Νέα

Φόβος για εγκυμοσύνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kauleas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλα και αν δεν κρατηθεις; Αυτά καλύτερα με γυναικα ή με μια που ειστε πολύ καιρο μαζί.

Τύπε πρέπει να εξασκήσεις τον ηβοκοκκυγικό μυ σου για να μπορείς να κρατηθείς. Αυτός είναι που κάνει τη δουλειά. Μία απλή άσκηση είναι να κρεμάς μία πετσέτα στον πούτσο όταν είναι καυλωμένος και να προσπαθείς να την σηκώνεις/κουνάς
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Στο συνδεσμο που έβαλες λέει για 200k (εως και 400k) εκτρώσεις στην Ελλάδα κάθε χρόνο. Μου φαίνεται πολύ υπερβολικός ο αριθμός για μια χώρα με 10 και κάτι εκατομμύρια πληθυσμό, όπου οι γυναικες ειναι οι μισές και ακόμη λιγοτερες οι γονιμες αφού έχουμε γερασμενο πληθυσμό.

Δεν μου κάνει εντύπωση, αφού σύμφωνα με επίσημα στοιχεία 40.000 εκτρώσεις που καταγράφονται ετησίως στην Ελλάδα, πραγματοποιούνται από κορίτσια κάτω των 18 ετών, σύμφωνα με στοιχεία του Ινστιτούτου Ψυχικής και Σεξουαλικής Υγείας, με το συνολικό αριθμό να υπολογίζεται ότι ανέρχεται στις 300.000.

 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
2 προφυλακτικα τυπε ειναι πιο ευκολο να σπασουνε λογω της τριβης που αναπτυσεται μεταξυ τους. :S :S :S

καλα για πλακα το πα το διπλο
ο νηματοθετης μου φαινεται εξαλλου ψιλοτρολαρει με την ερωτηση
 

peosporos07

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
:tits2:
Βαζεκτομή: Προσφορά του άνδρα στην πρόληψη εγκυμοσύνης


Όταν για οποιονδήποτε λόγο ο άνδρας αλλάξει γνώμη στο μέλλον, μπορεί να αποκαταστήσει τα πράγματα.


Πούτσες μπλε.Βαζεκτομή...




Ποτέ ρε!
 

petroscost

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
438
Like
517
Πόντοι
81
Με προφυλακτικο και τελειωμα εκτος. Και τι δηλαδη η αλλη δεν προσέχει;γιατι να μεινει έγγυος;υπάρχει αντισυλληπτικο χάπι και μετά χάπι πρώτης ημερας. Οποια θελει δεν μένει έγγυος.

Αν με ρωτησεις πάντως ναι και γω εχω φοβια με αυτο αλλα και με αρρωστιες.

Καλα και αν δεν κρατηθεις; Αυτά καλύτερα με γυναικα ή με μια που ειστε πολύ καιρο μαζί.
Το τράβηγμα δεν είναι ασφάλεια
Τα προσπερματικά υγρά είναι ένα υγρό που παράγεται από τους αδένες Cowper. Πρόκειται για δύο μικρούς αδένες που βρίσκονται κατά μήκος του ανδρικού αναπαραγωγικού/ουροποιητικού συστήματος. Τα υγρά αυτά δεν περιέχουν σπερματοζωάρια. Αυτό σημαίνει ότι από μόνα τους δεν είναι εφικτό να προκαλέσουν εγκυμοσύνη στη γυναίκα. Ωστόσο, μπορεί να έχει μείνει λίγο σπέρμα στην ουρήθρα από μία προηγούμενη εκσπερμάτιση. Τότε αυτό μπορεί να έρθει σε επαφή με τα προσπερματικά υγρά. Αυτό το σπέρμα θα φτάσει στην άκρη του πέους κατά τη διάρκεια της διέγερσης. Τότε, ενδεχομένως, κάποια σπερματοζωάρια να μεταφερθούν μέσω των προσπερματικών υγρών στον κόλπο της γυναίκας.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Καλησπέρα χύστες μου... :cum:

τον τελευταίο καίρο, διαβάζοντας τόσα πράγματα για τις ελεηνίδες, με έχει πιάσει ένας τρελός φόβος μην αφήσω καμία καριόλα έγκυος, και μετά με κάνει να πληρώνω για ένα παιδί που στην ουσία δεν θα είναι δικό μου (αφού θα το γαλουχήσει και θα το κάνει σαν τα μούτρας της)

:tits2:

Πούτσες μπλε.Βαζεκτομή...

Ποτέ ρε!

Ο τύπος είναι απολύτως συνειδητοποιημένος, ενδείκνυται για την περίπτωσή του  :blowup:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.071
Like
2.860
Πόντοι
506
2 προφυλακτικα τυπε ειναι πιο ευκολο να σπασουνε λογω της τριβης που αναπτυσεται μεταξυ τους. :S :S :S
Βαλε λιπαντικό αναμεσα στα δυο προφυλακτικά. Αμα γλυστρισει το 1ο εχεις το 2ο!
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Το τράβηγμα δεν είναι ασφάλεια
Τα προσπερματικά υγρά είναι ένα υγρό που παράγεται από τους αδένες Cowper. Πρόκειται για δύο μικρούς αδένες που βρίσκονται κατά μήκος του ανδρικού αναπαραγωγικού/ουροποιητικού συστήματος. Τα υγρά αυτά δεν περιέχουν σπερματοζωάρια. Αυτό σημαίνει ότι από μόνα τους δεν είναι εφικτό να προκαλέσουν εγκυμοσύνη στη γυναίκα. Ωστόσο, μπορεί να έχει μείνει λίγο σπέρμα στην ουρήθρα από μία προηγούμενη εκσπερμάτιση. Τότε αυτό μπορεί να έρθει σε επαφή με τα προσπερματικά υγρά. Αυτό το σπέρμα θα φτάσει στην άκρη του πέους κατά τη διάρκεια της διέγερσης. Τότε, ενδεχομένως, κάποια σπερματοζωάρια να μεταφερθούν μέσω των προσπερματικών υγρών στον κόλπο της γυναίκας.

Εάν γίνει αυτό και υπάρχουν ταλαντούχα σπερματοζωάρια που περιμένουν με κάλυψη-απόκρυψη τα προσπερματικά υγρά, καταφέρουν και παρεισφρήσουν καθιστώντας τα γόνιμα, φτάσουν μέχρι τον κόλπο και γονιμοποιήσουν τελικά το ωάριο... τότε να κρατήσεις το παιδί!
Θα είναι τσάκαλος και να τον ονομάσεις Μαγκάιβερ!  :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.538
Πόντοι
3.656
βαζε προφυλακτικο και αν φοβασαι πολυ διπλο


και το ενα ειναι αρκετο τυπε    :S :S :S


URL]]
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Εντάξει, μην το παρακάνουμε!!!  ;)
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
και το ενα ειναι αρκετο τυπε    :S :S :S


https://[URL unfurl="true"]www.officialdrummer.com/uploads/monthly_2017_04/naked_gun_condom_full_body_ridiculous_sex_scene_18s775s-18s776p.jpg.efa21149f0166ac66d4749897fdd84d1.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.538
Πόντοι
3.656
καλα για πλακα το πα το διπλο
ο νηματοθετης μου φαινεται εξαλλου ψιλοτρολαρει με την ερωτηση


τυπε ακομα και αν τρολαρει ο τυπος εμεις θα του απαντησουμε με την πρεπουσα σοβαροτητα      :grin: :grin: :grin:



giphy.gif
 

Επισκέπτης
Θα γαμάς κανονικά, αλλά προς το τέλος θα της γαμάς τον κώλο και θα χύνεις εκεί.


➔ Τέλος νήματος.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
Επειδή στα νιάτα μου έχω περάσει παρόμοιο φόβο, να ξέρεις ότι όσο το φοβάσαι τόσο θα σε κυνηγάει. Χαλάρωσε και απόλαυσε τη σεξουαλική ζωή σου. Με ένα απλό προφυλακτικό από την αρχή της συνουσίας έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.466
Πόντοι
3.656
2 προφυλακτικα τυπε ειναι πιο ευκολο να σπασουνε λογω της τριβης που αναπτυσεται μεταξυ τους. :S :S :S

έχεις δίκιο. Κορίτσι της δουλειάς μου είπε ότι της έσπασαν δύο φορές προφυλακτικά με τον ίδιο πελάτη που έβαζε διπλό για λόγο ασφάλειας. Ο Γιατρός της είπε ότι αυτή ήταν η αιτία
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
έχεις δίκιο. Κορίτσι της δουλειάς μου είπε ότι της έσπασαν δύο φορές προφυλακτικά με τον ίδιο πελάτη που έβαζε διπλό για λόγο ασφάλειας. Ο Γιατρός της είπε ότι αυτή ήταν η αιτία

Tυπε και εμενα βιζιτου μου το ειχε πει οταν ειχα παει πολυ πιτσιρικας και της ζητησα 2ιπλο γιατι φοβομουν μην κολλησω τιποτα.
Δεν την πιστεψα ομως και επεμενα, τελικα βαλαμε 2 και σπασανε.  :S :S :S  :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :priest: :priest: :priest:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.840
Κριτικές
1
Like
29.522
Πόντοι
8.006
Καλησπέρα χύστες μου... :cum:

τον τελευταίο καίρο, διαβάζοντας τόσα πράγματα για τις ελεηνίδες, με έχει πιάσει ένας τρελός φόβος μην αφήσω καμία καριόλα έγκυος, και μετά με κάνει να πληρώνω για ένα παιδί που στην ουσία δεν θα είναι δικό μου (αφού θα το γαλουχήσει και θα το κάνει σαν τα μούτρας της)

έχω φτάσει σε σημείο, όταν είναι να πηδήξω να στο σκέφτομαι πολλές φορές και να αναρωτιέμαι αν είναι προτιμότερο να τραβήξω μία και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο

Έχει κανείς παρόμοιο θέμα? Τι μπορώ να κάνω ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν θα αφήσω πότε καμία έγκυος?
Να πας σε εναν ψυχολογο.

Δεν γαμας για να μην αφησεις καποια εγκυο, οπως το πας δεν θα πινεις και νερο μηπως πνιγεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom