Νέα

Γινε Δοτης Μυελου των Οστων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Με τους αραπαδες και τους ινδοπακιστανους που σε χυνουν
καλύτερα να μην ξαναδώσεις :S

εσυ που πας με πουτανες που εχουν παρει οτι πιο σιχαμενο κυκλοφορει κ ακαποτα εισαι καλυτερος??
 

MichaelAngelo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό που πάντα λένε ότι χρειάζεται απλά ένα δείγμα σάλιου με μπατονέτα...  :jerking: :jerking:
Πράγματι αυτό χρειάζεται για να καταχωρηθείς στις βάσεις δεδομένων.. αλλά δεν έχει καμία σχέση με την ίδια την διαδικασία δωρεάς μυελού.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Αυτό που πάντα λένε ότι χρειάζεται απλά ένα δείγμα σάλιου με μπατονέτα...  :jerking: :jerking:
Πράγματι αυτό χρειάζεται για να καταχωρηθείς στις βάσεις δεδομένων.. αλλά δεν έχει καμία σχέση με την ίδια την διαδικασία δωρεάς μυελού.

δλδ θα αρνιοσουν να σου κανουν παρακεντηση προκειμενου να σωθει ενας ανθρωπος..ενα παιδι?
 

MichaelAngelo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
δλδ θα αρνιοσουν να σου κανουν παρακεντηση προκειμενου να σωθει ενας ανθρωπος..ενα παιδι?
Όχι είμαι εθελοντής εδώ και χρόνια. Αλλά τα διαφημιστικά του τύπου Γίνε ήρωας με μία μπατονέτα είναι ξεφτίλα.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
επειδη φοβουνται για ηπατιτιδες κλπ απο τα τατου λες και ειμαστε στο 70.Στην αρχη μου λεγανε να περασουν 6 μηνες πηγα μου λεγανε παλι ξαναελα μετα απο αλλους 6 μηες ε κουραστηκα

εγω εχω ταττοο κ δε μ εχουν πει κατι...
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Όχι είμαι εθελοντής εδώ και χρόνια. Αλλά τα διαφημιστικά του τύπου Γίνε ήρωας με μία μπατονέτα είναι ξεφτίλα.

το απλοποιουν μπας κ παει ο κοσμος!
καλα κανουν..αλλα παρολα αυτα παλι δε βλεπω συμμετοχη...
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
εσυ που πας με πουτανες που εχουν παρει οτι πιο σιχαμενο κυκλοφορει κ ακαποτα εισαι καλυτερος??

Πολυ ωραιο το θεματακι που ανοιξες...

Βεβαια εχεις εναν τροπο να γαμας ακομα και τα καλιτερα θεματα με το δικο σου μοναδικο τροπο...
Στο παρασυνθημα τωρα...η αιμοδοσια ειναι οτο καλιτερο μπορει να κανει κσνεις για τον οργανισμο του..και για το κοινωνικο συνολο
Υπηρξα αιμοδοτρια επι σειρα 10 ετων και πλεον...
Δυστυχως μετα τη γεννηση των.παιδιων μου και ισως γιατι οι εγκυμοσυνες μου ηταν η μια κοντα στην αλλη δεν καταφερα ν ανεβασω ποτε ξανα τον αιματοκριτη μου σε ικανοποιητικες τιμες..κι ετσι σταματησα

Τωρα...οσον αφορα τις χοντρομαλακιες που λες οτι οι πουτανες γαμιουνται με οτι πιο σιχαμερο υπαρχει.εισαι τελειως φαουλ...Εχω υπεροχους ανθρωπους για πελατες...τους προσεχω και με προσεχουν...Εχω μπει σε φτωχικα σπιτια εχω μπει και σε βιλαρες παντα ομως με αντιμετωπιζαν με σεβασμο κι εγω επισης..και η καθαριοτητα παιζει τον πρωτο ρολο και μετα η καυλα

Ααα..και το κυριοτερο μωρο μου...δεν ειχα βραδινες λιγουρες απ αυτες που σε κανουν να θες να σε γαμησει γυφτος..πακιστανος..η τελειωμενο πρεζονι..αρκει να ξεθυμανεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom