Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
206
Πόντοι
20
Ισως αν γυμναζοταν να μπορούσε.
Κοιτα τον σηκωνει στο βιντεο με τεχνική,αυτος στηριζει τα χερια του στους ωμους της οποτε να σηκωνει 30 με 35 κιλα αυτη με τα δυο χερια αρα 17 στο καθε χέρι
Δεν κάθομαι να δω βίντεο ότι κάνω το κάνω δια ζώσης και επειδή πάω συχνά στην έρικα και στα κιλά που είναι αποκλείεται να σηκώσει 75 κιλά,να σε βάλει στον τοίχο και να σε ξεκωλιάσει σίγουρα,να σε πάρει σε όλες τις στάσεις και η πιο καύλα στάση που έχω κάνει μαζί της είναι στο κρεβάτι εκείνη κάτω και εγώ από πάνω και μου τον έσπρωχνε
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ισως αν γυμναζοταν να μπορούσε.
Κοιτα τον σηκωνει στο βιντεο με τεχνική,αυτος στηριζει τα χερια του στους ωμους της οποτε να σηκωνει 30 με 35 κιλα αυτη με τα δυο χερια αρα 17 στο καθε χέρι

Γενικά πρέπει και να σηκώνει εστω τους ελαφριους ή να πάρει μια κουνια με λουριά που δενει ταβάνι
Δεν υπάρχει πρέπει στην έρικα μετά από 25 χρόνια στον χώρο τι να της πούμε ,αυτή είναι το αφεντικό αφού δεν την ξέρεις εγώ την ξέρω και προσπαθώ να ξαναγίνει κονέ με την irina
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Αυτές οι δύο ήταν ότι καλύτερο στο αυταρχικό
 

Συνημμένα

  • 2017-01-22 12.23.18.jpg
    2017-01-22 12.23.18.jpg
    520,9 KB · Εμφανίσεις: 94

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Η irina μου
 

Συνημμένα

  • 2017-01-22 12.33.05.jpg
    2017-01-22 12.33.05.jpg
    382,1 KB · Εμφανίσεις: 75

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Δεν κάθομαι να δω βίντεο ότι κάνω το κάνω δια ζώσης και επειδή πάω συχνά στην έρικα και στα κιλά που είναι αποκλείεται να σηκώσει 75 κιλά,να σε βάλει στον τοίχο και να σε ξεκωλιάσει σίγουρα,να σε πάρει σε όλες τις στάσεις και η πιο καύλα στάση που έχω κάνει μαζί της είναι στο κρεβάτι εκείνη κάτω και εγώ από πάνω και μου τον έσπρωχνε
Η καλύτερη στο pegging, fisting μέχρι τον αγκώνα της, Δέσιμο στα αρχίδια μου και κατούρημα παντού και αν κάνει κέφι μου χώνει την μούρη μου στα κωλομέρια της και την καθαρίζω
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Είχα κάνει διπλό session μαζί τους έγλειφα τις μποτάρες τους και μου είχαν κάνει και trampling πάνε χρόνια αλλά η Ρωσίδα ήταν πολύ όμορφη όχι σκληρή σαν την έρικα αλλά πολύ καλή, ψηλή και υπέροχες πατούσες η χαρά του ποδολάγνου
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
δεν την έχω δει ποτέ ,έληξε η τιμωρία μου αν έχεις το τηλέφωνο της στείλτο μου
Το έχω αλλά δεν μπορώ να στο δώσω έχει αποσυρθεί εκτός και αν πείσω την έρικα να είναι ξανά μαζί με την irina
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Ερίκα η Αφέντρα που με έμαθε αυταρχικό
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Η καλύτερη στο pegging, fisting μέχρι τον αγκώνα της, Δέσιμο στα αρχίδια μου και κατούρημα παντού και αν κάνει κέφι μου χώνει την μούρη μου στα κωλομέρια της και την καθαρίζω
Μπεσαλού γυναίκα η ερίκα αλλά μας ξέχασε
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Μπεσαλού γυναίκα η ερίκα αλλά μας ξέχασε
Θα την δω μεθαύριο μετά από χρόνια και θα γράψω ,έχει έρθει ποτέ η λόλα Θεσσαλονίκη? δεν νομίζω ,αφέντρες σαν την λόλα και την έρικα δεν τις συμφέρει να φεύγουν από Αθήνα έχουν πολύ κοινό, όλοι περιμένουν την λόλα να ξαναρχίσει και οι δύο είναι οι παλαιότερες στον χώρο οι πιο έμπειρες και τα καλύτερα άτομα δεν ξαναβγαίνουν αφέντρες σαν και αυτές
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Η καλύτερη στο pegging, fisting μέχρι τον αγκώνα της, Δέσιμο στα αρχίδια μου και κατούρημα παντού και αν κάνει κέφι μου χώνει την μούρη μου στα κωλομέρια της και την καθαρίζω
Και λίγα λες είναι φαινόμενο για πάρτυ μου
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Θα την δω μεθαύριο μετά από χρόνια και θα γράψω ,έχει έρθει ποτέ η λόλα Θεσσαλονίκη? δεν νομίζω ,αφέντρες σαν την λόλα και την έρικα δεν τις συμφέρει να φεύγουν από Αθήνα έχουν πολύ κοινό, όλοι περιμένουν την λόλα να ξαναρχίσει και οι δύο είναι οι παλαιότερες στον χώρο οι πιο έμπειρες και τα καλύτερα άτομα δεν ξαναβγαίνουν αφέντρες σαν και αυτές
Αλλά σου φαίνεται περίεργο που κάνει facesitting?
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Η καλύτερη στο pegging, fisting μέχρι τον αγκώνα της, Δέσιμο στα αρχίδια μου και κατούρημα παντού και αν κάνει κέφι μου χώνει την μούρη μου στα κωλομέρια της και την καθαρίζω

Η καλύτερη Αφέντρα, φοβερό γαμήσι μου κάνει και fisting, μπορεί να είναι σκληρή αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, το καλύτερο bondage k cbt, πολύ δυνατή και στο ballbusting, μου έχει κάνει σχεδόν τα πάντα, στο σταυρό ballbusting και ταυτόχρονα μου είχε κάνει και έλενχο οργασμού, κατούρημα στο ειδικό έπιπλο που έχει και μετά καθάρισμα στο μουνί της, φτύσιμο στην μάπα μου και στον πούτσο, χτες μου φόρεσε και αισθησιακά γυναικεία εσώρουχα και μετά με γάμησε,πολύ καθαρη και η ίδια και ο χώρος, μου έδωσε οδοντοβούρτσα μιας χρήσης, παντόφλες μιας χρήσεως, έκανα το μπάνιο μου και όταν μπήκα και μετά που τελείωσε το session, πετσέτες σεντόνια όλα πεντακάθαρα, φοβερή επαγγελματίες και μπράβο της

Αλλά σου φαίνεται περίεργο που κάνει facesitting?
Ναι παλιά δεν έκανε αυτό έγραψα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ότι θέλει θα κάνει σιγά μην σας ρωτήσει
 

the_fish

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
πολυ δυσκολο να δει καποιον νεο σκλαβο παντως.
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
86
Από προκύπτει αυτό;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom