Νέα

Fetish - BDSM- Αυταρχικά - Κύπρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonioannou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρετω τη παρεα.
Χωρις να παρεξηγηθω.(δεν ειμαι γκει δεν παω με αντρες η τραβεστι)
Εχω φετιχ με στραπον.
Γνωριζει καποιος καποιαν καλη να συστησει που δοκιμασε προσωπικα?
Καλημέρα φίλε, το στραπ είναι πιο εύκολο να το βρεις από το κατ' εξοχίν bdsm. Υπάρχουν αρκετές που το προσφέρουν χωρίς να είναι αφέντρες (dominatrix) και καλύτερα να αποταθείς σε κάποια συνοδό από τα δημοφηλή γραφεία - παρόλο που θα πληρώσεις κάτι παραπάνω. Νομίζω πολύ καλή είναι η Naomi από Safari.
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλε, το στραπ είναι πιο εύκολο να το βρεις από το κατ' εξοχίν bdsm. Υπάρχουν αρκετές που το προσφέρουν χωρίς να είναι αφέντρες (dominatrix) και καλύτερα να αποταθείς σε κάποια συνοδό από τα δημοφηλή γραφεία - παρόλο που θα πληρώσεις κάτι παραπάνω. Νομίζω πολύ καλή είναι η Naomi από Safari.
Αυτό θελω να αποφύγω να το χρυσο πληρώσω.
Δοκίμασα κατα καιρούς κάποιες που το εχουν στις υπηρεσίες τους αλλά δεν μπορώ να πω ότι το απολαμβάνουν κιόλας.Και ψιλοξενερώνω αμα είναι έτσι.
Ευχαριστω
 

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό θελω να αποφύγω να το χρυσο πληρώσω.
Δοκίμασα κατα καιρούς κάποιες που το εχουν στις υπηρεσίες τους αλλά δεν μπορώ να πω ότι το απολαμβάνουν κιόλας.Και ψιλοξενερώνω αμα είναι έτσι.
Ευχαριστω
Το καταλαβαίνω αλλά είμαι της άποψης ότι ειδικά για τέτοιου είδους υπηρεσίες καλύτερα να πληρώσεις κάτι παραπάνω. Πιο παλιά πήγαινα και εγώ σε "50 ευρα" αλλά πάντα χάλια. Και στην τελική καλύτερα μιά φορά των 150 παρά 3 φορές των 50 και να είναι όλες χάλια.

Όμως ναι υπάρχουν και περιπτώσεις που βρίσκεις ακατέργαστα διαμάντια που είναι φτηνές, δεν είναι αφέντρεσ αλλά το έχουν και όταν τις δοκιμάσεις περνάς μια χαρά. Αλλά μιλάμε για 1 στις 100
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Το καταλαβαίνω αλλά είμαι της άποψης ότι ειδικά για τέτοιου είδους υπηρεσίες καλύτερα να πληρώσεις κάτι παραπάνω. Πιο παλιά πήγαινα και εγώ σε "50 ευρα" αλλά πάντα χάλια. Και στην τελική καλύτερα μιά φορά των 150 παρά 3 φορές των 50 και να είναι όλες χάλια.

Όμως ναι υπάρχουν και περιπτώσεις που βρίσκεις ακατέργαστα διαμάντια που είναι φτηνές, δεν είναι αφέντρεσ αλλά το έχουν και όταν τις δοκιμάσεις περνάς μια χαρά. Αλλά μιλάμε για 1 στις 100
Εχεις κάτι υποψιν σου?
Γενικά δεν υπάρχει κάποια που να γουστάρει και να το κάνει χωρις πληρωμή να υποθέσω?
 

nikolis1234

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δυστυχώς τπτ αξιόλογο φίλε. Οι περισσότερεσ το παίζουν και καλά αφέντρες χωρίς πραγματική εμπειρία και όσες έχουν λιγη εμπειρία (οχι τπτ ιδιαίτερο) δεν βλέπονται.

Καλύτερα όταν ταξιδέψεις εάν μπορείς.
Εγινε φιλε ευχαριστω.
 

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Εχεις κάτι υποψιν σου?
Γενικά δεν υπάρχει κάποια που να γουστάρει και να το κάνει χωρις πληρωμή να υποθέσω?
Φίλε τπτ δεν γίνεται χωρίς πληρωμή πλέον ¨)) είτε αυτή είναι πληρωμή έναντι "επαγγλεματικών υπηρεσιών" είτε αυτή είναι με δωράκια κτλ. ζούμε στην εποχή του instagram -sugar-onlyfans
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Φίλε τπτ δεν γίνεται χωρίς πληρωμή πλέον ¨)) είτε αυτή είναι πληρωμή έναντι "επαγγλεματικών υπηρεσιών" είτε αυτή είναι με δωράκια κτλ. ζούμε στην εποχή του instagram -sugar-onlyfans

Φίλε τπτ δεν γίνεται χωρίς πληρωμή πλέον ¨)) είτε αυτή είναι πληρωμή έναντι "επαγγλεματικών υπηρεσιών" είτε αυτή είναι με δωράκια κτλ. ζούμε στην εποχή του instagram -sugar-onlyfans
Αυτο ειναι αλήθεια.
 

Pprap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές καλησπέρα. Ξερει να προτείνει καπιος κοπελα για feet fetish?
 

YiannisKostis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Υπάρχει κάποιος μερακλής του αυταρχικού και του στράπον;

Δοκίμασα για πρώτη φορά με την Eva πριν 2 βδομάδες και θέλω να το ψάξω κι άλλο.

Είδα πως η Adel έχει κάποιες καλές σχετικές κριτικές. Της έστειλα για να πάω αύριο και περιμένω να μου πει κόστος.

Έχετε κάποια άλλη να προτείνετε στη Λευκωσία;
 

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Υπάρχει κάποιος μερακλής του αυταρχικού και του στράπον;

Δοκίμασα για πρώτη φορά με την Eva πριν 2 βδομάδες και θέλω να το ψάξω κι άλλο.

Είδα πως η Adel έχει κάποιες καλές σχετικές κριτικές. Της έστειλα για να πάω αύριο και περιμένω να μου πει κόστος.

Έχετε κάποια άλλη να προτείνετε στη Λευκωσία;
Καλημέρα φίλε, έχω δοκιμάσει ADEL είναι καλή (ακριβή αλλά καλή) σε οτιδήποτε έχει να κάνει με role-play και φετίχ. Δεν είναι αφέντρα όμως. Εξαρτάται τι θέλεις. Εάν σε ενδιαφέρει μόνο το στραπ τότε νομίζω είναι αρκετά καλή επιλογή. Γενικά από αφέντρεσ δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο εκτός από μεμονομένες επισκέψεις πχ. ΜYSTERIA ktl
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
741
Like
562
Πόντοι
86
Παίδες υπάρχει κάποια είτε εσκορτ είτε κανονική γυναίκα που κάνει bdsm?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom