Νέα

Φρύνη Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Periergopaidi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 351
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.970
Πόντοι
13.636
Αφού μελέτησα τις τσόντες της Φρύνης...Αριάδνης.....ξενέρωσα !!! Από κοντά το έπαιζε κουλτούρα και έτσι και από την άλλη το τρίο πάει σύννεφο .... Χάρισμα σας συνάδελφοι !!!!
Νταξ ρε παππού μην την παντρεύεσαι :priest:
Θα ψάξουμε όλα τα λαγωνικα εδώ του bou να σου βρούμε μία του κατηχητικού :2funny::2funny:
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
626
Like
1.308
Πόντοι
206
Αντικειμενικά είναι ότι σωστότερο διάβασα αξίζουν και οι δυο σαν εμφάνιση και υπηρεσίες . Η Αριάδνη έχει κάποια θεματα βέβαια που κάποιους δε τους ενοχλούν και εχει το κοινό της . Αλλά σαν εμφάνιση δε μπορείς να πεις ότι δε την έχει . Η Άννα πάλι για μένα είναι μια κατηγορία μόνη της στις ανεξάρτητες και ξέρω και εγώ ότι καποια στιγμή θα σταματήσει και θα αναπολώ τις όμορφες στιγμές που μου χάρισε
Πρόσεχε
 

Papous3657

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Η κοπέλα δεν ήξερε τι συμφωνία έκανε η τη υπέγραψε , όταν πήγε εκεί ήξερε ότι θα πάει να γαμηθει ον καμ θα κάνει τσόντες, ηξερε οτι κάθεται σε τραπέζι με μεγάλη εταιρία όποτε εφόσον γίνεται αυτό σαν σκεπτόμενος άνθρωπος πρέπει λίγο να σ κόβει κ να γνωρίζεις οτι δεν είναι μαλακες η δουλειά τους είναι , η μια από τις δυο πλευρές ουσιαστικά ήταν χθεσινή η άλλη όχι , όποτε όλα αυτά Περι εξαπάτησης κ ηθικής εγώ τ ακούω βερεσέ. Η κοπέλα όμως τυφλώθηκε από τα 2000 π πήρε κ γιατί πήρε λεφτά τότε εφόσον δε τη κάλυπτε όλη η φάση. Το κορίτσι κυνηγάει τα ραντεβού σα τρελή είναι φιλοχρήματη, βέβαια δικό της θέμα αυτό. Τέλος τα δοκιμαστικά είναι πλήρως στη δικαιοδοσία της εταιρίας κ νομικά να τους πάει δε θα βγάλει άκρη θα την καυλαντισουν, βασικά δεν έχει καμία δικαιοδοσία πάνω σ αυτά η Αριάδνη κ σ ξαναλέω λογικά βιάζονταν ν πάρει το μαρούλι έβγαλε τα ρούχα μπαμ μπαμ κ βουρ, δε νομίζω να εξέτασε όλες τις παραμέτρους. Εάν λέω ψεματα γι τα ποσα κ τη κατάσταση ας βγει να με διαψεύσει. Κατά τ αλλά είναι πολύ συμπαθητικό κορίτσι κ καλή εντός δωματίου. Κ αν θες τη προσωπική μ άποψη θεωρώ ότι πήγε στη Σιρινα με σκοπό να προβληθεί ν γίνει ‘’διάσημη’’ ώστε ν βιζιταρει ν ανεβάσει κασέ κ να πάρει ζεστό χρήμα, το θεωρούσε μονόδρομο, όμως δε της βγήκε κ είδε ότι μέσα από το μπου δουλεύει η από άλλες αγγελίες , λογικά την εποχή της τσόντας δεν έπαιζε έτσι μπάλα. Το μετάνιωσε επειδή είδε ότι τελικώς κ χωρίς τη τσόντα δουλεύει κ τώρα λέει ιστορίες. Το ότι εάν μπορούσε να χρεώνει 300-400 κτλπ την ώρα θα το έκανε αυτό είναι όσο σίγουρος είναι κ ο θάνατος στο υπογράφω
Κυνηγάει το χρήμα σαν τρελή !!!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
Κυνηγάει το χρήμα σαν τρελή !!!
Αυτό έγραψα ακριβώς ναι ισχύει, Αργεί γαματα σε αρκετά ραντεβού , σε πιέζει αρκετά ν πάρεις εάν πεις άλλη φορά η αύριο, φάουλ μεγατόνων τη παίρνεις τηλ δε το σηκώνει κ σε παίρνει αυτή τηλ μετά από δυο ώρες πχ πράγμα π δε γίνεται γι ευνόητους λόγους για αρκετούς εδώ . Γενικά το οργανωτικό της είναι χάλια για το λόγο ότι θέλει ν αρπάξει όσα περισσότερα μπορεί γρηγορότερα, δεν είναι λάθος αρκεί να μπορείς. Συμπέρασμα αδυνατώ να πιστέψω ότι ένας από τους πιο φιλοχρήματους ανθρώπους π έχω γνωρίσει εξαπατήθηκε από εταιρεία πορνό ενώ πληρώθηκε κιόλας
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
7
Like
8.996
Πόντοι
1.336
Λοιπόν...σεξεργατρια κυνηγάει το χρήμα... Υπάρχει ανταγωνισμός με κοπέλες του χώρου... Παναθηναϊκός - Βόλος 0-0. Τι μάθαμε και σήμερα....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
Ρε παιδιά κάπου να βάζετε και το μυαλό σαν να δουλεύει όμως! Πως πήγε για "δοκιμαστικό" και την κορόιδεψαν και το έβγαλαν στην κυκλοφορία χωρίς να το θέλει η ίδια. Μετά όμως, πάντα χωρίς να το θέλει, γύρισε και δεύτερο "δοκιμαστικό" και τρίτο και τέταρτο κι ένας θεός ξέρει πόσα ακόμα. Και στο καθένα πληρωνόταν 2.000 αλλά μάλλον της φαινόταν λίγα. Διότι σοβαρά τώρα γιατί να σε πληρώσει μια εταιρεία που φτιάχνει πορνό απλά για να σε δοκιμάσει; Για να το βγάλει σε κυκλοφορία σε πληρώνει. Βέβαια ίσως της φάνηκαν λίγα διότι δεν την πλήρωσαν όσα την Κουβουτσάκη που είχε βγεί Star Ελλάς, υποθέτω διότι η ίδια δεν έχει βγει Σταρ Ελλάς. Κι επειδή μάλλον δεν θα βγει αν θέλει (που σίγουρα το θέλει!) να βγάλει περισσότερα από τις τσόντες και τις βίζιτες ας αφήσει τις ψευτοσεμνοτυφίες που πουλάνε μόνο σε χαζούς αγαπούληδες κι ας πει πως "Ναι, αυτή είμαι (όλοι το ξέρουμε πλέον εξ άλλου) και κάνω και βίζιτες και γυρίζω και τσόντες διότι μου αρέσει το σεξ!" ("Και τα λεφτά!", αυτό δεν χρειάζεται να το πει εξυπακούεται.)
Διότι όταν μπεις στο χώρο αυτό και μαθευτεί το ποιά είσαι ΕΝΑΝ μόνο δρόμο έχεις για να μην μείνεις φτηνοβίζιτα, να γίνεις γνωστή πορνοστάρ και ΜΕΓΑΛΟβίζιτα! Γύριζε λοιπόν αβέρτα τσόντες μπέμπα, κάνε τρίο, gangbangs τα πάντα, "φυγή προς τα μπρος" λέγεται αυτό. Γιατί προς τα πίσω δεν έχει πλέον, ιδίως αν σου αρέσουν τόσο πολύ τα λεφτά.

Υ.Γ. Εμένα πάντως με εξιτάρει πολύ η πουτάνα να είναι ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ! Αντιθέτως με ξενερώνει να κάνει τη μυξοπαρθένα, το ρόλο που είχε επιλέξει αρχικά δηλαδή κι είχε πείσει και καμπόσους, αυτό που να το πεις;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
Καλά για να είμαστε δίκαιοι όλες για τα λεφτά το κάνουμε οποια πει κάτι άλλο κοροϊδεύει τον εαυτό της
Ναι δεν είπαμε το αντίθετο προφανώς, επειδή το ανέφερα πιο πάνω ότι είναι τέρμα φιλοχρήματη, άλλο ήταν το ποιντ μου κ συσχετιζόταν με το τι κ πως έγινε με τη συμφωνία για τις ταινίες. Θεωρώ εγώ ότι ίσως της μίλαγαν κ δεν άκουγε κ της έδωσαν ν διαβάσει κ δε διάβασε απλά άκουσε κ είδε μόνο 2000. Να εξηγήσω επίσης αλλιώς το συγκεκριμένο χαρακτηρισμό εννοω κ πιστεύω ότι κάποια Α-Β-Γ κοπέλα πχ είναι σπίτι έχει φορέσει πιτζάμες κ της στέλνουν γι ραντεβού ίσως δε πάει ίσως πει βαριέμαι άστο κ αύριο μέρα είναι . Η συγκεκριμένη κοπέλα ξαναλέω εγώ πιστεύω θα αλλάξει κ θα πάει θα σ πει ναι ναι 2 θα είμαι εκεί κ έρχεται 2:30. Συμπέρασμα ότι όπως θα γίνει λάθος προγραμματισμός κ οργάνωση Περι του ραντεβού με το ν αργήσει η ν σε πάρει πίσω τηλέφωνο π ίσως σ δημιουργήσει πρόβλημα βλέποντας μόνο τα ευρώ έτσι έγινε κ λάθος συνεννόηση κ κατανόηση με την εταιρία. Ξαναλέω αυτά τα θεωρώ εγώ
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
προφανως και υπερασπιζομαι τα προσωπικα μου συμφεροντα και αυτα ειναι να μην διαβαζω τις χαζομαρες ενος αυτοκειτου διακστη που ενα χρονο μετα θυμηθηκε να δικασει μια κοπελα για κατι που σχολιασε. προσωπικο συμφερον στην δικαζομενη κοπελα δεν εχω μιας και δεν την εχω συναντησει ουτε αποσκοπω σε εκπτωση γιατι προφανως για να κανω ακριβα ραντεβου εχω το οικονομικο υποβαθρο για να τα πραγματοποιησω. τωρα αν προσπαθεις να βγαλεις και νταβατζη της αννας τοτε θα πρεπει να βγαλεις και νταβατζη της χρυσας ζηρα που εχω πει οτι την εχω συναντησει 3 φορες και η τελευταια ηταν για 2 ωρες (180χ2) εχω συναντησει 3 φορες τη μπαρακ στο φουλ προγραμμα της το οποιο σημαινει (150χ2+50 πρωκτικο). και θα στο ξαναπω. βρες καποιο επιχειρημα να πεις και σταματα να πετας το μπαλακι γιατι το μονο που δειχνεις ειναι το δικο σου παθος για εκπτωση απο την κοπελα που προσπαθεις να προμοταρεις με χαζοειδη τροπο



Μετά από τόσο μπάζωμα και επειδή ομολογείς, απαλλάσσεσαι ομοφώνως λόγω τρέλας! :confused:



Screenshot_3.jpg
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
σαν αυτοκλητος δικηγορος εχεις την υποχρεωση να υπερασπιστεις την πελατισα σου.....απο ολους οσους ειναι εδω μεσα εισαι ο μοναδικος που την υπερασπιζεσαι.....γιατι?η πελατισα σου δεν ειναι και η επιτομη της φερεγγυοτητας.....γι αυτο σου λεω ....κανε το κοπο να διαβασεις το νημα της απο την αρχη.....το γεγονος οτι εκανες μερικα ακριβα ραντεβου δεν αναιρει την υποθεση της εκπτωσης....εκτος κι αν υπερασπιζεσαι προσωπικα σου συμφεροντα.....

και εγω την υπερασπιζομαι και ας μην την εχω δει ποτε (και δεν θα την δω γιατι δεν μ'αρεσουν τα τατουαζ)

το μνμ σου ειναι ακυρο εντελως, ανακατευεις ενα νεκρο θεμα, ειναι παρομοιας αξιας με αυτους που ζητανε το τηλεφωνο τη Ναγιας και της Ευας22
περισστοερο κακο κανεις στην Αριαδνη, παρα στην Αννα.... εκτος αν το ολο θεμα ηταν να την πειτε ρουφιανα.

οι δε μαιντανοι του σαιτ που εμφανιζονται δυο δυο για να κραζουνε μια κοπελα, καταντανε γελοιοι

Και στην Αθήνα φίλε επιμένω .
Είναι από τις top επιλογές και οι δύο . Ελληνίδες , 25χρονες , όμορφες με καλό πακέτο υπηρεσιών

υπερβαλλεις
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Anna24

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Η κοπέλα δεν ήξερε τι συμφωνία έκανε η τη υπέγραψε , όταν πήγε εκεί ήξερε ότι θα πάει να γαμηθει ον καμ θα κάνει τσόντες, ηξερε οτι κάθεται σε τραπέζι με μεγάλη εταιρία όποτε εφόσον γίνεται αυτό σαν σκεπτόμενος άνθρωπος πρέπει λίγο να σ κόβει κ να γνωρίζεις οτι δεν είναι μαλακες η δουλειά τους είναι , η μια από τις δυο πλευρές ουσιαστικά ήταν χθεσινή η άλλη όχι , όποτε όλα αυτά Περι εξαπάτησης κ ηθικής εγώ τ ακούω βερεσέ. Η κοπέλα όμως τυφλώθηκε από τα 2000 π πήρε κ γιατί πήρε λεφτά τότε εφόσον δε τη κάλυπτε όλη η φάση. Το κορίτσι κυνηγάει τα ραντεβού σα τρελή είναι φιλοχρήματη, βέβαια δικό της θέμα αυτό. Τέλος τα δοκιμαστικά είναι πλήρως στη δικαιοδοσία της εταιρίας κ νομικά να τους πάει δε θα βγάλει άκρη θα την καυλαντισουν, βασικά δεν έχει καμία δικαιοδοσία πάνω σ αυτά η Αριάδνη κ σ ξαναλέω λογικά βιάζονταν ν πάρει το μαρούλι έβγαλε τα ρούχα μπαμ μπαμ κ βουρ, δε νομίζω να εξέτασε όλες τις παραμέτρους. Εάν λέω ψεματα γι τα ποσα κ τη κατάσταση ας βγει να με διαψεύσει. Κατά τ αλλά είναι πολύ συμπαθητικό κορίτσι κ καλή εντός δωματίου. Κ αν θες τη προσωπική μ άποψη θεωρώ ότι πήγε στη Σιρινα με σκοπό να προβληθεί ν γίνει ‘’διάσημη’’ ώστε ν βιζιταρει ν ανεβάσει κασέ κ να πάρει ζεστό χρήμα, το θεωρούσε μονόδρομο, όμως δε της βγήκε κ είδε ότι μέσα από το μπου δουλεύει η από άλλες αγγελίες , λογικά την εποχή της τσόντας δεν έπαιζε έτσι μπάλα. Το μετάνιωσε επειδή είδε ότι τελικώς κ χωρίς τη τσόντα δουλεύει κ τώρα λέει ιστορίες. Το ότι εάν μπορούσε να χρεώνει 300-400 κτλπ την ώρα θα το έκανε αυτό είναι όσο σίγουρος είναι κ ο θάνατος στο υπογράφω

δεν παιζει και δεν επαιξε ποτε σαν ενδεχομενο δικαστικη προσπαθεια. και δεν θα ειχε και αποτελεσμα σε καμια περιπτωση
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.322
Πόντοι
736
δεν παιζει και δεν επαιξε ποτε σαν ενδεχομενο δικαστικη προσπαθεια. και δεν θα ειχε και αποτελεσμα σε καμια περιπτωση
Δε γνωρίζω αν έπαιξε δικαστική προσπάθεια, απλά επειδή αναφέρθηκε και εγώ παράθεση έκανα. Προφανώς και δεν θα έβγαζε άκρη θα φαινόταν και γελοία αν το κυνήγαγε μη σου πω θα πήγαινε για μαλλί και θα έβγαινε κουρεμένη. Τώρα σάλια του τύπου με εκμεταλλεύτηκαν , και διάφορα μοιρολόγια είναι πούτσες μπλε για αγαπούληδές και για να μην φανεί ότι την έπιασαν θύμα, δε θέλει ν αποδεκτει τη μαλακια της. Βέβαια εάν οι ταινίες της βγαίνανε σε πολλαπλάσιο οικονομικό όφελος με κασέ της ωρασ Των 300+ σε καλα ξενοδοχεία κ διήμερα κ οχι σε γαμηστρωνες μπιλ κ λακομπα θα το χρησιμοποιούσε σαν ατού , Οπότε μιλάμε μαλακίες δεν ήρθε η Φρύνη σήμερα και κάθε Φρύνη να γαμήσει όλο το χθες.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.048
Πόντοι
456
το γεγονος ειναι οτι πηγε για τη δοξα που θα εφερνε την αυξηση των τιμων....γι αυτο αλλωστε πανε ολες.....δεν της βγηκε το προτζεκτ....το αν ειναι φιλοχρηματη η το αν εχει καποια πραγματικη αναγκη ειναι αλλη κουβεντα.....επισης ειναι γεγονος οτι δουλευει απιστευτα πολλες ωρες με εμφανη τα σημαδια της κουρασης.......
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
το γεγονος ειναι οτι πηγε για τη δοξα που θα εφερνε την αυξηση των τιμων....γι αυτο αλλωστε πανε ολες.....δεν της βγηκε το προτζεκτ....το αν ειναι φιλοχρηματη η το αν εχει καποια πραγματικη αναγκη ειναι αλλη κουβεντα.....επισης ειναι γεγονος οτι δουλευει απιστευτα πολλες ωρες με εμφανη τα σημαδια της κουρασης.......
Μάλλον είναι νύμφομανης.......ε...συγνώμη εργασιομανής ήθελα να πω :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom