Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει,ποδολαγνεία θα κάνει σίγουρα, αφήνει να την γλύψεις σε όλο το σώμα;
Η έρικα είναι χαμαιλέων,κάνει τα πάντα στο αυταρχικό,ποδολαγνεία κάνει και σου μιλάει και σε καθοδηγεί ακόμα και στην ποδολαγνεία,εγώ μαζί της έκανα και facesitting αλλά στο στράπ που από ότι κατάλαβα δεν σε ενδιαφέρει εκεί δίνει ρέστα,το να την πετύχεις είναι το δύσκολο.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Πόσα παίρνει για ποδολαγνεία και γλύψιμο στο σώμα της?Αφήνει?Ρωτώ επειδή ούτε εγώ μπορώ την βρω στο τηλέφωνο που βάζει στις αγγελίες,ίσως λόγω του κορονοιού το έχει κλειστό.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Η κυρια Ερικα εχει δηλωσει ότι λογο της κατάστασης δεν πραγματοποιει συνεδρειες, οποτε λογικο και επομενο είναι το κινητο της να είναι κλειστο.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Η κυρια Ερικα εχει δηλωσει ότι λογο της κατάστασης δεν πραγματοποιει συνεδρειες, οποτε λογικο και επομενο είναι το κινητο της να είναι κλειστο.
Ευχαριστώ που μου απάντησες
 

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Ευχαριστώ που μου απάντησες
Την έχω συναντήσει στον Βόλο,άριστη σε όλα αλλά έχει σταματήσει λόγω του κορωνοιού,έχω το prive τηλέφωνο της και την είχα πάρει να την ρωτήσω αν θα έρθει μετά τις 18 αλλά δεν το βλέπω να έρχεται.
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
Έχει ξαναρχίσει η ericca?Μου είχε αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις και θα ήθελα να την ξαναδώ,αλλά μέχρι και προχτές το τηλέφωνο της το είχε απενεργοποιημένο δυστυχώς.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Μιλήσαμε προχτές στο τηλέφωνο,σεσσιόν κάναμε on line με messenger,είκοσι λεπτά,όμορφη στην κάμερα αλλά αν δεν την δω και από κοντά δεν μπορώ να πω περισσότερα,εντάξει την εμφάνιση την έχει,όταν την δω και από κοντά τότε θα έχω άποψη για το αυταρχικό της πρόγραμμα,ωραία πόδια και πατούσες.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Την έχω συναντήσει,δεν έχει μόνο εμφάνιση που γράφεις,όταν την συναντήσεις και από κοντά θα μάθεις πολλά πάνω στο βδσμ,καταπληκτική Αφέντρα και όχι της μίας ώρας,σκέτη απόλαυση.Με κάλυψε σε όλα.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Εγω Παω Χρονια Στην Ερικα το χω ξαναγραψει πολλες φορες και θα ξαναπω το εξης ειναι η καλυτερη σε ολα.Εμενα που τα εχω κανει ολα με την Συγκεκριμενη αλλα επειδη ειμαι μαζοχιστης και μου αρεσει ο πονος επειδη ειναι γνησια σαδιστρια και μου αρεσει το συγκεκριμενο την επισκεπτομαι πολυ τακτικα
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Την έχω συναντήσει,δεν έχει μόνο εμφάνιση που γράφεις,όταν την συναντήσεις και από κοντά θα μάθεις πολλά πάνω στο βδσμ,καταπληκτική Αφέντρα και όχι της μίας ώρας,σκέτη απόλαυση.Με κάλυψε σε όλα.
Η ερικα ειναι πολυεργαλειο,δεν υπαρχει κατι στο αυταρχικο που να μην το κανει,αλλα θα πρεπει να βρει μια αλλη αφεντρα για να κανει τα διπλα της,μου αρεσουν τα διπλα αλλα με την νορα που ειχαμε κανει δεν ειχα μεινει ευχαριστημενος,ολα η ερικα τα εκανε.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Έχει ξαναρχίσει η ericca?Μου είχε αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις και θα ήθελα να την ξαναδώ,αλλά μέχρι και προχτές το τηλέφωνο της το είχε απενεργοποιημένο δυστυχώς.
Μέσω κάμερας έκανα,η πιο εγκεφαλική αφέντρα που έχω γνωρίσει,ευελπιστώ σύντομα να ξαναρχίσει,μου έμαθε πολλά,εξαιρετική και προπάντων εξαιρετικός χαρακτήρας.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Ήρθα Αθήνα και έκανα session μαζί της, πόσο τυχεροί είστε,όπως και στην Θεσσαλονίκη δεν πάει με την ώρα,το dungeon της πεντακαρο και με πολλά όργανα,cbt και στραποναρισμα μου έκανε ταυτόχρονα,με έκανε και sissy και κάναμε και role play,spanking ακόμη έχω κόκκινο κωλαράκι,πέρασα super, έφαγα και τις σφαλιάρες μου όσο της έγλειφα τα πόδια,στο τέλος γευτηκα και την σαμπάνια της στο σώμα μου και στο στόμα μου :lheel:
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Έχει ξαναρχίσει η ericca?Μου είχε αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις και θα ήθελα να την ξαναδώ,αλλά μέχρι και προχτές το τηλέφωνο της το είχε απενεργοποιημένο δυστυχώς.
Ναι έχει ξαναρχίσει αλλά στο προσωπικό της θα την πετύχεις αμέσως,το άλλο το έχει πολλές ώρες κλειστό,το κλείνει όταν έχει ραντεβού και τα ραντεβού της κρατάνε ώρες,το είχα χάσει και εγώ και ευτυχώς μου το έστειλε ο ΜΙΚΕ 73
 

paidaros37

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Ναι έχει ξαναρχίσει αλλά στο προσωπικό της θα την πετύχεις αμέσως,το άλλο το έχει πολλές ώρες κλειστό,το κλείνει όταν έχει ραντεβού και τα ραντεβού της κρατάνε ώρες,το είχα χάσει και εγώ και ευτυχώς μου το έστειλε ο ΜΙΚΕ 73
Έχω χάσει κι εγώ το προσωπικό της τηλέφωνο αν κ΄λαποιος μπορεί να μου το στείλει με pm θα του ήμουνα υπόχρεος
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Paidaros 37 εμένα μου το είχε στείλει ο MIKE 73 όταν το είχα χάσει,τώρα το έχω,αν στο είχε δώσει η ίδια μπορώ να στο στείλω αλλά στείλε μου pm
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ναι έχει ξαναρχίσει αλλά στο προσωπικό της θα την πετύχεις αμέσως,το άλλο το έχει πολλές ώρες κλειστό,το κλείνει όταν έχει ραντεβού και τα ραντεβού της κρατάνε ώρες,το είχα χάσει και εγώ και ευτυχώς μου το έστειλε ο ΜΙΚΕ 73
Έχω χάσει κι εγώ το προσωπικό της τηλέφωνο αν κ΄λαποιος μπορεί να μου το στείλει με pm θα του ήμουνα υπόχρεος
Έχεις pm,στο έστειλα.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Μέσω κάμερας έκανα,η πιο εγκεφαλική αφέντρα που έχω γνωρίσει,ευελπιστώ σύντομα να ξαναρχίσει,μου έμαθε πολλά,εξαιρετική και προπάντων εξαιρετικός χαρακτήρας.
Είναι η πιο ολοκληρωμένη Αφέντρα,χαμαιλέων η έρικα.
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
όντως ξανάρχισε η ericca,την ξαναείδα και πέρασα super,είναι η πρώτη αφέντρα που έκανα strap αλλά αυτή την φορά εκτός από ποδολαγνεία,strap,λεκτικό εξευτελισμό μου έκανε η καλύτερα μου έμαθε και άλλα,με έδεσε μου έκανε cbt και tease and denial,εξαιρετική κάθε φορά και καλύτερα,θα την ξαναδώ σύντομα.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Είναι η πιο ολοκληρωμένη Αφέντρα,χαμαιλέων η έρικα.
Έτσι είναι,κάνει τα πάντα στο αυταρχικό,για την έρικα δεν υπάρχει ρολόι,έχω μείνει μαζί της και τέσσερις ώρες χωρίς να μου ζητήσει παραπάνω χρήματα,το απολαμβάνει,το ζει,την περιμένουμε Θεσσαλονίκη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom