Νέα

Elite Emily !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 896
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Review για χθεσινή συνάντηση με την Emily:


Τα πολλά λόγια είναι περιττά για την Emily...Έχουν περάσει σχεδόν 12 ώρες από τη στιγμή που έφυγα από το δωμάτιο της και ακόμα δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου!

Δεν μου αρέσει να μπαίνω σε λεπτομέρειες αλλά αυτό που έχω να πω με σιγουριά είναι ότι η Emily σέβεται τον πελάτη και τα χρήματα που παίρνει.Δεν σε αφήνει λεπτό και νομίζεις, όλη την διάρκεια που είσαι μαζί της, ότι είσαι το κέντρο του κόσμου.

Είναι λίγο άγρια βέβαια ( ακόμα πονάει το δόντι μου από μερικές που μου έριξε..:P ) αλλά αν είναι να φάω ξύλο ε τότε ας το φάω από ένα τέτοιο πλάσμα!

Το επόμενο βήμα είναι ένα long date μαζί της, το οποίο νομίζω ότι θα είναι μοναδική εμπειρία!

Μπράβο ψηλέ που πέρασες ωραία.  :)

Εχει παχύνει καθόλου λόγω ποδιού?
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Τι να σου πω,δεν ξέρω...

Εμένα το σώμα της μου άρεσε πολύ, αν και κοντή για τα standards μου

Νόμιζα οτι την είχες ξαναπέρει  :)

Είναι κοντή αλλά έχει πολύ ωραία πόδια και πολύ καλό κώλο  :)
 

moschino1981

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
AΞΙΖΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΕΝΑ 6ΩΡΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για 6ωρο δεν ξερω Παιχτη αλλα για ενα 60ωρο που την ειχα παρει εγω παλιοτερα τα ειχε τιμηση με το παραπανω τα φραγκα .
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Για μένα το θέμα είναι η "χημεία"
Σχεδόν όλα τα πράγματα στη ζωή είναι δράση και αντίδραση

Γιατι ακόμα και σε αυτού του είδους τις συναντήσεις έχω παρατηρήσει για παράδειγμα από τον εαυτό μου, ότι δεν έχω την ίδια συμπεριφορά σε όλες τις κοπέλες. Το ίδιο ισχύει και από την μεριά τους. Έτσι σε αρκετές περιπτώσεις οι συναντήσεις ξεφεύγουν από τα στενά όρια του επαγγελματισμού, και αναπτύσσεται κάποιου είδους χημεία. Προσχή δεν μιλάω για έρωτα ή καψούρα.

Αλλά για συναντήσεις όπου και τα δύο μέρη περνάνε ευχάριστα και υπάρχει οικειότητα
Επομένως εδώ πέρα η απόλυτη ομορφιά και το κόστος δεν παιζουν τον κυρίαρχο ρόλο. Τον παίζουν αλλά μόνο στην πρώτη συνάντηση ή πριν από την πρώτη συνάντηση.

Άρα το θέμα έιναι καθαρά υποκειμενικό. Δεν γίνεται να αρέσουν τα ίδια πράγματα σε όλους τους ανθρώπους

Ειδικότερα όμως για την Έμιλυ, δεν έχω ακούσει άσχημα πράγματα για την προθυμία της και τη διάθεσή της να παράσχει όσα πράγματα περγράφονται στο προφίλ της.

Σωστά , έτσι είναι ...η χημεία είναι κάτι που δεν μπαίνει εύκολα σε καλούπια..

Για παράδειγμα , αν μετά απο την πρώτη συνάντηση , ανταλλαξετε στοιχεία επικοινωνίας , κρατήσετε επαφή δλδ και κανονίσετε ραντεβού ή έξοδο μαζί για διασκέδαση αργότερα , μετά απο μέρες ή εβδομάδες , δεν είναι στοιχείο ύπαρξης μιας κάποιας χημείας??

Αυτό δεν μπορεί να συμβεί όλες τις φορές και είναι φυσικό.
 

ahahuha

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2010
Μηνύματα
65
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • IMG_0449nmaly1.jpg
    IMG_0449nmaly1.jpg
    87,4 KB · Εμφανίσεις: 55

one123fly

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Hello dear
Wait to see you soon next time you are in Athens !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom