Νέα

βουλγαροπιπινaki με ημερ- γεννησεως 1998!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
937
Like
80
Πόντοι
6
Ηγετη Volcano με πεθανες. Τι μωρακι ειναι αυτο... Πανω που σκεφτομουν μηπως εκανα κανα 2ημερο ντου στη Σοφια, ειδα αυτο το ξανθουλι απο Φιλιππουπολη και αρχισα να το ξανασκεφτομαι...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μόλις εντόπισα, επιτέλους, το περιβόητο πιπινάκι με νέο τηλέφωνο (στο παλιό που μου είχε δώσει ο φίλος Sex Volcano, είχα δοκιμάσει
αλλά δεν ήταν σε ισχύ). Επανεμφανίστηκε λοιπόν, με αγγελία στο Πλόβντιβ όπου και την είχε πάρει ο φίλος. Αναφέρει ότι έχει δικό της τερέν
στην περιοχή του κεντρικού σταθμού (τσεντράλνα γκάρα).
Δεν ξέρω πόσο GFE έβγαλε, πάντως βλέπω ότι παίζει δυνατό και πλούσιο πρόγραμμα, με αναλ, πιπα ακα, cim, cif, dt, κλπ. και αύριο θα την πάρω τηλέφωνο για σκανάρισμα, τιμές κλπ..
Αναφέρει ότι μιλάει εκτός από βουλγαρικά, αγγλικά και ρωσικά (θα τσεκάρω τα αγγλικά της, για όποιον συναγωνιστή
ενδιαφέρεται τυχόν να κάνει παιχνίδι σε ενδεχόμενο ταξίδι στο Πλόβντιβ). Έχει ανανεώσει και τις φωτογραφίες...  :cool2:

http://[URL unfurl="true"]www.alo.bg/user_files/m/mariyapp1/4118932_75106575_medium.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.alo.bg/user_files/m/mariyapp1/4118932_74715615_big.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.alo.bg/user_files/m/mariyapp1/4118932_74715616_big.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.alo.bg/user_files/m/mariyapp1/4118932_74715617_big.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.alo.bg/user_files/m/mariyapp1/4118932_74715619_big.jpg[/img[/URL]]

Η νέα αγγελία με το καινούργιο τηλέφωνο, εδώ: [URL unfurl="true"]http://www.alo.bg/4118932[/URL]
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.655
Κριτικές
42
Like
25.291
Πόντοι
25.846
(θα τσεκάρω τα αγγλικά της, για όποιον συναγωνιστή
ενδιαφέρεται τυχόν να κάνει παιχνίδι σε ενδεχόμενο ταξίδι στο Πλόβντιβ).
Έχεις δυο επιλογές. Πρώτη: Μου βρίσκεις δουλειά στην Βουλγαρία και έρχομαι να μείνω εκεί.  :rockon: Δεύτερη: Δεν υπάρχει δεύτερη επιλογή!  :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Λοιπόν, σύντομη τηλεφωνική επικοινωνία με το μωρό -καθότι βιαστική- σήμερα το απόγευμα, κυρίως για να διευκρινιστούν ορισμένα
θέματα του προγράμματος. Τηλέφωνο σηκώνει η ίδια. Στο πρόγραμμα αναφερόταν στην αγγελία τιμή ώρας 120 λβ (περίπου 60 ευρώ / δύο κανονάκια, 80 λβ / 40 ευρώ το μισάωρο) και πιο κάτω ότι το αναλ παίζει στα 120 επίσης. Επειδή πολύ σπάνια το άναλ μπαίνει μέσα στην αναγραφόμενη ενδεικτική τιμή ώρας (συνήθως το χρεώνουν +50λβ και άνω) ρώτησα να μάθω τι ισχύει. Τελικά, με έκπληξη ενημερώθηκα ότι σε αυτά τα 120 λβ ωριαίας τιμής, περιλαμβάνεται και το αναλ για όποιον μερακλή το επιθυμεί (βγαίνει 240 λβ/ 120 ευρώ το δίωρο!).
Αυτό καθιστά αυτομάτως την κοπέλα, απόλυτο VFM στην κατηγορία της και ειδικά με τέτοια προσόντα
εμφάνισης και καλών υπηρεσιών. Όπως μου εξήγησε, τα διάφορα εξτραδάκια που κάνει τα χρεώνει +20 λβ (10 ευρώ)
αλλά στο ολονύχτιο ραντεβού (σύνολο 8 ώρες όπως μου είπε, αντί για άλλες που το υπολογίζουν εξάωρο) στα 700 λβ (350 ευρώ / δηλαδή κάπου 43 ευρώ την ώρα) περιλαμβάνει μέσα όλα τα έξτρα που παρέχει (...και ο Θεός βοηθός).
Αγγλικά με διαβεβαίωσε ότι γνωρίζει (δεν την πέρασα κι από εξετάσεις) και μου είπε ότι δουλεύει από το μεσημέρι και μετά non stop. Λαϊκό πιπινάκι γενικώς την έκοψα, και η διαίσθησή μου λέει, ότι το PSE το έχει και το παρα έχει χαλαρά. Μένει να φανεί -ευκαιρίας δοθείσης- και στην πράξη (δυστυχώς δεν προβλέπεται να έρθει προς Μαύρη Θάλασσα -θυμίζω ότι είχε περάσει από Βάρνα- και θα δουλεύει στο Πλόβντιβ, στον χώρο της και outcall).
Πάντως, με τα εδώ δεδομένα αποτελεί σίγουρα περιπτωσάρα, και εύγε στον φίλο Volcano που την ανέδειξε. Όταν υπάρξει συνάντηση, θα δοθούν εν καιρώ και περισσότερες πληροφορίες από το μέτωπο. Αυτά τα ολίγα, ενημερωτικά, για την ώρα...
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
μετα απο αυτο το θρετ δινω το ενα αρχιδι μου για να ανεβω βουλγαρια  :wanker:
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
μπράβο στο βολκανο για την ανακάλυψη. ξερετε το τηλέφωνο? ψάχνω το σαιτ και δεν το βρίσκω, δεν ξερω βουλγαρικα. στην φιλιππουπολη είναι? πόσο κοστιζουν τα αεροπορικα εισητηρια?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
μπράβο στο βολκανο για την ανακάλυψη. ξερετε το τηλέφωνο? ψάχνω το σαιτ και δεν το βρίσκω, δεν ξερω βουλγαρικα. στην φιλιππουπολη είναι? πόσο κοστιζουν τα αεροπορικα εισητηρια?

Η καινούργια αγγελία όπου είχε το νέο τηλέφωνο βλέπω ότι ακυρώθηκε. Δοκίμασα πριν από λίγο στο τηλέφωνο
που την είχα πάρει και καλεί κανονικά (άρα ισχύει) αλλά δεν το σηκώνει. Θα προσπαθήσω και αύριο για να
δώ αν τυχόν θα παραμείνει Πλόβντιβ ή αν θα πάει αλλού ή τι ισχύει γενικώς.
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Μενω Plovdiv, εχω εξεταστικη...και κοιτα τι μου κανατε γαμωτι...τελη σεπτεμβρη τελειωσα με τα κωλομαθηματα και την παιρνω για  :s&m_2: :lheel: :lheel:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.556
Like
2.840
Πόντοι
506
πολυ δυνατο, μπραβο παιδια!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μενω Plovdiv, εχω εξεταστικη...και κοιτα τι μου κανατε γαμωτι...τελη σεπτεμβρη τελειωσα με τα κωλομαθηματα και την παιρνω για  :s&m_2: :lheel: :lheel:

Tο τηλέφωνο ισχύει κανονικά, και όπως είδα η αγγελία ανανεώθηκε. Από Βούλγαρους συναδέλφους μαθαίνω, ότι μαζί της στο ίδιο
τερέν δουλεύει και αυτό εδώ το πιπινάκι με ανάλογο πρόγραμμα. Δεν ξέρω πως τα πάει στον αγώνα, αλλά Θα άξιζε κάποιος να τις παρτουζώσει. Έχω δώσει ήδη παραγγελία στον φίλο Volcano για αναγνωριστική. Μιας και είσαι εκεί κάνε μια παλλικαριά να την τσεκάρεις για φάτσα κλπ. :grin:

 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Tο τηλέφωνο ισχύει κανονικά, και όπως είδα η αγγελία ανανεώθηκε. Από Βούλγαρους συναδέλφους μαθαίνω, ότι μαζί της στο ίδιο
τερέν δουλεύει και αυτό εδώ το πιπινάκι με ανάλογο πρόγραμμα. Δεν ξέρω πως τα πάει στον αγώνα, αλλά Θα άξιζε κάποιος να τις παρτουζώσει. Έχω δώσει ήδη παραγγελία στον φίλο Volcano για αναγνωριστική. Μιας και είσαι εκεί κάνε μια παλλικαριά να την τσεκάρεις για φάτσα κλπ. :grin:


Υπομονη να τελειωσει η (κωλο)εξεταστικη και σιγουρα θα ψησω να παρω εγω την μια και ενα φιλαρακι την αλλη για να ενημερωσω, γιατι αλλιως δεν μας βλεπω καλα :tickedoff:..Παντως, αν εμενα μου φαινεται τερμα γαματο  :dancing: το γεγονος οτι ειναι μικροτερες μου, πως παιζει να νιωθουν οι μεγαλυτεροι μου; (εγω ειμαι 23) :rockon:

Επισης να ενημερωσω οτι στην περιοχη που λεει (tsentralna gara) ακριβως απεναντι εχει πιατσα με τυπισσες (μπολικο πραγμα παρασκευες και σαββατα μετα τις 12,). Για τους οποιους ενδιαφερομενουν (επειδη κοντεψαμε να την πατησουμε :P) υπαρχει και ενα ξανθο τρανς με σωματαρα μεν αλλα γενια και πλατη σαν αεροδρομιο

ΥΓ: Ποσο θα γουσταρα να με επαιρνε (φοιτητης βλεπεις) να τις επαιρνα και τις δυο κυριως για  :humpleg: :s&m_1: :lheel: :rockon: :rockon:
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
για φιλιπουπολη πάει αεροπλάνο?

Υπαρχει αεροδρομιο, αλλα μιας και ειναι μικρο ειναι πανακριβα τα εισητηρια...Οσοι ειστε απο βορεια Ελλαδα συμφερει το αμαξι (ειδικα ο καινουριος δρομος Κομοτηνη-Πλοβντιβ).

Οσοι ειστε απο Αθηνα, αεροπλανο για Σοφια και μετα ή λεωφορειο ή ταξι για Πλοβντιβ (αν επιλεξετε ταξι καντε συμφωνια με τον ταριφα για την τιμη εξαρχης..Πανω απο 60λεβα για να σας φερει Πλοβντιβ ειναι κλεψια, πειτε του να παει να  :fuck1: )
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.703
Κριτικές
178
Like
39.197
Πόντοι
21.896
για φιλιπουπολη πάει αεροπλάνο?
εχει αεροδρομια που το χρησιμοποιει η ραιαναιρ και παει λονδινο οποτε αθηνα-λονδινο-φιλιππουπολη ή αλλιως αθηνα σοφια και μετα νοικιαζεις αμαξι ή μ ταξι ή με λεωφορειο καθε 30 λεπτα και κανει περιπου 90 λεπτα για ν απει ή με τρενο
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
εχει αεροδρομια που το χρησιμοποιει η ραιαναιρ και παει λονδινο οποτε αθηνα-λονδινο-φιλιππουπολη ή αλλιως αθηνα σοφια και μετα νοικιαζεις αμαξι ή μ ταξι ή με λεωφορειο καθε 30 λεπτα και κανει περιπου 90 λεπτα για ν απει ή με τρενο

ευχαριστώ volcano, γενικά εκτός από το μωρό υπάρχουν ωραίες πουτάνες στην φιλιπουπολη? εκανα μια αναζήτηση στο σαιτ αλλά οι περισσοτερες δεν δείχνουν προσωπο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Προς φίλο Orbital22 και λοιπούς ενδιαφερομένους: το πιπινάκι την έκανε από Πλόβντιβ και είναι πια στο εξωτερικό
όπως μαθαίνω. Δεν ξέρω ακόμα ακριβώς που είναι και τι παίζει, αλλά και η φιλη της που δούλευαν μαζί στον ίδιο χώρο
μετακόμισε στη Σόφια. Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε... :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom