Νέα

«Χώσιμο» σε Ιερόδουλες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Να διευκρινιζεις παρακαλω...σε ποιον τα χωνεις...στο τσατ ειμαστε...ελα κι εσυ...!!!
βασικά δεν θέλω να τα χώσω σε κανέναν ούτε και έχω τέτοια πρόθεση.Απλώς αν δω ένα θρέντ με συγκεκριμένο τίτλο θέλω να δω και ποσταρίσματα με συγκεκριμένο περιεχόμενο.Αν είστε στο τσάτ όμως και τα λέτε εκεί καλό είναι να μην χαλάτε το θρέντ γιατί είναι ανούσιο.
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
βασικά δεν θέλω να τα χώσω σε κανέναν ούτε και έχω τέτοια πρόθεση.Απλώς αν δω ένα θρέντ με συγκεκριμένο τίτλο θέλω να δω και ποσταρίσματα με συγκεκριμένο περιεχόμενο.Αν είστε στο τσάτ όμως και τα λέτε εκεί καλό είναι να μην χαλάτε το θρέντ γιατί είναι ανούσιο.
Οκεικ....αντε να περιμενουμε τοτε....
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Πάντως παιδιά το γαμήσατε το θέμα.Καμία σχέση το θρέντ που ανοίξατε με την συζήτηση που κάνετε.δεν πάτε καλύτερα να τα πείτε σε κανένα τσάτ? :think:

Μέχρι στιγμής το μόνο μικροψιλοχωσιματάκι που γράφτηκε.
Συμφωνώ με poutanoleon
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
κατερίνα διακρίνω αναδουλειές; Πως αλλιώς δικαιολογείται το άνοιγμα thread με θέμα χώσιμο (με το συμπάθειο*) σε ιερόδουλες.

*Είναι γνωστό τοις πάσι ότι τα εις-χώσεως, -χύσεως, μπήξεως, το αριθμητικό 3 καθώς και τα περί οπής και μεγέθους συντάσσονται με "το συμπάθειο"
 

skiper

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Αρνητικο  γενικα  η  για  καποια  κακη  εμπειρια  απο  κοπελα τηs δουλειαs  που  δε  φερθηκε  επαγγελματικα ,συνηθωs  oi τσατσεs μπορει    να  κανουν  προβλημα ,αλλα  αν αρχισουμε να  λεμε  θα  μαs  πειs  κουτσομποληδεs.Mαζι σου παντωs  κανενα προβλημα.Αληθεια το 69 διπλα στο ΚΑΤΕΡΙΝΑ που κολαει,αφου ουτε 69 χρονων εισαι ,ουτε ξερειs απο  69,μηπωs γεννηθηκεs το  69', ...φιλακια  στο μουνακι σου..
 

Επισκέπτης
να κανω μια ερωτηση.το nefelaki ειναι ιεροδουλος.γιατι δεν ειμαι κ πολυ εξυπνος κ δεν πολυ καταλαβαινω
 

Επισκέπτης
βασικα θελω απο καποιου το στομα να ακουσω οτι ειναι πουτανα να για πεθανω στα γελια που μου ειπε εχθες ΄΄ελα τωρα που μας εμαθες κ τις τανες΄΄΄  μποοοουυυχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα μιλαμε για τρελο γελιο η αρχη καυλιαρα κ μιλαμε παραξενευτηκα στην αρχη γιατι νομιζα οτι ειναι καποιος αρεν ο οποιος ποτισμενος απο τη μουνιλα δεν ηξερε τι ελεγε μποουυχαχαχαχαχα
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
να ρωτησω κατι ασχετο που μου ηρθε την κατερινα?
εχεις επαγγελματικο προτυπο?????καποια του εξωτερικου η εγχωρια???
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
βασικα θελω απο καποιου το στομα να ακουσω οτι ειναι πουτανα να για πεθανω στα γελια που μου ειπε εχθες ΄΄ελα τωρα που μας εμαθες κ τις τανες΄΄΄  μποοοουυυχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα μιλαμε για τρελο γελιο η αρχη καυλιαρα κ μιλαμε παραξενευτηκα στην αρχη γιατι νομιζα οτι ειναι καποιος αρεν ο οποιος ποτισμενος απο τη μουνιλα δεν ηξερε τι ελεγε μποουυχαχαχαχαχα
ναι τις πουτανες που να τις μαθεις εσυ? αυτη δηλωνει ιεροδουλος στο μεταξουργιο και η ηλικια της ειναι γυρω στα 25.εμεις που ειμαστε 40 ετων και πηγαινουνε στα μπουρδελα απο τα 15 δεν ξερουμε τιποτα απο πουτανες και γαμησια.ας ειναι καλα που θα μας ανοιξει το καθε φυτο εδω τα ματια  :idiot:
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Το καλύτερο χώσιμο είναι να μην ξαναπατήσεις αν δε μείνεις ευχαριστημένος.Και αν έχει συμπεριφορά "μάγκισας" τη "κράζεις" σε όλους τους γνωστούς,και από εκεί που έχει π.χ 50 πελάτες τη μέρα,μένει με 15-20 και αυτούς Πακιστανούς.1-2 φορές και οι ιδιοκτήτες θα τη σουτάρουν.Μερικές είναι μαλακισμένες.Στην τελική ανάλυση,επιλογή τους είναι η δουλειά αυτή.Αλλιώς να πάνε να βρουν δουλειά ως ταμίες σε super market να βγάλουν φλεβίτη από την ορθοστάσία.Μαύρο λοιπόν στις μαλακισμένες και τις τεμπέλες.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Το καλύτερο χώσιμο είναι να μην ξαναπατήσεις αν δε μείνεις ευχαριστημένος.Και αν έχει συμπεριφορά "μάγκισας" τη "κράζεις" σε όλους τους γνωστούς,και από εκεί που έχει π.χ 50 πελάτες τη μέρα,μένει με 15-20 και αυτούς Πακιστανούς.1-2 φορές και οι ιδιοκτήτες θα τη σουτάρουν.Μερικές είναι μαλακισμένες.Στην τελική ανάλυση,επιλογή τους είναι η δουλειά αυτή.Αλλιώς να πάνε να βρουν δουλειά ως ταμίες σε super market να βγάλουν φλεβίτη από την ορθοστάσία.Μαύρο λοιπόν στις μαλακισμένες και τις τεμπέλες.
σωστότατος
 

Επισκέπτης
ναι τις πουτανες που να τις μαθεις εσυ? αυτη δηλωνει ιεροδουλος στο μεταξουργιο και η ηλικια της ειναι γυρω στα 25.εμεις που ειμαστε 40 ετων και πηγαινουνε στα μπουρδελα απο τα 15 δεν ξερουμε τιποτα απο πουτανες και γαμησια.ας ειναι καλα που θα μας ανοιξει το καθε φυτο εδω τα ματια  :idiot:

κατσε ρε μεγαλε εδω μιλαμε για εκολ πολυτεκνικ του κολωνου εδω μιλαμε η γυναικα με την δυναμη που κατεχει καθως μπορει να επιλεξει αυτη σε ποιον θα δωσει το μουνι της ελεγχει τους αντρες απο τον εμισθο υπαλληλο μεχρι ατομο που δουλευει σε κρατικο φορεα κ ερχεσαι εσυ που κατουρησες στο πηγαδι κ δεν ξερεις που σου παν τα τεσσερα να πουλησεις μαγκια στην πανουργα γυνη..ντροπης πραγματα αυτα μου φαινεται μπερδευομαι την πουτσα με τη βουρτσα μπππππποοοοοοοοοοουυυυυυυυχχχχχχχχχχχχααααααααααααα
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κατσε ρε μεγαλε εδω μιλαμε για εκολ πολυτεκνικ του κολωνου εδω μιλαμε η γυναικα με την δυναμη που κατεχει καθως μπορει να επιλεξει αυτη σε ποιον θα δωσει το μουνι της ελεγχει τους αντρες απο τον εμισθο υπαλληλο μεχρι ατομο που δουλευει σε κρατικο φορεα κ ερχεσαι εσυ που κατουρησες στο πηγαδι κ δεν ξερεις που σου παν τα τεσσερα να πουλησεις μαγκια στην πανουργα γυνη..ντροπης πραγματα αυτα μου φαινεται μπερδευομαι την πουτσα με τη βουρτσα μπππππποοοοοοοοοοουυυυυυυυχχχχχχχχχχχχααααααααααααα
εχεις δικιο συναδερφε.δεν μενει να υποκλιθω στην σοφια και στην εξυπναδα αυτων των γυναικων που τις εχουν μαμησει ολα τα εθνη των αρσενικων ειδων,που εχουν δει τον καθε ξοφλημενο ανωμαλο να βγαζει τα βιτσια του πανω τους και φυσικα που τρωνε μαπες και χεζονται σε πρωην ανατολικους νταβαδες.αυτες οι γυναικες μιλαμε ειναι η γνωση του κοσμου.και η κατερινα69 κραταει τα σκιπτρα της μαθησης για τον ανθρωπινο ψυχισμο και συναισθημα.εχει κανει τρελες σπουδες στο τσαρδι της.τι να λεμε τωρα  :o
 

Επισκέπτης
Αμαν πια με το μισος σας και την χολη σας!Καλα ρε παιδια τι κοροιδευετε?Την δουλεια τους κανουν.Εσεις οταν πατε σε ενα μπουρδελο περιμενετε να βρειτε κοριτσια του κατηχητικου για προξενιο?Τι τις κακολογειτε?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Αμαν πια με το μισος σας και την χολη σας!Καλα ρε παιδια τι κοροιδευετε?Την δουλεια τους κανουν.Εσεις οταν πατε σε ενα μπουρδελο περιμενετε να βρειτε κοριτσια του κατηχητικου για προξενιο?Τι τις κακολογειτε?
παλι δεν καταλαβαινεις μου φαινετε.στα μπουρδελα μονο κοριτσια του κατηχητικου δεν προκειται να βρει κανενας.αλλα αυτες παρα-αγιοποιηθηκαν απο μερικους απο δω μεσα.απλως λεμε και την αλλη αποψη.
 

Επισκέπτης
παλι δεν καταλαβαινεις μου φαινετε.στα μπυρδελα μονο κοριτσια του κατηχητικου δεν προκειται να βρει κανενας.αλλα αυτες παρα-αγιοποιηθηκαν απο μερικους απο δω μεσα.απλως λεμε και την αλλη αποψη.

Δεν αγιοποιηθηκαν απο κανενα ρε.Δεν μπορειτε να κατηγορειτε τις γυναικες αυτες με βαση το επαγγελμα αυτο για το αν εχουν ψυχολογικα προβληματα η διαλυμενα αισθηματα.Δεν ειναι ολες το ιδιο εξαλλου.Στην προσωπικη τους ζωη ειναι οπως η μανες μας,οι αδερφες μας κτλ.Μπορει να πουλανε το σωμα τους αλλα την ψυχη τους και τα συναισθηματα τους τα δινουν εκει που θελουν αυτες.Εξαλλου μπολικη "πουτανια" εχουν και οι κυριες των σαλονιων.Των εκδιδομενων γυναικων σε πειραξε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom