Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
φιλε μου δεν παιζετε η Ερικα στο δημοσιο σεσσιον πιο παρκο και προχωρημενη ωρα εμενα με εντυσε με εβαψε μου φορεσε και κολαρο εκεινη ντυμενη Αφεντρα και πηγαμε για φαγητο και ποτο και μου εκανε διαφορα παιχνιδια δημοσια τωρα κανονιζουμε να με ξαναβγαλει ετσι την αλλη κυριακη η δευτερα θα μου πει ποτε μπορει
έχει ζήσει Λονδίνο η έρικα και είναι πολύ προχωρημένη σε όλα
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
91
Like
158
Πόντοι
0
Ericca η αφέντρα που με δίδαξε και με μύησε στο bdsm, πιστός της σκλάβος για πάντα από τα light στα σκληρά μόνο μαζί της και κλειδωμένος δύο εβδομάδες για την αφέντρα μου
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
91
Like
158
Πόντοι
0
μετά απο πολλα χρόνια την ξαναεπισκεφτηκα ,αυθεντική αφέντρα αυτοδίδακτη,πανέμορφηκαι πέρασα τελεια ,χρονια την υπηρετώ χρόνια αλλά απείχα απο το bdsm χρονια ,θα διοργανώσει πάρτυ με 5 σκλάβους στην βίλα της το Πάσχα
Θα ήθελα να έρθω και εγώ στην βίλλα των οργίων και των σκλάβων
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
έχω κάνει session στις βεράντες της και στο σκυλόσπιτο και στην άλλη βεράντα με τις μπαμπού καρέκλες δεν με έχει καλέσει στην βίλλα που γράφεται αλλά είναι κορυφή σε όλα το ζει γεννημένη κυρίαρχη
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Κάνει φοβερό γαμήσι λέμε, με πηδούσε πολύ ώρα, στα medical και στα extreme επίσης κορυφή, η γκόμενα είναι κορυφή λέμε, είναι μέσα σε όλα, και με το πάσο της, δεν βιάζετε, είναι ανωμαλιάρα, βιτσιόζα, έκφυλο άτομο.

Ericca η αφέντρα που με δίδαξε και με μύησε στο bdsm, πιστός της σκλάβος για πάντα από τα light στα σκληρά μόνο μαζί της και κλειδωμένος δύο εβδομάδες για την αφέντρα μου
Στα δεκαεννιά της ξεκίνησε αυτό τα λέει όλα ,μου έχει δείξει φωτογραφίες από τότε συν ότι μου έχει δείξει και εξετάσεις ότι είναι ιατρικώς ελεγμένη οπότε κάνω τα πάντα μαζί της χωρίς φόβο ακόμα και ουρολαγνεία δεν φοβάμαι να τα πιω συν ότι κάνει το καλύτερο στραπάρισμα και το καλύτερο fisting
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Έρικα η Αφέντρα που δεν κολώνει σε τίποτα, την προηγούμενη βδομάδα την ξαναεπισκέφτηκα τέλειο session στην βεράντα καθόταν στην μπαμπού καρέκλα και εγω φορώντας το λουρί μου της έγλυφα τα πόδια, φτύσιμο και σφαλιάρες όταν δεν σάλιωνα καλά τις πατούσες της, μετά αλογάκι της ανέβηκε πάνω μου και με πήγε στην άλλη βεράντα στο αγαπημένο μου σκυλόσπιτο μπήκα μέσα και εκείνη ήρθε πίσω μου και με στράπαρε, είχε και συνέχεια στον Σταυρό ballbusting δυνατό και έλεγχο οργασμού δεν με άφηνε να χύσω όταν με έβγαλε από τον σταυρό ξάπλωσα κάτω με κατούρησε και μόνο τότε με άφησε να χύσω ενώ είχε κάτσει ανάποδα εγώ την καθάριζα ανάποδο facesitting και μου τον έφτυνε, τι να πρώτοπεριγραψω μία κατηγορία μόνη της
Από το 2016 τη ν ξέρω γνήσια Αφέντρα και σαδίστρια
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Ραντεβού την προηγούμενη βδομάδα, καλύτερη από ποτέ, με στράπαρε σε 4 διαφορετικές στάσεις και όχι μόνο στο κλασικό το πισοκολλητό , στο πλάι, κάθησα πάνω της, όρθιος στον τοίχο με πήρε, βυζοσκάμπιλα, σφαλιάρες και στο λεκτικό σκίζει, βιτσιόζα γυναίκα αλλά με αφήνει κατόπιν εντολής της να την γλύψω σε όλο της το σώμα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
έχει ζήσει Λονδίνο η έρικα και είναι πολύ προχωρημένη σε όλα
Δεν έχει σχέση αυτό από Ελλάδα ξεκίνησε μετά πήγε Λονδίνο, το αυταρχικό η το έχεις η δεν το έχεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχει ζήσει Λονδίνο η έρικα και είναι πολύ προχωρημένη σε όλα
Δεν έχει σχέση αυτό από Ελλάδα ξεκίνησε μετά πήγε Λονδίνο, το αυταρχικό η το έχεις η δεν το έχεις
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Δεν έχει σχέση αυτό από Ελλάδα ξεκίνησε μετά πήγε Λονδίνο, το αυταρχικό η το έχεις η δεν το έχεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν έχει σχέση αυτό από Ελλάδα ξεκίνησε μετά πήγε Λονδίνο, το αυταρχικό η το έχεις η δεν το έχεις
Συμφωνώ εν μέρη αλλά παίζει ρόλο το ότι έζησε χρόνια στο Λονδίνο
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Ραντεβού την προηγούμενη βδομάδα, καλύτερη από ποτέ, με στράπαρε σε 4 διαφορετικές στάσεις και όχι μόνο στο κλασικό το πισοκολλητό , στο πλάι, κάθησα πάνω της, όρθιος στον τοίχο με πήρε, βυζοσκάμπιλα, σφαλιάρες και στο λεκτικό σκίζει, βιτσιόζα γυναίκα αλλά με αφήνει κατόπιν εντολής της να την γλύψω σε όλο της το σώμα
Μία κατηγορία μόνη της είναι έχω κατασταλάξει και πάω μόνο σε αυτή
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Μία κατηγορία μόνη της είναι έχω κατασταλάξει και πάω μόνο σε αυτή
Η ερίκα την περιμένουμε Σαλονίκη μας έμαθε αυταρχικό μπεσαλού γυναίκα μούνα και παρακολουθώ το προφίλ της έχει πάρει λίγα κιλά ευτυχώς δεν θέλουμε κοκκάλια
 

Atsidas

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Αντικειμενικά πως είναι εμφανισιακά; Στις φωτογραφίες φαίνεται αρκετά πειραγμενη και δεν θέλω να ρισκάρω
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
75
Like
149
Πόντοι
0
Αντικειμενικά πως είναι εμφανισιακά; Στις φωτογραφίες φαίνεται αρκετά πειραγμενη και δεν θέλω να ρισκάρω
Αντικειμενικά μιλώντας, οι φωτό είναι όντως πειραγμένες ή παλιές, και είναι κρίμα γιατί είναι μια χαρά κι από κοντά. Δείχνει όμως πιο μεγάλη απ' ότι στις φωτό. Τι τα θες όμως; Για το αυταρχικό πας μαζί της και είναι πολύ καλή σ' αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom