Νέα

Ετεροφυλική Πέσιμο από έγκυο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ποιος ο λογος να βγεις δευτερο ή ακομα και τριτο ραντεβου εαν δεν δεις ερωτικο ενδιαφερον στο πρωτο και δεν περασετε καλα απο την αρχη;

Θεωρεις οτι μια γυναικα οταν πραγματικα καυλωνει για εσενα θα το αφησει για το επομενο ραντεβου και θα παιζει με το μυαλο σου;

Και αυτες, να περασουν καλα θελουν οταν καυλωνουν για καποιον αντρα.

Για να μη στο εδωσε απο την αρχη, παει να πει οτι δεν μουσκευει για εσενα. Τι δεν εχεις καταλαβει;

Οταν καυλωνουν, δεν προλαβαινεις ουτε το ποτο να τελειωσεις, εχεις λαβει τα vibes και εχεις ηδη πληρωσει το λογαριασμο και εχετε φυγει απο το μαγαζι μεσα στη καυλα ως δυο απλοι και νορμαλ ανθρωποι που απλα θελουν να γαμηθουν και να περασουν καλα.

Μη τα κανεις δυσκολα και πολυπλοκα, δεν ειναι.

Απλα ειναι.

Οταν δεις μεσα απο καποια σημαδια οτι δεν γουσταρει, πληρωνεις επιτοπου το τραπεζι και φευγεις κυριος. Προεκυψε μια δουλεια και πρεπει να φυγω, να σαι καλα καλη συνεχεια στην αναζητηση σου.

Και τελος, στα πρωτα λεπτα εχει δειξει το μουνετο αν της αρεσεις ή οχι.

Τι νοημα εχει να μενεις σε ενα τραπεζι που δεν σε γουσταρουν;

Τοσα αλλα μουνετα εχει γυρω σου να παιξεις και να περασεις καλα.

Δεν σας βγηκε, οκ. Πληρωνεις και φευγεις. Δεν καις καν χρονο για μια τυπισσα που δεν ειναι καυλωμενη με εσενα.

Σεβεσαι τα αρχιδια σου και την αξιοπρεπεια σου και σηκωνεσαι και φευγεις, ομορφα και κυριος.

Αυτα τα περι 2 και 3ου ραντεβου ειναι για αποτυχημενους που τους αρεσει να τους γαμανε τη ψυχη οι γυναικες και αν παιζουν με τον εγωισμο τους, την αξιοπρεπεια τους, τη ψυχη τους, την υποσταση τους.

Πρεπει να σταματησει αυτο αν θελουμε να αλλαξει η κατασταση και να γινουν ολα νορμαλ και φυσιολογικα.

Το μονο που εχεις να κερδισεις στη καλυτερη με τη τακτικη "παω σε επομενο ραντεβου ενω δεν γαμησα στο πρωτο¨ ειναι να γινεις το σκυλακι της, το ρεζιλικι της χρονιας που θα γελαει με τις φιλες της οταν θα σου στελνει τα μηνυματα αγαπης. Το δε σεξ, οτι χειροτερο θα εχει κανει ποτε. Απλα για να μην ειναι μονη της, για να πληρωνεις τα εξοδα, να εχει παρεα στα παντα, να μη δειχνει απελπισμενη στις φιλες της να δειχνει οτι εχει αξεσουαρ εναν μαλακα-βλαμμενο που δεν σεβεται τα αρχιδια του, τερματισμενος μαλακας.

Οταν σε γουσταρει...και απο τα πρωτα μηνυματα στο δειχνει, στο τηλεφωνο, στα παντα, ουτε καν που περιμενει το δευτερο ραντεβου...στο δειχνει και περνατε καλα στο πρωτο.

Ολα τα αλλα ειναι ανωμαλιες για προβληματικους ανθρωπους που πανω σε αυτα πατανε τα γκομενακια και τους γαμανε τις ψυχες και τους τερματιζουν μετα με χιλιαδες τροπους.

Στη τελικη, απο την αρχη ηταν σωστη, στο εδειξε οτι δεν σε γουσταρει και σε ειχε για μετα το 3 ραντεβου. Τι δεν καταλαβες οταν μετα σου γαμησε τη ψυχη;

Απλα δεν καταλαβαινεις το τι σημαινει "οχι σεξ απο το πρωτο ραντεβου", απλα.

Με αφορμη τα οσα εγραψες, εγραψα, οχι για εσενα, γενικα.

 :hi:
ο λογος ειναι οτι ετσι οπως λες θα γαμησεις μονο 5 γκομενες αντι 35, ενω κανοντας υπομονη γιατι εδω θελουν να το παιξουν δυσκολες, ετσι εχουν μαθει απο την μανα τους να μην το δινουν απο το πρωτο ραντεβου, εδω η αλλη της εβαλα δακτυλο μουσκεψε και μου ειπε  "α οχι απο το πρωτο ραντεβου, σημερα θα με γνωρισεις απο την μεση και πανω, αυριο κατω"
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207472.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207472.0[/url]
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
ο λογος ειναι οτι ετσι οπως λες θα γαμησεις μονο 5 γκομενες αντι 35, ενω κανοντας υπομονη γιατι εδω θελουν να το παιξουν δυσκολες, ετσι εχουν μαθει απο την μανα τους να μην το δινουν απο το πρωτο ραντεβου, εδω η αλλη της εβαλα δακτυλο μουσκεψε και μου ειπε  "α οχι απο το πρωτο ραντεβου, σημερα θα με γνωρισεις απο την μεση και πανω, αυριο κατω"
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207472.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207472.0[/url]


Ποιος τα λεει αυτα ρε συ;

Τι μαλακιες ειναι αυτες που διαδιδετε;

Ουτε καν.

Αξιοπρεπεια φιλε.

Σεβασμος στα αρχιδια σου και στον εγωισμο σου.

Δεν μουσκευει για εσενα, δικαιωμα της αλλα και υποχρεωση σου να φυγεις επιτοπου στα πρωτα λεπτα που δεν υπαρχουν τα σημαδια της ερωτικης ελξης.

Τι παπαριες ειναι αυτες;

Αν δεν τα πας καλα και θες να γαμας πιο πολλες, απο το να γινεσαι το παιχνιδι της καθε τυπισσας, εχει και εργαζομενες γυναικες, πιο φτηνα θα σου βγει απο τα αποτυχημενα ραντεβου και πανω απο ολα θα εχεις αξιοπρεπεια.

Τι στο διαλο ρε φιλε εχετε παθει και δεν καταλαβαινετε τα απλα πραγματα και τα κανετε επιστημη και δυσκολα;

Γιατι να επιμενεις ενω ειναι μαλακια αυτο που επιμενεις και σου κανει κακο στον εγωισμο σου;

Γουσταρεις δηλαδη να παιζει η καθε τυπισσα με τον εγωισμο σου;

Αυτα δεν ειναι αντρικες συμπεριφορες, για αυτο κραζετε μετα, τετοιες μαλακιες κανετε και σας γαμανε τις ψυχες και μετα βγαζετε κακια και απωθημενα.

  :S
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
ρε παιδια μιας και ο νικ 1410 το ανεφερε και ειναι κατι που και μενα με εχει τυρανησει παρα μα παρα πολυ. θελω αν εχει καποιος καμια ιδεα να μου το λυσει αυτο γιατι πολλες γυναικες σου δινουν το πρασινο φως πχ σε παρεα η στο κλαμπ και μετα οταν πας να κανεις την κινηση σου σου ριχνουν ακυρο .οταν λεω να σου δωσουν το πρασινο φως θα σας δωσω δυο παραδειγματα.ειμαι ιταλια με γκρουπ συμφοιτητων πανε χρονια αι μια κοπελα που την ηξερα λιγο αρχισε να κοιταει στα ματι να μου μιλαει να δειχνει ενδιαφερον τη δευτερη μερα κοιταζομασταν στα ματια ολη μερα και το βραδυ που πηγα να τη φασωσω εφαγα χ.πηγα να της ω γιατι κοιτας ολη μερα ?αλλη φορα ειμαι ιο με ενα ξαδερφο μου και αυτος εχει υψος σιξ πακ μπρατσα και χωρις μπλουζα ηταν θεος εκει περα οι γκομενες ουρα.μια γνωστη μου που την ηξερα απο σχολειο ετυχε εεκι και οταν της ειπα οτι ηξερα το παιδι δηλ το ξαδερφο μου αμεσως μου λεει πες του οτι τον γουσταρω ωραια αυη παω στο ξαδερφο του λεω χωνεται αυτος και τρωει χ α ν ειναι δυνατον?αλλη φορα βγαινω με γκομενα που γνωρισα απο σχολη εχει ερθει ημιγυμνη καθομαστε απεναντι και αυτη μου φερνει τις βυζαρες προσωπο μουρη,τεσπα σηκωνομαι απο καφετερι παω νατη φασωσω καθεται αλλα μετα της στελνω την αλλη μερα και ηταν ψυχρη.ειμαι μικρος 23 και θα θελα τα φωτα σας των πιο μεγαλων.!!δηλαδη γιατι οι  γυναικες σου δινουν το πρασινο φως και μετα σε γειωνουν!!>>?????  :wanker: :tn04: :think: :walkingpenis:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
ρε παιδια μιας και ο νικ 1410 το ανεφερε και ειναι κατι που και μενα με εχει τυρανησει παρα μα παρα πολυ. θελω αν εχει καποιος καμια ιδεα να μου το λυσει αυτο γιατι πολλες γυναικες σου δινουν το πρασινο φως πχ σε παρεα η στο κλαμπ και μετα οταν πας να κανεις την κινηση σου σου ριχνουν ακυρο .οταν λεω να σου δωσουν το πρασινο φως θα σας δωσω δυο παραδειγματα.ειμαι ιταλια με γκρουπ συμφοιτητων πανε χρονια αι μια κοπελα που την ηξερα λιγο αρχισε να κοιταει στα ματι να μου μιλαει να δειχνει ενδιαφερον τη δευτερη μερα κοιταζομασταν στα ματια ολη μερα και το βραδυ που πηγα να τη φασωσω εφαγα χ.πηγα να της ω γιατι κοιτας ολη μερα ?αλλη φορα ειμαι ιο με ενα ξαδερφο μου και αυτος εχει υψος σιξ πακ μπρατσα και χωρις μπλουζα ηταν θεος εκει περα οι γκομενες ουρα.μια γνωστη μου που την ηξερα απο σχολειο ετυχε εεκι και οταν της ειπα οτι ηξερα το παιδι δηλ το ξαδερφο μου αμεσως μου λεει πες του οτι τον γουσταρω ωραια αυη παω στο ξαδερφο του λεω χωνεται αυτος και τρωει χ α ν ειναι δυνατον?αλλη φορα βγαινω με γκομενα που γνωρισα απο σχολη εχει ερθει ημιγυμνη καθομαστε απεναντι και αυτη μου φερνει τις βυζαρες προσωπο μουρη,τεσπα σηκωνομαι απο καφετερι παω νατη φασωσω καθεται αλλα μετα της στελνω την αλλη μερα και ηταν ψυχρη.ειμαι μικρος 23 και θα θελα τα φωτα σας των πιο μεγαλων.!!δηλαδη γιατι οι  γυναικες σου δινουν το πρασινο φως και μετα σε γειωνουν!!>>?????  :wanker: :tn04: :think: :walkingpenis:

Δηλαδή τώρα μαθαίνεις ότι υπάρχουν κάποιες γυναίκες, οι οποίες νοιάζονται μόνο να δουν αν περνάει η μπογιά τους, και σε προτρέπουν να τους την πέσεις, χωρίς να έχουν καμία διάθεση να προχωρήσουν; Δεν αφορά μόνο εσένα, σε όλους έχει συμβεί σε κάποια φάση της ζωής τους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
ρε παιδια μιας και ο νικ 1410 το ανεφερε και ειναι κατι που και μενα με εχει τυρανησει παρα μα παρα πολυ. θελω αν εχει καποιος καμια ιδεα να μου το λυσει αυτο γιατι πολλες γυναικες σου δινουν το πρασινο φως πχ σε παρεα η στο κλαμπ και μετα οταν πας να κανεις την κινηση σου σου ριχνουν ακυρο .οταν λεω να σου δωσουν το πρασινο φως θα σας δωσω δυο παραδειγματα.ειμαι ιταλια με γκρουπ συμφοιτητων πανε χρονια αι μια κοπελα που την ηξερα λιγο αρχισε να κοιταει στα ματι να μου μιλαει να δειχνει ενδιαφερον τη δευτερη μερα κοιταζομασταν στα ματια ολη μερα και το βραδυ που πηγα να τη φασωσω εφαγα χ.πηγα να της ω γιατι κοιτας ολη μερα ?αλλη φορα ειμαι ιο με ενα ξαδερφο μου και αυτος εχει υψος σιξ πακ μπρατσα και χωρις μπλουζα ηταν θεος εκει περα οι γκομενες ουρα.μια γνωστη μου που την ηξερα απο σχολειο ετυχε εεκι και οταν της ειπα οτι ηξερα το παιδι δηλ το ξαδερφο μου αμεσως μου λεει πες του οτι τον γουσταρω ωραια αυη παω στο ξαδερφο του λεω χωνεται αυτος και τρωει χ α ν ειναι δυνατον?αλλη φορα βγαινω με γκομενα που γνωρισα απο σχολη εχει ερθει ημιγυμνη καθομαστε απεναντι και αυτη μου φερνει τις βυζαρες προσωπο μουρη,τεσπα σηκωνομαι απο καφετερι παω νατη φασωσω καθεται αλλα μετα της στελνω την αλλη μερα και ηταν ψυχρη.ειμαι μικρος 23 και θα θελα τα φωτα σας των πιο μεγαλων.!!δηλαδη γιατι οι  γυναικες σου δινουν το πρασινο φως και μετα σε γειωνουν!!>>?????  :wanker: :tn04: :think: :walkingpenis:

Αφενος παιζει η επιβεβαιωση που ανεφερε ο προηγουμενος, αφετερου παιζει και ο χαρακτηρας του αλλου. Δλδ ναι μεν εμφανισιακα μπορει να ειναι καποιος ελκυστικος και να παιζουν αλλά μετα κατι να τις χαλασει στο τροπο που μιλανε. Απο μακρια ειδε την εμφανιση απο κοντα, στην επικοινωνια, βλεπει το χαρακτηρα. Αν δει οτι ο χαρακτηρας δεν, οπισθοχωρει.

Γι'αυτο γραφεται συνεχεια αυτο που αφορα παρεες/κυκλο κτλ. Γιατι απο παρεες/κυκλο η γκομενα εχει δει και εμφανιση αλλα εχει μαθει και το χαρακτηρα. Ειναι πιο χαρτογραφημενα τα νερα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις εμφανιση αντρα, να ντυνεσαι να μιλας και να φερεσαι αντρικα και να φας ακυρο.

Κατι απλα απο ολα αυτα δεν εχεις και για αυτο αλλαζουν γνωμη και σε φτυνουν και καλα κανουν, διοτι απλα δεν εισαι αντρας.

Αν θελει μαλακα για τα υπολοιπα, εχει πολλους στην αναμονη, δεν περιμενει απο εσενα.

Αντρα ψαχνει το γκομενακι για να γαμηθει, οχι μαλακα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.012
Like
1.426
Πόντοι
216
:rose: :rose: φευ.
Μήπως να το αποφύγεις
καλύτερα??
Mην εκτεθείς κιόλας. Aπό την άλλη όμως δεν τρέχει και τίποτα. Άλλωστε, μόνος σου είσαι. Eίναι μεγάλη ανακούφιση να παραδεχτείς ότι είσαι μαλάκας. Φεύγει ένα βάρος από πάνω σου.
Αυτό στο γράφω Αετε γιατί δεν ξηγιεσαι όμορφα και μας γράφεις
Στα αρχιδια σου...
Εσύ τύπισσα δεν έχεις ανάγκη την αετίσια ψωλή, εχεις μπει κλιμακτήριο :S
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.693
Κριτικές
6
Like
8.822
Πόντοι
1.686
Εσύ τύπισσα δεν έχεις ανάγκη την αετίσια ψωλή, εχεις μπει κλιμακτήριο :S

:2funny: :2funny: :2funny:

Άντρας είναι, απλά για πλάκα έχει βάλει
το σύμβολο του θηλυκού πάνω από το αβατάρ του

Δες τα ποστ του.
Είναι μπουρδελιάρης.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
Σαββίδη με δίκασε πάρω όλα αυτά πρέπει να πω ότι έχεις δίκιο.παντως σε σχέση με πιο παλιά έχω βελτιωθεί.ελπιζω να γίνω καλύτερος στο μελλον
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Δεν ειναι ολα για ολους φιλε.

Ο καθενας, οτι εχει μεσα του και οτι δουλευει χρονια στη πραξη.

Ειναι να το εχεις και να το δουλευεις κιολας σε καθημερινη βαση.

Αν δεν το εχεις, τι να δουλεψεις;

Απλα ειναι.

Αλλος το εχει στο χ αντικειμενο, αλλος σε κατι αλλο.

Τουλαχιστον να μη γινεσαι παρακαλακιας και να κρατας αξιοπρεπεια, ενα σεβασμο στα αρχιδια σου.

Αυτο.

 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
δε το πιστευω σιγουρα υπαρχουν ταλεντα που μπορεις να τα καλλιεργησεις και να γινεις αριστος!και καποιοι αλλοι δε εχουν ταλεντο αλλα εχουν ορεξη για δουλεια!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
δε το πιστευω σιγουρα υπαρχουν ταλεντα που μπορεις να τα καλλιεργησεις και να γινεις αριστος!και καποιοι αλλοι δε εχουν ταλεντο αλλα εχουν ορεξη για δουλεια!

Στο θεμα με το παιχνιδι με τις γυναικες πρεπει να το εχεις απο μικρος, συνηθως αυτο φαινεται απο την ηλικια του δημοτικου το πως ενα αγορακι επικοινωνει με τα κοριτσακια γυρω του και το πως και αυτα ανταποκρινονται.

Σιγουρα ολοι θυμαστε στα παιδικα μας χρονια στο δημοτικο, καποια αγορακια ειχαν διαφορετικο τροπο επικοινωνιας με τα κοριτσακια, ηταν πιο ανετα.

Αυτο, φανηκε σε μεγαλυτερο βαθμο στα χρονια του γυμνασιου και κορυφωθηκε ξεκαθαρα πλεον στο λυκειο.

Απο τη πρωτη λυκειου κιολας, γνωριζαν τα κοριτσια του σχολειου και ειδικα οι ομορφες της καθε ταξης, τι παιζει με το καθε αγορι. Ειχαν ηδη σταμπαρει τους σεξουαλικα αδιαφορους και αυτους που ειχαν τσιμπηθει μαζι τους.

Δεν ειναι κατι που το αποκτας απο διαβασμα ή απο προπονηση εαν δεν το εχεις.

Το εχεις σε ενα βαθμο απο μικρος και οσο το δουλευεις, γινεσαι ολοενα και καλυτερος.

  :hi:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.219
Like
21.170
Πόντοι
5.506
εδω η αλλη της εβαλα δακτυλο μουσκεψε και μου ειπε  "α οχι απο το πρωτο ραντεβου, σημερα θα με γνωρισεις απο την μεση και πανω, αυριο κατω"


Μάλλον σου το λένε για να μην ανακαλύψεις από το πρώτο ραντεβού τα παλαμάρια που έχουν από τη μέση και κάτω.  :S
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Μιλήσαμε μόλις με τη παλιοπουτάνα..έγκυο, ηλεκτρονικά και σε επαγγελματικό επίπεδο.

Κανένα υπονοούμενο ή νύξη και καμία αναφορά, είναι σαφές ότι το σκηνικό θεωρείται ως μη γενόμενο...

Η ξενέρα από τη φάση χτυπάει κόκκινο............
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Τυπε, κανε την απλη διαπιστωση.

Εχει επιλογες, εκανε οτι εκανε, συνεχιζει και ζει τη ζωη της και σε εχει γραμμενο στο μουνι της.

Δεν εχεις επιλογες, τα εκανες σκατα στο οτι εγινε, το εχεις παρει σοβαρα το ολο θεμα, ασχολεισαι ακομα και δεν το εχεις γραψει στα αρχιδια σου.

Εαν δεν ηταν ετσι ακριβως οπως τα γραφω, δεν θα μιλουσες για αυτην ακομα, δεν θα σου φεροταν ετσι οπως φερεται.

Σε πηρε γραμμη, εκανε απλα αυτο που την εκανε να βγει απο τη βαρεμαρα της στιγμης, ξενερωσε, σε εγραψε στο μουνι της και απλα ζει τη ζωη της.

Τι δεν εχεις καταλαβει;

Στα αρχιδια σου τι κανει, τι δεν κανει, το πως μιλαει. Ζησε τη ζωη σου τυπε, εχει και αλλες γυναικες ο πλανητης.

 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Έρχεται στο γραφείο μου πελάτισσα η οποία, όπως μου είπε λίγο νωρίτερα η μητέρα της στο τηλέφωνο, είναι πέντε μηνών έγκυος και ήθελε να συζητήσουμε κάποια πράγματα.

Η πόρτα κλειδωμένη αυτές τις ημέρες λόγω κορωνοϊού, αλλά τη δέχτηκα κατ' εξαίρεση.

Με τη συγκεκριμένη κοπέλα πάντα ήμασταν διαχυτικοί, με αγκαλιές και σταυρωτά φιλιά όποτε ερχόταν στο γραφείο και υπήρχε "κάτι" στην ατμόσφαιρα, χωρίς όμως να έχει γίνει ούτε καν κίνηση ή υπαινιγμός για κάτι παραπάνω!

Έρχεται λοιπόν σήμερα (ξανθιά, όμορφη, ντυμένη με ροζ φόρμα, τύπου Barbie, ψιλοχαζούλα.. για να σας βάλω στο κλίμα), καθόμαστε και οι δύο στον καναπέ, συζητάμε αυτά που ήταν και όταν τελειώνουμε την επαγγελματική συζήτηση γίνεται το παρακάτω (κάνω μια περίληψη):

Εγώ: Μου είπε η μητέρα σου ότι περιμένεις και δεύτερο παιδάκι.

Αυτή: Ναι κοριτσάκι (σηκώνει τη μπλούζα και μου δείχνει τη κοιλίτσα της).

Εγώ: Μπορώ να τη χαϊδέψω?

Αυτή: Φυσικά!

Ξεκινάω λοιπόν να χαϊδεύω τη κοιλιά και μου λέει για το πώς πάει η εγκυμοσύνη της και κάποια στιγμή...

Αυτή: Μου λείπει πολύ όμως ο άντρας μου (ναυτικός), ειδικά αυτή τη περίοδο είμαι συνεχώς ξαναμμένη, για να καταλάβεις τώρα που μου χάιδεψες λίγο τη κοιλιά έγινα μούσκεμα!

Γουρλώνω τα μάτια και της λέω με κουτο(πονηρο) ύφος... Να σταματήσω ΑΜΈΣΩΣ! Και πάω να τραβήξω σιγά σιγά το χέρι μου από τη κοιλιά της.

Δαγκώνει τα χείλη της, πιάνει το χέρι μου και το βάζει στο μουνάκι της! Μούσκεμα όντως, παίζω με τη κλειτορίδα της, τη φιλάω στο λαιμό και με το άλλο χέρι μου τσιμπάω τη ρώγα της.

Μέσα σε δευτερόλεπτα έχυσε, φωνάζοντας από τη καύλα!

Σηκώνεται, με αγκαλιάζει, με φιλάει σταυρωτά και φεύγει ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΈΒΗ ΤΊΠΟΤΑ!

Εγώ από την άλλη έμεινα με τη ψωλή στο χέρι, γιατί όπως καταλαβαίνετε με καύλωσε απίστευτα η καριόλα!

Τι κάνω τώρα?

Υ.Γ. Αν δεν τη γαμήσω θα σκάσω!!!

Τυπε μην ξεχνας να πλενεις τα χερια σου πριν και μετα  :woldman:
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Για μενα φιλαρακο επρεπε να την παρεις τηλεφωνο και να της ελεγες ποσο αισθανοσουν ασχημα και εκτεθειμενος που το ειπε στην μανα της και σε καλεσε και σπιτι ενω ηταν εκεινη εκει. Να της ελεγες να περασει απο το γραφειο να τα πειτε και εκει να της ελεγες πως ηταν λαθος αυτο που εγινε αλλα οσο καυλωμενη ηταν αυτη τοτε ετσι εισαι εσυ τωρα η καπως ετσι τελεος παντων, αλλα με τροπο ομως, και οτι γινοτανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom