Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mikele7413

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2016
Μηνύματα
479
Κριτικές
2
Like
399
Πόντοι
21
Ναι έχει ξαναρχίσει αλλά στο προσωπικό της θα την πετύχεις αμέσως,το άλλο το έχει πολλές ώρες κλειστό,το κλείνει όταν έχει ραντεβού και τα ραντεβού της κρατάνε ώρες,το είχα χάσει και εγώ και ευτυχώς μου το έστειλε ο ΜΙΚΕ 73
Έχω χάσει κι εγώ το προσωπικό της τηλέφωνο αν κ΄λαποιος μπορεί να μου το στείλει με pm θα του ήμουνα υπόχρεος
Ήρθα Αθήνα και έκανα session μαζί της, πόσο τυχεροί είστε,όπως και στην Θεσσαλονίκη δεν πάει με την ώρα,το dungeon της πεντακαρο και με πολλά όργανα,cbt και στραποναρισμα μου έκανε ταυτόχρονα,με έκανε και sissy και κάναμε και role play,spanking ακόμη έχω κόκκινο κωλαράκι,πέρασα super, έφαγα και τις σφαλιάρες μου όσο της έγλειφα τα πόδια,στο τέλος γευτηκα και την σαμπάνια της στο σώμα μου και στο στόμα μου :lheel:

Όταν λες σαμπάνια;;
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Σαμπάνια είναι η χρυσή βροχή,λέγεται και ουρολαγνεία.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Δύο session με την έρικα σε μικρό χρονικό διάστημα,εκπληκτική σε όλα,το πρώτο session έγινε σε ξενοδοχείο,εγώ το πρότεινα,προτιμώ το ξενοδοχείο την πρώτη φορά που κάνω session με αφέντρα που δεν γνωρίζω,πέρασα super για αυτό και την είδα και δεύτερη φορά,στην Καλλιθέα την είδα στο μικρό αλλά πεντακάθαρο dungeon,αληθεύει ότι δεν κρατάει ώρα,ωραίο πρόσωπο και σώμα,αν σας ενδιαφέρουν οι μελαχρινές ξεχάστε το,έχει λευκό δέρμα και τα χαρακτηριστικά της δεν θυμίζουν Ελληνίδα,ωραία πόδια,μεγάλα και φυσικά στήθη.Στο αυταρχικό δίνει ρέστα,υπήρξε φοβερή χημεία μεταξύ μας,
 

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Συστήνεται και σε πρωτάρηδες όπως ήμουν εγώ, δυστυχώς λόγω του ιού δεν μας έχει ξαναεπισκεφτεί, εξαιρετική και με υπομονή, μέσα στο τζακούζι έδωσε ρέστα, το σπίτι που είχε νοικιάσει ήταν γαμάτο και είχε και τζακούζι.
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
206
Πόντοι
20
Γαμάτη η γκόμενά, έχει φαντασία και ανωμαλία,το καλύτερο της ήταν το στραπάρισμα, καυλώνει πολύ όταν γαμάει,με πήρε σε 4 διαφορετικές στάσεις, δέσιμο στο κρεβάτι και εκεί τα είδα όλα, γλύψιμο αλλά και δάγκωμα ελαφρύ στις θηλές μου, μασάζ προστάτη, δοκιμάστε το είναι καύλα και στο καπάκι γλυφοκώλι, είχε γυρίσει ανάποδα, έγκυρα την κωλάρα της και εκείνη έπαιζε με τη τρύπα μου, κορυφή η γκόμενά, πολύ καθαρή και γαμάτη σε όλα.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
320
Πόντοι
21
Κάνει φοβερό γαμήσι λέμε, με πηδούσε πολύ ώρα, στα medical και στα extreme επίσης κορυφή, η γκόμενα είναι κορυφή λέμε, είναι μέσα σε όλα, και με το πάσο της, δεν βιάζετε, είναι ανωμαλιάρα, βιτσιόζα, έκφυλο άτομο.
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
307
Πόντοι
21
παίδες, μπορεί κάποιος να μου στείλει σε pm τιμή;
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
320
Πόντοι
21
Δεν έχω συμπληρώσει τα 10 πόστ και δεν μπορώ να σου στείλω μήνυμα, ενώ έγραψα και σε άλλο νήμα σχετικά με τράνς δεν ξέρω αλλά δεν πήραν έγκριση, πάντως αξίζει τα φράγκα που ζητάει.
 

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Ναι αξίζει, η πρώτη αφέντρα που έκανα αυταρχικό, την ξαναείδα πρόσφατα, είχε έρθει στον Βόλο, μια ώρα δρόμος από τον νομό που μένω, καλό θα είναι να της το πεις αν δεν έχεις ξανακάνει εμένα με είχε ρωτήσει αν έχω εμπειρίες και της είχα πει την αλήθεια, ότι δεν είχα.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
320
Πόντοι
21
Την ξαναεπισκέφτηκα προχτές,δεν είχα ξεχάσει το γαμήσι που μου είχε κάνει,μου έκανε sounding ενώ με είχε δέσει,σε σύγκριση με την προηγούμενη φορά ήταν πιο αδύνατη και της πάει πολύ.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο giannis,την ξαναείδα πριν ένα μήνα,όντως πιο αδύνατη,έχει πλακωθεί στην γυμναστική,έτσι μου είπε,αν και όταν την πρωτοείδα μου άρεσε το ίδιο,στο στράπ δίνει ρέστα το έχω ξαναγράψει,αλλά εμένα με άφησε και την έγλυψα,δυστυχώς δεν κάνει σεξ με τίποτα,λίγο σεξάκι δεν είναι κακό καλό είναι,,όλοι πιστεύω θέλουμε να ικανοποιήσουμε και διαφορετικά την γυναίκα.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Η Ερικα παίζει Champions league και η αμέσως επόμενη μετέχει στην α' ερασιτεχνική Τροιζήνας. Raypay σε καταλαβαίνω απολύτως για το σεξάκι που λες, αλλά αν δεν έχεις γυναίκα, υπάρχει και η διπλανή κατηγορία με τα call girls, αυτές θα στο προσφέρουν απλόχερα! Να τα βρεις όλα σε μία, δύσκολο εως αδύνατο (δυστυχώς)
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η καλύτερη με διαφορά,αν δεν ήταν η έρικα να με ξεμπλοκάρει δεν θα είχα ντυθεί ποτέ σαν γυναίκα,δεν θα είχα κάνει ποτέ role play,όπως τις δύο φιλενάδες λεσβίες που ήταν το πρώτο σενάριο που κάναμε μαζί,,αξία ανεκτίμητη,χωρίς να μετράει πόση ώρα πέρασε και στην μια ώρα να με διώξει.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο giannis,την ξαναείδα πριν ένα μήνα,όντως πιο αδύνατη,έχει πλακωθεί στην γυμναστική,έτσι μου είπε,αν και όταν την πρωτοείδα μου άρεσε το ίδιο,στο στράπ δίνει ρέστα το έχω ξαναγράψει,αλλά εμένα με άφησε και την έγλυψα,δυστυχώς δεν κάνει σεξ με τίποτα,λίγο σεξάκι δεν είναι κακό καλό είναι,,όλοι πιστεύω θέλουμε να ικανοποιήσουμε και διαφορετικά την γυναίκα.
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά η έρικα είναι Αφέντρα και μόνο, καλά σου λέει ο ivis ψάξε άλλη, έρχεται Θεσσαλονίκη επιτέλους, μου έλειψε και το session μαζί της και η παρέα της, εγκεφαλική Αφέντρα, το καλό το 10 με τόνο, θα γράψω όταν την ξανασυναντήσω.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Πριν 2 χρόνια είχα κάνει διπλό, μαζί της ήταν και μία αλλοδαπή,καλά είχα περάσει,έκλεισα session πριν κανά δίμηνο και πέρασα πολύ καλύτερα,,σωστό άτομο,ξηγημένη,είχαμε ώρα και για συζήτηση και μετά άρχισε το παιχνίδι,όντως είναι άκρως εγκεφαλική γυναίκα,παίζει ρόλο και αν δέσει το γλυκό που λέμε, αυτή την φορά έδεσε απόλυτα,κοινώς με άδειασε με την καλή έννοια.Είναι μέσα σε όλα λέμε αλλά σεξ δεν παίζει με τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom