Νέα

Άντρες cuckolds/stags

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
Υπάρχουν πραγματικοί άντρες cuckold ή stags, ή έστω που τους αρέσει να βλέπουν την γυναίκα τους με άλλους άντρες ή μόνο σαν φαντασίωση το έχoυμε?
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Beluga

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
Εγώ φίλε γουστάρω την φάση αλλά αν το πω στην γυναίκα μου μπορεί να στραβώσει και να σταματήσει να πληρώνει το ενοίκιο του σπιτιού..
Χαχαχαχα! Οι περισσότερες αυτό κάνουν, το παίζουν και καλά για ποιά με πέρασες. Πάντως με τον ενοίκιο δεν είναι να παίζεις!!!
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Χαχαχαχα! Οι περισσότερες αυτό κάνουν, το παίζουν και καλά για ποιά με πέρασες. Πάντως με τον ενοίκιο δεν είναι να παίζεις!!!
Ναι φίλε μου! Με αυτά δεν παίζουμε. Με καμία γκόμενά ίσως
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Υπάρχουν πραγματικοί άντρες cuckold ή stags, ή έστω που τους αρέσει να βλέπουν την γυναίκα τους με άλλους άντρες ή μόνο σαν φαντασίωση το έχoυμε?
εγω εχω μια φαντασιωση να πει σε ενα αγνωστο αντε γαμησου οπως λεει σε εμενα και αυτος να την γαμησει στους μπατσους και να ερθει ξεμαλιασμενη σπιτι να μου πει την ιστορια κλαιουσα και εγω να παριστανω οτι την καταλαβαινω και καποια στιγμη να βγαλω το πουτσι μου και να της το βαλω στο στομα να χυσω μεσα στο βρωμοστομα της και μετα να της δωσω και 10 ευρω για παρηγορια
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Καποια στιγμη πριν τα λοκνταουν πηγαινα σε ενα γυμναστηριο και εκει ηταν ενας τυπος που μου ζητησε να του γαμησω τη γυναικα του και αυτος να βλεπει. Μου το ζητησε μετα απο κανα μηνα συνεχομενης επικοινωνιας ως θαμωνες στον χωρο και οχι ξαφνικα. Δε θα μπω σε λεπτομερειες για το πως εγινε η ολη προσεγγιση του, σιγουρα ομως το κερδισε. Το μονο που μου ειχε κανει εντυπωση ηταν πως η κυρια του 45αρα με πολυ ομορφο σωμα που πηγαινε και αυτη στο ιδιο γυμναστηριο, αλλες ωρες ομως και με ειχε πετυχει τελικα καποια απογευματα, μου ζητησε να τη χυσω στο στομα. Αφου το εκανα δεν τα ηπιε αλλα τα εφτυσε στο χερι της και τα εβαλε ολα στο μουνι της ως πολυτιμο λιπαντικο και μετα την καβαλησε ο αντρας της ο οποιος μπηκε χωρις προφυλακτικο. Η ιδια συνεχισε να με γλειφει χαριζοντας μου παραλληλα ενα απο τα πιο δυνατα γλειφοκωλια εβερ οπου σχεδον με γαμησε με τη γλωσσα της. Οπως μου ειπαν ηταν η πρωτη φορα που το εκαναν και ειχαν τρελη φαντασιωση για μηνες πριν το εκπληρωσουν. Μοιραστηκα και το δικο μου φετιχ μαζι τους το οποιο φανταζομαι ξερετε ποιο ειναι. Ετσι και εγινε σε τζακουζι ξενοδοχειου με τον κυριο της να κοιταζει απλα και αυτη να τον φιλα στο στομα αφου τα ειχε πιει ολα. Μετα τον ιο δε συνεχισαμε απο επιλογη μου.
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Καποια στιγμη πριν τα λοκνταουν πηγαινα σε ενα γυμναστηριο και εκει ηταν ενας τυπος που μου ζητησε να του γαμησω τη γυναικα του και αυτος να βλεπει. Μου το ζητησε μετα απο κανα μηνα συνεχομενης επικοινωνιας ως θαμωνες στον χωρο και οχι ξαφνικα. Δε θα μπω σε λεπτομερειες για το πως εγινε η ολη προσεγγιση του, σιγουρα ομως το κερδισε. Το μονο που μου ειχε κανει εντυπωση ηταν πως η κυρια του 45αρα με πολυ ομορφο σωμα που πηγαινε και αυτη στο ιδιο γυμναστηριο, αλλες ωρες ομως και με ειχε πετυχει τελικα καποια απογευματα, μου ζητησε να τη χυσω στο στομα. Αφου το εκανα δεν τα ηπιε αλλα τα εφτυσε στο χερι της και τα εβαλε ολα στο μουνι της ως πολυτιμο λιπαντικο και μετα την καβαλησε ο αντρας της ο οποιος μπηκε χωρις προφυλακτικο. Η ιδια συνεχισε να με γλειφει χαριζοντας μου παραλληλα ενα απο τα πιο δυνατα γλειφοκωλια εβερ οπου σχεδον με γαμησε με τη γλωσσα της. Οπως μου ειπαν ηταν η πρωτη φορα που το εκαναν και ειχαν τρελη φαντασιωση για μηνες πριν το εκπληρωσουν. Μοιραστηκα και το δικο μου φετιχ μαζι τους το οποιο φανταζομαι ξερετε ποιο ειναι. Ετσι και εγινε σε τζακουζι ξενοδοχειου με τον κυριο της να κοιταζει απλα και αυτη να τον φιλα στο στομα αφου τα ειχε πιει ολα. Μετα τον ιο δε συνεχισαμε απο επιλογη μου.


:coffee:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Έχω επικοινωνήσει με πολλούς οι οποίοι τους αρέσει να το λένε και να ακούν να τους λες πως θα την ξεσκίσεις κλπ κλπ, το φαντασιώνονται!!! Μόλις όμως τους έλεγες για ραντεβού, τσάκ, το γυρνούσαν το παραμύθι και ξέρωγω και θα δούμε και σάλια και μύξες!!!
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Καποια στιγμη πριν τα λοκνταουν πηγαινα σε ενα γυμναστηριο και εκει ηταν ενας τυπος που μου ζητησε να του γαμησω τη γυναικα του και αυτος να βλεπει. Μου το ζητησε μετα απο κανα μηνα συνεχομενης επικοινωνιας ως θαμωνες στον χωρο και οχι ξαφνικα. Δε θα μπω σε λεπτομερειες για το πως εγινε η ολη προσεγγιση του, σιγουρα ομως το κερδισε. Το μονο που μου ειχε κανει εντυπωση ηταν πως η κυρια του 45αρα με πολυ ομορφο σωμα που πηγαινε και αυτη στο ιδιο γυμναστηριο, αλλες ωρες ομως και με ειχε πετυχει τελικα καποια απογευματα, μου ζητησε να τη χυσω στο στομα. Αφου το εκανα δεν τα ηπιε αλλα τα εφτυσε στο χερι της και τα εβαλε ολα στο μουνι της ως πολυτιμο λιπαντικο και μετα την καβαλησε ο αντρας της ο οποιος μπηκε χωρις προφυλακτικο. Η ιδια συνεχισε να με γλειφει χαριζοντας μου παραλληλα ενα απο τα πιο δυνατα γλειφοκωλια εβερ οπου σχεδον με γαμησε με τη γλωσσα της. Οπως μου ειπαν ηταν η πρωτη φορα που το εκαναν και ειχαν τρελη φαντασιωση για μηνες πριν το εκπληρωσουν. Μοιραστηκα και το δικο μου φετιχ μαζι τους το οποιο φανταζομαι ξερετε ποιο ειναι. Ετσι και εγινε σε τζακουζι ξενοδοχειου με τον κυριο της να κοιταζει απλα και αυτη να τον φιλα στο στομα αφου τα ειχε πιει ολα. Μετα τον ιο δε συνεχισαμε απο επιλογη μου.
Το καλύτερο παιχνίδι κάνατε, και οι τρεις, σε όλα του τα στάδια.
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Καποια στιγμη πριν τα λοκνταουν πηγαινα σε ενα γυμναστηριο και εκει ηταν ενας τυπος που μου ζητησε να του γαμησω τη γυναικα του και αυτος να βλεπει. Μου το ζητησε μετα απο κανα μηνα συνεχομενης επικοινωνιας ως θαμωνες στον χωρο και οχι ξαφνικα. Δε θα μπω σε λεπτομερειες για το πως εγινε η ολη προσεγγιση του, σιγουρα ομως το κερδισε. Το μονο που μου ειχε κανει εντυπωση ηταν πως η κυρια του 45αρα με πολυ ομορφο σωμα που πηγαινε και αυτη στο ιδιο γυμναστηριο, αλλες ωρες ομως και με ειχε πετυχει τελικα καποια απογευματα, μου ζητησε να τη χυσω στο στομα. Αφου το εκανα δεν τα ηπιε αλλα τα εφτυσε στο χερι της και τα εβαλε ολα στο μουνι της ως πολυτιμο λιπαντικο και μετα την καβαλησε ο αντρας της ο οποιος μπηκε χωρις προφυλακτικο. Η ιδια συνεχισε να με γλειφει χαριζοντας μου παραλληλα ενα απο τα πιο δυνατα γλειφοκωλια εβερ οπου σχεδον με γαμησε με τη γλωσσα της. Οπως μου ειπαν ηταν η πρωτη φορα που το εκαναν και ειχαν τρελη φαντασιωση για μηνες πριν το εκπληρωσουν. Μοιραστηκα και το δικο μου φετιχ μαζι τους το οποιο φανταζομαι ξερετε ποιο ειναι. Ετσι και εγινε σε τζακουζι ξενοδοχειου με τον κυριο της να κοιταζει απλα και αυτη να τον φιλα στο στομα αφου τα ειχε πιει ολα. Μετα τον ιο δε συνεχισαμε απο επιλογη μου.
Φίλε μου μη λες για γλυφοκολια εδώ γιατί θα σε πούνε πουστη καποιοι σιχαμεροι αγαπουληδες μικροτσουτσουνοι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
ίσως μία βόλτα από 2+2 Πέμπτη και Κυριακή σου λύσει τις απορίες
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Εγώ φίλε γουστάρω την φάση αλλά αν το πω στην γυναίκα μου μπορεί να στραβώσει και να σταματήσει να πληρώνει το ενοίκιο του σπιτιού..
Τυπε μιλα ελευθερα…το πιο πιθανο να σου πει ποιος πληρωνει μεχρι τωρα στην πραγματικοτητα το ενοικιο :confused:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.713
Like
6.602
Πόντοι
1.056
γουσταρω να βλεπω τσοντες με θεμα κουκολντ, και φυσικα να με καλεσει καποιο ζευγαρι με γαμευσιμη γυναικα να κανω τον μπουλ, αλλα σε καμια περιπτωση να ειμαι εγω ο κουκ
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
γουσταρω να βλεπω τσοντες με θεμα κουκολντ, και φυσικα να με καλεσει καποιο ζευγαρι με γαμευσιμη γυναικα να κανω τον μπουλ, αλλα σε καμια περιπτωση να ειμαι εγω ο κουκ
Προσεχε τα αυτά τυπε. .ο σύζυγος θα καυλώσει άσχημα όταν θα του πηδας την γυναίκα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Αφου το εκανα δεν τα ηπιε αλλα τα εφτυσε στο χερι της και τα εβαλε ολα στο μουνι της ως πολυτιμο λιπαντικο και μετα την καβαλησε ο αντρας της ο οποιος μπηκε χωρις προφυλακτικο. Η ιδια συνεχισε να με γλειφει χαριζοντας μου παραλληλα ενα απο τα πιο δυνατα γλειφοκωλια εβερ οπου σχεδον με γαμησε με τη γλωσσα της. Οπως μου ειπαν ηταν η πρωτη φορα που το εκαναν και ειχαν τρελη φαντασιωση για μηνες πριν το εκπληρωσουν.
πρωτη φορα ηταν οπως λες , λογικο να ειναι λιγο «σφιγμενοι» απεναντι σου :confused:
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
284
Πόντοι
280
Στο φυλής 104 είχα παει να γαμησω τη βανεσα παλιά μια φορα (τι ωραιο μουνακι ηταν αυτό) και ηρθε και μου ειπε οτι ενας αλλος θελει να τη γαμησω και να πληρωσει και για τους δυο μας αυτός ενω απλά θα κοιτάει αυτος και να παριστάνουμε οτι ειναι η γυναικα του και του τη γαμάω.
Αλλά λέω ποιος ξερει τι ανωμλος μπορει να ειναι αυτος και μηπως μεσα θελησει να γαμησουμε κι αυτον και δε ψηθηκα...ειπα οχι..εδωσα το 50αρικάκι μου εγω και τη κάρφωσα μονος μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom