Νέα

Ετεροφυλική Πέσιμο από έγκυο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Είμαι κάτω από το σπίτι της αυτή τη στιγμή, απίστευτα νεύρα!!!

Μου ανοίγει με το παιδί στην αγκαλιά, γεια σου μου λέει ψυχρά, ώπα λέω κάτι δεν πάει καλά!

Μπαίνω μέσα στο σπίτι της, η μάνα της στο καναπέ!

Της αφήνει το παιδί και μου λέει, πάμε μέσα, με πάει στη κρεβατοκάμαρα!

Έχω μείνει ΜΑ ΛΑ ΚΑΣ!!!!!

Και εκεί πιάνει το παραμύθι...

Κοίτα μου λέει, ήταν ένα λάθος αυτό που έγινε, ήμουν ευάλωτη και αν δεν μου έλειπε ο άντρας μου δεν θα γινόταν ποτέ και έχω τύψεις και κάτι τέτοιες μαλακίες!

Γιατί μου είπες τότε να έρθω εδώ τη ρωτάω...

Ήθελα μου λέει, αλλά με έπιασαν οι τύψεις και το είπα στη μαμά μου και... Να μην γράφω τεσπά τα καταλάβατε τα υπόλοιπα!

Η μάνα της φυσικά ενώ πάντα ήταν φιλική μαζί μου, τώρα με κοιτούσε με μισό μάτι!

Χοντρή ξενέρα!!!

Τι πουτάνες που είναι μερικές γυναίκες???

Έχω σαλτάρει αυτή τη στιγμή!

Στείλε της ένα μήνυμα ότι με αυτό που έκανε σε εξέθεσε, να την κάνεις να αισθανθεί ενοχές. Πες της ότι μερικά πράγματα πρέπει να συζητούνται κατ΄ιδίαν. Μπορεί να τσιμπήσει...
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Ρε τύποι, είσαστε τελείως μαλάκες? Αν ήθελα να σας πω παραμύθια θα έβρισκα μια φωτογραφία εγκύου στο ίντερνετ και θα την ανέβαζα!

Η φάση είναι όπως σας τη λέω, έχω φάει απίστευτη ξενέρα κι εσείς λέτε μαλακίες!

Ζητώ από τη διαχείριση να σβήσει αυτό το θέμα!

Έχω τα νεύρα μου έχω κι εσάς τους μαλάκες!

Φιλε Ινδός γητευτής κόμπρας εισαι ;
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Μπορεί και όχι, είναι όμως μια καλή δικαιολογία και για την ίδια όταν θα έχει καύλες.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ?
ΣΤΟ ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΤΗΣ ?
ΕΙΤΕ ΠΡΙΝ ΕΙΤΕ ΜΕΤΑ>


[size=10pt]ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ.[/size]

ΥΓ
Πάμε γι άλλα ..
Παρτούζα με 2 εγγύους
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Στείλε της ένα μήνυμα ότι με αυτό που έκανε σε εξέθεσε, να την κάνεις να αισθανθεί ενοχές. Πες της ότι μερικά πράγματα πρέπει να συζητούνται κατ΄ιδίαν. Μπορεί να τσιμπήσει...

Τύπε κατ' ιδίαν τα συζητήσαμε και μου έριξε το άκυρο!

Το κοριτσάκι πρέπει να έχει υπέρτατες καύλες, αλλά έκανε τη μαλακία να το πει στη μάνα της, αφού βέβαια την έκανε τη δουλίτσα της καλά καλά και ξεκαύλωσε!

Δεν υπάρχει καμία μα καμία περίπτωση να της στείλω μήνυμα, όπως επίσης δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να στείλει και αυτή έτσι όπως έγινε η φάση.

Θα τη μαντρώσει η μάνα της σπίτι μέχρι να γεννήσει, όπως το βλέπω το πράγμα!

Τελείωσε το σκηνικό, πάμε γι'άλλα!

Απλά έμεινε το απωθημένο, δύο μαλακίες τράβηξα χθες το μεσημέρι και το απόγευμα και σκεφτόμουν ότι θα την έσκιζα όλο το βράδυ και την έχυνα μέσα της χωρίς περιορισμούς! Ε μείναμε με το καυλί στο χέρι συναγωνιστή...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.222
Like
21.176
Πόντοι
5.506
Τύπε κατ' ιδίαν τα συζητήσαμε και μου έριξε το άκυρο!

Το κοριτσάκι πρέπει να έχει υπέρτατες καύλες, αλλά έκανε τη μαλακία να το πει στη μάνα της, αφού βέβαια την έκανε τη δουλίτσα της καλά καλά και ξεκαύλωσε!

Δεν υπάρχει καμία μα καμία περίπτωση να της στείλω μήνυμα, όπως επίσης δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να στείλει και αυτή έτσι όπως έγινε η φάση.

Θα τη μαντρώσει η μάνα της σπίτι μέχρι να γεννήσει, όπως το βλέπω το πράγμα!

Τελείωσε το σκηνικό, πάμε γι'άλλα!

Απλά έμεινε το απωθημένο, δύο μαλακίες τράβηξα χθες το μεσημέρι και το απόγευμα και σκεφτόμουν ότι θα την έσκιζα όλο το βράδυ και την έχυνα μέσα της χωρίς περιορισμούς! Ε μείναμε με το καυλί στο χέρι συναγωνιστή...


Και αν την ξαναφηνες εγγυο τυπε;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους......
ΥΣ.Καλα να περνατε.....
 

Συνημμένα

  • MV5BZTk3ZDlmZjAtMzJjOC00N2U5LTllNWYtZjIzYjA0YTQwZjdlXkEyXkFqcGdeQXVyNzg5OTk2OA@@._V1_.jpg
    MV5BZTk3ZDlmZjAtMzJjOC00N2U5LTllNWYtZjIzYjA0YTQwZjdlXkEyXkFqcGdeQXVyNzg5OTk2OA@@._V1_.jpg
    215,7 KB · Εμφανίσεις: 194

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.273
Πόντοι
216
Τύπε κατ' ιδίαν τα συζητήσαμε και μου έριξε το άκυρο!

Το κοριτσάκι πρέπει να έχει υπέρτατες καύλες, αλλά έκανε τη μαλακία να το πει στη μάνα της, αφού βέβαια την έκανε τη δουλίτσα της καλά καλά και ξεκαύλωσε!

Δεν υπάρχει καμία μα καμία περίπτωση να της στείλω μήνυμα, όπως επίσης δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να στείλει και αυτή έτσι όπως έγινε η φάση.

Θα τη μαντρώσει η μάνα της σπίτι μέχρι να γεννήσει, όπως το βλέπω το πράγμα!

Τελείωσε το σκηνικό, πάμε γι'άλλα!

Απλά έμεινε το απωθημένο, δύο μαλακίες τράβηξα χθες το μεσημέρι και το απόγευμα και σκεφτόμουν ότι θα την έσκιζα όλο το βράδυ και την έχυνα μέσα της χωρίς περιορισμούς! Ε μείναμε με το καυλί στο χέρι συναγωνιστή...


Τύπε όλα καλά αλλά το ότι σε φώναξε στην κρεβατοκάμαρα για στα εξηγήσει όλα αυτά, ενώ η μάνα της ήταν στο σαλόνι με ξεπερνάει!!! Ευτυχώς ξημέρωσε Κυριακή και μπορούμε πλέον να μιλάμε με στοιχεία  :2funny: :2funny: :2funny:
 

styleman32

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
1
γυναικολόγος δεν είναι...
λογιστής, δικηγόρος, ασφαλιστής πιθανολογώ...
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0
Καλημέρα,

aete μην σε παίρνει από κάτω ...


μόλις τις έρθουν πάλι οι ορμές της (που θα της έρθουν) θα σε προτιμήσει ...
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τύπε αυτή τη στιγμή έχεις στο νήμα σου περισσότερα μέλη και επισκέπτες απ τον ιό της Γιούχαν.

Κρεμόμαστε απ τα χείλη σου για τις τελικές αποφάσεις σου  :wanker:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Δυστυχως τυπε επρεπε να της τον δωσεις τουλαχιστον στο στομα εκει στο γραφειο,αφου εσυ την ανακουφησες επρεπε να σε ανακουφισει και αυτη.Τωρα μετα που ειχε και τη μανα της παρεα,χεστην,μην ξαναασχοληθεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom