Νέα

Ετεροφυλική Πέσιμο από έγκυο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Εχω την εντυπωση οτι ο νηματοθετης δεχεται την επιθεση των ψωλαδων επειδη δεν προαγει τον ψωλισμο.

  :S
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
Βαζω στοιχημα πως μολις βγηκε απο το γραφειο πηγε κατευθειαν στο καμπινγκ με τα γουρουνια...
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Καλημέρα,

aete μην σε παίρνει από κάτω ...


μόλις τις έρθουν πάλι οι ορμές της (που θα της έρθουν) θα σε προτιμήσει ...

Οι ορμές θα της ξανάρθουν 101%, δεν νομίζω όμως να επικοινωνήσει πάλι φίλε, έτσι όπως πήγε το πράγμα. Η μαλακία έγινε από τη στιγμή που το είπε στη μάνα της!

Έπρεπε να την είχα καρφώσει πριν χύσει, εκεί θα έβλεπε τη γλύκα και θα ήταν αλλιώς τώρα η κατάσταση! Αλλά μέσα στο γραφείο, ήταν περίεργη φάση! Τέλος πάντων, στερνή μου γνώση να σ'είχα πρώτα!

Για τους υπόλοιπους που λέτε μαλακίες ή τίποτα αγάμητοι θα είστε, δεν θα σας κάθεται ούτε θηλυκιά κατσαρίδα και τα βλέπετε εξωπραγματικά κάποια πράγματα ή τίποτα κερατάδες! Σας γράφω στα @@ μου όπως και να 'χει!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Τυπε εγω μαζι σου ειμαι.

Εχει καμια φιλη που αξιζει σαν μουνι να κανουμε παιχνιδι;

Αν θες, μου λες ποια ειναι, σου τη κανονιζω (αφου σου εχει μεινει απωθημενο οτι δεν γαμησες) και γαμας εσυ αυτην και εγω τις φιλες της.


Προσωπικα, δεν γουσταρω να γαμησω εγκυο, δεν μου καθεται καλα το ολο θεμα και η εικονα.

Θα την αφησω για εσενα, απλα θα στη κανονισω μιας και εγινε σκατα η φαση και αν σωθει, σωθηκε.

 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.245
Κριτικές
110
Like
17.706
Πόντοι
20.686
Οι ορμές θα της ξανάρθουν 101%, δεν νομίζω όμως να επικοινωνήσει πάλι φίλε, έτσι όπως πήγε το πράγμα. Η μαλακία έγινε από τη στιγμή που το είπε στη μάνα της!

Έπρεπε να την είχα καρφώσει πριν χύσει, εκεί θα έβλεπε τη γλύκα και θα ήταν αλλιώς τώρα η κατάσταση! Αλλά μέσα στο γραφείο, ήταν περίεργη φάση! Τέλος πάντων, στερνή μου γνώση να σ'είχα πρώτα!

Για τους υπόλοιπους που λέτε μαλακίες ή τίποτα αγάμητοι θα είστε, δεν θα σας κάθεται ούτε θηλυκιά κατσαρίδα και τα βλέπετε εξωπραγματικά κάποια πράγματα ή τίποτα κερατάδες! Σας γράφω στα @@ μου όπως και να 'χει!
Φιλε ησουν ενα σκευος ηδονης για αυτην.Σε χρησιμοποιησε ,εχυσε και σε πεταξε σαν την τριχα απο το ζυμαρι.
 

tampakis33

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Στις παντρεμένες δεν πας στο χώρο τους πολύ περισσότερο αν έχουν και παιδι. Να της έλεγες να ξαναπερασει από το γραφείο.Όταν θα την έπιαναν οι ορμές και το αποφάσιζε θα σου λεγε ερχομαι και δε θα έμπλεκε τη μάνα.


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Έλα μην ανησυχείς, σε 3 μήνες θα ανοίξεις νέο νήμα να μας πεις τις εμπειρίες σου!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
συμβαινει πολλες φορες
γυναικες που δεχονται να σου δωσουν το τηλεφωνο τους,
ή να σου κανουν Like στο tinder
ή να βγουν 1 ραντεβου
ή 2 ραντεβου
ή 3 ραντεβου
ή να πεσουν και φιλια

και τελικα να γυρισει το μυαλο τους.

γιατι ειναι ηλιθιες, δεν τους αρκει ουτε η εμφανιση ουτε το μπλαμπλα
θελουν και ενα μινιμουμ εμφανισης οπως οι αντρες ΠΟΥ ΑΡΚΟΥΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΣΕΞ, αλλα χωρις αρκετο μπλαμπλα ή τον καταλληλο τροπο, σεξ δεν εχει.

αλλιως θα πληρωναν και αυτες ομορφους ζιγκολο σε μπουρδελα για γυναικες, δεν τους κανει, θελουν να ειναι φιλος της ξαδερφης τους, γνωστος απο την δουλεια ή το γυμναστηριο, να εχει καλη δουλεια ή ωραιο αμαξι ή να κανει χαβαλε. πραγματα που εμας τους ανδρες δεν μας ενδιαφερουν  καθολου αν η αλλη εχει απλα ωραιες γαμπες. και μουγγη ανεργη να ειναι μας κανει.

ωραια η εμπειρια φιλε την αλλη φορα θα προχωρησεις οταν πετυχεις ζεστή γιατι θα ξερεις οτι ακομη και με τοση καυλα για σενα μετα οι γυναικες τα γυρνανε. ποσες τετοιες εμπειριες εχουμε περασει μεχρι να γινουμε πιο αντρες και να μην αφηνουμε την ευκαιρια να φευγει.

στο πανεπιστημιο πχ θα μπορουσα να ειχα πηδηξει 4-5 συμφοιτητριες μου που αναψαν πρασινο φως αλλα δεν ειχα την πειρα και τον τσαμπουκα.
πηδηξα καμμια 10ρια φοιτητριες μετα τα 30 οταν ημουν πιο ασχημος αλλα πιο εμπειρος.

 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
συμβαινει πολλες φορες
γυναικες που δεχονται να σου δωσουν το τηλεφωνο τους,
ή να σου κανουν Like στο tinder
ή να βγουν 1 ραντεβου
ή 2 ραντεβου
ή 3 ραντεβου
ή να πεσουν και φιλια

και τελικα να γυρισει το μυαλο τους.

γιατι ειναι ηλιθιες, δεν τους αρκει ουτε η εμφανιση ουτε το μπλαμπλα
θελουν και ενα μινιμουμ εμφανισης οπως οι αντρες ΠΟΥ ΑΡΚΟΥΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΣΕΞ, αλλα χωρις αρκετο μπλαμπλα ή τον καταλληλο τροπο, σεξ δεν εχει.

αλλιως θα πληρωναν και αυτες ομορφους ζιγκολο σε μπουρδελα για γυναικες, δεν τους κανει, θελουν να ειναι φιλος της ξαδερφης τους, γνωστος απο την δουλεια ή το γυμναστηριο, να εχει καλη δουλεια ή ωραιο αμαξι ή να κανει χαβαλε. πραγματα που εμας τους ανδρες δεν μας ενδιαφερουν  καθολου αν η αλλη εχει απλα ωραιες γαμπες. και μουγγη ανεργη να ειναι μας κανει.

ωραια η εμπειρια φιλε την αλλη φορα θα προχωρησεις οταν πετυχεις ζεστή γιατι θα ξερεις οτι ακομη και με τοση καυλα για σενα μετα οι γυναικες τα γυρνανε. ποσες τετοιες εμπειριες εχουμε περασει μεχρι να γινουμε πιο αντρες και να μην αφηνουμε την ευκαιρια να φευγει.

στο πανεπιστημιο πχ θα μπορουσα να ειχα πηδηξει 4-5 συμφοιτητριες μου που αναψαν πρασινο φως αλλα δεν ειχα την πειρα και τον τσαμπουκα.
πηδηξα καμμια 10ρια φοιτητριες μετα τα 30 οταν ημουν πιο ασχημος αλλα πιο εμπειρος.
 

καταπληκτικά εύστοχο σχόλιο. Απαύγασμα εμπειρίας. Συμφωνώ και επαυξάνω, chapeau από εμένα

όσο για την ιστορία, υπάρχει μια ωραία ιταλική έκφραση : si non e vero, e bien trovato

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ακόμα και ψέμα να είναι , είναι μια καλή ιστορία
δεν ειναι ψεμα.

αν ηταν ψεμα θα ελεγε διαφορα αλλα,

δεν θα ελεγε πχ οτι τελικα εφαγε ακυρο, θα το επαιζε φιγουρα οτι την ξεσκισε στα γαμησια.

δεν λες ψεματα οτι γαμησες μια μετρια γκομενα, ουτε οτι δεν καταφερες να γαμησεις μια ομορφη που φτασατε μεχρι τα φιλια και τα χουφτωματα. δεν εχεις λογο.
 

Mr_Robot

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
362
Like
260
Πόντοι
1
Αυτή: Μου λείπει πολύ όμως ο άντρας μου (ναυτικός), ειδικά αυτή τη περίοδο είμαι συνεχώς ξαναμμένη, για να καταλάβεις τώρα που μου χάιδεψες λίγο τη κοιλιά έγινα μούσκεμα!

Γουρλώνω τα μάτια και της λέω με κουτο(πονηρο) ύφος... Να σταματήσω ΑΜΈΣΩΣ! Και πάω να τραβήξω σιγά σιγά το χέρι μου από τη κοιλιά της.

Δαγκώνει τα χείλη της, πιάνει το χέρι μου και το βάζει στο μουνάκι της! Μούσκεμα όντως, παίζω με τη κλειτορίδα της, τη φιλάω στο λαιμό και με το άλλο χέρι μου τσιμπάω τη ρώγα της.

Μέσα σε δευτερόλεπτα έχυσε, φωνάζοντας από τη καύλα!
:coffee: :tooth:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
συμβαινει πολλες φορες
γυναικες που δεχονται να σου δωσουν το τηλεφωνο τους,
ή να σου κανουν Like στο tinder
ή να βγουν 1 ραντεβου
ή 2 ραντεβου
ή 3 ραντεβου
ή να πεσουν και φιλια

και τελικα να γυρισει το μυαλο τους.

γιατι ειναι ηλιθιες, δεν τους αρκει ουτε η εμφανιση ουτε το μπλαμπλα
θελουν και ενα μινιμουμ εμφανισης οπως οι αντρες ΠΟΥ ΑΡΚΟΥΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΣΕΞ, αλλα χωρις αρκετο μπλαμπλα ή τον καταλληλο τροπο, σεξ δεν εχει.

αλλιως θα πληρωναν και αυτες ομορφους ζιγκολο σε μπουρδελα για γυναικες, δεν τους κανει, θελουν να ειναι φιλος της ξαδερφης τους, γνωστος απο την δουλεια ή το γυμναστηριο, να εχει καλη δουλεια ή ωραιο αμαξι ή να κανει χαβαλε. πραγματα που εμας τους ανδρες δεν μας ενδιαφερουν  καθολου αν η αλλη εχει απλα ωραιες γαμπες. και μουγγη ανεργη να ειναι μας κανει.

ωραια η εμπειρια φιλε την αλλη φορα θα προχωρησεις οταν πετυχεις ζεστή γιατι θα ξερεις οτι ακομη και με τοση καυλα για σενα μετα οι γυναικες τα γυρνανε. ποσες τετοιες εμπειριες εχουμε περασει μεχρι να γινουμε πιο αντρες και να μην αφηνουμε την ευκαιρια να φευγει.

στο πανεπιστημιο πχ θα μπορουσα να ειχα πηδηξει 4-5 συμφοιτητριες μου που αναψαν πρασινο φως αλλα δεν ειχα την πειρα και τον τσαμπουκα.
πηδηξα καμμια 10ρια φοιτητριες μετα τα 30 οταν ημουν πιο ασχημος αλλα πιο εμπειρος.

Ποιος ο λογος να βγεις δευτερο ή ακομα και τριτο ραντεβου εαν δεν δεις ερωτικο ενδιαφερον στο πρωτο και δεν περασετε καλα απο την αρχη;

Θεωρεις οτι μια γυναικα οταν πραγματικα καυλωνει για εσενα θα το αφησει για το επομενο ραντεβου και θα παιζει με το μυαλο σου;

Και αυτες, να περασουν καλα θελουν οταν καυλωνουν για καποιον αντρα.

Για να μη στο εδωσε απο την αρχη, παει να πει οτι δεν μουσκευει για εσενα. Τι δεν εχεις καταλαβει;

Οταν καυλωνουν, δεν προλαβαινεις ουτε το ποτο να τελειωσεις, εχεις λαβει τα vibes και εχεις ηδη πληρωσει το λογαριασμο και εχετε φυγει απο το μαγαζι μεσα στη καυλα ως δυο απλοι και νορμαλ ανθρωποι που απλα θελουν να γαμηθουν και να περασουν καλα.

Μη τα κανεις δυσκολα και πολυπλοκα, δεν ειναι.

Απλα ειναι.

Οταν δεις μεσα απο καποια σημαδια οτι δεν γουσταρει, πληρωνεις επιτοπου το τραπεζι και φευγεις κυριος. Προεκυψε μια δουλεια και πρεπει να φυγω, να σαι καλα καλη συνεχεια στην αναζητηση σου.

Και τελος, στα πρωτα λεπτα εχει δειξει το μουνετο αν της αρεσεις ή οχι.

Τι νοημα εχει να μενεις σε ενα τραπεζι που δεν σε γουσταρουν;

Τοσα αλλα μουνετα εχει γυρω σου να παιξεις και να περασεις καλα.

Δεν σας βγηκε, οκ. Πληρωνεις και φευγεις. Δεν καις καν χρονο για μια τυπισσα που δεν ειναι καυλωμενη με εσενα.

Σεβεσαι τα αρχιδια σου και την αξιοπρεπεια σου και σηκωνεσαι και φευγεις, ομορφα και κυριος.

Αυτα τα περι 2 και 3ου ραντεβου ειναι για αποτυχημενους που τους αρεσει να τους γαμανε τη ψυχη οι γυναικες και αν παιζουν με τον εγωισμο τους, την αξιοπρεπεια τους, τη ψυχη τους, την υποσταση τους.

Πρεπει να σταματησει αυτο αν θελουμε να αλλαξει η κατασταση και να γινουν ολα νορμαλ και φυσιολογικα.

Το μονο που εχεις να κερδισεις στη καλυτερη με τη τακτικη "παω σε επομενο ραντεβου ενω δεν γαμησα στο πρωτο¨ ειναι να γινεις το σκυλακι της, το ρεζιλικι της χρονιας που θα γελαει με τις φιλες της οταν θα σου στελνει τα μηνυματα αγαπης. Το δε σεξ, οτι χειροτερο θα εχει κανει ποτε. Απλα για να μην ειναι μονη της, για να πληρωνεις τα εξοδα, να εχει παρεα στα παντα, να μη δειχνει απελπισμενη στις φιλες της να δειχνει οτι εχει αξεσουαρ εναν μαλακα-βλαμμενο που δεν σεβεται τα αρχιδια του, τερματισμενος μαλακας.

Οταν σε γουσταρει...και απο τα πρωτα μηνυματα στο δειχνει, στο τηλεφωνο, στα παντα, ουτε καν που περιμενει το δευτερο ραντεβου...στο δειχνει και περνατε καλα στο πρωτο.

Ολα τα αλλα ειναι ανωμαλιες για προβληματικους ανθρωπους που πανω σε αυτα πατανε τα γκομενακια και τους γαμανε τις ψυχες και τους τερματιζουν μετα με χιλιαδες τροπους.

Στη τελικη, απο την αρχη ηταν σωστη, στο εδειξε οτι δεν σε γουσταρει και σε ειχε για μετα το 3 ραντεβου. Τι δεν καταλαβες οταν μετα σου γαμησε τη ψυχη;

Απλα δεν καταλαβαινεις το τι σημαινει "οχι σεξ απο το πρωτο ραντεβου", απλα.

Με αφορμη τα οσα εγραψες, εγραψα, οχι για εσενα, γενικα.

  :hi:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Ποιος ο λογος να βγεις δευτερο ή ακομα και τριτο ραντεβου εαν δεν δεις ερωτικο ενδιαφερον στο πρωτο και δεν περασετε καλα απο την αρχη;

Θεωρεις οτι μια γυναικα οταν πραγματικα καυλωνει για εσενα θα το αφησει για το επομενο ραντεβου και θα παιζει με το μυαλο σου;

Και αυτες, να περασουν καλα θελουν οταν καυλωνουν για καποιον αντρα.

Για να μη στο εδωσε απο την αρχη, παει να πει οτι δεν μουσκευει για εσενα. Τι δεν εχεις καταλαβει;

Οταν καυλωνουν, δεν προλαβαινεις ουτε το ποτο να τελειωσεις, εχεις λαβει τα vibes και εχεις ηδη πληρωσει το λογαριασμο και εχετε φυγει απο το μαγαζι μεσα στη καυλα ως δυο απλοι και νορμαλ ανθρωποι που απλα θελουν να γαμηθουν και να περασουν καλα.

Μη τα κανεις δυσκολα και πολυπλοκα, δεν ειναι.

Απλα ειναι.

Οταν δεις μεσα απο καποια σημαδια οτι δεν γουσταρει, πληρωνεις επιτοπου το τραπεζι και φευγεις κυριος. Προεκυψε μια δουλεια και πρεπει να φυγω, να σαι καλα καλη συνεχεια στην αναζητηση σου.

Και τελος, στα πρωτα λεπτα εχει δειξει το μουνετο αν της αρεσεις ή οχι.

Τι νοημα εχει να μενεις σε ενα τραπεζι που δεν σε γουσταρουν;

Τοσα αλλα μουνετα εχει γυρω σου να παιξεις και να περασεις καλα.

Δεν σας βγηκε, οκ. Πληρωνεις και φευγεις. Δεν καις καν χρονο για μια τυπισσα που δεν ειναι καυλωμενη με εσενα.

Σεβεσαι τα αρχιδια σου και την αξιοπρεπεια σου και σηκωνεσαι και φευγεις, ομορφα και κυριος.

Αυτα τα περι 2 και 3ου ραντεβου ειναι για αποτυχημενους που τους αρεσει να τους γαμανε τη ψυχη οι γυναικες και αν παιζουν με τον εγωισμο τους, την αξιοπρεπεια τους, τη ψυχη τους, την υποσταση τους.

Πρεπει να σταματησει αυτο αν θελουμε να αλλαξει η κατασταση και να γινουν ολα νορμαλ και φυσιολογικα.

Το μονο που εχεις να κερδισεις στη καλυτερη με τη τακτικη "παω σε επομενο ραντεβου ενω δεν γαμησα στο πρωτο¨ ειναι να γινεις το σκυλακι της, το ρεζιλικι της χρονιας που θα γελαει με τις φιλες της οταν θα σου στελνει τα μηνυματα αγαπης. Το δε σεξ, οτι χειροτερο θα εχει κανει ποτε. Απλα για να μην ειναι μονη της, για να πληρωνεις τα εξοδα, να εχει παρεα στα παντα, να μη δειχνει απελπισμενη στις φιλες της να δειχνει οτι εχει αξεσουαρ εναν μαλακα-βλαμμενο που δεν σεβεται τα αρχιδια του, τερματισμενος μαλακας.

Οταν σε γουσταρει...και απο τα πρωτα μηνυματα στο δειχνει, στο τηλεφωνο, στα παντα, ουτε καν που περιμενει το δευτερο ραντεβου...στο δειχνει και περνατε καλα στο πρωτο.

Ολα τα αλλα ειναι ανωμαλιες για προβληματικους ανθρωπους που πανω σε αυτα πατανε τα γκομενακια και τους γαμανε τις ψυχες και τους τερματιζουν μετα με χιλιαδες τροπους.

Στη τελικη, απο την αρχη ηταν σωστη, στο εδειξε οτι δεν σε γουσταρει και σε ειχε για μετα το 3 ραντεβου. Τι δεν καταλαβες οταν μετα σου γαμησε τη ψυχη;

Απλα δεν καταλαβαινεις το τι σημαινει "οχι σεξ απο το πρωτο ραντεβου", απλα.

Με αφορμη τα οσα εγραψες, εγραψα, οχι για εσενα, γενικα.

  :hi:
:worship: :worship: :S
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.618
Κριτικές
61
Like
39.677
Πόντοι
21.555
:rose: :rose: φευ.
Μήπως να το αποφύγεις
καλύτερα??
Mην εκτεθείς κιόλας. Aπό την άλλη όμως δεν τρέχει και τίποτα. Άλλωστε, μόνος σου είσαι. Eίναι μεγάλη ανακούφιση να παραδεχτείς ότι είσαι μαλάκας. Φεύγει ένα βάρος από πάνω σου.
Αυτό στο γράφω Αετε γιατί δεν ξηγιεσαι όμορφα και μας γράφεις
Στα αρχιδια σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom