Νέα

Fetish - BDSM- Αυταρχικά - Κύπρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonioannou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
antonioannou

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Με επισήμανση οτι δεν προσφέρει το νινι για υπηρεσιες.

Στην κατηγορία αυτή είναι αυτονόητο το συγκεκριμένο. Οι σχετικοί το γνωρίζουν  αλλά έκανες και το είπες για τους υπόλοιπους.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Στην κατηγορία αυτή είναι αυτονόητο το συγκεκριμένο. Οι σχετικοί το γνωρίζουν  αλλά έκανες και το είπες για τους υπόλοιπους.

Δεν είναι απόλυτο. Η μπαλαρίνα κανει bdsm και στην τιμη παει φουλ.
 

097004

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ ωραία, έχεις δοκιμάσει σέσσιον μαζί της?
 
OP
OP
antonioannou

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Όχι ακόμη δεν έτυχε. Είμαστε σε φάση διαλόγου. Όταν προχωρήσω θα ενημερώσω.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Αυτή. Σωματαρα αλλά τραβελλο φατσα

Είναι 100% γυναίκα. Μου είπε Ρωσσίδα.
Προσωπικά δεν πέρασα καλα. Πηγα πρωινή ώρα, και μαλλον θα ειχε να κανει μπανιο απο την προηγούμενη μέρα. Βρωμουσε λιγο απο κατω και αηδιασα.
Δεν εκαμε τιποτε ιδιαίτερο, και μαλλον δεν θα ηταν καλα. Φυσικα ηταν δεκτική σε οτι ηθελα αλλα απο μονη της δεν πηρε καμία πρωτοβουλια. Ετσι οπως την ειδα νομίζω εχει σοβαρο προβλημα με τον εγκεφαλο της. Σε πιο παλιες φωτογραφιες ειχε καρφωμενες βελονες σε ενα σανιδι πανω στο στηθος της και ετρεχαν αιματα. Εγω νόμισα ηταν photoshop. Τελικα οταν την ειδα απο κοντα ειχε τρυπες απο τις βελονες.

Ενας φιλος μου που πηγε πιο παλια μου ειπε οτι ειναι παραξενη αλλα τον εβαλε κάτω τη μια φορα και τον ταραξε.
 
OP
OP
antonioannou

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Ποια είναι αυτή ???

Μια ελληνιδα που ζει πλεων Λεμεσο. Μπες στο σαιτ που ειπα πριν και ψαξε να την βρεις.

Είναι 100% γυναίκα. Μου είπε Ρωσσίδα.
Προσωπικά δεν πέρασα καλα. Πηγα πρωινή ώρα, και μαλλον θα ειχε να κανει μπανιο απο την προηγούμενη μέρα. Βρωμουσε λιγο απο κατω και αηδιασα.
Δεν εκαμε τιποτε ιδιαίτερο, και μαλλον δεν θα ηταν καλα. Φυσικα ηταν δεκτική σε οτι ηθελα αλλα απο μονη της δεν πηρε καμία πρωτοβουλια. Ετσι οπως την ειδα νομίζω εχει σοβαρο προβλημα με τον εγκεφαλο της. Σε πιο παλιες φωτογραφιες ειχε καρφωμενες βελονες σε ενα σανιδι πανω στο στηθος της και ετρεχαν αιματα. Εγω νόμισα ηταν photoshop. Τελικα οταν την ειδα απο κοντα ειχε τρυπες απο τις βελονες.

Ενας φιλος μου που πηγε πιο παλια μου ειπε οτι ειναι παραξενη αλλα τον εβαλε κάτω τη μια φορα και τον ταραξε.

Ωραιος ενδιαφερων, ευχαριστουμε
 

SLAVE 588

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, ειμαι καινούργιος. Γνωριζεται καποια αφεντρα από κυπρο η καποια που προσφερει υπηρεσίες για ποδολαγνεια;
 

aandreou

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
Σας χαιρετώ

Εχει.δοκιμασει κανεις τη μιστρεςςκ να μας πει εντυπωσεις;
 

scarfer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Hello everyone,

For a long time I'm searching a good mistress with ropes bondage experience in Cyprus. So this is my results:
- miss K from Poland, I expected more quality by description, but unfortunately just 3 points from 5.
- double session, couple lesbians. Pretty cool and exciting, but still not so well in ropes bondage.

Now I'm going to visit another "experienced" girl in Nicosia. So still hope to find appropriate person)
Any advices are welcome
 

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Εχει δοκιμασει καποιος την αφεντρα αρτεμις ;


Πήγα για σεσσιον πριν 3 περίπου χρόνια όταν ήταν Κύπρο ξανά. Είχα μεγάλεσ προσδοκίες αλλά απογοητεύτηκα. Ένα πολύ βρόμικο διαμέρισμα τότε, γενικά ατημέλητη (τρίχες και πεντικιούρ που ήταν μισοξεβαμμένο. Δεν ξέρω εάν τώρα έχει βελτιωθεί αλλά γενικά δεν πέρασα ωραία. Από συμπεριφορά ήταν αρκετά καλή όμως, και δεν κοίταζε ρολόι κτλ.
 

nikolis1234

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα για σεσσιον πριν 3 περίπου χρόνια όταν ήταν Κύπρο ξανά. Είχα μεγάλεσ προσδοκίες αλλά απογοητεύτηκα. Ένα πολύ βρόμικο διαμέρισμα τότε, γενικά ατημέλητη (τρίχες και πεντικιούρ που ήταν μισοξεβαμμένο. Δεν ξέρω εάν τώρα έχει βελτιωθεί αλλά γενικά δεν πέρασα ωραία. Από συμπεριφορά ήταν αρκετά καλή όμως, και δεν κοίταζε ρολόι κτλ.
Ευχαριστω φιλε. Εχεις δοκιμασει και καποια αλλη αφεντρα στην κυπρο να προτεινεις;
 

SlaveCY

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστω φιλε. Εχεις δοκιμασει και καποια αλλη αφεντρα στην κυπρο να προτεινεις;

δυστυχώς τπτ αξιόλογο φίλε. Οι περισσότερεσ το παίζουν και καλά αφέντρες χωρίς πραγματική εμπειρία και όσες έχουν λιγη εμπειρία (οχι τπτ ιδιαίτερο) δεν βλέπονται.

Καλύτερα όταν ταξιδέψεις εάν μπορείς.
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Χαιρετω τη παρεα.
Χωρις να παρεξηγηθω.(δεν ειμαι γκει δεν παω με αντρες η τραβεστι)
Εχω φετιχ με στραπον.
Γνωριζει καποιος καποιαν καλη να συστησει που δοκιμασε προσωπικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom