Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Αύριο θα πάω να με ξεκλειδώσει από το chastity belt ,είμαι κλειδωμένη αλλά δεν αντέχω άλλο λίγες μέρες το φοράω ,θα ντυθώ θα βαφτώ και μετά στράπ και fisting
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Αξίζει στραπάρει τέλεια, γλύψιμο σε όλο της το σώμα έχω κάνει κατόπιν δικής της εντολής αλλά ταυτόχρονα είναι και σαδίστρια
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
206
Πόντοι
20
Έρικα η Αφέντρα που δεν κολώνει σε τίποτα, την προηγούμενη βδομάδα την ξαναεπισκέφτηκα τέλειο session στην βεράντα καθόταν στην μπαμπού καρέκλα και εγω φορώντας το λουρί μου της έγλυφα τα πόδια, φτύσιμο και σφαλιάρες όταν δεν σάλιωνα καλά τις πατούσες της, μετά αλογάκι της ανέβηκε πάνω μου και με πήγε στην άλλη βεράντα στο αγαπημένο μου σκυλόσπιτο μπήκα μέσα και εκείνη ήρθε πίσω μου και με στράπαρε, είχε και συνέχεια στον Σταυρό ballbusting δυνατό και έλεγχο οργασμού δεν με άφηνε να χύσω όταν με έβγαλε από τον σταυρό ξάπλωσα κάτω με κατούρησε και μόνο τότε με άφησε να χύσω ενώ είχε κάτσει ανάποδα εγώ την καθάριζα ανάποδο facesitting και μου τον έφτυνε, τι να πρώτοπεριγραψω μία κατηγορία μόνη της
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
160
Πόντοι
0
Η Ericca η δασκάλα μου αξίζει και όχι μόνο για strap και ποδολαγνεία, cbt,tease and denial και γενικά στα mind games ,από εκεί πιστεύω ξεκινούν όλα ,από το μυαλό όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους, κόλαση και παράδεισος μαζί
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
67
Like
136
Πόντοι
0
Το σίγουρο είναι ότι πρόκειται για εξαιρετική γυναίκα που ξέρει τι θέλει, δυναμική προσωπικότητα, τα πόδια της τα λατρεύω είναι πάντα περιποιημένα βαμμένα, ακούραστη στο στράπ, διασκεδάζει αυτό που κάνει σωστή επαγγελματίας χωρίς να κρατήσει ώρα , πάρα πολύ καθαρή και πάντα στην πένα ντυμένη
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Έρικα η Αφέντρα που δεν κολώνει σε τίποτα, την προηγούμενη βδομάδα την ξαναεπισκέφτηκα τέλειο session στην βεράντα καθόταν στην μπαμπού καρέκλα και εγω φορώντας το λουρί μου της έγλυφα τα πόδια, φτύσιμο και σφαλιάρες όταν δεν σάλιωνα καλά τις πατούσες της, μετά αλογάκι της ανέβηκε πάνω μου και με πήγε στην άλλη βεράντα στο αγαπημένο μου σκυλόσπιτο μπήκα μέσα και εκείνη ήρθε πίσω μου και με στράπαρε, είχε και συνέχεια στον Σταυρό ballbusting δυνατό και έλεγχο οργασμού δεν με άφηνε να χύσω όταν με έβγαλε από τον σταυρό ξάπλωσα κάτω με κατούρησε και μόνο τότε με άφησε να χύσω ενώ είχε κάτσει ανάποδα εγώ την καθάριζα ανάποδο facesitting και μου τον έφτυνε, τι να πρώτοπεριγραψω μία κατηγορία μόνη της
Η καλύτερη ξεκίνησε στα 19 της και είναι ακόμα κορυφή ,τυχεροί όσοι την υπηρετούμε, πήγα και με ξεκλείδωσε από το chastity belt, με έντυσε με έβαψε και μετά στράπ και fisting δεμένη με σκοινιά στο κρεβάτι απόλυτη υποταγή
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Και όχι μόνο πιάνει τα καλύτερα σπίτια,φαίρνει πολλά καλούδια ,μοσχομυρίζει είναι πολύ καθαρή ,κάνει το καλύτερο αυταρχικό και την καλύτερη παρέα,είδα χτες στο προφίλ της ότι έρχετε Σαλονίκη τον Νοέμβριο
Ναι ανεβαίνει Θεσσαλονίκη θα καλοπεράσετε, το γράφει και στο προφίλ της
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
320
Πόντοι
21
Έρικα ο καλύτερος γαμιάς, μου έχει κάνει και fisting ενώ με είχε δέσει, άριστη και στο λεκτικό ξευτίλισμα
Η έρικαεί0ναι top αφέντρα ακούρασ0τη στο pegging,εγκεφαλική και εύστροφη
Έρικα η Αφέντρα που δεν κολώνει σε τίποτα, την προηγούμενη βδομάδα την ξαναεπισκέφτηκα τέλειο session στην βεράντα καθόταν στην μπαμπού καρέκλα και εγω φορώντας το λουρί μου της έγλυφα τα πόδια, φτύσιμο και σφαλιάρες όταν δεν σάλιωνα καλά τις πατούσες της, μετά αλογάκι της ανέβηκε πάνω μου και με πήγε στην άλλη βεράντα στο αγαπημένο μου σκυλόσπιτο μπήκα μέσα και εκείνη ήρθε πίσω μου και με στράπαρε, είχε και συνέχεια στον Σταυρό ballbusting δυνατό και έλεγχο οργασμού δεν με άφηνε να χύσω όταν με έβγαλε από τον σταυρό ξάπλωσα κάτω με κατούρησε και μόνο τότε με άφησε να χύσω ενώ είχε κάτσει ανάποδα εγώ την καθάριζα ανάποδο facesitting και μου τον έφτυνε, τι να πρώτοπεριγραψω μία κατηγορία μόνη της
Συμφωνώ είναι top Αφέντρα με φοβερή ενέργεια στο pegging όταν με γαμάει χύνει,δεν παίζεται στα mind games και στα role play,cbt,bontage sounding μου έχει κάνει spanking ουρολαγνεία και ποδολαγνεία συν ότι είναι καθαρή και η ίδια και ο χώρος της,όμορφη και εχέμυθη
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Η πιο τιμια επιλογή ,χρόνια στο bdsm ,πολυεργαλειο αν και στα διπλα που είχα κανει παλαιοτερα δεν υπήρχε χημεία με τις άλλες κοπέλες
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η πιο τιμια επιλογή ,χρόνια στο bdsm ,πολυεργαλειο αν και στα διπλα που είχα κανει παλαιοτερα δεν υπήρχε χημεία με τις άλλες κοπέλες
Δεν πειράζει κάνει για 10 αφέντρες η Κυρία μου
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Την Καλημέρα μου με φωτογραφία της Κυρίας μου
 

Συνημμένα

  • 330791064_163552349821949_717110366723436637_n.jpg
    330791064_163552349821949_717110366723436637_n.jpg
    392,6 KB · Εμφανίσεις: 54

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
160
Πόντοι
0
Η πιο τιμια επιλογή ,χρόνια στο bdsm ,πολυεργαλειο αν και στα διπλα που είχα κανει παλαιοτερα δεν υπήρχε χημεία με τις άλλες κοπέλες
Συμφωνώ ,Η ericca είναι η μόνη αφέντρα που έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο ,μου τις έχει δείξει,επίσης επειδή είναι η καλύτερη είναι πολύ επιλεκτική αν δεν έχεις το προσωπικό της τηλέφωνο δύσκολο να την πετύχεις αλλά αξίζει ,όσο απουσίαζε το 2021 για μισό χρόνο δεν πήγα σε άλλη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Συμφωνώ ,Η ericca είναι η μόνη αφέντρα που έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο ,μου τις έχει δείξει,επίσης επειδή είναι η καλύτερη είναι πολύ επιλεκτική αν δεν έχεις το προσωπικό της τηλέφωνο δύσκολο να την πετύχεις αλλά αξίζει ,όσο απουσίαζε το 2021 για μισό χρόνο δεν πήγα σε άλλη
Όλοι την περιμένουμε στην Σαλονίκη
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Θα πάω αύριο για με ξανακλειδώσει με το chastity belt ,τυρανιόμουν τα βράδια αλλά μου έρεσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom