Νέα

Elite Emily !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 896
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.782
Πόντοι
1.206
μου φαινεται απιθανο καποια τοσο παλια και με μεγαλη συνεισφορα μελη,να'χουν πεσει στη λουμπα της καψουρας..

Μην ορκίζεσαι κι όλας γι αυτό!! Και 1.000 γυναίκες να έχεις γαμήσει θα βρεθούν 2-3 να σου κάνουν "κλικ". Ανθρώπινο είναι.
Και δεν είναι απαραίτητο να είναι οι πιο όμορφες. Απλά είναι ΑΥΤΕΣ που σου έκαναν το "κλικ"...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
19
Like
1.432
Πόντοι
6.835
Για μένα το θέμα είναι η "χημεία"
Σχεδόν όλα τα πράγματα στη ζωή είναι δράση και αντίδραση

Γιατι ακόμα και σε αυτού του είδους τις συναντήσεις έχω παρατηρήσει για παράδειγμα από τον εαυτό μου, ότι δεν έχω την ίδια συμπεριφορά σε όλες τις κοπέλες. Το ίδιο ισχύει και από την μεριά τους. Έτσι σε αρκετές περιπτώσεις οι συναντήσεις ξεφεύγουν από τα στενά όρια του επαγγελματισμού, και αναπτύσσεται κάποιου είδους χημεία. Προσχή δεν μιλάω για έρωτα ή καψούρα.

Αλλά για συναντήσεις όπου και τα δύο μέρη περνάνε ευχάριστα και υπάρχει οικειότητα
Επομένως εδώ πέρα η απόλυτη ομορφιά και το κόστος δεν παιζουν τον κυρίαρχο ρόλο. Τον παίζουν αλλά μόνο στην πρώτη συνάντηση ή πριν από την πρώτη συνάντηση.

Άρα το θέμα έιναι καθαρά υποκειμενικό. Δεν γίνεται να αρέσουν τα ίδια πράγματα σε όλους τους ανθρώπους

Ειδικότερα όμως για την Έμιλυ, δεν έχω ακούσει άσχημα πράγματα για την προθυμία της και τη διάθεσή της να παράσχει όσα πράγματα περγράφονται στο προφίλ της.

Το θέμα το έχουμε ψιλοξεσκίσει!
Λοιπόν να βάλουμε τα πράγματα σε μια τάξη!

Προσωπικά την κυρία δεν της έχω επισκεφθεί και ούτε που πρόκειται! Παρατηρώ όμως πως έχει φανατικούς υποστηρικτές οι οποίοι (κατα δήλωσίν τους) την συναντούν ξανά και ξανά. Προφανώς κάτι αποκομίζουν. Κάποια "χημεία" έχουν αποκτήσει, κάποια καύλα μαζί με class τους βγάζει κλπ.
Σεβαστά!
Κι εγώ μπορεί να έχω μια μίλφ classy γκόμενα και να είμαι καψούρης και να κάνω και θεϊκό σεξ, βρίσκοντας και ανταπόκριση εκ μέρους της ταυτόχρονα. Ενδέχεται να είναι και μετρίας εμφανίσεως αλλά εγώ να την βλέπω ως την ωραιότερη γυναίκα του κόσμου. Στα μάτια μου...
Προφανώς όμως δεν θα την χρίσω κορυφαία έσκορτ, ούτε και θα βγάλω όλους όσους (καλόπιστα) δηλώνουν πως ΑΥΤΟ που βλέπουν στις φωτογραφίες (οι οποίες και συνήθως εξωραίζουν τα πράγματα και κρύβουν ατέλειες) δεν τους αρέσει, κακόγουστους, "βλάχους", συκοφάντες κλπ.

Συνεπώς σε όσους αρέσει (και θεωρούν και τις χρεώσεις της λογικές!) μπράβο τους και να συνεχίσουν να την συναντούν. Επίσης όσοι δεν τους αρέσει (ο γράφων συμπεριλαμβάνεται) καλά θα κάνουν να μην ασχολούνται μαζί της...

Αυτά για να τελειώνουμε με τις ανούσιες αντιπαραθέσεις.  
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μην ορκίζεσαι κι όλας γι αυτό!! Και 1.000 γυναίκες να έχεις γαμήσει θα βρεθούν 2-3 να σου κάνουν "κλικ". Ανθρώπινο είναι.
Και δεν είναι απαραίτητο να είναι οι πιο όμορφες. Απλά είναι ΑΥΤΕΣ που σου έκαναν το "κλικ"...


:thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Ας τις βάλουμε κι εδώ που θα μείνουν...
10003142.jpg

10003352.jpg

10003222.jpg

10003192.jpg
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
personal problems!ετσι μου ειπαν στις δυο φορες που ακυρωσε τουρ! :2funny: :2funny: :2funny:

καλο μουνι αν βαλει κανα κιλο παραπάνω! :grin:
ο ρεμπετης δεν την ξερει καλα αυτη... :think: :think: :think:

Ναι αλλα εξαφανηστηκε!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
personal problems!ετσι μου ειπαν στις δυο φορες που ακυρωσε τουρ! :2funny: :2funny: :2funny:

καλο μουνι αν βαλει κανα κιλο παραπάνω! :grin:
ο ρεμπετης δεν την ξερει καλα αυτη... :think: :think: :think:

Οπως ηταν ................τελεια!!  :grin: :grin:
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Αυτη ειναι η γνωστη κλασομπανιερα που λεμε???
 

Συνημμένα

  • 10003192.jpg
    10003192.jpg
    362,7 KB · Εμφανίσεις: 28

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ο Χάρος βγήκε παγανιά!!!!!!!!!!!

 

Συνημμένα

  • εμιλυ.jpg
    εμιλυ.jpg
    303,4 KB · Εμφανίσεις: 44

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ρε μαλακα πως ειναι ετσι τα χειλη της???
μας δουλευετε???
ουτε οι μαυρες δεν εχουν τετοια χειλη..
ποση σιλικονη εχει βαλει???

 Γαιδουρόχειλες τις λενε αυτες στο χωριο μου

 αχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom