Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Γνωρίζοντας την έρικα είμαι σίγουρος ότι εφόσον είναι διπλό η τιμή πρέπει να είναι καλύτερη από το μονό όπως έκανε και με την irina
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Η έρικα κάνει τα πάντα, το καλύτερο γαμήσι που μου έχει κάνει Αφέντρα

Φίλε λέγε και γράφε ότι θέλεις, διακοπές είναι έχω επικοινωνήσει μαζί της θα ξαναεπιστρέψει Αθήνα και δεν είναι εκτός και εξωτερικό να πάει πάλι θα ξαναγυρίσει
Έτσι μου είχε πει αλλά ποδολαγνεία και ποδοπάτημα η καλύτερη συν την θεανώ
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Στην ανωμαλίαρα έκλεισα για αύριο για δυνατό pegging
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Στην ανωμαλίαρα έκλεισα για αύριο για δυνατό pegging
Τη έρικα την ξέρω χρόνια,μετά την Μπέττυ από φυλής που μου άρεσε το στραπάρισμα της πήγαινα για χρόνια έρικα,αυτά που γράφει στις αγγελίες της ισχύουν,όντως ξεκίνησε από πολύ μικρή έχει αρκετά άλμπουμ φωτογραφιών από όταν ξεκίνησε,δεν υπάρχει φετίχ που θα της ζητήσεις και να μην το γνωρίζει. Δεν λέει όχι σε κανένα φετίχ, εκτός αν πρόκειται για κάτι που θα δημιουργήσει μόνιμες βλάβες στον υποτακτικό της σκλάβο. Είναι έμπειρη ακόμη και στα πιο σπάνια γούστα που μπορεί να φανταστεί κανείς είναι αξιόπιστη Αφέντρα
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Τη έρικα την ξέρω χρόνια,μετά την Μπέττυ από φυλής που μου άρεσε το στραπάρισμα της πήγαινα για χρόνια έρικα,αυτά που γράφει στις αγγελίες της ισχύουν,όντως ξεκίνησε από πολύ μικρή έχει αρκετά άλμπουμ φωτογραφιών από όταν ξεκίνησε,δεν υπάρχει φετίχ που θα της ζητήσεις και να μην το γνωρίζει. Δεν λέει όχι σε κανένα φετίχ, εκτός αν πρόκειται για κάτι που θα δημιουργήσει μόνιμες βλάβες στον υποτακτικό της σκλάβο. Είναι έμπειρη ακόμη και στα πιο σπάνια γούστα που μπορεί να φανταστεί κανείς είναι αξιόπιστη Αφέντρα
Όγδοο session μαζί της λες να πηγαίνω μόνο για το pegging το cbt to bondage και το ξευτίλισμα που μου κάνει,πάω γιατι είναι αυθεντική καθαρή και εχέμυθη συν ότι μου αρέσει σαν γυναίκα πάντα περιποημένη μοντελέ φάση αλλά σωστή μέχρι στιγμής σε όλα της
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Όγδοο session μαζί της λες να πηγαίνω μόνο για το pegging το cbt to bondage και το ξευτίλισμα που μου κάνει,πάω γιατι είναι αυθεντική καθαρή και εχέμυθη συν ότι μου αρέσει σαν γυναίκα πάντα περιποημένη μοντελέ φάση αλλά σωστή μέχρι στιγμής σε όλα τη είναι έμπειρη ,από 20 χρονών στο αυταρχικό αλλά όσο κοινότυπο και αν ακούγεται επειδή όντως είναι εγκεφαλική 100 τοις 100 πρέπει να υπάρξει και χημεία δεν μπορεί να της βγαίνουν όλα τα session.

Όγδοο session μαζί της λες να πηγαίνω μόνο για το pegging το cbt to bondage και το ξευτίλισμα που μου κάνει,πάω γιατι είναι αυθεντική καθαρή και εχέμυθη συν ότι μου αρέσει σαν γυναίκα πάντα περιποημένη μοντελέ φάση αλλά σωστή μέχρι στιγμής σε όλα της

Εντάξει είναι έμπειρη και αυτοδίδακτη ,από τα 19 της στο αυταρχικό αλλά όσο κοινότυπο και αν ακούγεται επειδή όντως είναι εγκεφαλική 100 τοις 100 πρέπει να υπάρξει και χημεία
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Η ερικα μπορει να πηδησει με στραπον σηκωνοντας αγκαλιά καποιον?δεν λέω να ειναι 90 κιλα αλλα εναν 70 ας πουμε?
Ρε φίλε αφέντρα είναι, όχι ο Σουγκλάκος. Αν είσαι κάτω απο 50 κάτι γίνεται..
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.090
Κριτικές
4
Like
7.217
Πόντοι
1.336

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.665
Ρε παίδες καμια αφεντρα σας εχει κανει το ανάλογο στο βιντεο?που να βρουμε μια δυνατή?
Αν δε με απατά η μνήμη μου, η μόνη που έχω ακούσει να κάνει lift & carry είναι η Mysteria, οπότε ρωτήστε εκεί αν προσφέρει και στραπόν σε αυτό.

 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.090
Κριτικές
4
Like
7.217
Πόντοι
1.336

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
206
Πόντοι
20
Η ερικα μπορει να πηδησει με στραπον σηκωνοντας αγκαλιά καποιον?δεν λέω να ειναι 90 κιλα αλλα εναν 70 ας πουΈ

Οχι 75 ειμαι αλλα πρέπει να σηκώνει εστω τους αδύνατους
Μία κατηγορία μόνη της είναι αλλά σύμφωνα με τα κιλά της αποκλείεται να σηκώσει 75 κιλά μην τρελαθούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom