράψε εσυ και από αύριο οι παντρεμενοι θα το παίζουν κοφαλαλοι.....
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.039
Like
16.260
καταρχην υπαρχουν οντως φοιτητριες που κανουν ραντεβου πχ η lola student. το φοιτητρια δεν το δηλωνουν ως επαγγελμα, αλλα ως εξτρα χαρακτηριστικο/ιδιοτητα που μπορει να τραβηξει καποιον που γουσταρει φοιτητριες. οπως πχ καποιες λενε υποτακτικη, παντρεμενη, λολιτα κλπ



πολλες θα το κανουν αυτο. υπαρχουν και αλλες χειροτερες (οχι Αννα και Αριαδνη για να μην παρεξηγουμαι) που ηχογραφουνε συνομιλιες
Δηλαδή τι πρέπει να κάνω να κουβαλάω μαζί το πάσο μου για να αποδεικνύω αν σπουδάζω η όχι? :')
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αχ ρε Αννα, τι κριμα να μην σε αντιπαθω σαν μερικους τηλεκατευθυνομενους. Με τον τροπο που τσιμπας στις προκλησεις θα μπορουσα να σε τρολαρω καθημερινα και να στηνω καυγαδες μεχρι να σβησει ο ηλιος
Ε είπαμε είναι η αχίλλειος πτέρνα μου οι προκλήσεις, my Kryptonite αν θες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom