Νέα

Ετεροφυλική Πέσιμο από έγκυο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Μήτσος40

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Πολύ καλό το θέμα. Οι έγκυες έχουν συνέχεια γκαυλες από τις ορμόνες που τρελαίνονται. Αλλά και πολλά άλλα θέματα... Ξαφνικές αλλαγές στην συμπεριφορά,νεύρα, τούς πιάνουν τα ψυχολογικά. Πάντως φίλε δεν σε τιμά ο τρόπος που σε χειρίστηκε η γκόμενά. Έπρεπε να της τον πετάξεις έξω την πρώτη φορά.
 

Σεξομανης

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
12
Like
15
Πόντοι
0

fstergios

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
26
Πόντοι
0
Έρχεται στο γραφείο μου πελάτισσα η οποία, όπως μου είπε λίγο νωρίτερα η μητέρα της στο τηλέφωνο, είναι πέντε μηνών έγκυος και ήθελε να συζητήσουμε κάποια πράγματα.

Η πόρτα κλειδωμένη αυτές τις ημέρες λόγω κορωνοϊού, αλλά τη δέχτηκα κατ' εξαίρεση.

Με τη συγκεκριμένη κοπέλα πάντα ήμασταν διαχυτικοί, με αγκαλιές και σταυρωτά φιλιά όποτε ερχόταν στο γραφείο και υπήρχε "κάτι" στην ατμόσφαιρα, χωρίς όμως να έχει γίνει ούτε καν κίνηση ή υπαινιγμός για κάτι παραπάνω!

Έρχεται λοιπόν σήμερα (ξανθιά, όμορφη, ντυμένη με ροζ φόρμα, τύπου Barbie, ψιλοχαζούλα.. για να σας βάλω στο κλίμα), καθόμαστε και οι δύο στον καναπέ, συζητάμε αυτά που ήταν και όταν τελειώνουμε την επαγγελματική συζήτηση γίνεται το παρακάτω (κάνω μια περίληψη):

Εγώ: Μου είπε η μητέρα σου ότι περιμένεις και δεύτερο παιδάκι.

Αυτή: Ναι κοριτσάκι (σηκώνει τη μπλούζα και μου δείχνει τη κοιλίτσα της).

Εγώ: Μπορώ να τη χαϊδέψω?

Αυτή: Φυσικά!

Ξεκινάω λοιπόν να χαϊδεύω τη κοιλιά και μου λέει για το πώς πάει η εγκυμοσύνη της και κάποια στιγμή...

Αυτή: Μου λείπει πολύ όμως ο άντρας μου (ναυτικός), ειδικά αυτή τη περίοδο είμαι συνεχώς ξαναμμένη, για να καταλάβεις τώρα που μου χάιδεψες λίγο τη κοιλιά έγινα μούσκεμα!

Γουρλώνω τα μάτια και της λέω με κουτο(πονηρο) ύφος... Να σταματήσω ΑΜΈΣΩΣ! Και πάω να τραβήξω σιγά σιγά το χέρι μου από τη κοιλιά της.

Δαγκώνει τα χείλη της, πιάνει το χέρι μου και το βάζει στο μουνάκι της! Μούσκεμα όντως, παίζω με τη κλειτορίδα της, τη φιλάω στο λαιμό και με το άλλο χέρι μου τσιμπάω τη ρώγα της.

Μέσα σε δευτερόλεπτα έχυσε, φωνάζοντας από τη καύλα!

Σηκώνεται, με αγκαλιάζει, με φιλάει σταυρωτά και φεύγει ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΈΒΗ ΤΊΠΟΤΑ!

Εγώ από την άλλη έμεινα με τη ψωλή στο χέρι, γιατί όπως καταλαβαίνετε με καύλωσε απίστευτα η καριόλα!

Τι κάνω τώρα?

Υ.Γ. Αν δεν τη γαμήσω θα σκάσω!!!
περιμενε εως την επομενη εγκυμοσύνη
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
περιμενε εως την επομενη εγκυμοσύνη
Στέργιε η κιουρία έχει γεννήσει και 2ο παιδί κι εσύ είσαι ακόμα στον 5ο μηνα της εγκυμοσύνης το 2020!!!
ευτυχώς που δεν σε άκουσε γιατί θα έμενε στεγνός και αόματος σαν κι εσένα!!!!
 

chris75

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
66
Like
906
Πόντοι
80
Η μαλακία είναι ότι δεν την γαμισες τότε μετά το χασες το μουνί
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: NEW(3)

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
γιατι στους αντρες αρεσει να γκαστρωνουν μια γυναικα ? να χυνουν μεσα της κ να λενε θα ρισκαρουμε αμα μεινεις εγκυος εμεινες ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom