Νέα

βουλγαροπιπινaki με ημερ- γεννησεως 1998!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Αυτη την φιλη του βουλγαροπιπινιου την επαιξε κανενας; ανεβαινω Σοφια και λεω αντι για τα στανταρακια να δοκιμασω και κατι αλλο...αλλα δεν θ αντεξω αν ειναι κλασικο βουλγαρικο κομοδινο.
δοκίμασα 2-3 φορές να την καλέσω αλλα το τηλεφωνο ήταν απενεργοποιημενο. Καλη επιτυχία συναγωνιστή...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Αυτη την φιλη του βουλγαροπιπινιου την επαιξε κανενας; ανεβαινω Σοφια και λεω αντι για τα στανταρακια να δοκιμασω και κατι αλλο...αλλα δεν θ αντεξω αν ειναι κλασικο βουλγαρικο κομοδινο.

Μεταφέρω γνώμη καλού συναδέλφου από Σόφια που την πήρε πρόσφατα, και την κρίση του οποίου εμπιστεύομαι: Στις φωτογραφίες είναι η ίδια. Πιπίνα και ομορφούλα όπως και φαίνεται. Εμφάνιση 8/10, Συμπεριφορά 8/10, πίπα 6/10. Πολύ ευχάριστη κοπέλα σαν χαρακτήρας, και ιδιαίτερα υπάκουη σε ο,τι πείς. Στον αγώνα, συμμετέχει, αναστενάζει, ανεβάζει στροφές κλπ. Δεν είναι κι από τις πιο έμπειρες (πιτσιρίκα γαρ) και όπως λέει είναι κανα τρίμηνο επίσημα στο επάγγελμα. Σίγουρα δεν φεύγεις δυσαρεστημένος. Όπως μου έλεγε στο τηλέφωνο, μιλάει αγγλικά. Σε κάθε περίπτωση, πρέπει, όποιος σκέφτεται να πάει, να διευκρινίσει τα διάφορα έξτρα που κάνει (λογικά τα χρεώνει +20λβ) αλλά για το άναλ, όπως μάθαινα χρεώνεται επί της αρχικής τιμής, όσο αναγράφεται. Δεν θα ήταν άσχημη ιδέα να δοκιμάσεις και να μας πείς, καθώς κάνει και outcall που αν θυμάμαι σωστά, σε ενδιαφέρει κυρίως. Ελπίζω να βοήθησα. Καλή επιτυχία  :hi:


 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Διευκρίνηση επι του προηγούμενου ποςτ μου. Οι 2-3 φορές που κάλεσα ήταν σε διάρκεια 2 ημερών. Οχι ολες μαζεμένες την ίδια ωρα....
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
Μεταφέρω γνώμη καλού συναδέλφου από Σόφια που την πήρε πρόσφατα, και την κρίση του οποίου εμπιστεύομαι: Στις φωτογραφίες είναι η ίδια. Πιπίνα και ομορφούλα όπως και φαίνεται. Εμφάνιση 8/10, Συμπεριφορά 8/10, πίπα 6/10. Πολύ ευχάριστη κοπέλα σαν χαρακτήρας, και ιδιαίτερα υπάκουη σε ο,τι πείς. Στον αγώνα, συμμετέχει, αναστενάζει, ανεβάζει στροφές κλπ. Δεν είναι κι από τις πιο έμπειρες (πιτσιρίκα γαρ) και όπως λέει είναι κανα τρίμηνο επίσημα στο επάγγελμα. Σίγουρα δεν φεύγεις δυσαρεστημένος. Όπως μου έλεγε στο τηλέφωνο, μιλάει αγγλικά. Σε κάθε περίπτωση, πρέπει, όποιος σκέφτεται να πάει, να διευκρινίσει τα διάφορα έξτρα που κάνει (λογικά τα χρεώνει +20λβ) αλλά για το άναλ, όπως μάθαινα χρεώνεται επί της αρχικής τιμής, όσο αναγράφεται. Δεν θα ήταν άσχημη ιδέα να δοκιμάσεις και να μας πείς, καθώς κάνει και outcall που αν θυμάμαι σωστά, σε ενδιαφέρει κυρίως. Ελπίζω να βοήθησα. Καλή επιτυχία  :hi:

Φιλε popov ευχαριστω για τις πληροφοριες. Θα φερω νεωτερα την αλλη εβδομαδα οταν επισττεψω
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.698
Κριτικές
178
Like
39.190
Πόντοι
21.896
αμα ισχυει το τηλ της θα της τηλεφωνησω να της πω πως για τα μελη του σαιτ να κανει καλυτερο κρεββατι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
...
 

Συνημμένα

  • pipinaki1.jpg
    pipinaki1.jpg
    32,4 KB · Εμφανίσεις: 109
  • pipinaki2.jpg
    pipinaki2.jpg
    29,9 KB · Εμφανίσεις: 142

hdi43

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2016
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
εχω ψαξει στο google, δεν τη βρηκα. εφυγε απο βουλγαρία?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.543
Like
5.315
Πόντοι
2.306
Μάθε πρώτα να μιλάς κόσμια στις εργαζόμενες που δεν σου δίνουν τηλέφωνο, και τις βρίζεις, και έπειτα τα ξαναλέμε...  :s&m_2:
Πεστα ρε popov και εγω τα ιδια του ειπα βριζει λες και πρεπει η αλλη να του δωσει τηλεφωνο
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.543
Like
5.315
Πόντοι
2.306
Εισαι ωραιος τοτε! Θα το παρεις καποια στιγμη εγω 3 μηνες περιμενα αλλα και να μην το παρεις πας αλλου απλα και ωραια
 

hdi43

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2016
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
στη βουλγαρία πια είναι η καλυτερη πολη με μουναρες εκδιδόμενες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Πεστα ρε popov και εγω τα ιδια του ειπα βριζει λες και πρεπει η αλλη να του δωσει τηλεφωνο

τα δικά μου τα έσβησα, κάνε κι εσύ το ίδιο εκεί που πρέπει, εφόσον το παλληκάρι κατάλαβε το λάθος του...
 

hdi43

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2016
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Εισαι ωραιος τοτε! Θα το παρεις καποια στιγμη εγω 3 μηνες περιμενα αλλα και να μην το παρεις πας αλλου απλα και ωραια

αξιζε η αναμονή? πάντως το πιπινάκι εδώ είναι αστερι στις πρώτες φωτο
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
τελικα την βρηκε κανεις ; αν ναι στειλτε κανενα μηνυμα γιατι ανεβαινω Σοφια ΠΣκ. Ευχαριστω
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Ναι για λύστε μας την απορία...  βρέθηκε η κορασίδα, ή να καλέσουμε την Νικολούλη?????
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Την βρήκε κανείς αυτή ? Την είχα πάρει πέρισυ αρχές Σεπτέμβρη τηλέφωνο είχα μιλήσει ήταν Φιλιππούπολη μου είχε πει θα ερχόταν Σόφια και να την πάρω ξανά τηλέφωνο την επόμενη ημέρα να βρεθούμε αλλά μετά δεν την έβρισκα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom