Νέα

Άντρες cuckolds/stags

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
σε καποιο σαιτ μπορειτε να κοιταξετε..πχ sdc
επισης τι επαγγελματια?γιατι να διαλεξεις επαγγελματια?
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.185
Like
6.882
Πόντοι
1.056
Πούστη Ζούκερμπεργκ με το φεμινισμό σου , καταντήσαμε να έχουν οι φλόμπες δυο δυο τους άντρες
 

panp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
σε καποιο σαιτ μπορειτε να κοιταξετε..πχ sdc
επισης τι επαγγελματια?γιατι να διαλεξεις επαγγελματια?
Γιατί θα δεις μια αγγελία με κάποιες φώτο υποτίθεται αληθινές θα μιλήσεις θα ξεκαθαρίσεις από πριν τα θέλω θα πληρώσεις και θα τελειώσει εκεί.αλλα μάλλον στην Ελλάδα επαγγελματίες άντρες δεν υπάρχουν ή τουλάχιστον είναι ελάχιστοι.με γνωριμία από αλλού πιστεύω πας για λαχειο
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
565
Like
1.260
Πόντοι
206
Γιατί θα δεις μια αγγελία με κάποιες φώτο υποτίθεται αληθινές θα μιλήσεις θα ξεκαθαρίσεις από πριν τα θέλω θα πληρώσεις και θα τελειώσει εκεί.αλλα μάλλον στην Ελλάδα επαγγελματίες άντρες δεν υπάρχουν ή τουλάχιστον είναι ελάχιστοι.με γνωριμία από αλλού πιστεύω πας για λαχειο
Μπορεις να βρεις νορμαλ ατομο χωρις να πληρωσεις
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
θα χαιρομουν να τα λεγαμε αν ειστε αληθινο ζευγαρι
 

ΨΟΦΟΚΛΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2024
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
Τι χαρακτηριστικά γενικά χρειάζεται ενας Bull ξερωγω? Καλη διάθεση , και λειτουργικο , επαρκες μόριο, ή μιλαμε για φέτες μπρατσα κτλ;
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
8
Like
110
Πόντοι
1
Πρόσφατα στη Θεσσαλονίκη στο πάρκο με τα μονόζυγα απέναντι από το δημαρχείο της Πόλης, τύπος πολύ φουσκωτός αλλά και γραμωμενος; αυτό που αποκαλούμε σωματαρας. Φυσικά γυμνός με ένα κολλητό κολάν γυμναστικής να κάνει προκλητικά μονόζυγο και στα διαλείμματα πόζες. Στο παγκάκι να τον κοιτά μαγεμένη μια καλοστημένη 50ρα με κολάν γυμναστικής και αντίστοιχο top. Αφού είχε πρηστεί επιδίδεται σε αυτοσχέδιο αγώνα kickbox με γεροδεμένο μάλλον πακιστανικό στον οποίο επιφέρει δυο απανωτά πλήγματα. Μετά τον αγώνα και τη σύντομη κατάληξη η κυρία σηκώνεται του χαϊδεύει τα φουσκωτά μπράτσα, τον ντύνει βιαστικά και φεύγουν, Με απορία ρωτώ εταίρο amateur bodybuilder ο οποίος επίσης γυμνάζεται γυμνόστηθος τι γίνεται εδώ? Με ευκολία μου απαντά ότι η κυρία είναι παντρεμένη με γιατρό και ο άντρας της είναι cuckhold....
 
  • Like
Αντιδράσεις: cymann

Angelkills

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
7
Like
10
Πόντοι
0
Τι χαρακτηριστικά γενικά χρειάζεται ενας Bull ξερωγω? Καλη διάθεση , και λειτουργικο , επαρκες μόριο, ή μιλαμε για φέτες μπρατσα κτλ;
Ανάλογα τι ψάχνει κάθε ζευγάρι αλλά συνήθως προτιμάτε να είναι πιο manly από τον άντρα της
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.563
Κριτικές
5
Like
5.785
Πόντοι
2.306
εγω φιλε ειδα αληθινα ζευγαρια. Σαββατα που εχω παει , παιζουν απο ολα και αληθινα ζευγαρια, και παντρεμενα, και ζευγαρια απλα σχεση του κωλου, και φιλοι και απο ολα....
Είναι ωραία η φάση να πας με φίλη ή με φακ μπάντι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom